Adresár mužstiev - 6. liga TT (2018-2019):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
STK Bojničky ”A”

(4x stôl Cornilleau Competition 540W loptičky xushaofa***)
sobota 18:00 hod.
Telocvičňa ZŠ Bojničky
Peter Markech
Bojničky 148
920 55
M:0905 241 987
peter.markech1@gmail.com
ánoJozef Turoň
KST Dlhá

(loptičky ***Xuschaofa)
štvrtok 18:30 hod.
Dom Kultúry Dlhá
Matej Horváth 0907965498
matejhorvath88@gmail.com
NieMatej Horváth
ŠK Dobrá Voda ”B”

(loptičky Xushaofa, 2x Butterfy zelené)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Dobrá Voda
GPS: 48.59753° N, 17.54300° E
Drahomír Danko
č. 420
919 54 Dobrá Voda
M:0915 738929
drahomir.danko@gmail.com
studenáDrahomír Danko
Jozef Ondruška
KST Hlohovec

(loptičky Joola)
piatok 18:00 hod.
st. herňa II. ZŠ, Hlohovec
(nad cintorínom)
GPS: 48.42226° N, 17.80300° E
Masaryk Dušan M:0944393387
miroracik@gmail.com
tepláJán Spál
STO Chtelnica

(4xDonic Persson Classic 22 zelený, loptičky Xushaofa***)
piatok 18:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Nám. mája 3
Chtelnica
GPS: 48.56783° N, 17.62391° E
Vlkovič Jakub M:0948420898
jakubbvlkovic@gmail.com
teplá jednaJán Sirota
MSTK Leopoldov ”D”

(loptičky - Joola)
piatok 18:30 hod.
STH pri futb. štadióne
Gucmanova 13.
Leopoldov
GPS: 48.44598° N, 17.77236° E
Branislav Kriška , 920 41 Leopoldov M:0908 – 119 493
branislav.kriska@gmail.com
tepláKristián Varga
Kristián Vida
Radomír Pikna
TTC Majcichov ”B”

(loptičky Joola Flash)
piatok 17:00 hod.
Telocvičňa ZŠ J. Palárika
Majcichov
GPS: 48.28362° N, 17.62793° E
Kollár Róbert Ing.
č. 602
919 22 Majcichov
M:0905 654122
ttcmajcichov@tigeo.sk
tepláTibor Kollár
MTJ Piešťany - Moravany ”D”

(Hanno)
streda 18:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
GPS: 48.60286° N, 17.85865° E
Miklovič Jozef
Teplická 139
921 01 Piešťany
M:0915 130707
miklovic.j@centrum.sk
tepláMartin Malast
Družstevník Sasinkovo

(3xButterfly SpaceSaver zelený, loptičky Xushaofa***)
sobota 15:00 hod.
Dom kultúry pri OÚ
Sasinkovo
GPS: 48.37246° N, 17.84805° E
Hanzlík Timotej
č. 148
920 65 Sasinkovo
D: 033-7443236
lofflerp@gmail.com
dočasne niePavol Löffler
OSK Suchá nad Parnou ”B”

(loptičky Hanno, 2x Butterfly modrý)
streda 18:00 hod.
Dom kultúry
Suchá nad Parnou
Tomašovič Milan,
Suchá nad Parnou 807
M:0903476796
mimotomasovic@centrum.sk
nieJozef Dubovský
Milan Tomašovič
Silvia Marekovičová
OSK Zavar "B"

(loptičky ?-plast)
piatok 18:00 hod.
Dom služieb
Hlavná 6, Zavar
Ďuriš Marián
Marka Čulena 13
919 27 D.Lovčice
M:0905 912854
maros.beranek@gmail.com
tepláVladimír Kubala
ŠK Slávia Zeleneč ”B”

(3x DONIC modrý, loptičky Xushaofa***)
sobota 17:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Zeleneč
GPS: 48.33067° N, 17.59606° E
Michal Zwiržina
Coburgova 19
91702 Trnava
M: 0904 174448
michal.zwirzina@gmail.com
jedna tepláMichal Zwiržina

kontakt na sekretára: (jozef.turon@outlook.sk) Jozef Turoň (predseda ObSTZ), mob: 0905 455272