Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2009-0:

————   Biogal "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
 
  ————   Biogal "D"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.52 a v 4.lige .. x 0.37
.. dynamické koeficienty boli stanovené podľa návrhu novej metodiky



por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Vími Róland 97.73% (86/88) Trhová Hradská
2.Peko Ivan 97.06% (66/68) STK Elastik Hor. Orešany
3.Saprykin Alexander 94.32% (83/88) Slavoj Sládkovičovo
4.Halás Miroslav 92.31% (72/78) STK Elastik Hor. Orešany
5.Laczo Marcel 90.16% (55/61) STK Elastik Hor. Orešany
6.Pavlík Marek 89.77% (79/88) STK Elastik Hor. Orešany
7.Behul Peter 78.31% (65/83) MTJ Piešťany-Moravany
8.Slamka Milan 77.27% (68/88) STK Veľká Mača
9.Török Attila 76.19% (64/84) Trhová Hradská
10.Kučera Andrej 76.14% (67/88) Maco Trnava
11.Gašparík Branislav 71.43% (60/84) KST Hlohovec
12.Mišelnický Branislav 70.45% (62/88) Maco Trnava
13.Varga Miloš 69.05% (58/84) TJ Biogal Špačince
14.Marček Pavol 67.05% (59/88) ŠKST Gabčíkovo
15.Baláž Branislav 66.67% (50/75) Propria Kúty
16.Biró Bálint 66.15% (43/65) STK Veľká Mača
17.Barinka Karol 64.77% (57/88) Slavoj Sládkovičovo
18.Pažma Lukáš 60.00% (48/80) Maco Trnava
19.Bardoň Jozef 55.71% (39/70) SK Vydrany
20.Mádel Ladislav 51.19% (63/64) Stavoimpex Holíč "D"
21.Jančovič Martin 50.47% (66/68) Bricon Trnava
22.Csáno Juraj 50.00% (44/88) ŠKST Gabčíkovo
23.Riedl Zoltán 48.72% (38/78) ŠKST Gabčíkovo
24.Navrátil Karol 48.00% (36/75) SK Vydrany
25.Komorný Miroslav 47.73% (42/88) TJ Biogal Špačince
26.Levčík Martin 47.50% (38/80) MTJ Piešťany-Moravany
27.Kupeček Lukáš 45.45% (35/77) MTJ Piešťany-Moravany
28.Varga Tomáš 41.67% (25/60) MTJ Piešťany-Moravany
29.Pavlen Peter 41.43% (29/70) KST Hlohovec
30.Lukács Michal 41.17% (38/48) STC Trstice *
31.Kadlečík Jaromír 39.77% (35/88) ŠK Dobrá Voda
Németh Bohuslav 39.77% (35/88) Slavoj Sládkovičovo
Kolář Miroslav 39.77% (35/88) Slavoj Sládkovičovo
34.Gál Dominik 39.73% (29/73) STK Veľká Mača
35.Lančarič Juraj 39.29% (33/84) TJ Biogal Špačince
36.Rabara Miroslav 39.00% (66/88) Bricon Trnava
37.Šmiček Lukáš 38.64% (34/88) TJ Biogal Špačince
38.Paulus Ján 38.32% (56/76) Sokol Skalica
39.Kalivoda Miroslav 37.92% (35/48) STK Majcichov
40.Néveri Zoltán 37.50% (30/80) Trhová Hradská
41.Somogyi Adrián 37.00% (54/54) STO Veľké Úľany
42.Balažovič Alexander 36.83% (51/72) TJ Biogal Špačince "B"
43.Bohuš Aurel 36.24% (48/49) STO Veľké Úľany
44.Šimek st. Vladimír 35.58% (39/57) Propria Kúty "B"
45.Šebesta Pavol 35.53% (41/60) Byt Centrum Senica
46.Chmelík Ján 34.76% (62/66) Stavoimpex Holíč "E"
47.Kucharič Martin 34.21% (26/76) Propria Kúty
48.Gál Juraj 33.97% (49/75) Slavoj Sládkovičovo "B"
49.Halouzka Drahoš 33.74% (62/68) Stavoimpex Holíč "E"
50.Šulko Daniel 33.68% (57/88) TJ Biogal Špačince "B"
51.Tančibok Marián 33.33% (24/72) Propria Kúty
52.Vépy Benedikt 33.22% (46/72) Stavoimpex Holíč "D"
53.Nagy Gabriel 33.00% (33/52) Slavoj Sládkovičovo "B"
54.Sivák Miroslav 32.93% (38/60) TJ Biogal Špačince "B"
Bajzík Pavol 32.93% (38/60) KST Hlohovec "B"
56.Valla Tomáš 32.93% (27/82) Propria Kúty
57.Kuba Róbert 32.69% (44/70) Sokol Skalica
58.Ondruška Jozef 32.50% (26/80) ŠK Dobrá Voda
Skala Ján 32.50% (35/56) Stavoimpex Holíč "D"
60.Rabara Marcel 31.91% (54/88) Bricon Trnava
61.Tóth Miroslav 31.87% (38/62) KST Hlohovec "B"
62.Horváth Miroslav 30.95% (50/84) STK Majcichov
Rácz František 30.95% (50/84) ŠKST Gabčíkovo "B"
64.Kapsa Peter 30.79% (45/76) Byt Centrum Senica
65.Kánya Milan 30.59% (30/51) Bricon Trnava
66.Mészáros Vincent 30.23% (58/71) STK Veľká Mača "B"
67.Rýdzi Erik 29.85% (20/67) KST Hlohovec
68.Žiška Drahomír 29.81% (43/75) TJ Biogal Špačince "B"
69.Krkoš Marián 29.69% (19/64) ŠK Dobrá Voda
70.Lukačovič Peter 28.57% (24/84) ŠK Dobrá Voda
71.Šácha Petr 28.17% (67/88) ZŠK Mesta Vrbové
72.Karel Pavol 28.17% (39/72) STK Majcichov
73.Borovský Vladimír 28.01% (53/70) STO Veľké Úľany
74.Chanečka Radomír 28.00% (42/78) Sokol Skalica
75.Podolinský Róbert 27.95% (43/80) Sokol Skalica
76.Mano Gabriel 27.92% (40/53) STO Veľké Úľany
77.Šebesta Štefan 27.68% (33/62) Byt Centrum Senica
78.Bögi Roland 27.59% (16/58) STK Veľká Mača
79.Házi Arnold 27.50% (22/80) Trhová Hradská
80.Szikhart Ľudovít 26.62% (43/84) ŠKST Gabčíkovo "B"
81.Mega Janko 26.43% (50/70) Byt Centrum Senica "B"
82.Horský František 25.57% (47/68) ŠK Šoporňa "A"
83.Kmeť Jozef 25.42% (15/59) SK Vydrany
84.Horváth Richard 25.37% (40/82) Slavoj Sládkovičovo "B"
85.Cvik Anton 25.35% (39/80) Maco Trnava "B"
86.Melnikov Ján 25.28% (35/72) STC Trstice *
87.Pekar Tibor 24.92% (33/49) Sokol Skalica "B"
88.Rybár Dušan 24.82% (21/44) Sokol Skalica
89.Lackovič Peter 23.89% (34/74) KST Hlohovec "B"
90.Gaál Norbert 23.64% (13/55) SK Vydrany
91.Slošiar Robert 23.41% (31/49) Gasto Galanta "C"
92.Glemba Juraj 22.20% (33/55) STO Veľké Úľany
93.Lazorčák Aleš 22.09% (40/67) Byt Centrum Senica "B"
94.Florián Ladislav 21.35% (30/52) Gasto Galanta "C"
95.Luha Peter 21.14% (48/84) MSTK Leopoldov
96.Kozmér Jozef 20.94% (29/72) ŠKST Gabčíkovo "B"
97.Ladislav Peter 20.81% (36/64) Byt Centrum Senica "B"
98.Beťko Miloš 20.43% (33/84) Byt Centrum Senica
99.Molnár Norbert 19.81% (32/84) STC Trstice *
100.Magáth Roman 19.73% (32/60) Gasto Galanta "C"
101.Zverina Martin 19.67% (42/79) MSTK Leopoldov
102.Dužek Maxim 19.33% (35/67) Gasto Galanta "C"
103.Mihálik František 19.19% (31/84) STK Majcichov
104.Šujan Ladislav 18.80% (30/83) Maco Trnava "B"
105.Daniš Tibor 18.50% (40/80) Byt Centrum Senica "B"
Ondrejička Róbert 18.50% (38/76) MSTK Leopoldov
107.Zlatník Zdeno 17.66% (42/88) ZŠK Mesta Vrbové
Saidl Juraj 17.66% (42/88) ŠK Šoporňa "A"
109.Poláček Pavol 17.33% (27/81) Maco Trnava "B"
110.Svetlík Ján 16.09% (30/69) ZŠK Mesta Vrbové
111.Kopča Roman 15.86% (21/49) Byt Centrum Senica "B"
112.Palkovič Anton 15.48% (25/84) Propria Kúty "B"
113.Kubánová Anna 15.24% (28/68) ŠK Šoporňa "B"
114.Rybár ml. Dušan 15.14% (18/44) Stavoimpex Holíč "E"
115.Kosnáč Peter 14.45% (25/64) STK Veľká Mača "B"
116.Malík Juraj 14.37% (21/76) Propria Kúty "B"
117.Rusňák Karol 13.88% (24/64) Gasto Galanta "C"
118.Heizer František 13.64% (12/88) ŠKST Gabčíkovo
119.Petrovský Marek 13.41% (29/80) ŠK Šoporňa "A"
120.Wiltschka František 13.00% (19/76) Slavoj Sládkovičovo "B"
121.Pekar Denis 12.87% (24/69) Sokol Skalica "B"
122.Gajdáč Ján 12.35% (19/80) ŠKST Gabčíkovo "B"
123.Žambokréthyová Milena 10.04% (11/57) Bricon Trnava
124.Remenár Ľubomír 8.27% (19/85) ŠK Šoporňa "B"
125.Karafa Marcel 6.17% (10/60) ŠK Šoporňa "B"
126.Duba Gergely 5.92% (8/50) STK Veľká Mača "B"
127.Kašťák Lubomír 5.40% (7/48) MSTK Leopoldov
128.Cicák Stanislav 5.09% (11/80) ŠK Šoporňa "B"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Bardoň Andrej 97.22% (35/36) SK Vydrany
 Gál Štefan 54.84% (17/31) STK Veľká Mača
 Melek Milan 52.00% (24/24) Stavoimpex Holíč "D"
 Bachratý Róbert 43.12% (34/41) Maco Trnava "B"
 Kučera Igor 42.42% (14/33) STK Elastik Hor. Orešany
 Brychta ml. Eduard 41.89% (29/36) Stavoimpex Holíč "D"
 Kopáni Peter 37.50% (12/32) KST Hlohovec
 Mladý Michal 36.40% (28/40) Propria Kúty "B"
 Chmelík Jan 35.45% (15/22) Stavoimpex Holíč "D"
 Lazan Milan 30.33% (21/36) STC Trstice *
 Lackovič Ján 29.02% (24/43) KST Hlohovec "B"
 Orihel Peter 26.83% (11/41) MTJ Piešťany-Moravany
 Kardoš Aladár 26.32% (10/38) SK Vydrany
 Pauer Tomáš 25.37% (24/35) STO Veľké Úľany
 Tomčák Ladislav 25.00% (8/32) KST Hlohovec
 Hulman Rastislav 23.79% (27/42) ZŠK Mesta Vrbové
 Šišková Eva 23.52% (19/42) KST Hlohovec "B"
 Ševčovič Ľubomír 23.30% (17/27) ŠK Šoporňa "A"
 Bartal Mário 18.50% (15/30) Stavoimpex Holíč "E"
 Tomša Adrián 17.18% (13/28) Sokol Skalica "B"
 Stanek Juraj 16.67% (7/42) KST Hlohovec
 Krajčo Milan 15.41% (8/27) Maco Trnava "B"
 Vépy Peter 14.86% (8/28) Maco Trnava "B"
 Jančovič Ján 13.21% (10/28) ŠK Šoporňa "A"
 Lacho František 12.33% (13/39) Sokol Skalica "B"
 Jurík Leopold 10.00% (5/26) Stavoimpex Holíč "D"
 Bartal Marián 9.63% (5/27) Propria Kúty "B"
 Pekar Róbert 8.60% (10/43) Sokol Skalica "B"
 Wiltschka Dávid 8.22% (6/27) Gasto Galanta "C"
 Tuška Denis 8.09% (7/32) STK Veľká Mača "B"
 Fógel Juraj 6.94% (6/32) ŠK Šoporňa "A"
 Svoboda Samuel 6.38% (5/29) Sokol Skalica "B"
 Šimek ml. Vladimír 5.47% (4/38) Propria Kúty "B"
 Ondriš Dušan 5.05% (3/22) MSTK Leopoldov
 Beluský Milan 4.35% (4/34) ZŠK Mesta Vrbové
 Varga Arpád 4.33% (2/24) STC Trstice *
 Schweiger st. Ondrej 4.33% (2/24) STC Trstice *
 Ružička Pavol 3.57% (1/28) ŠK Dobrá Voda
 Bocán Ján 2.42% (2/43) STK Majcichov
 Blaha Igor 2.17% (1/24) Byt Centrum Senica
 Schweiger ml. Ondrej 2.17% (1/24) STC Trstice *
 Čierny Radovan 0.00% (0/25) MSTK Leopoldov
 Tóth Anton 0.00% (0/26) ŠK Šoporňa "B"


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Koprda Peter 52.00% (4/4) ŠKST Gabčíkovo "B"
 Kormúth Miloš 37.50% (3/8) STK Elastik Hor. Orešany
 Dancík Peter 37.00% (4/4) Victória Buková *
 Biró László 30.77% (4/13) STK Veľká Mača
 Slovák Kamil 27.75% (3/4) Victória Buková *
 Gajdos Imrich 26.00% (8/16) ŠKST Gabčíkovo "B"
 Nagy Karol 26.00% (8/16) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Lánik Libor 25.00% (1/4) Propria Kúty
 Palkovič Simeon 21.58% (7/12) Stavoimpex Holíč "E"
 Rácik Jozef 19.50% (6/16) KST Hlohovec "B"
 Macháček Milan 18.75% (3/16) Maco Trnava
 Dohnálek Adam 18.50% (2/4) Stavoimpex Holíč "E"
 Marčan Otto 17.33% (1/3) Maco Trnava "B"
 Masaryk Dušan 13.00% (5/20) KST Hlohovec "B"
 Šulko Vladimír 13.00% (3/12) TJ Biogal Špačince "B"
 Nagy Ľubomír 13.00% (1/4) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Kollár Ivan 13.00% (1/4) KST Hlohovec "B"
 Nagy Viliam 13.00% (3/12) STC Trstice *
 Rózsa Alexander 11.56% (5/16) Gasto Galanta "C"
 Jančovič Dušan 11.56% (5/16) ŠK Šoporňa "A"
 Jurík Pavol 11.10% (6/20) Sokol Skalica "B"
 Szimandel Karol 10.00% (1/10) Trhová Hradská
 Vittek Libor 9.25% (1/4) Victória Buková *
 Duran Peter 9.25% (1/4) Victória Buková *
 Petrák Ľubomír 9.25% (1/4) Byt Centrum Senica "B"
 Truban ml. Peter 9.25% (1/4) Byt Centrum Senica "B"
 Lukianov Filip 9.25% (1/4) Stavoimpex Holíč "E"
 Šimkovič Richard 8.67% (2/12) Propria Kúty "B"
 Krupanský Ján 8.33% (1/12) STK Elastik Hor. Orešany
 Posvancz Roland 8.22% (2/9) STO Veľké Úľany
 Kondáč Matej 7.05% (4/21) ZŠK Mesta Vrbové
 Šimončič Peter 6.50% (2/16) TJ Biogal Špačince "B"
 Tibenský Vladimír 6.50% (2/16) STK Majcichov
 Spál Martin 6.50% (1/8) KST Hlohovec "B"
 Bača Dalibor 6.17% (1/6) Stavoimpex Holíč "E"
 Dužek Peter 5.69% (2/13) Gasto Galanta "C"
 Horváth Lórant 5.56% (1/18) SK Vydrany
 Matejdes Jaroslav 4.95% (2/21) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Modrocky Patrik 4.93% (2/15) STO Veľké Úľany
 Strečanský Daniel 4.33% (1/12) TJ Biogal Špačince "B"
 Rojkovič Dušan 4.11% (2/18) MSTK Leopoldov
 Beluský Stanislav 4.11% (1/9) ZŠK Mesta Vrbové
 Cicák Andrej 1.85% (1/20) ŠK Šoporňa "B"
 Sáha Róbert 0.00% (0/1) SK Vydrany
 Csaplár Ladislav 0.00% (0/8) ŠKST Gabčíkovo "B"
 Papp Ladislav 0.00% (0/10) Trhová Hradská
 Kadlečík Roman 0.00% (0/8) ŠK Dobrá Voda
 Spál Ján 0.00% (0/4) KST Hlohovec "B"
 Riško Marián 0.00% (0/3) Maco Trnava "B"
 Riško Adam 0.00% (0/6) Maco Trnava "B"
 Perašín Ján 0.00% (0/4) Gasto Galanta "C"
 Turoň Juraj 0.00% (0/4) TJ Biogal Špačince
 Šulko Peter 0.00% (0/5) TJ Biogal Špačince "B"
 Hladík Robert 0.00% (0/12) Propria Kúty "B"
 Nagy Peter 0.00% (0/10) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Vatrt Michal 0.00% (0/1) ZŠK Mesta Vrbové
 Radványi Tibor 0.00% (0/8) STO Veľké Úľany
 Kubányi Marián 0.00% (0/4) Sokol Skalica
 Malast Martin 0.00% (0/8) MTJ Piešťany-Moravany
 Lulovič Marek 0.00% (0/3) MTJ Piešťany-Moravany
 Madarász Marcel 0.00% (0/4) STO Veľké Úľany
 Sokol Ivan 0.00% (0/12) ŠK Šoporňa "B"
 Svoboda Matej 0.00% (0/16) Sokol Skalica "B"
 Šturdík Tomáš 0.00% (0/5) STK Majcichov
 Tyúkos Tibor 0.00% (0/12) STC Trstice *
 Bača Tibor 0.00% (0/6) Stavoimpex Holíč "E"

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.