Archív 2009-0:

————   Biogal "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   Biogal "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
 
  ————   Biogal "D"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

Oblasť TT (aktuálny) .. úspešnosť v 6.lige .. x 0.7 a v 7.lige .. x 0.4
.. dynamické koeficienty boli stanovené podľa návrhu novej metodiky



por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Jančovič Štefan 92.86% (78/84) OSTK Malženice
2.Malast Martin 89.77% (79/88) MTJ Piešťany "B"
3.Košút Ladislav 87.36% (76/87) OFK Trebatice
4.Orihel Peter 78.00% (39/50) MTJ Piešťany "B"
5.Lulovič Marek 75.31% (61/81) MTJ Piešťany "B"
6.Benka Miroslav 74.63% (50/67) ŠKP Trnava *
7.Remenár Tomáš 73.58% (39/53) ŠKP Trnava *
8.Stolár Vladimír 72.84% (59/81) MTJ Piešťany "B"
9.Hrnčiar Dušan 72.73% (32/44) KST Hlohovec "C"
10.Vépy Peter 71.25% (57/80) Maco Trnava "C"
11.Baša Miroslav 70.83% (34/48) STK Majcichov "B"
12.Andris Rastislav 70.49% (43/61) OSK Krakovany
13.Krajčo Milan 70.37% (57/81) Maco Trnava "C"
14.Jánošík Anton 70.11% (61/87) OŠK Veselé
15.Šimončič Rastislav 70.00% (42/60) OSK Krakovany
16.Sládek Richard 69.64% (39/56) ŠKP Trnava *
17.Lipták Daniel 68.16% (74/76) STO TJ Slovan Červeník
18.Lukačovič Milan 66.67% (46/69) TJ Inter Kočín-Lančár
19.Koiš Pavol 65.79% (50/76) OŠK Veselé
Sedlák Bohumil 65.79% (50/76) OFK Trebatice
21.Šulko Vladimír 65.63% (75/80) TJ Biogal Špačince "D"
22.Kadlečík Roman 63.33% (76/84) ŠK Dobrá Voda "B"
23.Klčovanský Ľuboš 63.00% (72/80) ŠK Modranka
24.Masaryk Dušan 61.36% (27/44) KST Hlohovec "C"
25.Spál Ján 61.25% (49/80) KST Hlohovec "C"
26.Nemček Milan 59.46% (44/74) OSTK Malženice
27.Šiška Peter 58.82% (40/68) KST Hlohovec "C"
28.Jánošík Ján 58.33% (49/84) OŠK Veselé
Regina Ladislav 58.33% (42/72) OFK Trebatice
30.Hutár Jozef 56.00% (52/65) ŠK Modranka
31.Zajaček Filip 55.68% (49/88) MTJ Piešťany "C"
32.Jurík Ľuboš 54.09% (51/66) KST Hlohovec "D"
Martinus Tibor 54.09% (34/44) ŠK Modranka
34.Kokeš Timotej 52.50% (36/48) KST Hlohovec "D"
Mráz Ľuboš 52.50% (66/88) STO Blava Jasl. Bohunice
Vyšňan Rudolf 52.50% (39/52) ŠK Modranka
Mrázik Stanislav 52.50% (42/80) TJ Inter Kočín-Lančár
38.Rapant Miloš 50.26% (56/78) STO Blava Jasl. Bohunice
39.Bocán Ján 50.00% (32/64) STK Majcichov "B"
Regina Vladimír 50.00% (25/50) OFK Trebatice
41.Kubala Vladimír 48.92% (58/83) TJ Zavar
42.Chnapko Pavol 48.33% (58/84) TJ Inter Kočín-Lančár "B"
43.Vido Marián 48.28% (60/87) TJ Zavar
44.Matovič Tibor 47.95% (50/73) STO Blava Jasl. Bohunice
45.Hruška Ivan 46.38% (53/80) TJ Inter Kočín-Lančár "B"
46.Čápka Jozef 46.14% (58/88) STO Blava Jasl. Bohunice
47.Marčan Otto 45.68% (37/81) Maco Trnava "C"
48.Pauko Jozef 44.00% (33/75) OŠK Veselé
49.Malovec Andrej 43.75% (21/48) ŠKP Trnava *
Fujala Peter 43.75% (50/80) ŠK Dobrá Voda "B"
51.Ďurža Ivan 43.18% (38/88) OSK Krakovany
52.Beňo Anton 43.14% (53/86) TJ Zavar
53.Pušpoky Pavol 42.84% (41/67) OSTK Malženice "B" *
54.Černanský Branislav 42.50% (51/84) TJ Zavar
55.Stolár Andrej 42.00% (48/80) STK Sokolovce *
56.Beluský Milan 41.67% (50/84) ZŠK Mesta Vrbové "B"
57.Surkoš Miroslav 41.36% (39/66) Družstevník Sasinkovo
58.Čelín Anton 40.26% (31/77) OSK Krakovany
59.Kormúth Miloš 40.00% (64/64) STK Elastik Hor. Orešany "B"
Krupanský Ján 40.00% (69/69) STK Elastik Hor. Orešany "B"
Kučera Igor 40.00% (37/37) STK Elastik Hor. Orešany "B"
62.Behul Julius 38.10% (32/84) MTJ Piešťany "C"
63.Tibenský Vladimír 36.84% (21/57) STK Majcichov "B"
Ružička Pavol 36.84% (30/57) ŠK Dobrá Voda "B"
65.Galo Marián 36.36% (50/55) ŠK Modranka "B"
66.Kondáč Matej 36.06% (34/66) ZŠK Mesta Vrbové "B"
67.Benuš Branislav 36.03% (35/68) Družstevník Sasinkovo
68.Kollár Ivan 35.56% (16/45) KST Hlohovec "C"
69.Brisuda Rudolf 35.52% (34/67) OSTK Malženice "B" *
70.Sládkovič Stanislav 35.36% (61/69) ŠK Modranka "B"
71.Beluský Stanislav 35.00% (22/44) ZŠK Mesta Vrbové "B"
72.Mihočka Radovan 34.13% (39/80) Družstevník Sasinkovo
73.Gregorička Ladislav 33.22% (28/59) ŠK Dobrá Voda "B"
74.Mihalkovič Jozef 32.89% (25/76) TJ Inter Kočín-Lančár
75.Štefek Ľubomír 32.24% (35/76) KST Hlohovec "D"
76.Palšovič Milan 30.15% (28/65) TJ Biogal Špačince "D"
77.Nedorost Ľubomír 30.00% (27/36) OSK Krakovany "B"
78.Figedy Robert 29.43% (37/88) ZŠK Mesta Vrbové "B"
79.Valo Juraj 28.80% (36/50) OFK Trebatice "B"
80.Heteš Pavol 28.77% (41/57) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
81.Reško Jozef 27.79% (27/68) TJ Inter Kočín-Lančár "B"
82.Bohunický Miroslav 27.03% (20/74) TJ Biogal Špačince "C" *
83.Miklovič Jozef 27.00% (27/40) MTJ Piešťany "D" *
84.Kurek Peter 26.92% (25/65) KST Hlohovec "D"
85.Popelka Vladimír st. 26.42% (20/53) OSTK Malženice "B" *
86.Čapkovič Jozef 26.15% (17/65) OSTK Malženice
87.Magala Dušan 26.03% (29/78) STK Sokolovce *
88.Polčan Jozef 25.78% (29/45) OFK Trebatice "B"
89.Boris Ľudovít 25.40% (40/63) STK Trakovice
90.Gajarský Peter 25.16% (39/62) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
91.Tomašovič Milan 25.14% (44/70) OSK Suchá n/P
92.Strečanský Daniel 25.00% (20/80) TJ Biogal Špačince "C" *
93.Maco Ján 24.93% (43/69) OFK Trebatice "B"
94.Nemček Michal 24.62% (32/52) OSTK Malženice "C" *
95.Dubovský Ján 24.57% (43/70) OSK Suchá n/P
96.Kobolka Štefan 23.88% (29/85) STO TJ Slovan Červeník
97.Danko Drahoš 23.80% (17/50) ŠK Dobrá Voda "B"
98.Löffler Pavol ml. 23.66% (24/71) Družstevník Sasinkovo
99.Lehen Štefan 23.23% (36/62) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
100.Križan Peter 23.00% (23/40) OSK Suchá n/P
101.Reško Marcel 22.75% (26/80) TJ Inter Kočín-Lančár "B"
102.Chnapko Juraj 22.58% (35/62) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
103.Tibenský Anton 22.50% (27/48) ŠK Modranka "B"
104.Machač Ondrej 22.22% (30/54) OFK Trebatice "B"
105.Valo František 21.60% (27/50) OSK Krakovany "B"
106.Tokoš Lukáš 21.43% (30/56) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
107.Lukačovič Mário 20.61% (34/66) STK Trakovice
108.Macko Miroslav 20.38% (27/53) OSTK Malženice "C" *
109.Vlčko Miloš 20.00% (26/52) STK Trakovice
110.Dudáš Miroslav 19.26% (26/54) ŠK Modranka "B"
111.Nemček Daniel 18.49% (14/53) OSTK Malženice "B" *
112.Malovec Anton 17.93% (21/82) STO TJ Slovan Červeník
113.Kopúnek Michal 17.31% (29/67) STK Elastik Hor. Orešany "B"
114.Hubač Miroslav 16.47% (28/68) OSK Krakovany "B"
115.Jakubec Branislav 16.43% (23/56) MTJ Piešťany "D" *
116.Remiáš Branko 16.25% (13/56) ZŠK Mesta Vrbové "B"
117.Urban Michal 16.19% (17/42) MTJ Piešťany "D" *
118.Šulko Peter 13.84% (17/86) TJ Biogal Špačince "D"
119.Macko Ondrej 13.53% (23/68) OSTK Malženice "C" *
120.Tomášik Marián 13.00% (13/70) STK Sokolovce *
121.Kubiš Jozef 12.73% (14/44) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
122.Seitler Vladimír 12.36% (17/55) OSK Krakovany "B"
123.Nadašský Andrej 12.00% (6/50) Maco Trnava "C"
124.Zámečník Stanislav 11.11% (15/54) MTJ Piešťany "D" *
Novák Jozef 11.11% (15/54) OSK Suchá n/P
126.Dubovský Jozef 10.77% (14/52) OSK Suchá n/P
127.Adámek Ján 10.71% (6/56) STK Majcichov "B"
128.Havala Filip 10.00% (12/48) OFK Trebatice "B"
Hruška Matúš 10.00% (12/48) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
130.Tokoš Tomáš 7.50% (9/48) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
131.Kollár Matej 6.90% (7/71) TJ Biogal Špačince "D"
132.Piovarči Martin 5.47% (5/64) STK Sokolovce *
133.Ješko Marek 4.77% (3/44) STO TJ Slovan Červeník
134.Šturdík Tomáš 2.78% (2/72) STK Majcichov "B"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44/36 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Hruška Robert 87.50% (21/24) TJ Inter Kočín-Lančár
 Šaradín Branislav 86.11% (31/36) ŠKP Trnava *
 Stehlík Emil 85.19% (23/27) MTJ Piešťany "C"
 Tóth Miroslav 80.00% (28/35) KST Hlohovec "C"
 Stanek Juraj 78.57% (22/28) KST Hlohovec "C"
 Danko Milan 67.86% (19/28) MTJ Piešťany "C"
 Šimončič Peter 59.38% (19/32) TJ Biogal Špačince "C" *
 Ondris Robert 50.00% (15/30) MTJ Piešťany "B"
 Ondruška Peter 28.64% (9/22) ŠK Dobrá Voda "B"
 Koščo Peter 27.27% (6/22) MTJ Piešťany "B"
 Popelka Vladimír ml. 26.92% (7/26) OSTK Malženice
 Kaničárová Ivana 25.00% (10/28) KST Hlohovec "D"
 Martonkovič František 24.29% (17/28) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
 Reško Roman 22.86% (20/35) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
 Grman Vladimír 20.00% (13/26) ŠK Modranka "B"
 Riško Marián 18.18% (4/22) Maco Trnava "C"
 Kováč Tibor 17.50% (7/28) KST Hlohovec "D"
 Svitek Jozef 17.24% (5/29) OŠK Veselé
 Lukáč Tomáš 14.40% (9/25) STK Trakovice
 Novák Stanislav 10.91% (9/33) STK Elastik Hor. Orešany "B"
 Špánik Martin 10.00% (4/28) STK Sokolovce *
 Duriš Pavol 8.40% (3/25) OSTK Malženice "B" *
 Martinák Krištof 8.33% (2/24) Maco Trnava "C"
 Tupý Bystrík 6.32% (3/19) STK Trakovice
 Hargaš Roman 6.18% (3/34) STO TJ Slovan Červeník
 Žažo Martin 6.00% (3/20) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
 Bežuch Jakub 4.71% (4/34) OSTK Malženice "C" *
 Drgoň Marián 4.14% (3/29) STK Trakovice
 Löffler Michal 3.89% (2/36) Družstevník Sasinkovo
 Oláh Maroš 3.53% (3/34) OSTK Malženice "C" *
 Ovšonka Dušan 2.96% (2/27) MTJ Piešťany "D" *
 Gajarský Tomáš 2.00% (1/20) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
 Gažovič Tomáš 0.00% (0/24) STK Majcichov "B"


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22/18 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Koiš Peter 100.00% (1/1) OŠK Veselé
 Vlkovič Tomáš 75.00% (3/4) ŠKP Trnava *
 Rýdzi Erik 75.00% (3/4) KST Hlohovec "C"
 Šišková Eva 75.00% (3/4) KST Hlohovec "C"
 Stríž Jozef 70.00% (4/4) TJ Biogal Špačince "D"
 Hulman Ľuboš 58.33% (7/12) MTJ Piešťany "C"
 Turoň Juraj 57.14% (8/14) TJ Biogal Špačince "C" *
 Pecho Vladimír 50.00% (4/8) TJ Biogal Špačince "C" *
 Kánová Alena 40.00% (4/4) MTJ Piešťany "D" *
 Koprna Andrej 30.00% (3/10) OFK Trebatice
 Lukačovič Cyril 25.00% (1/4) STK Majcichov "B"
 Červenanský Andrej 25.00% (1/4) ŠKP Trnava *
 Koščo Ján ml. 25.00% (5/8) MTJ Piešťany "D" *
 Palkech Ľuboš 20.00% (4/8) OFK Trebatice "B"
 Vytykač Karol 20.00% (2/4) MTJ Piešťany "D" *
 Marcinka Miroslav 17.50% (1/4) KST Hlohovec "D"
 Štefanka Emil 16.00% (4/10) OSK Krakovany "B"
 Procháska Ferdinand 14.29% (2/14) OSK Krakovany
 Ješko Ladislav 14.00% (2/10) STO TJ Slovan Červeník
 Zemko Július 12.50% (1/8) TJ Biogal Špačince "C" *
 Matejovič Ján 12.50% (5/16) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
 Karell Lukáš 12.50% (2/16) STK Majcichov "B"
 Prochyra Alex 11.05% (3/19) TJ Biogal Špačince "D"
 Bondra Štefan 10.00% (3/12) OSK Krakovany "B"
 Blaško Jozef 10.00% (2/8) OFK Trebatice "B"
 Ješko Ján 10.00% (1/7) STO TJ Slovan Červeník
 Kollár Gregor 9.09% (1/11) STK Majcichov "B"
 Ondrejovič Jaromír 8.57% (3/14) OSK Krakovany "B"
 Chudý Šimon Peter 8.57% (3/14) STK Trakovice
 Orviský Dávid 6.67% (1/6) OFK Trebatice "B"
 Bednárik Anton 5.71% (2/14) ŠK Modranka "B"
 Pavlík Miroslav 5.71% (2/14) STK Elastik Hor. Orešany "B"
 Blesák Ľubomír 4.38% (1/16) Družstevník Sasinkovo
 Paulovič Jozef 4.12% (1/17) KST Hlohovec "D"
 Svetlík Jakub 3.08% (1/13) STK Trakovice
 Hulman Norbert 0.00% (0/4) MTJ Piešťany "C"
 Hulman st. Richard 0.00% (0/1) MTJ Piešťany "C"
 Libant Jozef 0.00% (0/12) KST Hlohovec "D"
 Löffler Pavol st. 0.00% (0/11) Družstevník Sasinkovo
 Surkoš Stanislav 0.00% (0/4) Družstevník Sasinkovo
 Blaško Ivan 0.00% (0/4) STO TJ Slovan Červeník
 Prochyra Milan 0.00% (0/4) TJ Biogal Špačince "D"
 Bulla Juraj 0.00% (0/4) KST Hlohovec "D"
 Baroš Mário 0.00% (0/4) TJ Zavar
 Riško Adam 0.00% (0/14) Maco Trnava "C"
 Hruška Patrik 0.00% (0/3) TJ Inter Kočín-Lančár "C"
 Baroš Rudolf 0.00% (0/2) TJ Zavar
 Malovec Rudolf 0.00% (0/9) OSTK Malženice "C" *
 Chudý Peter 0.00% (0/3) STK Trakovice
 Mišči Jakub 0.00% (0/4) STK Trakovice
 Zubčák Daniel 0.00% (0/1) OSTK Malženice "C" *
 Tomiš Jozef 0.00% (0/2) TJ Inter Kočín-Lančár
 Jančovič Peter 0.00% (0/4) OSTK Malženice
 Januš Peter 0.00% (0/2) OSK Suchá n/P
 Škoda Stanislav 0.00% (0/15) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
 Mihálik Matej 0.00% (0/10) STO TJ Slovan Červeník
 Ondrušek Peter 0.00% (0/4) OSTK Malženice "C" *
 Mažgut Tomáš 0.00% (0/2) TJ Zavar
 Macho Peter 0.00% (0/8) OSTK Malženice "C" *
 Tonkovič Jozef 0.00% (0/10) ZŠK Mesta Vrbové "B"

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.