Archív 2010-1:

————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Priebežný rebríček hráčov:

Oblasť TT (aktuálny) .. úspešnosť v 6.lige .. x 0.78 a v 7.lige .. x 0.32
.. dynamické koeficienty boli stanovené podľa návrhu novej metodiky

( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 39 z 39 )

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Zverina Martin 88.10% (74/84) MSTK Leopoldov "A"
2.Stolár Vladimír 84.52% (71/84) MTJ Piešťany "C"
3.Luha Peter 83.33% (70/84) MSTK Leopoldov "A"
4.Jančovič Štefan 83.12% (64/77) Bricon Trnava "B"
5.Zajaček Filip 82.50% (66/80) MTJ Piešťany "C"
Klčovanský Ľuboš 82.50% (66/80) ŠK Modranka
7.Šujan Ladislav 81.82% (54/66) Maco Trnava "C"
8.Benka Miroslav 81.25% (65/80) ŠKP Trnava
9.Peko Ivan 78.00% (88/88) KST Viktória Trnava
10.Hrnčiar Dušan 75.00% (39/52) KST Hlohovec "C"
11.Poláček Pavol 73.86% (65/88) Maco Trnava "C"
12.Lipták Daniel 72.22% (75/81) STO TJ Slovan Červeník
13.Kadlečík Roman 70.57% (76/84) ŠK Dobrá Voda "B"
14.Krupanský Ján 70.00% (70/78) KST Viktória Trnava
15.Jánošík Anton 68.60% (59/86) OŠK Veselé
Sládek Richard 68.60% (59/86) ŠKP Trnava
17.Kollár Róbert st. 68.25% (63/72) TTC Majcichov
18.Kollár Tibor 67.28% (69/80) TTC Majcichov
19.Vépy Peter 66.67% (42/63) Maco Trnava "C"
20.Krajčo Milan 65.48% (55/84) Maco Trnava "C"
21.Koiš Pavol 65.12% (56/86) OŠK Veselé
22.Hutár Jozef 65.00% (52/80) ŠK Modranka
23.Andris Rastislav 64.29% (54/84) OSK Krakovany
Šulko Vladimír 64.29% (45/70) OSTK Špačince "C"
25.Sedlák Bohumil 63.64% (28/44) OFK Trebatice
26.Spál Ján 62.50% (50/80) KST Hlohovec "C"
27.Ondrejička Róbert 61.22% (30/49) MSTK Leopoldov "A"
28.Jánošík Ján 60.71% (51/84) OŠK Veselé
Masaryk Dušan 60.71% (51/84) KST Hlohovec "C"
30.Lukačovič Milan 59.76% (49/82) STK Kočín-Lančár
31.Jurík Ľuboš 58.50% (57/76) STO TJ Slovan Červeník
32.Vido Marián 58.05% (64/86) OSK Zavar
33.Čápka Jozef 56.33% (52/72) STO Blava Jasl. Bohunice
34.Krupanský Lukáš 56.12% (59/82) KST Viktória Trnava
35.Danko Milan 55.68% (49/88) MTJ Piešťany "C"
36.Kondáč Matej 54.39% (53/76) ZŠK Mesta Vrbové "B"
37.Kubala Vladimír 53.51% (59/86) OSK Zavar
38.Galo Marián 53.25% (41/77) ŠK Modranka
39.Mráz Ľuboš 51.70% (57/86) STO Blava Jasl. Bohunice
40.Pušpoky Pavol 51.10% (38/58) OSTK Malženice
41.Šimončič Rastislav 50.00% (28/56) OSK Krakovany
Behul Julius 50.00% (42/84) MTJ Piešťany "C"
43.Benuš Branislav 49.64% (56/88) Družstevník Sasinkovo
44.Peko Štefan najml. 49.26% (48/76) KST Viktória Trnava
45.Kollár Daniel 48.87% (52/83) TTC Majcichov
46.Matovič Tibor 48.49% (46/74) STO Blava Jasl. Bohunice
47.Čapkovič Boris 47.56% (39/82) Bricon Trnava "B"
48.Popelka Vladimír ml. 45.59% (31/68) Bricon Trnava "B"
49.Černanský Branislav 45.20% (51/88) OSK Zavar
50.Sládkovič Stanislav 43.90% (36/82) ŠK Modranka
51.Ružička Pavol 43.18% (31/56) ŠK Dobrá Voda "B"
52.Beluský Milan 42.90% (44/80) ZŠK Mesta Vrbové "B"
53.Pauko Jozef 41.94% (26/62) OŠK Veselé
54.Danko Drahoš 41.93% (43/80) ŠK Dobrá Voda "B"
55.Kollár Ivan 41.67% (30/72) KST Hlohovec "C"
56.Beňo Anton 40.86% (44/84) OSK Zavar
57.Turanský František 40.52% (40/77) TTC Majcichov
58.Reško Roman 40.50% (27/52) STK Kočín-Lančár "B"
59.Mrázik Stanislav 39.77% (35/88) STK Kočín-Lančár
60.Mihalkovič Jozef 38.03% (39/80) STK Kočín-Lančár "B"
61.Beluský Stanislav 37.56% (26/54) ZŠK Mesta Vrbové "B"
62.Gregorička Ladislav 37.48% (37/77) ŠK Dobrá Voda "B"
63.Lukačovič Mário 36.90% (31/84) MSTK Leopoldov "A"
64.Fujala Peter 36.87% (26/55) ŠK Dobrá Voda "B"
65.Surkoš Miroslav 35.90% (29/63) Družstevník Sasinkovo
66.Ďurža Ivan 35.62% (26/73) OSK Krakovany
67.Strečanský Daniel 35.23% (31/88) OSTK Špačince "C"
68.Čapuška Luboš 35.10% (36/80) ZŠK Mesta Vrbové "B"
69.Rapant Miloš 34.24% (36/82) STO Blava Jasl. Bohunice
70.Bohunický Miroslav 32.86% (23/70) OSTK Špačince "C"
Čelín Anton 32.86% (23/70) OSK Krakovany
72.Štefek Ľubomír 32.18% (33/80) KST Hlohovec "D"
73.Löffler Pavol ml. 31.20% (32/80) Družstevník Sasinkovo
74.Ondriš Dušan 30.77% (50/52) MSTK Leopoldov "B"
75.Chnapko Pavol 30.65% (19/62) STK Kočín-Lančár
76.Vlčko Miloš 30.64% (33/84) KST Hlohovec "D"
77.Dubovský Ján 30.00% (25/65) OSK Suchá nad Parnou
78.Čapkovič Jozef 28.57% (20/70) Bricon Trnava "B"
79.Nemček Michal 28.17% (26/72) OSTK Malženice
80.Boris Ľudovít 27.91% (41/47) STK Trakovice "A"
81.Brisuda Rudolf 26.85% (21/61) OSTK Malženice
82.Martonkovič František 26.35% (28/34) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
83.Marčan Otto 26.26% (32/39) Maco Trnava "D"
84.Kašťák Ľubomír 26.00% (39/48) MSTK Leopoldov "B"
85.Mihočka Radovan 26.00% (28/84) Družstevník Sasinkovo
86.Reško Marcel 25.30% (24/74) STK Kočín-Lančár "B"
87.Stolár Andrej 25.23% (41/52) STK Sokolovce
88.Tibenský Anton 25.19% (37/47) ŠK Slávia Zeleneč
89.Gajarský Peter 24.51% (36/47) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
90.Kurek Peter 24.38% (25/80) KST Hlohovec "D"
91.Maco Ján 24.00% (27/36) OFK Trebatice "B"
92.Popelka Vladimír st. 23.83% (22/72) OSTK Malženice
93.Izakovič Rudolf 23.68% (37/50) KST Dlhá
94.Macko Miroslav 23.11% (39/54) OSTK Malženice "B"
95.Nedorost Ľubomír 23.07% (31/43) OSK Krakovany "B"
96.Kobolka Štefan 22.75% (21/72) STO TJ Slovan Červeník
97.Jasenka Marek 22.55% (31/44) Maco Trnava "D"
98.Martinák Krištof 22.00% (22/32) Maco Trnava "D"
99.Tomašovič Milan 21.74% (17/61) OSK Suchá nad Parnou
100.Chnapko Juraj 21.67% (20/72) STK Kočín-Lančár "B"
101.Malovec Andrej 21.59% (19/88) ŠKP Trnava
102.Riško Adam 21.33% (22/33) Maco Trnava "D"
Valo František 21.33% (36/54) OSK Krakovany "B"
104.Lehen Štefan 20.36% (28/44) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
105.Tomášik Marián 20.31% (33/52) STK Sokolovce
106.Novák Jozef 20.28% (13/50) OSK Suchá nad Parnou
107.Valo Juraj 19.56% (22/36) OFK Trebatice "B"
108.Hruška Ivan 19.35% (12/62) STK Kočín-Lančár
109.Križan Peter 19.16% (14/57) OSK Suchá nad Parnou
110.Musil Vladimír 19.08% (31/52) KST Dlhá
111.Miklovič Jozef 19.00% (19/32) MTJ Piešťany "D"
112.Nemček Daniel 18.82% (20/34) OSTK Malženice "B"
113.Machač Ondrej 18.67% (21/36) OFK Trebatice "B"
114.Bučány Stanislav 18.46% (30/52) ŠK Slávia Zeleneč
115.Magala Dušan 18.29% (32/56) STK Sokolovce
Lukáč Tomáš 18.29% (32/56) STK Trakovice "B"
117.Páleník Michal 18.00% (27/48) Družstevník Sasinkovo "B"
118.Jakubec Branislav 17.60% (22/40) MTJ Piešťany "D"
119.Čierny Radovan 17.57% (28/51) MSTK Leopoldov "B"
120.Drgoň Marián 17.17% (22/41) STK Trakovice "A"
121.Hesko Juraj 16.89% (19/36) OFK Trebatice "B"
122.Lukačovič Ladislav 16.84% (20/38) ŠK Slávia Zeleneč
123.Fiala Milan 16.73% (23/44) KST Dlhá
124.Nádašský Andrej 14.67% (11/24) Maco Trnava "D"
125.Malovec Anton 14.18% (14/77) STO TJ Slovan Červeník
126.Svetlík Jakub 14.00% (21/48) STK Trakovice "B"
127.Tokoš Tomáš 13.71% (12/28) STK Kočín-Lančár "C"
128.Palšovič Milan 13.64% (6/44) OSTK Špačince "C"
129.Havala Filip 13.33% (15/36) OFK Trebatice "B"
Löffler Pavol st. 13.33% (20/48) Družstevník Sasinkovo "B"
131.Hubač Miroslav 13.22% (19/46) OSK Krakovany "B"
132.Macko Ondrej 13.04% (22/54) OSTK Malženice "B"
133.Chudý Šimon Peter 13.00% (13/32) STK Trakovice "A"
134.Zachar Tomáš 12.57% (11/28) OSTK Malženice "B"
135.Polčan Jozef 12.12% (8/66) OFK Trebatice
136.Belokostolský Martin 12.11% (14/37) STK Trakovice "A"
137.Seitler Vladimír 11.91% (16/43) OSK Krakovany "B"
138.Kajma Martin 10.97% (12/35) ŠK Slávia Zeleneč
139.Hruška Matúš 10.67% (10/30) STK Kočín-Lančár "C"
140.Blesák Ľubomír 8.89% (10/36) Družstevník Sasinkovo "B"
141.Matejovič Ján 8.65% (10/37) STK Kočín-Lančár "C"
142.Ušák Ján 8.32% (13/50) STK Trakovice "B"
143.Olah Maroš 7.33% (11/48) OSTK Malženice "C"
Löffler Michal 7.33% (11/48) Družstevník Sasinkovo "B"
145.Piovarči Martin 6.70% (9/43) STK Sokolovce
146.Braniša Peter 6.62% (6/29) KST Dlhá
147.Bežuch Jakub 6.55% (9/44) OSTK Malženice "C"
148.Mišči Jakub 5.74% (7/39) STK Trakovice "B"
149.Tomiš Jozef 3.20% (4/40) STK Kočín-Lančár "C"
150.Ondrušek Peter ml. 0.84% (1/38) OSTK Malženice "C"
151.Macho Peter 0.80% (1/40) OSTK Malženice "C"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44/24/28 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Remenár Tomáš 71.43% (20/28) ŠKP Trnava
 Šimončič Peter 61.54% (24/39) OSTK Špačince "C"
 Rácik Jozef 59.38% (19/32) KST Hlohovec "C"
 Kokeš Timotej 41.79% (15/28) KST Hlohovec "D"
 Koprna Andrej 39.29% (11/28) OFK Trebatice
 Kormúth Roman 35.10% (18/40) OSK Suchá nad Parnou
 Čápka Jozef 25.26% (15/19) ŠK Slávia Zeleneč
 Gáliková Barbora 25.07% (9/28) KST Hlohovec "D"
 Koščo Ján ml. 22.00% (11/16) MTJ Piešťany "D"
 Vytykač Karol 21.82% (15/22) MTJ Piešťany "D"
 Koprna Ondrej 21.33% (8/12) OFK Trebatice "B"
 Heteš Pavol 19.20% (12/20) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
 Svitek Jozef 18.75% (6/32) OŠK Veselé
 Dubovský Jozef 18.47% (9/38) OSK Suchá nad Parnou
 Vlkovič Tomáš 18.18% (4/22) ŠKP Trnava
 Mišo Peter 17.61% (7/31) OSK Suchá nad Parnou
 Procháska Ferdinand 17.33% (13/24) OSK Krakovany "B"
 Šulko Peter 16.67% (5/30) OSTK Špačince "C"
 Riško Marián 16.00% (10/20) Maco Trnava "D"
 Tokoš Lukáš 15.60% (8/40) STK Kočín-Lančár "B"
 Kubiš Jozef 14.55% (10/22) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
 Fitzel Marek 13.64% (3/22) Bricon Trnava "B"
 Nemček Richard 11.20% (7/20) ŠK Slávia Zeleneč
 Regina Vladimír 11.11% (4/36) OFK Trebatice
 Tupý Bystrík 9.60% (6/20) STK Trakovice "A"
 Pavlen Dávid 8.35% (6/23) MSTK Leopoldov "B"
 Dudáš Miroslav 8.33% (2/24) ŠK Modranka
 Tonkovič Jozef 7.80% (4/40) ZŠK Mesta Vrbové "B"
 Šimončič Miloš 7.11% (4/18) KST Dlhá
 Chudý Peter 6.40% (3/15) STK Trakovice "A"
 Goláň Peter 6.25% (2/32) ŠKP Trnava
 Špánik Martin 5.65% (3/17) STK Sokolovce
 Zámečník Stanislav 5.33% (3/18) MTJ Piešťany "D"
 Buchel František 4.57% (3/21) STK Kočín-Lančár "C"
 Ondrušek Peter st. 2.91% (2/22) OSTK Malženice "C"
 Gajarský Tomáš 2.13% (1/15) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
 Maštalír Bohuš 1.39% (1/23) KST Dlhá
 Ješko Marek 0.00% (0/23) STO TJ Slovan Červeník
 Pavlikovský Patrik 0.00% (0/25) STK Trakovice "B"


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22/12/14 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Dobiš Vít 77.78% (7/9) KST Hlohovec "C"
 Malá Denisa 70.20% (18/20) KST Viktória Trnava
 Peko Štefan ml. 68.25% (7/8) KST Viktória Trnava
 Marekovič Tomáš 58.50% (3/4) OSK Suchá nad Parnou
 Turoň Juraj 57.14% (4/7) OSTK Špačince "C"
 Mourzelas Jerome 55.00% (11/20) Bricon Trnava "B"
 Regina Ladislav 43.75% (7/16) OFK Trebatice
 Figedy Robert 39.00% (2/4) ZŠK Mesta Vrbové "B"
 Kánová Alena 32.00% (8/8) MTJ Piešťany "D"
 Rojkovič Dušan 31.58% (6/19) MSTK Leopoldov "A"
 Černý Tomáš 25.00% (1/4) ŠKP Trnava
 Kollár Róbert ml. 23.40% (3/10) TTC Majcichov
 Bajcar Boris 16.71% (3/14) ZŠK Mesta Vrbové "B"
 Surkoš Stanislav 16.00% (2/4) Družstevník Sasinkovo "B"
 Koščo Peter 16.00% (4/8) MTJ Piešťany "D"
 Ďuriš Radovan 16.00% (4/8) MTJ Piešťany "D"
 Kollár Richard 13.00% (1/6) TTC Majcichov
 Žažo Martin 12.00% (3/8) STK Kočín-Lančár "C"
 Ondrejovič Jaromír 10.67% (1/3) OSK Krakovany "B"
 Bednárik Anton 9.85% (4/13) ŠK Slávia Zeleneč
 Štefanka Emil 9.60% (3/10) OSK Krakovany "B"
 Horváth Jakub 8.67% (2/18) TTC Majcichov
 Beblavý Richard 8.00% (2/8) Družstevník Sasinkovo "B"
 Benko Ľubomír 6.50% (1/12) KST Hlohovec "D"
 Škoda Stanislav 6.40% (2/10) STO Blava Jasl. Bohunice "B"
 Hargaš Roman 6.00% (1/13) STO TJ Slovan Červeník
 Remiáš Branko 0.00% (0/4) ZŠK Mesta Vrbové "B"
 Libant Jozef 0.00% (0/12) KST Hlohovec "D"
 Paulovič Jozef 0.00% (0/18) KST Hlohovec "D"
 Reško Jozef 0.00% (0/4) STK Kočín-Lančár "B"
 Blaško Ivan 0.00% (0/8) STO TJ Slovan Červeník
 Piovarči Ivan 0.00% (0/4) STK Sokolovce
 Šaradín Branislav 0.00% (0/4) ŠKP Trnava
 Bulla Juraj 0.00% (0/10) KST Hlohovec "D"
 Baroš Mário 0.00% (0/2) OSK Zavar
 Grman Vladimír 0.00% (0/9) ŠK Modranka
 Duriš Pavol 0.00% (0/4) OSTK Malženice
 Ovšonka Dušan 0.00% (0/4) MTJ Piešťany "D"
 Bondra Štefan 0.00% (0/1) OSK Krakovany "B"
 Marekovičová Silvia 0.00% (0/6) OSK Suchá nad Parnou
 Duriš Marian 0.00% (0/3) OSK Zavar
 Mažgut Tomáš 0.00% (0/3) OSK Zavar
 Gula František 0.00% (0/2) STO TJ Slovan Červeník
 Janeček Juraj 0.00% (0/6) STK Trakovice "B"
 Žambokréthyová Milena 0.00% (0/4) Bricon Trnava "B"
 Vozárik Milan 0.00% (0/8) MSTK Leopoldov "A"
 Šantavý Jozef 0.00% (0/2) MSTK Leopoldov "B"
 Bukový Michal 0.00% (0/2) MSTK Leopoldov "B"
 Bestvina Michal 0.00% (0/8) KST Dlhá
 Račko Marek 0.00% (0/1) TTC Majcichov
 Škultéty Sebastián 0.00% (0/2) TTC Majcichov
 Gašparíková Miroslava 0.00% (0/3) TTC Majcichov
 Benedikovič Svätozár 0.00% (0/2) OŠK Veselé

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.