Archív 2008-9:

————   Biogal "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
 
  ————   Biogal "D"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

Oblasť SE (aktuálny) .. úspešnosť v 6.lige .. x 0,6

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Klamík Vladimír 86.76% (59/68) Korpo Studienka "A"
2.Gazdič Stanislav 85.94% (55/64) STC Rohožník
3.Sedláček Jozef 83.93% (47/56) STK Borský Svätý Jur
4.Ozábal Pavol 82.86% (58/70) STK Borský Svätý Jur
5.Malík Vladimír 76.12% (51/67) STO Unín "A"
6.Stúpal Emil 75.00% (30/40) Korpo Studienka "A"
7.Šlosár Vladimír 74.07% (40/54) Korpo Studienka "A"
8.Šimkovič Richard 72.06% (49/68) Propria Kúty "C"
9.Hladík Robert 70.97% (44/62) Propria Kúty "C"
10.Čermák Milan 70.83% (34/48) STK Borský Svätý Jur
11.Pekar Denis 69.57% (32/46) Sokol Skalica "C"
12.Biksadský Marián 68.52% (37/54) Korpo Studienka "A"
13.Mach Štefan 68.09% (32/47) STO Unín "B"
14.Bella Juraj 64.58% (31/48) Byt Centrum Senica "C"
15.Gajda Peter 63.64% (28/44) Sokol Skalica "C"
16.Kubina Radoslav 62.50% (30/48) STO Unín "A"
17.Lánik Libor 61.11% (22/36) Propria Kúty "C"
18.Blecha Miroslav 60.32% (38/63) STC Rohožník
19.Pekar Róbert 60.00% (36/60) Sokol Skalica "C"
Fagan Bc. Ferdinand 60.00% (39/65) STO Unín "A"
21.Mračna Vladimír 58.85% (51/52) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
22.Bartal Marián 56.14% (32/57) Propria Kúty "C"
23.Vaculka Štefan 54.93% (39/71) STO Unín "A"
24.Štvrtecký Martin 52.08% (25/48) STK Borský Svätý Jur
25.Bartal Mário 51.43% (60/70) Stavoimpex Holíč "F"
26.Iglár Jaroslav 51.39% (37/72) STO Unín "B"
27.Karnoš Tomáš 50.83% (61/72) Stavoimpex Holíč "F"
28.Uher Ján 48.08% (25/52) STK Borský Svätý Jur
Bernát Branko 48.08% (25/52) STC Rohožník
30.Lacho František 46.36% (34/44) Sokol Skalica "D"
31.Lorenc Ján 45.82% (42/55) TJ Družstevník Štefanov
32.Petrovič Jozef 45.67% (51/67) TJ Družstevník Štefanov
33.Lazorčák Ján 44.90% (22/49) Byt Centrum Senica "C"
34.Krempa Martin 44.44% (32/72) STO Unín "B"
35.Čech Stanislav 42.86% (50/70) Stavoimpex Holíč "F"
36.Palkovič Simeon 37.83% (29/46) Stavoimpex Holíč "F"
37.Zloch Milan 35.94% (23/64) Stavoimpex Holíč "E"
38.Ravas Henrich 34.41% (39/68) Byt Centrum Senica "D"
39.Hrazdil Jozef 33.60% (28/50) Stavoimpex Holíč "F"
40.Gašparík Vladimír 33.33% (35/63) Junior Club Borský Mikuláš
41.Mlynarovič Ladislav 32.35% (22/68) Korpo Studienka "B"
42.Vrba Štefan 30.00% (22/44) TJ Družstevník Štefanov
43.Ravas Ladislav 29.12% (33/68) Byt Centrum Senica "D"
44.Kadlečík Peter 27.27% (18/66) Byt Centrum Senica "C"
45.Lánik Ondrej 26.83% (11/41) Propria Kúty "C"
46.Cabadaj Ladislav 26.54% (23/52) TJ Družstevník Štefanov
47.Bača Tibor 22.95% (14/61) Korpo Studienka "B"
48.Uller Miroslav 20.34% (12/59) Korpo Studienka "B"
49.Kunštek Kamil 20.28% (24/71) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
50.Šedivý Ján, ml. 18.75% (25/80) Junior Club Borský Mikuláš
51.Michalica Ján 18.00% (24/80) Junior Club Borský Mikuláš
52.Kajba Vladimír 16.25% (13/48) Byt Centrum Senica "D"
53.Truban Peter 13.73% (7/51) Byt Centrum Senica "C"
54.Polák Stanislav 13.42% (17/76) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
55.Halač Stanislav 7.55% (4/53) Korpo Studienka "B"
56.Černek Jozef 5.56% (2/36) STC Rohožník
57.Šrámek Peter 4.00% (3/45) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
58.Hladík Marián 3.46% (3/52) Junior Club Borský Mikuláš


Hráči, ktorí odohrali menej ako 36/40 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Jančí Dušan 100.00% (30/30) Korpo Studienka "A"
 Vépy Benedikt 95.00% (19/20) Stavoimpex Holíč "E"
 Biksadský František 76.92% (20/26) Korpo Studienka "A"
 Metelička Dávid 65.00% (13/20) Sokol Skalica "C"
 Jurík Pavol 51.00% (17/20) Sokol Skalica "D"
 Rybár Dušan ml. 46.45% (24/31) Sokol Skalica "D"
 Bucha Ivan 46.43% (13/28) STO Unín "B"
 Buček Ing. Ján 44.00% (11/25) STO Unín "B"
 Svoboda Samuel 42.86% (12/28) Sokol Skalica "C"
 Holič Michal 42.86% (12/28) Byt Centrum Senica "C"
 Ovečka Miroslav 42.58% (22/31) TJ Družstevník Štefanov
 Truban ml. Peter 37.89% (24/38) Byt Centrum Senica "D"
 Macko Peter 31.20% (13/25) Sokol Skalica "D"
 Kubányi Marián 30.00% (12/24) Sokol Skalica "D"
 Svoboda Matej 27.86% (13/28) Sokol Skalica "D"
 Tomašovič Florián 18.00% (6/20) TJ Družstevník Štefanov
 Lánik Lukáš 15.00% (3/20) Propria Kúty "C"
 Vaculka Peter 15.00% (3/20) STO Unín "A"
 Hrica Miroslav 12.00% (3/25) STC Rohožník
 Šedivý Ján 4.14% (2/29) Junior Club Borský Mikuláš
 Poláčková Katarína 0.00% (0/29) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kubina Tomaš 0.00% (0/28) STO Unín "B"


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 18/20 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Maršo Peter 75.00% (6/8) Byt Centrum Senica "C"
 Šefčovič Marek 50.00% (2/4) Propria Kúty "C"
 Dohnálek Adam 50.00% (3/6) Stavoimpex Holíč "E"
 Blaha Igor 50.00% (4/8) Byt Centrum Senica "C"
 Kúrová Zuzana 50.00% (8/16) Korpo Studienka "B"
 Štvrtecký Jakub 42.86% (6/14) STK Borský Svätý Jur
 Vícen Ladislav 41.67% (5/12) Korpo Studienka "B"
 Kmec Ľubomír 38.57% (9/14) Byt Centrum Senica "D"
 Matta Ján 37.50% (3/8) Byt Centrum Senica "C"
 Hlúch Dušan 37.50% (3/8) STC Rohožník
 Hotařová Lucie 35.00% (7/12) Sokol Skalica "D"
 Vojtech Marek 33.33% (4/12) Sokol Skalica "C"
 Hrica Ľubomír 33.33% (4/12) STC Rohožník
 Ovečka Štefan 30.00% (8/16) TJ Družstevník Štefanov
 Herda Igor 25.26% (8/19) TJ Družstevník Štefanov
 Jakubáč Miroslav 25.00% (4/16) STO Unín "B"
 Šebesta Dušan 25.00% (1/4) Byt Centrum Senica "C"
 Hallon Peter 25.00% (2/8) STC Rohožník
 Lukianov Filip 24.71% (7/17) Sokol Skalica "D"
 Kubiš Marek 16.67% (1/6) Sokol Skalica "C"
 Kufel Marián 15.00% (2/8) Byt Centrum Senica "D"
 Kufel Viktor 15.00% (2/8) Byt Centrum Senica "D"
 Brečka Samuel 15.00% (3/12) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Tlachačová Romana 13.33% (2/9) Sokol Skalica "D"
 Martišiaková Adriana 7.69% (1/13) STO Unín "A"
 Chabeň Boris 5.45% (1/11) Sokol Skalica "D"
 Šrámek Rastislav 4.29% (1/14) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Krammerová Zuzana 0.00% (0/6) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Krammerová Natália 0.00% (0/4) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Krištofec Mário 0.00% (0/4) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kmoško Ondrej 0.00% (0/7) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Metelička Peter 0.00% (0/1) Sokol Skalica "D"
 Samek Tomáš 0.00% (0/12) Junior Club Borský Mikuláš
 Stúpal Alojz 0.00% (0/4) Korpo Studienka "B"
 Šťastný Patrik 0.00% (0/4) Korpo Studienka "B"
 Hlavenka Mário 0.00% (0/4) Korpo Studienka "B"
 Stúpal Filip 0.00% (0/4) Korpo Studienka "B"
 Bača Dalibor 0.00% (0/3) Korpo Studienka "B"
 Vigoda Martin 0.00% (0/4) STC Rohožník
 Morávek Matúš 0.00% (0/4) Junior Club Borský Mikuláš