Adresár mužstiev - 4. liga TT (2017-2018):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
Gasto Galanta ”C”

(loptičky Stiga, 4 x STIGA EXPERT modrý)
sobota 13:00 hod.
ST. herňa
Dom športu Galanta
(oproti futbalovému štadiónu)
GPS: 48.19532° N, 17.74117° E
Florian Ľudovít
924 01 Galanta
M:0903 935279
forro@atlas.sk
tepláRadoslav Forro
STO Blava Jasl. Bohunice ”B”

(loptičky Xushaofa plast)
sobota 14:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Jaslovské Bohunice
GPS: 48.47647° N, 17.64534° E
Čápka Jozef M:0908660706
jozef.capka@gmail.com
tepláJozef Čápka
Karol Gajdoš
STK Jelka

(loptičky ?-plast)
sobota 15:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Jelka
Gašpar Radoslav
Slaná dolina 1408
925 33 Jelka
M:0904 428699
radoslavgaspo@gmail.com
? 
OŠK Križovany

(loptičky Xushaofa, stoly 2x Donic Waldner Classic 25 zelený)
sobota 16:00 hod.
Stolnotenisová herňa
Futbalový štadión OŠK
Križovany nad Dudváhom
GPS: 48.32435° N, 17.65383° E
Luboš Klčovansky
M: 0948512390
sladkovic@praktik.sk
tepláMiro Dudáš
Stanislav Sládkovič
Propria Kúty ”C”

(loptičky Xushaofa ***)
sobota 12:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Kúty
GPS: 48.66254° N, 17.01867° E
Bartal Marián
Vajanského 1028/11
908 85 Brodské
M:0903413853
marianbartal@stonline.sk
tepláMarián Bartal
Ondrej Lánik
MSTK Leopoldov ”C”

(loptičky - Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
STH pri futb. štadióne
Gucmanova 13.
Leopoldov
GPS: 48.44598° N, 17.77236° E
Kristian Varga
Jilemnického , 920 41 Leopoldov
M:0911280394
kristian.varga2@gmail.com
tepláKristián Varga
Kristián Vida
Radomír Pikna
STK Pata

(2x Butterfly modrý, loptičky JOOLA SUPER -P ***)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Pata
Ľubomír Ševčovič
Hájska 290/9
925 53 Pata
M:0903 146089
lubomir.sevcovic@gmail.com
tepláJuraj Marcinkech
Ľubomír Ševčovič
MTJ Piešťany - Moravany ”C”

(loptičky Xushaofa, 2 x stôl Butterfly Centrefold, zelený)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
GPS: 48.60286° N, 17.85865° E
Ján Kaščák
Inovecká 593/2
922 21 Moravany nad Váhom
M:0911 926 892
jan.kascak16@gmail.com
tepláMartin Malast
Byt Centrum Senica

(loptičky Xushaofa)
sobota 15:00 hod.
Sokolovňa
Štefánikova 724
Senica
GPS: 48.68080° N, 17.37306° E
Lazorčák Ján
SNP 773
905 01 Senica
M:0917 209639
jlazorcak@bytcentrum.sk
nieAleš Lazorčák
ŠK Šoporňa

(Stoly Stiga modré;loptičky Stiga)
sobota 16:00 hod.
Základná škola
telocvičňa Šoporňa
Stanislav Cicák
Sereďská 396
925 52 Šoporňa
mobil-0905233137
cicak@idc.sk
tepláFrantišek Horský
STK ELASTIK Trnava ”C”

(loptičky Xushaofa)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Nám. uč. Tovarišstva Trnava (Kopánka)
GPS: 48.39110° N, 17.59756° E
Richard Beblavý
Hlavná 28
Sasinkovo
M:0949 697 747
richard.beblavy@gmail.com
tepláRichard Beblavý
Robo Bachratý

kontakt na sekretára: (vit.dobis7@gmail.com) Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809