Archív 2010-1:

————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Priebežný rebríček hráčov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.55 a v 4.lige .. x 0.43
.. dynamické koeficienty boli stanovené podľa návrhu novej metodiky

( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 35 z 36 )

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Vími Róland 94.32% (83/88) Trhová Hradská
2.Jančovič Martin 92.05% (81/88) Bricon Trnava
3.Bardoň Andrej 90.79% (69/76) SK Vydrany
4.Halás Miroslav 89.29% (75/84) STK Elastik Hor. Orešany
5.Vejmelka Pavol 88.64% (78/88) Maco Trnava
6.Saprykin Alexander 88.10% (74/84) Slavoj Sládkovičovo
7.Pavlík Marek 82.89% (63/76) STK Elastik Hor. Orešany
8.Kučera Andrej 81.82% (72/88) Maco Trnava
9.Mišelnický Branislav 77.27% (68/88) Maco Trnava
10.Behul Peter 75.90% (63/83) MTJ Piešťany-Moravany
11.Marček Pavol 72.73% (64/88) ŠKST Gabčíkovo
12.Török Attila 71.59% (63/88) Trhová Hradská
13.Gašparík Branislav 68.18% (60/88) KST Hlohovec
14.Varga Miloš 65.91% (58/88) OSTK Špačince
15.Slamka Milan 65.48% (55/84) STK Veľká Mača
16.Pažma Lukáš 63.64% (56/88) Maco Trnava
17.Laczo Marcel 60.32% (38/63) STK Elastik Hor. Orešany
18.Barinka Karol 55.56% (40/72) Slavoj Sládkovičovo
19.Mádel Ladislav 55.00% (64/64) Stavoimpex Holíč "C"
20.Navrátil Karol 54.17% (39/72) SK Vydrany
21.Paulus Ján 52.44% (43/82) Sokol Skalica
22.Levčík Martin 52.33% (45/86) MTJ Piešťany-Moravany
23.Bardoň Jozef 51.79% (29/56) SK Vydrany
24.Somogyi Adrián 51.76% (64/68) STO Veľké Úľany
25.Riedl Zoltán 50.00% (42/84) ŠKST Gabčíkovo
Csáno Juraj 50.00% (44/88) ŠKST Gabčíkovo
Bohuš Aurel 50.00% (60/66) STO Veľké Úľany
Kiss Dávid 50.00% (40/80) ŠKST Gabčíkovo
29.Komorný Miroslav 46.59% (41/88) OSTK Špačince
30.Šmiček Lukáš 46.25% (37/80) OSTK Špačince
31.Rábara Marcel 45.45% (40/88) Bricon Trnava
32.Kardoš Aladár 42.86% (27/63) SK Vydrany
33.Kucharič Martin 42.70% (59/76) Propria Kúty
34.Šmida Gabriel 42.45% (77/78) Gasto Galanta "B"
35.Kadlečík Jaromír 41.94% (61/80) ŠK Dobrá Voda
36.Lukács Michal 41.25% (54/72) STC Trstice
37.Chmelík Ján 40.18% (57/61) Stavoimpex Holíč "D"
38.Lančarič Juraj 39.77% (35/88) OSTK Špačince
39.Pavlen Peter 39.29% (33/84) KST Hlohovec
40.Póda Attila 38.47% (68/76) Gasto Galanta "C"
41.Kuba Róbert 36.36% (28/77) Sokol Skalica
Németh Bohuslav 36.36% (32/88) Slavoj Sládkovičovo
Kolář Miroslav 36.36% (32/88) Slavoj Sládkovičovo
44.Mészáros Vincent 36.11% (26/72) STK Veľká Mača
45.Sivák Miroslav 36.09% (42/64) OSTK Špačince "B"
46.Lazan Milan 35.90% (47/72) STC Trstice
47.Gál Štefan 35.53% (27/76) STK Veľká Mača
48.Stanek Juraj 35.00% (28/80) KST Hlohovec
49.Slovák Kamil 34.69% (71/88) Victória Buková
50.Balažovič Alexander 34.48% (42/67) OSTK Špačince "B"
51.Valla Tomáš 34.38% (35/56) Propria Kúty
Bachratý Róbert 34.38% (50/80) Maco Trnava "B"
53.Lukačovič Peter 34.11% (49/79) ŠK Dobrá Voda
54.Szikhart Ľudovít 33.92% (37/60) ŠKST Gabčíkovo "B"
55.Rácz František 33.61% (44/72) ŠKST Gabčíkovo "B"
56.Halouzka Drahoš 33.35% (38/49) Stavoimpex Holíč "D"
57.Šimek st. Vladimír 33.33% (40/66) Propria Kúty
58.Rybár ml. Dušan 33.02% (43/56) Stavoimpex Holíč "D"
59.Šebesta Pavol 32.41% (33/56) Byt Centrum Senica
60.Malast Martin 31.83% (57/77) MTJ Piešťany "B"
61.Néveri Zoltán 31.82% (28/88) Trhová Hradská
62.Žiška Drahomír 31.80% (37/64) OSTK Špačince "B"
63.Jurovatý Peter 31.73% (30/52) Byt Centrum Senica
64.Šulko Daniel 31.54% (39/68) OSTK Špačince "B"
Kapsa Peter 31.54% (39/68) Byt Centrum Senica
66.Podolinský Róbert 30.99% (22/71) Sokol Skalica
67.Kormúth Miloš 30.80% (42/75) Maco Trnava "B"
68.Gaál Norbert 30.78% (63/88) SK Vydrany "B"
69.Nagy Gabriel 30.67% (29/52) Slavoj Sládkovičovo "B"
70.Orihel Peter 30.64% (57/80) MTJ Piešťany "B"
71.Šebesta Štefan 30.25% (33/60) Byt Centrum Senica
72.Horský František 30.16% (54/77) ŠK Šoporňa
73.Rýdzi Erik 29.55% (26/88) KST Hlohovec
Rábara Miroslav 29.55% (26/88) Bricon Trnava
75.Šebesta Ferdinand 29.42% (52/76) Sokol Skalica "B"
76.Krkoš Marián 29.17% (35/66) ŠK Dobrá Voda
77.Vyskoč Andrej 28.32% (54/82) Victória Buková
78.Košút Ladislav 27.56% (50/78) MTJ Piešťany "B"
79.Bajzík Pavol 27.50% (36/72) KST Hlohovec "B"
80.Kučera Igor 27.03% (20/74) STK Elastik Hor. Orešany
81.Kupeček Lukáš 26.39% (19/72) MTJ Piešťany-Moravany
82.Šácha Petr 26.39% (54/88) ZŠK Mesta Vrbové
83.Blažo Dušan 26.37% (46/75) Gasto Galanta "C"
84.Kosnáč Peter 26.04% (43/71) STK Veľká Mača "B"
85.Cvik Anton 25.67% (35/75) Maco Trnava "B"
86.Lackovič Ján 25.00% (30/66) KST Hlohovec "B"
87.Horváth Lórant 24.92% (51/88) SK Vydrany "B"
88.Dancík Peter 23.45% (36/66) Victória Buková
89.Lulovič Marek 23.21% (34/63) MTJ Piešťany "B"
90.Melnikov Ján 23.20% (27/64) STC Trstice
91.Kmeť Jozef 22.92% (11/48) SK Vydrany
92.Gál Juraj 22.84% (34/64) STK Veľká Mača "B"
93.Rácik Jozef 22.56% (16/39) KST Hlohovec "B"
94.Palkovič Anton 22.41% (37/71) Propria Kúty "B"
95.Gál Dominik 22.22% (12/54) STK Veľká Mača
96.Heizer František 22.15% (29/72) ŠKST Gabčíkovo "B"
97.Glemba Juraj 22.00% (20/50) STO Veľké Úľany
98.Magáth Roman 21.80% (36/71) Gasto Galanta "B"
99.Tóth Miroslav 21.57% (20/51) KST Hlohovec "B"
100.Stolár Vladimír 21.50% (22/44) MTJ Piešťany "B"
Kopča Roman 21.50% (34/68) Byt Centrum Senica "B"
Kalina Branislav 21.50% (38/76) Gasto Galanta "C"
103.Šebesta Dušan 21.14% (29/59) Byt Centrum Senica "B"
104.Borovsky Vladimír 20.63% (21/56) STO Veľké Úľany
105.Nagy Karol 20.52% (42/88) Gasto Galanta "B"
106.Ondruška Jozef 20.43% (26/70) ŠK Dobrá Voda
107.Šujan Ladislav 20.10% (19/52) Maco Trnava "B"
108.Lazorčák Aleš 20.03% (41/88) Byt Centrum Senica "B"
109.Szigeti Ľuboš 19.85% (36/78) Gasto Galanta "B"
Dužek Maxim 19.85% (24/52) STK Veľká Mača "B"
111.Tomša Martin 19.71% (22/48) Sokol Skalica "B"
112.Malík Juraj 19.20% (25/56) Propria Kúty "B"
Wiltschka Dávid 19.20% (25/56) Gasto Galanta "C"
114.Mano Gabriel 19.08% (17/49) STO Veľké Úľany
115.Šimek ml. Vladimír 18.70% (30/69) Propria Kúty "B"
116.Horváth Richard 18.56% (27/80) Slavoj Sládkovičovo "B"
117.Lackovič Peter 18.33% (24/72) KST Hlohovec "B"
118.Duran Peter 18.14% (27/64) Victória Buková
119.Zlatník Zdeno 17.92% (35/84) ZŠK Mesta Vrbové
120.Jančovič Štefan 17.86% (15/84) Bricon Trnava
121.Beťko Miloš 17.71% (28/68) Byt Centrum Senica "B"
122.Gál Juraj 14.73% (15/56) Slavoj Sládkovičovo "B"
123.Svetlík Ján 14.33% (24/72) ZŠK Mesta Vrbové
124.Házi Arnold 14.29% (12/84) Trhová Hradská
125.Chanečka Radomír 13.33% (6/45) Sokol Skalica
126.Molnár Norbert 12.89% (15/64) STC Trstice
127.Kozmér Jozef 12.50% (10/44) ŠKST Gabčíkovo "B"
128.Tuška Denis 11.28% (16/61) STK Veľká Mača "B"
129.Gajdos Imrich 11.25% (9/44) ŠKST Gabčíkovo "B"
130.Wiltschka František 11.00% (12/60) Slavoj Sládkovičovo "B"
131.Vittek Libor 10.75% (13/52) Victória Buková
Šandal Peter 10.75% (12/48) SK Vydrany "B"
133.Iglár Jaroslav 10.55% (13/53) Sokol Skalica "B"
134.Saidl Juraj 9.10% (11/52) ŠK Šoporňa
135.Duba Gergely 8.76% (11/54) STK Veľká Mača "B"
136.Petrovský Marek 7.59% (9/51) ŠK Šoporňa
137.Bartal Marián 4.78% (5/45) Propria Kúty "B"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44/37/44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Hamran Anton 75.00% (18/24) Sokol Skalica
 Palček Martin 55.00% (34/34) Stavoimpex Holíč "C"
 Xu Shuo 53.17% (29/30) Stavoimpex Holíč "C"
 Chmelík Jan 52.61% (22/23) Stavoimpex Holíč "C"
 Mladý Michal 46.41% (27/32) Propria Kúty
 Bundzel Ľubomír 43.75% (14/32) STK Elastik Hor. Orešany
 Bögi Roland 32.25% (21/28) STK Veľká Mača "B"
 Biró László 31.27% (16/22) STK Veľká Mača "B"
 Tomša Adrián 27.95% (26/40) Stavoimpex Holíč "D"
 Rybár Dušan 27.64% (18/28) Sokol Skalica "B"
 Bartal Mário 25.67% (14/30) Stavoimpex Holíč "C"
 Pekar Tibor 24.73% (23/40) Sokol Skalica "B"
 Ševčovič Ľubomír 24.57% (16/28) ŠK Šoporňa
 Florian Ľudovít 19.76% (17/37) Gasto Galanta "B"
 Nagy Ľubomír 19.25% (7/20) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Pauer Tomáš 18.33% (8/24) STO Veľké Úľany
 Sáha Róbert 15.84% (14/38) SK Vydrany "B"
 Kubánová Anna 15.00% (15/43) ŠK Šoporňa
 Slošiar Robert 14.96% (8/23) Gasto Galanta "C"
 Šulko Vladimír 14.47% (5/19) OSTK Špačince "B"
 Florián Ladislav 12.90% (9/30) Gasto Galanta "C"
 Šimkovič Richard 9.56% (8/36) Propria Kúty "B"
 Gajdács Ján 9.17% (4/24) ŠKST Gabčíkovo "B"
 Fógel Juraj 8.06% (6/32) ŠK Šoporňa
 Pekar Denis 7.17% (7/42) Sokol Skalica "B"
 Remenár Ľubomír 6.37% (4/27) ŠK Šoporňa
 Lacho František 5.86% (3/22) Sokol Skalica "B"
 Beluský Milan 5.12% (5/42) ZŠK Mesta Vrbové
 Kondáč Matej 3.07% (3/42) ZŠK Mesta Vrbové
 Schweiger ml. Ondrej 2.75% (1/20) STC Trstice
 Matejdes Jaroslav 2.29% (1/24) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Blaha Igor 2.12% (1/26) Byt Centrum Senica


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22/19/22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Bednár Ján 55.00% (4/4) Stavoimpex Holíč "C"
 Baženov Valentin 55.00% (16/16) Stavoimpex Holíč "C"
 Wang Cheng 37.63% (7/8) Stavoimpex Holíč "D"
 Mega Janko 32.25% (3/4) Byt Centrum Senica "B"
 Marčan Otto 27.50% (2/4) Maco Trnava "B"
 Vépy Benedikt 27.50% (2/4) Stavoimpex Holíč "C"
 Varga Tomáš 25.00% (5/20) MTJ Piešťany-Moravany
 Lukianov Filip 22.93% (8/15) Stavoimpex Holíč "D"
 Palkovič Simeon 21.50% (7/14) Stavoimpex Holíč "D"
 Kadlečík Roman 20.63% (3/8) ŠK Dobrá Voda
 Poláček Pavol 18.33% (5/15) Maco Trnava "B"
 Krajčo Milan 18.33% (3/9) Maco Trnava "B"
 Vépy Peter 18.33% (3/9) Maco Trnava "B"
 Cicha Branislav 13.75% (1/4) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Kováč Šimon 12.65% (5/17) Stavoimpex Holíč "D"
 Lánik Libor 10.75% (2/8) Propria Kúty "B"
 Beluský Stanislav 10.75% (2/8) ZŠK Mesta Vrbové
 Dohnálek Adam 10.75% (1/4) Stavoimpex Holíč "D"
 Jančovič Dušan 10.75% (2/8) ŠK Šoporňa
 Zloch Milan 10.75% (1/4) Stavoimpex Holíč "D"
 Jančovič Ján 9.92% (3/13) ŠK Šoporňa
 Malík Vladimír 9.21% (3/14) Sokol Skalica "B"
 Lánik Ondrej 7.82% (2/11) Propria Kúty "B"
 Pekar Róbert 6.62% (2/13) Sokol Skalica "B"
 Klement Matej 5.38% (2/16) Gasto Galanta "C"
 Zajaček Filip 5.38% (1/8) MTJ Piešťany "B"
 Petrák Ľubomír 4.78% (2/18) Byt Centrum Senica "B"
 Karafa Marcel 4.78% (1/9) ŠK Šoporňa
 Strečanský Daniel 4.58% (1/12) OSTK Špačince "B"
 Spál Ján 4.58% (1/12) KST Hlohovec "B"
 Čapuška Ľuboš 3.58% (1/12) ZŠK Mesta Vrbové
 Ružička Pavol 3.24% (1/17) ŠK Dobrá Voda
 Jurča Filip 2.69% (1/16) Byt Centrum Senica "B"
 Šimončič Peter 0.00% (0/8) OSTK Špačince "B"
 Hladík Robert 0.00% (0/4) Propria Kúty
 Papp Ladislav 0.00% (0/4) Trhová Hradská
 Riško Marián 0.00% (0/1) Maco Trnava "B"
 Turanský Jaroslav 0.00% (0/13) Propria Kúty "B"
 Horváth Peter 0.00% (0/4) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Varga Arpád 0.00% (0/4) STC Trstice
 Schweiger st. Ondrej 0.00% (0/8) STC Trstice
 Šulko Peter 0.00% (0/4) OSTK Špačince "B"
 Tonkovič Jozef 0.00% (0/4) ZŠK Mesta Vrbové
 Lánik Lukáš 0.00% (0/4) Propria Kúty "B"
 Kollár Ivan 0.00% (0/4) KST Hlohovec "B"
 Kubányi Marián 0.00% (0/4) Sokol Skalica "B"
 Radványi Tibor 0.00% (0/3) STO Veľké Úľany
 Posvanc Roland 0.00% (0/4) STO Veľké Úľany
 Nagy Viliam 0.00% (0/8) STC Trstice
 Ravas Ladislav 0.00% (0/4) Byt Centrum Senica "B"
 Bača Tibor 0.00% (0/8) Stavoimpex Holíč "D"
 Zima Pavol 0.00% (0/4) STC Trstice
 Pavlík Miroslav 0.00% (0/7) STK Elastik Hor. Orešany
 Zámečník Stanislav 0.00% (0/2) MTJ Piešťany "B"
 Palšovič Milan 0.00% (0/10) OSTK Špačince "B"
 Cicák Stanislav 0.00% (0/12) ŠK Šoporňa
 Ravas Henrich 0.00% (0/4) Byt Centrum Senica "B"
 Ranostaj Tibor 0.00% (0/10) SK Vydrany "B"
 Sipos Štefan 0.00% (0/6) SK Vydrany "B"
 Talamon Erik 0.00% (0/16) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Mourzelas Jerome 0.00% (0/4) Bricon Trnava

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.