uložiť vytlačiť

Adresár mužstiev - 3. liga TT (2017-2018):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
Gasto Galanta ”B”

(loptičky Stiga, 4 x STIGA EXPERT modrý)
sobota 16:00 hod.
ST. herňa
Dom športu Galanta
(oproti futbalovému štadiónu)
mapa
Forro Radoslav
Hlavná 992/45
924 01 Galanta
M:0903 039304
tepláBranislav Kalina
Radoslav Forro
STO Blava Jasl. Bohunice

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Jaslovské Bohunice
mapa
Čápka Jozef Ing.
s.č. 431
919 30 Jaslovské Bohunice
M:0908 660706
tepláJozef Čápka
Karol Gajdoš
Propria Kúty ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 15:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Kúty
mapa
Vladimír Šimek st.
Štefánikova 1148
908 01 Kúty
M:0915 153828
tepláMarián Bartal
Vlado Šimek
TTC Majcichov

(loptičky Joola Flash)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ J. Palárika
Majcichov
mapa
Kollár Tibor RNDr.
č. 432
919 22 Majcichov
M:0905 960130
tepláTibor Kollár
OSTK Malženice

(loptičky Butterfly***, 2x modré stoly zn.ANDRO a 2x zelené DONIC)
sobota 16:00 hod.
Dom kultúry
Malženice
Jančovič Štefan
s.č. 113
919 29 Malženice
M:0903 704650
iba umývadloŠtefan Jančovič
Slavoj Sládkovičovo ”B”

(2xTibhar zeleny,Double Happines***)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Školská ul.
Sládkovičovo
mapa
Wiltschka František
925 21 Sládkovičovo
M:0903690729
tepláKarol Barinka
ŠKP Trnava

(loptičky Xushaofa)
sobota 10:30 hod.
Telocvičňa 1.ZŠ
A.Kubinu 1
Trnava (vchod z Ružindolskej)
mapa
Richard Sládek
Na Hlinách 27
917 01 Trnava
M:0908 119 007
tepláRichard Sládek
Tomáš Černý
OSTK Špačince

(2xJoola zelený, loptičky Xushaofa)
sobota 15:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Športová ul.
Špačince
mapa
Daniel Strečanský
č.306
919 51 Špačince
M:0949 478251
tepláDano Šulko
Peter Šulko
STO Veľké Úľany ”B”

(loptičky Stiga)
sobota 13:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
mapa
Pauer Tomáš
Družstevná 1164
925 22 Veľké Úľany
M:0903 935207
tepláVlado Borovský
ZŠK Mesta Vrbové

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa 2.ZŠ
Vrbové
(vchod od basket. ihriska)
mapa
Zlatník Zdeno
ul. 6.apríla 367/3
922 03 Vrbové
M:0915 160030
studenáMilan Beluský
SK Vydrany ”C”

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ Jilemnického D.Streda alebo DK Vydrany mapa
GAÁL Norbert
Nová Ves 2217/6
929 01 Dunajská Streda
M:0908 777554
tepláNorbert Gaál
OŠK Zavar

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
Dom služieb
Hlavná 6, Zavar
Kubala Vladimír
Viktorínova 41
919 26 Zavar
M:0908 497326
tepláVladimír Kubala

kontakt na sekretára: Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809