uložiť vytlačiť

Adresár mužstiev - 2. liga TT (2017-2018):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
TTC Baka

(loptičky DHS)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Baka
mapa
Rácz František
Baka č.348
mob:0905 378584
tepláAttila Póda
ŠK Dobrá Voda

(loptičky Xushaofa, 2x Butterfy zelené)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Dobrá Voda
mapa
Ondruška Jozef
č. 220
919 54 Dobrá Voda
M:0915 654354
studenáDrahomír Danko
Jozef Ondruška
ŠKST Gabčíkovo

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Gabčíkovo (maďarská)
mapa
Heizer František
s.č.598
930 05 Gabčíkovo
M:0911 966171
tepláImro Gajdos
Palo Marček
ŠK III.ZŠ Hlohovec

(Butterfly G40***)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa Združená škola Hlohovec
Ul. Jarmočná 5 (pod OMV)
mapa
Šiška Peter Ing.
Hurbanova 72
920 01 Hlohovec
M:0903 039546
tepláPeter Šiška
Propria Kúty

(loptičky Xushaofa)
sobota 15:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Kúty
mapa
Kucharič Martin
Štúrova 344
908 01 Kúty
M:0908 112608
tepláMarián Bartal
Vlado Šimek
MSTK Leopoldov ”B”

(loptičky Butterfly)
sobota 16:00 hod.
STH pri futb. štadióne
Gucmanova 13.
Leopoldov
mapa
Zverina Martin
Hviezdoslavova 44
920 41 Leopoldov
M:0905 511531
tepláDušan Ondriš
MTJ Piešťany - Moravany ”B”

(loptičky Xushaofa, 2 x stôl Butterfly Centrefold, zelený)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
mapa
Ján Kaščák
Inovecká 593/2
922 21 Moravany nad Váhom
M:0911 926 892
tepláMartin Malast
STC Rohožník

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Starý Kultúrny dom
Rohožník
mapa
Gazdič Stanislav
Športová 4
906 38 Rohožník
M:0902 471 946
tepláStanislav Gazdič
Slavoj Sládkovičovo

(2xButterfly zelene,lopticky Xushaofa***)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Školská ul.
Sládkovičovo
mapa
Németh Bohuslav
J.Dalloša 1350
925 21 Sládkovičovo
M:0905 718113
tepláKarol Barinka
STK ELASTIK Trnava ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Nám. uč. Tovarišstva Trnava (Kopánka)
mapa
Bachratý Róbert Ing.
Ustianska 53
91701 Trnava
M:0905 351 697
tepláRichard Beblavý
Robo Bachratý
STO Veľké Úľany

(loptičky Stiga)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
mapa
Somogyi Adrián
Mierová 1431/53
924 01 Galanta
M:0948 646222
tepláVlado Borovský

kontakt na sekretára: Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809