Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2006-7:

————   Biogal "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

————   Exhibícia Orlowski - Panský   ————

Úspešnosť jednotlivcov - 4. liga mužov (Trnava) :

(sezóna 2006/2007)

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Halouzka Drahomír 96.77% (60/62) Stavoimpex Holíč "C"
2.Valla Tomáš 92.11% (70/76) Propria Kúty "B"
Vyskoč Andrej 92.11% (70/76) Victória Buková
4.Skala Ján 90.00% (45/50) Stavoimpex Holíč "C"
5.Jurík Leopold 82.50% (66/80) Stavoimpex Holíč "C"
6.Feketeová Angela 81.82% (36/44) Euromilk Dunajská Streda
7.Vépy Benedikt 80.36% (45/56) Stavoimpex Holíč "C"
8.Šebesta Ferdinand 79.17% (57/72) STO Unín
9.Slosiar Robert 76.67% (46/60) Tj Gasto Galanta "C"
10.Kariková Eva 76.39% (55/72) Euromilk Dunajská Streda
11.Glemba Juraj 72.50% (58/80) STO Veľké Úľany
12.Slovák Kamil 69.12% (47/68) Victória Buková
13.Nagy Karol 69.05% (58/84) Tj Gasto Galanta "C"
14.Čechánek Tomáš 67.39% (31/46) STK Borský Sv. Jur
15.Čechánek Pavel 66.67% (40/60) STK Borský Sv. Jur
16.Jančovič Štefan 61.90% (52/84) OSTK Malženice
17.Ladislav Peter 61.67% (37/60) Byt Centrum Senica "B"
18.Duran Peter 61.43% (43/70) Victória Buková
19.Mano Gabriel 58.75% (47/80) STO Veľké Úľany
20.Pekar Zdenko 58.62% (34/58) STO Unín
21.Mega Ján 58.49% (31/53) Stavoimpex Holíč "C"
22.Sedláček Jozef 57.81% (37/64) STK Borský Sv. Jur
23.Daniš Tibor 54.10% (33/61) Byt Centrum Senica "B"
24.Borovský Vladimír 53.41% (47/88) STO Veľké Úľany
25.Kubina Radoslav 52.46% (32/61) STO Unín
26.Šišková Eva 50.00% (40/80) KST Hlohovec "C"
Malík Vladimír 50.00% (27/54) STO Unín
28.Palkovič Anton 48.68% (37/76) Propria Kúty "B"
29.Ozábal Pavol 47.89% (34/71) STK Borský Sv. Jur
30.Blažo Dušan 46.67% (28/60) Tj Gasto Galanta "C"
31.Boris Ľudovít 45.31% (29/64) KST Hlohovec "C"
Varga Marek 45.31% (29/64) MTJ Piešťany "C"
33.Maršo Peter 42.05% (37/88) Byt Centrum Senica "B"
34.Pažma Lukáš 41.89% (31/74) OSTK Malženice
35.Šiška Peter 41.18% (28/68) KST Hlohovec "C"
36.Vittek Libor 40.85% (29/71) Victória Buková
37.Hulman Rastislav 39.62% (21/53) MTJ Piešťany "C"
38.Lazorčák Aleš 38.64% (34/88) Byt Centrum Senica "B"
39.Pauer Tomáš 32.50% (26/80) STO Veľké Úľany
40.Stanek Juraj 32.00% (24/75) KST Hlohovec "C"
41.Püšpöky Pavol 31.48% (17/54) OSTK Malženice
42.Šandal Peter 31.03% (27/87) Euromilk Dunajská Streda
43.Gajdács Ján 30.23% (26/86) Euromilk Dunajská Streda
44.Iglár Jaroslav 30.00% (18/60) STO Unín
45.Malík Juraj 27.66% (13/47) Propria Kúty "B"
46.Nemček Milan 27.08% (13/48) OSTK Malženice
47.Behul Július 25.45% (14/55) MTJ Piešťany "C"
48.Malast Martin 22.95% (14/61) MTJ Piešťany "C"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Chmelík Ján 100.00% (26/26) Stavoimpex Holíč "C"
 Kucharič Martin 92.86% (26/28) Propria Kúty "B"
 Dancík Peter 79.49% (31/39) Victória Buková
 Szigeti Luboš 66.67% (16/24) Tj Gasto Galanta "C"
 Tomša Martin 62.50% (15/24) Stavoimpex Holíč "C"
 Flórián Ladislav 53.13% (17/32) Tj Gasto Galanta "C"
 Koščo Ján st. 50.00% (12/24) MTJ Piešťany "C"
 Šefčovič Marek 44.00% (11/25) Propria Kúty "B"
 Matovič Tibor 42.86% (12/28) OSTK Malženice
 Mračna Vladimír 42.50% (17/40) STK Borský Sv. Jur
 Šimek ml. Vladimír 38.89% (14/36) Propria Kúty "B"
 Vaculka Štefan 36.59% (15/41) STO Unín
 Sedlák Bohumil 33.33% (12/36) MTJ Piešťany "C"
 Uher Ján 23.68% (9/38) STK Borský Sv. Jur
 Porozsnyák Robert 12.50% (4/32) Tj Gasto Galanta "C"
 Szabová Andrea 10.71% (3/28) Euromilk Dunajská Streda
 Lulovič Marek 7.41% (2/27) MTJ Piešťany "C"
 Krajčír Ivan 0.00% (0/23) Euromilk Dunajská Streda


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Vrábel Jozef 100.00% (1/1) KST Hlohovec "C"
 Čech Stanislav 100.00% (1/1) Stavoimpex Holíč "C"
 Rácik Jozef 83.33% (5/6) KST Hlohovec "C"
 Kreškócziová Alexandra 75.00% (3/4) Euromilk Dunajská Streda
 Dobiš Vít 75.00% (9/12) KST Hlohovec "C"
 Bajzík Pavol 72.73% (8/11) KST Hlohovec "C"
 Kožuch Miroslav 62.50% (5/8) STK Borský Sv. Jur
 Giebel Ireneusz 62.50% (5/8) Victória Buková
 Andelová Lenka 50.00% (2/4) Euromilk Dunajská Streda
 Hulman Lubomír 50.00% (2/4) MTJ Piešťany "C"
 Macko Miroslav 50.00% (1/2) OSTK Malženice
 Šimkovič Richard 40.00% (8/20) Propria Kúty "B"
 Nemček Daniel 37.50% (3/8) OSTK Malženice
 Petrák Ľubomír 35.00% (7/20) Byt Centrum Senica "B"
 Koščo Ján ml. 31.25% (5/16) MTJ Piešťany "C"
 Lánik Libor 25.00% (2/8) Propria Kúty "B"
 Riapoš Ján 25.00% (4/16) KST Hlohovec "C"
 Kokeš Timotej 25.00% (2/8) KST Hlohovec "C"
 Matta Ján 25.00% (1/4) Byt Centrum Senica "B"
 Holič Michal 25.00% (5/20) Byt Centrum Senica "B"
 Hladík Robert 25.00% (3/12) Propria Kúty "B"
 Lazorčák Ján 25.00% (1/4) Byt Centrum Senica "B"
 Čapkovič Jozef 25.00% (2/8) OSTK Malženice
 Mišči Jozef 16.67% (2/12) Victória Buková
 Vittek Peter 12.50% (1/8) Victória Buková
 Ozábal Tomáš 11.11% (1/9) STK Borský Sv. Jur
 Bartal Marián 10.00% (2/20) Propria Kúty "B"
 Dulický František 10.00% (1/10) STO Veľké Úľany
 Hollósi Ernest 10.00% (2/20) Tj Gasto Galanta "C"
 Wolner Peter 8.33% (1/12) Tj Gasto Galanta "C"
 Mako Ľudovít 7.14% (1/14) STO Veľké Úľany
 Bahno Jaroslav 6.25% (1/16) STK Borský Sv. Jur
 Rózsa Alexander 6.25% (1/16) Tj Gasto Galanta "C"
 Rábara Marcel 5.56% (1/18) OSTK Malženice
 Hesek Marián 0.00% (0/4) Propria Kúty "B"
 Perašin Ján 0.00% (0/4) Tj Gasto Galanta "C"
 Mészáros Peter 0.00% (0/8) Tj Gasto Galanta "C"
 Spál Ján 0.00% (0/7) KST Hlohovec "C"
 Koščo Peter 0.00% (0/4) MTJ Piešťany "C"
 Blaha Igor 0.00% (0/7) Byt Centrum Senica "B"
 Brisuda Rudolf 0.00% (0/4) OSTK Malženice
 Jančovič Peter 0.00% (0/4) OSTK Malženice
 Mach Štefan 0.00% (0/4) STO Unín
 Krempa Martin 0.00% (0/2) STO Unín
 Jurík Ľuboš 0.00% (0/4) KST Hlohovec "C"
 Rajtík Ivan 0.00% (0/4) Euromilk Dunajská Streda
 Miklovič Jozef 0.00% (0/4) MTJ Piešťany "C"