Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2007-8:

————   Biogal "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
 
  ————   Biogal "D"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

3. liga TT (2007-2008)

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Chmelík Ján 96.05% (73/76) Stavoimpex Holíč "C"
2.Levčík Martin 91.49% (43/47) MTJ Piešťany "B"
3.Pavlík Marek 90.00% (72/80) STK Hor. Orešany
4.Lukács Michal 89.29% (75/84) STC Trstice
5.Nagy Gabriel 85.42% (41/48) Slavoj Sládkovičovo "B"
6.Lukačovič Peter 80.68% (71/88) ŠK Dobrá Voda
7.Halouzka Drahomír 79.76% (67/84) Stavoimpex Holíč "C"
8.Rabara Miroslav 79.01% (64/81) STK Hor. Orešany
9.Jurovatý Peter 78.48% (62/79) Družstevník Petrova Ves
10.Néveri Zoltán 76.00% (38/50) Gasto Galanta "B"
11.Dostál Ivan 75.90% (63/83) ŠKST Gabčíkovo "B"
12.Kadlečík Jaromír 75.34% (55/73) ŠK Dobrá Voda
13.Csáno Juraj 73.81% (62/84) STC Trstice
14.Kučera Igor 70.89% (56/79) STK Hor. Orešany
15.Szikhart Ľudovít 68.18% (60/88) ŠKST Gabčíkovo "B"
16.Pažma Lukáš 67.65% (46/68) Maco Trnava "B"
17.Šebesta Pavol 67.11% (51/76) Byt Centrum Senica
18.Kormúth Miloš 66.10% (39/59) STK Hor. Orešany
19.Vépy Benedikt 62.12% (41/66) Stavoimpex Holíč "C"
20.Ondruška Jozef 61.84% (47/76) ŠK Dobrá Voda
21.Skala Ján 60.87% (28/46) Stavoimpex Holíč "C"
22.Jurík Leopold 58.11% (43/74) Stavoimpex Holíč "C"
23.Klčovanský Ľuboš 55.00% (44/80) Maco Trnava "B"
24.Šulko Daniel 52.38% (44/84) TJ Biogal Špačince "B"
25.Krupanský Ján 52.08% (25/48) STK Hor. Orešany
26.Sivák Miroslav 50.00% (38/76) TJ Biogal Špačince "B"
Krkoš Marián 50.00% (37/74) ŠK Dobrá Voda
28.Kapsa Peter 47.06% (40/85) Byt Centrum Senica
29.Gaál Norbert 46.59% (41/88) STC Trstice
30.Šebesta Ferdinand 46.25% (37/80) Družstevník Petrova Ves
31.Beťko Miloš 46.05% (35/76) Družstevník Petrova Ves
32.Šebesta Štefan 43.02% (37/86) Byt Centrum Senica
33.Szigeti Ľuboš 38.36% (28/73) Gasto Galanta "B"
34.Molnár Norbert 37.50% (33/88) STC Trstice
35.Florián Ladislav 36.17% (17/47) Gasto Galanta "B"
36.Mega Janko 35.23% (31/88) Byt Centrum Senica
37.Kozmér Jozef 35.00% (28/80) ŠKST Gabčíkovo "B"
38.Šmiček Lukáš 34.12% (29/85) TJ Biogal Špačince "B"
39.Gajdos Imrich 32.95% (29/88) ŠKST Gabčíkovo "B"
40.Šlosiar Róbert 31.94% (23/72) Gasto Galanta "B"
41.Šimončič Peter 30.77% (16/52) TJ Biogal Špačince "B"
42.Poláček Pavol 28.81% (17/59) Maco Trnava "B"
43.Gál Juraj 28.57% (14/49) Slavoj Sládkovičovo "B"
44.Wiltschka František 27.27% (18/66) Slavoj Sládkovičovo "B"
45.Horváth Richard 26.92% (14/52) Slavoj Sládkovičovo "B"
46.Krajčo Milan 26.79% (15/56) Maco Trnava "B"
47.Kopča Roman 25.00% (19/76) Družstevník Petrova Ves
48.Malast Martin 12.07% (7/58) MTJ Piešťany "B"
49.Behul Julius 9.43% (5/53) MTJ Piešťany "B"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Stehlík Emil 83.33% (20/24) MTJ Piešťany "B"
 Németh Bohuslav 78.57% (22/28) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Ozábal Ladislav 72.73% (16/22) Maco Trnava "B"
 Klement Matej 53.85% (14/26) Gasto Galanta "B"
 Florian Ľudovít 44.83% (13/29) Gasto Galanta "B"
 Nagy Ľubomír 41.86% (18/43) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Blažo Dušan 37.84% (14/37) Gasto Galanta "B"
 Stríž Jozef 32.14% (9/28) TJ Biogal Špačince "B"
 Koščo Peter 32.14% (9/28) MTJ Piešťany "B"
 Koščo Ján st. 28.57% (12/42) MTJ Piešťany "B"
 Cicha Branislav 27.03% (10/37) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Danko Milan 26.32% (10/38) ŠK Dobrá Voda
 Vépy Peter 14.29% (6/42) Maco Trnava "B"
 Zajaček Filip 6.90% (2/29) MTJ Piešťany "B"
 Lulovič Marek 0.00% (0/35) MTJ Piešťany "B"


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Blaha Igor 100.00% (4/4) Byt Centrum Senica
 Varga Marek 41.67% (5/12) MTJ Piešťany "B"
 Bolebruch Marián 31.25% (5/16) Družstevník Petrova Ves
 Šebesta Dušan 18.18% (2/11) Byt Centrum Senica
 Turoň Juraj 10.53% (2/19) TJ Biogal Špačince "B"
 Marčan Otto 5.00% (1/20) Maco Trnava "B"
 Strečanský Daniel 0.00% (0/2) TJ Biogal Špačince "B"
 Zemko Július 0.00% (0/2) TJ Biogal Špačince "B"
 Csaplár Ladislav 0.00% (0/9) ŠKST Gabčíkovo "B"
 Kadlečík Roman 0.00% (0/3) ŠK Dobrá Voda
 Daniš Tibor 0.00% (0/2) Byt Centrum Senica
 Koščo Ján ml. 0.00% (0/8) MTJ Piešťany "B"
 Kovacs Jakub 0.00% (0/8) MTJ Piešťany "B"
 Hulman Ľubomír 0.00% (0/4) MTJ Piešťany "B"
 Šulko Vladimír 0.00% (0/4) TJ Biogal Špačince "B"
 Vaši Vladimír 0.00% (0/1) Družstevník Petrova Ves
 Kumpan Marián 0.00% (0/16) Družstevník Petrova Ves
 Kumpan Miroslav 0.00% (0/4) Družstevník Petrova Ves
 Dovalovskí Emil 0.00% (0/4) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Matejdes Jaroslav 0.00% (0/21) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Schweiger Ondrej ml. 0.00% (0/4) STC Trstice
 Varga Arpád 0.00% (0/4) STC Trstice
 Riško Marián 0.00% (0/5) Maco Trnava "B"
 Zloch Milan 0.00% (0/2) Stavoimpex Holíč "C"
 Szilágyi Peter 0.00% (0/4) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Hulman Norbert 0.00% (0/4) MTJ Piešťany "B"
 Rusnák Karol 0.00% (0/14) Gasto Galanta "B"
 Pašek Štefan 0.00% (0/3) STK Hor. Orešany