Adresár mužstiev - 3. liga TT (2017-2018):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
Gasto Galanta ”B”

(loptičky Stiga, 4 x STIGA EXPERT modrý)
sobota 16:00 hod.
ST. herňa
Dom športu Galanta
(oproti futbalovému štadiónu)
GPS: 48.19532° N, 17.74117° E
Forro Radoslav
Hlavná 992/45
924 01 Galanta
M:0903 039304
rforro001@gmail.com
tepláBranislav Kalina
Radoslav Forro
STO Blava Jasl. Bohunice

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Jaslovské Bohunice
GPS: 48.47647° N, 17.64534° E
Čápka Jozef Ing.
s.č. 431
919 30 Jaslovské Bohunice
M:0908 660706
jozef.capka@gmail.com
tepláJozef Čápka
Karol Gajdoš
Propria Kúty ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 15:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Kúty
GPS: 48.66254° N, 17.01867° E
Vladimír Šimek st.
Štefánikova 1148
908 01 Kúty
M:0915 153828
simek.vl@gmail.com
tepláMarián Bartal
Vlado Šimek
TTC Majcichov

(loptičky Joola Flash)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ J. Palárika
Majcichov
GPS: 48.28362° N, 17.62793° E
Kollár Tibor RNDr.
č. 432
919 22 Majcichov
M:0905 960130
ttcmajcichov@tigeo.sk
tepláTibor Kollár
OSTK Malženice

(loptičky Butterfly***, 2x modré stoly zn.ANDRO a 2x zelené DONIC)
sobota 16:00 hod.
Dom kultúry
Malženice
Jančovič Štefan
s.č. 113
919 29 Malženice
M:0903 704650
67pista@gmail.com
iba umývadloŠtefan Jančovič
Slavoj Sládkovičovo ”B”

(2xTibhar zeleny,Double Happines***)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Školská ul.
Sládkovičovo
GPS: 48.20172° N, 17.64314° E
Wiltschka František
925 21 Sládkovičovo
M:0903690729
karol.barinka@gmail.com
tepláKarol Barinka
ŠKP Trnava

(loptičky Xushaofa)
sobota 10:30 hod.
Telocvičňa 1.ZŠ
A.Kubinu 1
Trnava (vchod z Ružindolskej)
GPS: 48.38416° N, 17.57289° E
Richard Sládek
Na Hlinách 27
917 01 Trnava
M:0908 119 007
rs.mataba@gmail.com
tepláRichard Sládek
Tomáš Černý
OSTK Špačince

(2xJoola zelený, loptičky Xushaofa)
sobota 15:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Športová ul.
Špačince
GPS: 48.43517° N, 17.61010° E
Daniel Strečanský
č.306
919 51 Špačince
M:0949 478251
daniel.strecansky@centrum.sk
tepláDano Šulko
Peter Šulko
STO Veľké Úľany ”B”

(loptičky Stiga)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
GPS: 48.16710° N, 17.57520° E
Pauer Tomáš
Družstevná 1164
925 22 Veľké Úľany
M:0903 935207
pauertomas@gmail.com
tepláVlado Borovský
ZŠK Mesta Vrbové

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa 2.ZŠ
Vrbové
(vchod od basket. ihriska)
GPS: 48.61921° N, 17.72486° E
Zlatník Zdeno
ul. 6.apríla 367/3
922 03 Vrbové
M:0915 160030
zlatnikz70@gmail.com
studenáMilan Beluský
SK Vydrany ”C”

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ Jilemnického D.Streda alebo DK Vydrany
GPS: 47.99220° N, 17.62668° E
GAÁL Norbert
Nová Ves 2217/6
929 01 Dunajská Streda
M:0908 777554
ngaal@upcmail.sk
tepláNorbert Gaál
OŠK Zavar

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
Dom služieb
Hlavná 6, Zavar
Kubala Vladimír
Viktorínova 41
919 26 Zavar
M:0908 497326
ocu.zavar@stonline.sk
tepláVladimír Kubala

kontakt na sekretára: (vit.dobis7@gmail.com) Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809