Do začiatku sezóny zostáva ešte:
uložiť vytlačiť

Adresár mužstiev - 3. liga TT (2018-2019):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
ŠK Dobrá Voda

(loptičky Xushaofa, 2x Butterfy zelené)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Dobrá Voda
mapa
Ondruška Jozef
č. 220
919 54 Dobrá Voda
M:0915 654354
studenáDrahomír Danko
Jozef Ondruška
Gasto Galanta ”B”

(loptičky Stiga, 4 x STIGA EXPERT modrý)
sobota 16:00 hod.
ST. herňa
Dom športu Galanta
(oproti futbalovému štadiónu)
mapa
Forro Radoslav
Hlavná 992/45
924 01 Galanta
M:0903 039304
tepláBranislav Kalina
Radoslav Forro
Propria Kúty ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 15:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Kúty
mapa
Vladimír Šimek st.
Štefánikova 1148
908 01 Kúty
M:0915 153828
tepláMarián Bartal
Vlado Šimek
MSTK Leopoldov ”C”

(loptičky - Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
STH pri futb. štadióne
Gucmanova 13.
Leopoldov
mapa
Kristian Varga
Jilemnického , 920 41 Leopoldov
M:0911280394
tepláKristián Varga
Kristián Vida
Radomír Pikna
TTC Majcichov

(loptičky Joola Flash)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ J. Palárika
Majcichov
mapa
Kollár Tibor RNDr.
č. 432
919 22 Majcichov
M:0905 960130
tepláTibor Kollár
OSTK Malženice

(loptičky Butterfly***, 2x modré stoly zn.ANDRO a 2x zelené DONIC)
sobota 16:00 hod.
Dom kultúry
Malženice
Jančovič Štefan
s.č. 113
919 29 Malženice
M:0903 704650
iba umývadloŠtefan Jančovič
MTJ Piešťany - Moravany ”C”

(loptičky Xushaofa, 2 x stôl Butterfly Centrefold, zelený)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
mapa
Ján Kaščák
Inovecká 593/2
922 21 Moravany nad Váhom
M:0911 926 892
tepláMartin Malast
Slavoj Sládkovičovo ”B”

(2xTibhar zeleny,Double Happines***)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Školská ul.
Sládkovičovo
mapa
Wiltschka František
925 21 Sládkovičovo
M:0903690729
tepláKarol Barinka
OSTK Špačince

(2xJoola zelený, loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Športová ul.
Špačince
mapa
Daniel Strečanský
č.306
919 51 Špačince
M:0949 478251
tepláDano Šulko
Peter Šulko
STO Veľké Úľany ”B”

(loptičky Stiga)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
mapa
Pauer Tomáš
Družstevná 1164
925 22 Veľké Úľany
M:0903 935207
tepláVlado Borovský
ZŠK Mesta Vrbové

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa 2.ZŠ
Vrbové
(vchod od basket. ihriska)
mapa
Zlatník Zdeno
ul. 6.apríla 367/3
922 03 Vrbové
M:0915 160030
studenáMilan Beluský
SK Vydrany ”C”

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ Jilemnického D.Streda alebo DK Vydrany mapa
GAÁL Norbert
Nová Ves 2217/6
929 01 Dunajská Streda
M:0908 777554
tepláNorbert Gaál

kontakt na sekretára: Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809