Adresár mužstiev - 3. liga TT (2018-2019):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
ŠK Dobrá Voda

(loptičky Xushaofa, 2x Butterfy zelené)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Dobrá Voda
GPS: 48.59753° N, 17.54300° E
Ondruška Jozef
č. 220
919 54 Dobrá Voda
M:0915 654354
jojko66@gmail.com
studenáDrahomír Danko
Jozef Ondruška
Gasto Galanta ”B”

(loptičky Stiga, 4 x STIGA EXPERT modrý)
sobota 16:00 hod.
ST. herňa
Dom športu Galanta
(oproti futbalovému štadiónu)
GPS: 48.19532° N, 17.74117° E
Forro Radoslav
Hlavná 992/45
924 01 Galanta
M:0903 039304
rforro001@gmail.com
tepláBranislav Kalina
Radoslav Forro
Propria Kúty ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 15:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Kúty
GPS: 48.66254° N, 17.01867° E
Vladimír Šimek st.
Štefánikova 1148
908 01 Kúty
M:0915 153828
simek.vl@gmail.com
tepláMarián Bartal
Vlado Šimek
MSTK Leopoldov ”C”

(loptičky - Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
STH pri futb. štadióne
Gucmanova 13.
Leopoldov
GPS: 48.44598° N, 17.77236° E
Kristian Varga
Jilemnického , 920 41 Leopoldov
M:0911280394
kristian.varga2@gmail.com
tepláKristián Varga
Kristián Vida
Radomír Pikna
TTC Majcichov

(loptičky Joola Flash)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ J. Palárika
Majcichov
GPS: 48.28362° N, 17.62793° E
Kollár Tibor RNDr.
č. 432
919 22 Majcichov
M:0905 960130
ttcmajcichov@tigeo.sk
tepláTibor Kollár
OSTK Malženice

(loptičky Butterfly***, 2x modré stoly zn.ANDRO a 2x zelené DONIC)
sobota 16:00 hod.
Dom kultúry
Malženice
Jančovič Štefan
s.č. 113
919 29 Malženice
M:0903 704650
67pista@gmail.com
iba umývadloŠtefan Jančovič
MTJ Piešťany - Moravany ”C”

(loptičky Xushaofa, 2 x stôl Butterfly Centrefold, zelený)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
GPS: 48.60286° N, 17.85865° E
Ján Kaščák
Inovecká 593/2
922 21 Moravany nad Váhom
M:0911 926 892
jan.kascak16@gmail.com
tepláMartin Malast
Slavoj Sládkovičovo ”B”

(2xTibhar zeleny,Double Happines***)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Školská ul.
Sládkovičovo
GPS: 48.20172° N, 17.64314° E
Wiltschka František
925 21 Sládkovičovo
M:0903690729
karol.barinka@gmail.com
tepláKarol Barinka
OSTK Špačince

(2xJoola zelený, loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Športová ul.
Špačince
GPS: 48.43517° N, 17.61010° E
Daniel Strečanský
č.306
919 51 Špačince
M:0949 478251
daniel.strecansky@centrum.sk
tepláDano Šulko
Peter Šulko
STO Veľké Úľany ”B”

(loptičky Stiga)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
GPS: 48.16710° N, 17.57520° E
Pauer Tomáš
Družstevná 1164
925 22 Veľké Úľany
M:0903 935207
pauertomas@gmail.com
tepláVlado Borovský
ZŠK Mesta Vrbové

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa 2.ZŠ
Vrbové
(vchod od basket. ihriska)
GPS: 48.61921° N, 17.72486° E
Zlatník Zdeno
ul. 6.apríla 367/3
922 03 Vrbové
M:0915 160030
zlatnikz70@gmail.com
studenáMilan Beluský
SK Vydrany ”C”

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ Jilemnického D.Streda alebo DK Vydrany
GPS: 47.99220° N, 17.62668° E
GAÁL Norbert
Nová Ves 2217/6
929 01 Dunajská Streda
M:0908 777554
ngaal@upcmail.sk
tepláNorbert Gaál

kontakt na sekretára: (vit.dobis7@gmail.com) Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809