Adresár mužstiev - 4. liga TT (2018-2019):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
Gasto Galanta ”C”

(loptičky Stiga, 4 x STIGA EXPERT modrý)
sobota 13:00 hod.
ST. herňa
Dom športu Galanta
(oproti futbalovému štadiónu)
GPS: 48.19532° N, 17.74117° E
Florian Ľudovít
924 01 Galanta
M:0903 935279
forro@atlas.sk
tepláRadoslav Forro
ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”

(Xushaofa ***)
sobota 12:30 hod.
telocvičňa Združená škola Hlohovec
Ul. Jarmočná 5 (pod OMV)
GPS: 48.42569° N, 17.80931° E
Šiška Peter Ing.
Hurbanova 72
920 01 Hlohovec
M:0903 039546
siska@pepanet.sk
tepláPeter Šiška
STO Blava Jasl. Bohunice ”B”

(loptičky Xushaofa plast)
sobota 14:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Jaslovské Bohunice
GPS: 48.47647° N, 17.64534° E
Čápka Jozef M:0908660706
jozef.capka@gmail.com
tepláJozef Čápka
Karol Gajdoš
STK Jelka

(loptičky ?-plast)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Jelka
Gašpar Radoslav
Slaná dolina 1408
925 33 Jelka
M:0904 428699
radoslavgaspo@gmail.com
? 
OŠK Križovany

(loptičky Xushaofa, stoly 2x Donic Waldner Classic 25 zelený)
sobota 16:00 hod.
Stolnotenisová herňa
Futbalový štadión OŠK
Križovany nad Dudváhom
GPS: 48.32435° N, 17.65383° E
Luboš Klčovansky
M: 0948512390
sladkovic@praktik.sk
tepláMiro Dudáš
Stanislav Sládkovič
STK Pata

(2x Butterfly modrý, loptičky JOOLA SUPER -P ***)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Pata
Ľubomír Ševčovič
Hájska 290/9
925 53 Pata
M:0903 146089
lubomir.sevcovic@gmail.com
tepláJuraj Marcinkech
Ľubomír Ševčovič
STC Rohožník ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 13:00 hod.
Starý Kultúrny dom
Rohožník
GPS: 48.45640° N, 17.17000° E
Vigoda Michal ,Skolske namestie 398/4 Rohožnik 906 38 M:0907238937
Michal.vigodamv@gmail.com
tepláStanislav Gazdič
Byt Centrum Senica

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Sokolovňa
Štefánikova 724
Senica
GPS: 48.68080° N, 17.37306° E
Lazorčák Ján
SNP 773
905 01 Senica
M:0917 209639
jlazorcak@bytcentrum.sk
nieAleš Lazorčák
ŠK Šoporňa

(Stoly Stiga modré;loptičky Stiga)
sobota 16:00 hod.
Základná škola
telocvičňa Šoporňa
Stanislav Cicák
Sereďská 396
925 52 Šoporňa
mobil-0905233137
cicak@idc.sk
tepláFrantišek Horský
STK ELASTIK Trnava ”C”

(loptičky Xushaofa)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Nám. uč. Tovarišstva Trnava (Kopánka)
GPS: 48.39110° N, 17.59756° E
Richard Beblavý
Hlavná 28
Sasinkovo
M:0949 697 747
richard.beblavy@gmail.com
tepláRichard Beblavý
Robo Bachratý
STO Veľké Úľany ”C”

(loptičky Stiga)
sobota 10:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
GPS: 48.16710° N, 17.57520° E
Pauer Tomáš
Družstevná 1164
925 22 Veľké Úľany
M:0903 935207
pauertomas@gmail.com
tepláVlado Borovský
ŠK Slávia Zeleneč

(2x DONIC modrý, loptičky Xusahofa 40+***)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Zeleneč
GPS: 48.33067° N, 17.59606° E
Tibenský Anton
Kapitulská 31
919 21 Zeleneč
M: 0907 705947 Anton Tibenský
stanislav.bucany@gmail.com
teplá - 12ksStanislav Bučány

kontakt na sekretára: (vit.dobis7@gmail.com) Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809