Do začiatku sezóny zostáva ešte:
uložiť vytlačiť

Adresár mužstiev - 8. liga TT (2018-2019):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
STK Bojničky ”C”

(4x stôl Cornilleau Competition 540W loptičky xushaofa***)
sobota 18:00 hod.
Telocvičňa ZŠ Bojničky
Michal Škoda, Merašice 17,920 61 M:0902 771 041
ánoJozef Turoň
Viliam Pavelka
Bučany ”C”

(Loptičky Xushaofa)
utorok 18:00 hod.
Telocvičňa ZŠ, Bučany
Boris Jaroslav
Bučany 246
919 28 Bučany
M: 0917592262
TepláMário Lukačovič
Tomáš Lukáč
ŠK Dobrá Voda ”C”

(loptičky Xushaofa, 2x Butterfy zelené)
pondelok 18:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Dobrá Voda
mapa
Drahomír Danko
č. 420
919 54 Dobrá Voda
M:0915 738929
studenáDrahomír Danko
Jozef Ondruška
KST Hlohovec ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 18:00 hod.
st. herňa II. ZŠ, Hlohovec
(nad cintorínom)
mapa
Ivan Balent M:?
tepláIvan Balent
STO Blava Jasl. Bohunice ”E”

(loptičky Xushaofa)
sobota 13:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Jaslovské Bohunice
mapa
Hulík Radovan, J.Bohunice 0905257647
tepláJozef Čápka
Karol Gajdoš
MTJ Piešťany - Moravany ”E”

(Xushaofa)
streda 18:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
mapa
Hulman Richard
Hlboká 383
922 01 Moravany nad Váhom
+421 908 081 618 tepláMartin Malast
MTJ Piešťany - Moravany ”F”

(Xushaofa)
sobota 10:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
mapa
Hulman Richard
Hlboká 383
922 01 Moravany nad Váhom
+421 908 081 618 tepláMartin Malast
Družstevník Sasinkovo ”B”

(3xButterfly SpaceSaver zelený, loptičky Xushaofa***)
sobota 17:30 hod.
Dom kultúry pri OÚ
Sasinkovo
mapa
Hanzlík Timotej
č. 148
920 65 Sasinkovo
D: 033-7443236
dočasne niePavol Löffler
STK Sokolovce

(2x Andro modrý, loptičky Xushaofa ***)
piatok 17:30 hod.
Obecný úrad
Sokolovce
mapa
Piovarči Martin
Školská 210/5
922 31 Sokolovce
M:0908 117 489
nie jeMartin Piovarči
ŠSK Šintava ”B”

(2x joola modrý, loptičky Xushaofa***)
piatok 18:30 hod.
Telocvičňa ZŠ Šintava
Miklošík Branislav 0905 847553
2x, tepláJuraj Fogel
Luboš Cibulka
STK Trakovice ”B”

(Butterfly Centerfold 25 modré, loptičky Xushaofa***)
piatok 18:30 hod.
telocvičňa ZŠ s MŠ
Trakovice
mapa
Tupý Bystrík
M. Bela 60/1
920 01 Hlohovec
M:0908 167 882
tri sprchyBystrík Tupý
OFK Trebatice ”B”

(loptičky DH*** 3x Joola zeleny)
utorok 18:00 hod.
Futbalový štadión I.posch.
Trebatice
Regina Vladimir
č.74
92210 Trebatice
M:0918 086257
2 tepléStanislav Urban
STK Voderady ”B”

(loptičky XUSHAOFA *** 40+, stoly Stiga Expert Roller CSS)
sobota 15:00 hod.
areál ZŠ-MŠ nová telocvičňa
Školská ul., Voderady
Vladimír Schiffel
Voderady 112
919 42 Voderady
M:0940 399773
sprcha ,šatňaVladimír Schiffel
ŠK Slávia Zeleneč ”C”

(2x DONIC modrý, loptičky Xushaofa 40+***)
sobota 15:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Zeleneč
mapa
Topor Miroslav
Andreja Hlinku 5
919 21 Zeleneč
M: +421 949 767 055
teplá - 12ksMiroslav Topor
Stanislav Bučány

kontakt na sekretára: Jozef Turoň (predseda ObSTZ), mob: 0905 455272