Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2008-9:

————   Biogal "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
 
  ————   Biogal "D"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0,6 a v 4.lige .. x 0,4

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Vími Róland 96.43% (81/84) Trhová Hradská
2.Jančovič Martin 94.83% (55/58) Stavoimpex Holíč "C"
3.Ondrejička Igor 93.75% (60/64) OSK Padáň
4.Melek Milan 90.28% (65/72) Stavoimpex Holíč "C"
5.Török Attila 86.11% (62/72) Trhová Hradská
6.Slamka Milan 81.82% (72/88) STK Veľká Mača
7.Brychta ml. Eduard 81.13% (43/53) Stavoimpex Holíč "C"
8.Behul Peter 77.38% (65/84) MTJ Piešťany-Moravany
9.Pavlík Marek 76.54% (62/81) STK Hor. Orešany
10.Gašparík Branislav 74.71% (65/87) KST Hlohovec
11.Varga Miloš 73.81% (62/84) TJ Biogal Špačince
12.Mišelnický Branislav 72.29% (60/83) Maco Trnava
13.Luknár Patrik 70.83% (34/48) Stavoimpex Holíč "C"
14.Marček Pavol 69.32% (61/88) ŠKST Gabčíkovo
15.Pažma Lukáš 66.67% (50/75) Maco Trnava
16.Riedl Zoltán 66.23% (51/77) ŠKST Gabčíkovo
17.Baláž Branislav 65.91% (58/88) Propria Kúty
18.Komorný Miroslav 60.23% (53/88) TJ Biogal Špačince
19.Tančibok Marian 58.75% (47/80) Propria Kúty
Gajdoschik Adrián 58.75% (47/80) Trhová Hradská
21.Paulus Ján 56.92% (74/78) Sokol Skalica
22.Lukács Michal 56.25% (45/80) STC Trstice
23.Pavlen Peter 55.77% (29/52) KST Hlohovec
24.Kadlečík Jaromír 55.23% (81/88) ŠK Dobrá Voda
25.Kánya Milan 53.44% (57/64) Bricon Trnava
26.Bögi Roland 52.00% (26/50) STK Veľká Mača
27.Rabara Miroslav 51.28% (40/78) STK Hor. Orešany
28.Levčík Martin 51.19% (43/84) MTJ Piešťany-Moravany
29.Lukačovič Peter 51.14% (75/88) ŠK Dobrá Voda
30.Csáno Juraj 50.00% (44/88) STC Trstice
31.Nagy Gabriel 48.92% (53/65) Slavoj Sládkovičovo "B"
32.Navrátil Karol 48.75% (39/80) OSK Padáň
33.Kucharič Martin 48.68% (37/76) Propria Kúty
34.Šmiček Lukáš 48.57% (68/84) TJ Biogal Špačince "B"
35.Gál Dominik 48.21% (27/56) STK Veľká Mača
36.Valla Tomáš 48.00% (48/60) Propria Kúty "B"
37.Jurovatý Peter 47.84% (59/74) Družstevník Petrova Ves
38.Kalivoda Miroslav 46.43% (65/84) STK Majcichov
39.Šebesta Pavol 45.88% (39/51) Byt Centrum Senica
40.Šulko Daniel 44.79% (53/71) TJ Biogal Špačince "B"
41.Žiška Drahomír 43.85% (57/78) TJ Biogal Špačince "B"
42.Néveri Zoltán 42.65% (29/68) ŠKST Gabčíkovo
43.Ondruška Jozef 40.91% (60/88) ŠK Dobrá Voda
44.Sivák Miroslav 40.29% (47/70) TJ Biogal Špačince "B"
45.Horváth Miroslav 40.26% (51/76) STK Majcichov
46.Šimek st. Vladimír 40.00% (24/60) Propria Kúty
Somogyi Adrián 40.00% (52/52) STO Veľké Úľany
48.Bachratý Róbert 39.08% (34/87) Maco Trnava
49.Podolinský Róbert 38.36% (39/61) Sokol Skalica
50.Biró László 37.93% (22/58) STK Veľká Mača
51.Mészáros Vincent 37.70% (23/61) STK Veľká Mača
52.Šebesta Ferdinand 37.50% (35/56) Družstevník Petrova Ves
Rabara Marcel 37.50% (50/80) Bricon Trnava
54.Kučera Igor 36.62% (26/71) STK Hor. Orešany
55.Halouzka Drahomír 35.50% (71/80) Stavoimpex Holíč "D"
56.Gaál Norbert 35.23% (31/88) STC Trstice
57.Kapsa Peter 34.86% (43/74) Byt Centrum Senica
58.Lackovič Ján 34.85% (23/66) KST Hlohovec
59.Rybár Dušan 34.29% (32/56) Sokol Skalica
60.Lančarič Juraj 34.09% (30/88) TJ Biogal Špačince
61.Chmelík Ján 33.68% (64/76) Stavoimpex Holíč "D"
62.Chanečka Radomír 33.33% (40/72) Sokol Skalica
63.Heizer František 33.33% (27/81) ŠKST Gabčíkovo
64.Klčovanský Ľuboš 33.24% (41/74) Maco Trnava "B"
65.Szikhart Ľudovít 32.88% (40/73) ŠKST Gabčíkovo "B"
66.Krkoš Marián 32.79% (47/86) ŠK Dobrá Voda
67.Beťko Miloš 32.37% (41/76) Družstevník Petrova Ves
68.Hruška Robert 32.00% (64/80) TJ Inter Kočín-Lančár
69.Nagy Karol 31.72% (46/87) Gasto Galanta "B"
70.Horváth Richard 30.79% (39/76) Slavoj Sládkovičovo "B"
71.Horský František 30.77% (60/78) ŠK Šoporňa
72.Bajzík Pavol 30.71% (43/56) KST Hlohovec "B"
73.Jančovič Štefan 30.68% (45/88) Bricon Trnava
74.Biró Bálint 30.56% (55/72) STK Veľká Mača "B"
75.Slovák Kamil 30.00% (60/80) Victória Buková
76.Kopáni Peter 29.89% (26/87) KST Hlohovec
Kardoš Aladár 29.89% (26/87) OSK Padáň
78.Kormúth Miloš 29.69% (19/64) STK Hor. Orešany
79.Vyskoč Andrej 29.29% (41/56) Victória Buková
80.Varga Tomáš 29.03% (18/62) MTJ Piešťany-Moravany
81.Mano Gabriel 28.99% (50/69) STO Veľké Úľany
82.Balažovič Alexander 28.95% (22/76) TJ Biogal Špačince
83.Kmeť Jozef 28.92% (24/83) OSK Padáň
84.Šebesta Štefan 28.86% (38/79) Byt Centrum Senica
85.Gál Juraj 28.85% (25/52) Slavoj Sládkovičovo "B"
86.Kuba Róbert 28.62% (31/65) Sokol Skalica
87.Vépy Benedikt 28.50% (57/80) Stavoimpex Holíč "D"
88.Skala Ján 28.15% (38/54) Stavoimpex Holíč "D"
89.Pekar Tibor 27.86% (39/56) Sokol Skalica "B"
90.Gajdos Imrich 27.50% (33/72) ŠKST Gabčíkovo "B"
91.Borovský Vladimír 27.43% (48/70) STO Veľké Úľany
92.Pekar Zdenko 27.33% (41/60) Sokol Skalica "B"
93.Orihel Peter 26.36% (29/44) MTJ Piešťany "B"
94.Šujan Ladislav 26.25% (28/64) Maco Trnava "B"
95.Florian Ľudovít 25.23% (37/88) Gasto Galanta "B"
96.Šlosiar Robert 25.00% (35/56) Gasto Galanta "C"
97.Klement Matej 24.23% (21/52) Gasto Galanta "B"
98.Ladislav Peter 24.21% (46/76) Byt Centrum Senica "B"
99.Szigeti Ľuboš 23.86% (33/83) Gasto Galanta "B"
100.Mihálik František 23.85% (31/78) STK Majcichov
101.Karel Pavol 23.79% (23/58) STK Majcichov
102.Florián Ladislav 23.75% (38/64) Gasto Galanta "C"
103.Glemba Juraj 23.57% (33/56) STO Veľké Úľany
104.Metelička Dávid 23.53% (30/51) Sokol Skalica "B"
105.Stolár Vladimír 23.27% (32/55) MTJ Piešťany "B"
106.Cvik Anton 22.73% (25/66) Maco Trnava "B"
107.Daniš Tibor 22.69% (38/67) Byt Centrum Senica "B"
108.Szimandel Karol 22.00% (11/50) Trhová Hradská
109.Zlatník Zdeno 21.58% (41/76) ZŠK Mesta Vrbové
110.Kozmér Jozef 21.56% (23/64) ŠKST Gabčíkovo "B"
111.Rácik Jozef 21.43% (30/56) KST Hlohovec "B"
112.Lackovič Peter 20.87% (36/69) KST Hlohovec "B"
113.Stanek Juraj 20.83% (10/48) KST Hlohovec
114.Palkovič Anton 20.24% (28/83) Propria Kúty "B"
115.Šácha Petr 20.00% (44/88) ZŠK Mesta Vrbové
Mega Janko 20.00% (35/70) Byt Centrum Senica "B"
117.Poláček Pavol 20.00% (17/51) Maco Trnava "B"
118.Kopča Roman 19.73% (24/73) Družstevník Petrova Ves
119.Wiltschka František 19.29% (18/56) Slavoj Sládkovičovo "B"
120.Šišková Eva 18.67% (28/60) KST Hlohovec "B"
121.Duran Peter 18.00% (36/80) Victória Buková
122.Krajčo Milan 17.65% (15/51) Maco Trnava "B"
123.Hulman Rastislav 17.60% (33/75) ZŠK Mesta Vrbové
124.Lazorčák Aleš 17.47% (23/79) Byt Centrum Senica
125.Molnár Norbert 17.05% (15/88) STC Trstice
126.Lukačovič Milan 16.82% (37/88) TJ Inter Kočín-Lančár
127.Malast Martin 16.74% (36/86) MTJ Piešťany "B"
128.Malík Juraj 16.10% (22/82) Propria Kúty "B"
129.Saidl Juraj 15.91% (35/88) ŠK Šoporňa
130.Svetlík Ján 15.15% (25/66) ZŠK Mesta Vrbové
131.Házi Arnold 14.81% (8/54) Trhová Hradská
132.Fogel Juraj 14.19% (22/62) ŠK Šoporňa
133.Gajdáč Ján 14.00% (14/60) ŠKST Gabčíkovo "B"
134.Blaha Igor 13.53% (23/68) Byt Centrum Senica "B"
135.Masaryk Dušan 13.33% (19/57) KST Hlohovec "B"
136.Vittek Libor 12.27% (27/88) Victória Buková
137.Rusňák Karol 11.88% (19/64) Gasto Galanta "C"
138.Šimek ml. Vladimír 10.80% (9/50) Propria Kúty "B"
139.Lulovič Marek 10.61% (13/49) MTJ Piešťany "B"
140.Mráz Ľuboš 10.00% (13/52) TJ Inter Kočín-Lančár
141.Šandal Peter 9.64% (9/56) ŠKST Gabčíkovo "B"
142.Krupanský Ján 8.51% (4/47) STK Hor. Orešany
143.Mihalkovič Jozef 4.00% (8/80) TJ Inter Kočín-Lančár


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Labáth Pavol 78.95% (30/38) Stavoimpex Holíč "C"
 Bardoň Jozef 60.61% (20/33) MTJ Piešťany-Moravany
 Macháček Milan 40.91% (9/22) Maco Trnava
 Mladý Michal 37.50% (15/24) Propria Kúty "B"
 Bohuš Aurel 35.71% (25/28) STO Veľké Úľany
 Šimončič Peter 32.14% (15/28) TJ Biogal Špačince "B"
 Ševčovič Ľubomír 29.74% (29/39) ŠK Šoporňa
 Jančovič Ján 24.29% (17/28) ŠK Šoporňa
 Pauer Tomáš 21.90% (23/42) STO Veľké Úľany
 Čapkovič Boris 15.38% (10/39) Bricon Trnava
 Bolebruch Marián 13.13% (7/32) Družstevník Petrova Ves
 Danko Milan 12.22% (11/36) MTJ Piešťany "B"
 Bella Juraj 9.41% (8/34) Byt Centrum Senica "B"
 Lacho František 9.33% (7/30) Sokol Skalica "B"
 Gajda Peter 7.69% (5/26) Sokol Skalica "B"
 Remenár Ľubomír 6.15% (6/39) ŠK Šoporňa
 Nagy Peter 5.00% (2/24) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Duba Gergely 4.76% (5/42) STK Veľká Mača "B"
 Magáth Roman 4.29% (3/28) Gasto Galanta "C"
 Matejdes Jaroslav 3.53% (2/34) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Chnapko Pavol 3.48% (2/23) TJ Inter Kočín-Lančár
 Popelka Vladimír 3.08% (3/39) STK Veľká Mača "B"
 Kumpan Marián 2.73% (1/22) Družstevník Petrova Ves
 Bocán Ján 1.88% (1/32) STK Majcichov
 Giebel Ireneusz 1.82% (1/22) Victória Buková
 Tuška Denis 1.82% (1/22) STK Veľká Mača "B"
 Čapkovič Jozef 1.43% (1/42) Bricon Trnava
 Sáha Róbert 0.00% (0/28) OSK Padáň
 Csaplár Ladislav 0.00% (0/24) ŠKST Gabčíkovo


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Mucha Matej 100.00% (4/4) Stavoimpex Holíč "C"
 Bednár Ján 88.89% (16/18) Stavoimpex Holíč "C"
 Koprda Peter 52.50% (7/8) ŠKST Gabčíkovo "B"
 Stehlík Emil 50.00% (1/2) MTJ Piešťany-Moravany
 Rýdzi Erik 40.00% (2/2) KST Hlohovec "B"
 Horváth Ladislav 40.00% (4/4) STO Veľké Úľany
 Horváth Lórant 33.33% (2/6) OSK Padáň
 Gál Štefan 33.33% (7/21) STK Veľká Mača
 Hrnčiar Dušan 23.33% (7/12) KST Hlohovec "B"
 Jurík Pavol 20.00% (1/2) Sokol Skalica "B"
 Hollósi Ernest 20.00% (1/3) Gasto Galanta "B"
 Nagy Ľubomír 20.00% (4/12) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Koščo Ján st. 16.00% (8/20) MTJ Piešťany "B"
 Blažo Dušan 15.00% (1/4) Gasto Galanta "B"
 Turoň Juraj 15.00% (2/8) TJ Biogal Špačince "B"
 Hladík Robert 12.00% (4/20) Propria Kúty "B"
 Radványi Tibor 11.11% (5/18) STO Veľké Úľany
 Šiška Peter 10.00% (1/4) KST Hlohovec "B"
 Karnoš Tomáš 10.00% (3/12) Stavoimpex Holíč "D"
 Dužek Maxim 8.89% (4/18) Gasto Galanta "C"
 Kondáč Matej 8.89% (4/18) ZŠK Mesta Vrbové
 Vépy Peter 8.57% (3/21) Maco Trnava "B"
 Spál Ján 8.00% (2/10) KST Hlohovec "B"
 Pekar Denis 8.00% (2/10) Sokol Skalica "B"
 Lánik Libor 7.50% (1/8) Propria Kúty "B"
 Šimkovič Richard 7.50% (1/8) Propria Kúty "B"
 Pekar Róbert 6.67% (3/18) Sokol Skalica "B"
 Botoš Jozef 6.67% (1/6) STO Veľké Úľany
 Beluský Stanislav 6.32% (3/19) ZŠK Mesta Vrbové
 Behul Julius 6.00% (3/20) MTJ Piešťany "B"
 Petrák Ľubomír 5.71% (3/21) Byt Centrum Senica "B"
 Petrovský Marek 5.71% (2/14) ŠK Šoporňa
 Svoboda Samuel 5.00% (1/8) Sokol Skalica "B"
 Lazorčák Ján 5.00% (1/8) Byt Centrum Senica "B"
 Baša Miroslav 5.00% (1/12) STK Majcichov
 Tibenský Vladimír 5.00% (1/12) STK Majcichov
 Hruška Ivan 4.44% (1/9) TJ Inter Kočín-Lančár
 Kubiš Marek 4.44% (2/18) Sokol Skalica "B"
 Beluský Milan 4.00% (1/10) ZŠK Mesta Vrbové
 Kučera Ivan 3.33% (1/12) Victória Buková
 Zajaček Filip 3.08% (1/13) MTJ Piešťany "B"
 Mišči Jozef 2.86% (1/14) Victória Buková
 Reško Jozef 2.50% (1/16) TJ Inter Kočín-Lančár
 Strečanský Daniel 0.00% (0/9) TJ Biogal Špačince "B"
 Bartal Marián 0.00% (0/4) Propria Kúty
 Török Geregely 0.00% (0/8) Trhová Hradská
 Kadlečík Roman 0.00% (0/1) ŠK Dobrá Voda
 Kumpan Miroslav 0.00% (0/15) Družstevník Petrova Ves
 Riško Marián 0.00% (0/1) Maco Trnava "B"
 Dulický František 0.00% (0/1) STO Veľké Úľany
 Porozsnyák Robert 0.00% (0/10) Gasto Galanta "C"
 Rózsa Alexander 0.00% (0/6) Gasto Galanta "C"
 Matta Ján 0.00% (0/8) Byt Centrum Senica "B"
 Šulko Peter 0.00% (0/4) TJ Biogal Špačince "B"
 Marčan Otto 0.00% (0/6) Maco Trnava "B"
 Zloch Milan 0.00% (0/4) Stavoimpex Holíč "D"
 Wiltschka Dávid 0.00% (0/5) STK Veľká Mača "B"
 Ranostaj Tibor 0.00% (0/4) OSK Padáň
 Tomša Martin 0.00% (0/3) Sokol Skalica
 Holič Michal 0.00% (0/4) Byt Centrum Senica
 Gajdács Ján 0.00% (0/4) ŠKST Gabčíkovo
 Püspöky Pavol 0.00% (0/16) Bricon Trnava
 Cicák Stanislav 0.00% (0/4) ŠK Šoporňa
 Koščo Ján ml. 0.00% (0/3) MTJ Piešťany "B"
 Kollár Ivan 0.00% (0/12) KST Hlohovec "B"
 Žažo Martin 0.00% (0/4) TJ Inter Kočín-Lančár
 Žambokréthyová Milena 0.00% (0/19) Bricon Trnava
 Madarász Marcel 0.00% (0/6) STO Veľké Úľany
 Mátel Ladislav 0.00% (0/3) ŠKST Gabčíkovo