Do začiatku sezóny zostáva ešte:
uložiť vytlačiť

Adresár mužstiev - 4. liga TT (2018-2019):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
Gasto Galanta ”C”

(loptičky Stiga, 4 x STIGA EXPERT modrý)
sobota 13:00 hod.
ST. herňa
Dom športu Galanta
(oproti futbalovému štadiónu)
mapa
Florian Ľudovít
924 01 Galanta
M:0903 935279
tepláRadoslav Forro
ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”

(Xushaofa ***)
sobota 12:30 hod.
telocvičňa Združená škola Hlohovec
Ul. Jarmočná 5 (pod OMV)
mapa
Šiška Peter Ing.
Hurbanova 72
920 01 Hlohovec
M:0903 039546
tepláPeter Šiška
STO Blava Jasl. Bohunice ”B”

(loptičky Xushaofa plast)
sobota 14:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Jaslovské Bohunice
mapa
Čápka Jozef M:0908660706
tepláJozef Čápka
Karol Gajdoš
STK Jelka

(loptičky ?-plast)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Jelka
Gašpar Radoslav
Slaná dolina 1408
925 33 Jelka
M:0904 428699
? 
OŠK Križovany

(loptičky Xushaofa, stoly 2x Donic Waldner Classic 25 zelený)
sobota 16:00 hod.
Stolnotenisová herňa
Futbalový štadión OŠK
Križovany nad Dudváhom
mapa
Luboš Klčovansky
M: 0948512390
tepláMiro Dudáš
Stanislav Sládkovič
STK Pata

(2x Butterfly modrý, loptičky JOOLA SUPER -P ***)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Pata
Ľubomír Ševčovič
Hájska 290/9
925 53 Pata
M:0903 146089
tepláJuraj Marcinkech
Ľubomír Ševčovič
STC Rohožník ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 13:00 hod.
Starý Kultúrny dom
Rohožník
mapa
Vigoda Michal ,Skolske namestie 398/4 Rohožnik 906 38 M:0907238937
tepláStanislav Gazdič
Byt Centrum Senica

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Sokolovňa
Štefánikova 724
Senica
mapa
Lazorčák Ján
SNP 773
905 01 Senica
M:0917 209639
nieAleš Lazorčák
ŠK Šoporňa

(Stoly Stiga modré;loptičky Stiga)
sobota 16:00 hod.
Základná škola
telocvičňa Šoporňa
Stanislav Cicák
Sereďská 396
925 52 Šoporňa
mobil-0905233137
tepláFrantišek Horský
STK ELASTIK Trnava ”C”

(loptičky Xushaofa)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Nám. uč. Tovarišstva Trnava (Kopánka)
mapa
Richard Beblavý
Hlavná 28
Sasinkovo
M:0949 697 747
tepláRichard Beblavý
Robo Bachratý
STO Veľké Úľany ”C”

(loptičky Stiga)
sobota 10:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
mapa
Pauer Tomáš
Družstevná 1164
925 22 Veľké Úľany
M:0903 935207
tepláVlado Borovský
ŠK Slávia Zeleneč

(2x DONIC modrý, loptičky Xusahofa 40+***)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Zeleneč
mapa
Tibenský Anton
Kapitulská 31
919 21 Zeleneč
M: 0907 705947 Anton Tibenský
teplá - 12ksStanislav Bučány

kontakt na sekretára: Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809