Archív 2011-2:

————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Rebríček hráčov:

Kraj TT (2011-2012) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.7 a v 4.lige .. x 0.49
.. dynamické koeficienty boli stanovené podľa návrhu novej metodiky

( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 36 z 36 )

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Vími Róland 91.07% (51/56) Trhová Hradská
2.Bardoň Andrej 87.95% (73/83) SK Vydrany
3.Krajčík Róbert 86.90% (73/84) SK Vydrany
4.Saprykin Alexander 82.14% (69/84) Slavoj Sládkovičovo
5.Gašparík Branislav 81.58% (62/76) KST Hlohovec
6.Somogyi Adrián 79.17% (57/72) STO Veľké Úľany
Melek Milan 79.17% (38/48) Stavoimpex Holíč "C"
8.Bohuš Aurel 78.75% (63/80) STO Veľké Úľany
9.Brychta Eduard 78.57% (44/56) Stavoimpex Holíč "C"
10.Behul Peter 75.31% (61/81) MTJ Piešťany-Moravany
11.Kiss Dávid 71.59% (63/88) Trhová Hradská
12.Varga Miloš 70.45% (62/88) OSTK Špačince
13.Múčka Alexander 70.37% (57/81) Slavoj Sládkovičovo
14.Török Attila 69.51% (57/82) Trhová Hradská
15.Mádel Ladislav 67.08% (46/48) Stavoimpex Holíč "D"
16.Komorný Miroslav 64.29% (54/84) OSTK Špačince
17.Csáno Juraj 63.64% (56/88) ŠKST Gabčíkovo
Slamka Milan 63.64% (56/88) KST Hlohovec
19.Uherčík Jaroslav 63.16% (48/76) MTJ Piešťany-Moravany
20.Marček Pavol 62.50% (35/56) ŠKST Gabčíkovo
21.Rábara Marcel 61.84% (47/76) Bricon Trnava
22.Šmida Gabriel 61.37% (64/73) Gasto Galanta "C"
23.Németh Bohuslav 59.62% (31/52) Slavoj Sládkovičovo
24.Lukács Michal 57.75% (66/80) STC Trstice
25.Póda Attila 57.50% (69/84) Gasto Galanta "C"
26.Barinka Karol 57.14% (44/77) Slavoj Sládkovičovo
27.Valla Tomáš 56.39% (58/72) Propria Kúty
28.Levčík Martin 55.56% (40/72) MTJ Piešťany-Moravany
29.Kardoš Aladár 55.37% (53/67) SK Vydrany "B"
30.Rybár ml. Dušan 55.15% (52/66) Stavoimpex Holíč "D"
31.Mészáros Vincent 55.00% (66/84) STK Veľká Mača
32.Bartal Mário 54.33% (52/67) Stavoimpex Holíč "D"
33.Gál Štefan 54.25% (62/80) STK Veľká Mača
34.Paulus Ján 53.41% (47/88) Sokol Skalica
35.Riedl Zoltán 52.00% (39/75) ŠKST Gabčíkovo
36.Rácz František 49.58% (51/72) Gasto Galanta "C"
37.Peko Ivan 49.00% (85/85) KST Viktória Trnava
38.Šmiček Lukáš 48.81% (41/84) OSTK Špačince
39.Navrátil Karol 48.78% (40/82) SK Vydrany
40.Kadlečík Jaromír 46.97% (51/76) ŠK Dobrá Voda
41.Bachratý Róbert 46.93% (59/88) Maco Trnava "B"
42.Lančarič Juraj 46.43% (39/84) OSTK Špačince
43.Kucharič Martin 45.50% (52/80) Propria Kúty
44.Jurovatý Peter 45.29% (33/51) Byt Centrum Senica
45.Lukačovič Peter 43.75% (55/88) ŠK Dobrá Voda
Varga Tomáš 43.75% (30/48) MTJ Piešťany "B"
47.Podolinský Róbert 43.42% (33/76) Sokol Skalica
48.Orihel Peter 42.17% (50/83) MTJ Piešťany "B"
49.Wiltschka Dávid 41.56% (38/64) Gasto Galanta "C"
50.Slovák Kamil 40.91% (36/88) Victória Buková
51.Lazan Milan 40.83% (42/72) STC Trstice
52.Néveri Zoltán 39.77% (35/88) Trhová Hradská
53.Gálik Martin 39.17% (47/84) STC Trstice
54.Kuba Róbert 39.13% (27/69) Sokol Skalica
55.Šácha Petr 38.98% (70/88) ZŠK Mesta Vrbové
56.Stanek Juraj 38.64% (34/88) KST Hlohovec
57.Gaál Norbert 38.00% (38/70) SK Vydrany "B"
58.Vépy Benedikt 37.22% (60/79) Byt Centrum Senica "B"
59.Sivák Miroslav 37.19% (34/64) OSTK Špačince "B"
60.Krupanský Ján 37.17% (66/87) KST Viktória Trnava
61.Šimek st. Vladimír 37.00% (37/70) Propria Kúty
62.Chanečka Radomír 36.94% (49/65) Sokol Skalica "B"
63.Kosnáč Peter 36.67% (44/84) STK Veľká Mača
64.Horváth Lórant 36.21% (45/87) SK Vydrany "B"
65.Žiška Drahomír 35.83% (43/84) OSTK Špačince "B"
66.Palkovič Simeon 35.70% (51/70) Stavoimpex Holíč "E"
67.Kmeť Jozef 35.64% (28/55) SK Vydrany "B"
68.Bajzík Pavol 35.55% (37/51) KST Hlohovec "B"
69.Šebesta Ferdinand 34.88% (42/59) Sokol Skalica "B"
70.Kolář Miroslav 33.93% (19/56) Slavoj Sládkovičovo
71.Mega Janko 33.49% (54/79) Maco Trnava "C"
72.Horváth Richard 33.25% (57/84) Slavoj Sládkovičovo "B"
73.Kalina Branislav 30.63% (45/72) Gasto Galanta "D"
74.Pekar Tibor 30.41% (36/58) Sokol Skalica "B"
75.Kormúth Miloš 29.58% (30/71) Maco Trnava "B"
76.Kapsa Peter 29.53% (27/64) Byt Centrum Senica
77.Melnikov Ján 29.47% (32/76) STC Trstice
78.Košút Ladislav 29.43% (37/88) MTJ Piešťany "B"
79.Zlatník Zdeno 29.28% (49/82) ZŠK Mesta Vrbové
80.Cicha Branislav 28.93% (49/83) Slavoj Sládkovičovo "B"
81.Stolár Vladimír 28.58% (49/84) MTJ Piešťany "C"
82.Mihalský René 28.57% (24/84) STO Veľké Úľany
83.Ondruška Jozef 28.33% (34/84) ŠK Dobrá Voda
84.Rybár Dušan 28.31% (26/45) Sokol Skalica "B"
85.Šulko Daniel 27.81% (29/73) OSTK Špačince "B"
86.Borovský Vladimír 27.34% (25/64) STO Veľké Úľany "B"
87.Krupanský Lukáš 27.28% (49/88) KST Viktória Trnava
88.Bella Juraj 27.27% (18/66) Bricon Trnava
89.Lackovič Peter 26.54% (39/72) KST Hlohovec "B"
90.Šujan Ladislav 26.38% (42/78) Maco Trnava "C"
91.Peko Štefan najml. 26.34% (43/80) KST Viktória Trnava
92.Zajaček Filip 26.25% (45/84) MTJ Piešťany "C"
93.Rábara Miroslav 26.19% (22/84) Bricon Trnava
94.Vyskoč Andrej 25.68% (19/74) Victória Buková
95.Tóth Miroslav 25.32% (31/60) KST Hlohovec "B"
96.Čechánek Tomáš 24.50% (31/62) STK Borský Svätý Jur
97.Malast Martin 24.36% (19/78) MTJ Piešťany-Moravany
98.Horský František 22.92% (11/48) Victória Buková
99.Šebesta Štefan 22.70% (24/74) Byt Centrum Senica
100.Rýdzi Erik 22.62% (19/84) KST Hlohovec
101.Sedláček Jozef 22.43% (38/83) STK Borský Svätý Jur
102.Klement Matej 22.34% (31/68) Gasto Galanta "E"
103.Svetlík Ján 22.27% (40/88) ZŠK Mesta Vrbové
Szigeti Luboš 22.27% (35/77) Gasto Galanta "D"
105.Wiltschka František 21.56% (22/50) Slavoj Sládkovičovo "B"
106.Poláček Pavol 21.49% (25/57) Maco Trnava "C"
107.Beťko Miloš 21.00% (24/56) Byt Centrum Senica "B"
Malík Juraj 21.00% (27/63) STK Borský Svätý Jur
109.Lazorčák Aleš 20.28% (36/87) Byt Centrum Senica "B"
110.Pintér Patrik 20.21% (33/80) Gasto Galanta "E"
111.Glemba Juraj 20.00% (14/49) STO Veľké Úľany "B"
112.Vépy Peter 19.44% (25/63) Maco Trnava "C"
113.Lukačovič Milan 19.34% (30/76) ZŠK Mesta Vrbové
114.Pauer Tomáš 19.18% (20/73) STO Veľké Úľany "B"
115.Lacho František 18.78% (23/60) Sokol Skalica "B"
116.Florián Ľudovít 18.59% (22/58) Gasto Galanta "D"
117.Šimek ml. Vladimír 17.75% (18/71) Propria Kúty
118.Danko Milan 17.41% (27/76) MTJ Piešťany "C"
119.Heizer František 17.05% (15/88) ŠKST Gabčíkovo
120.Gal Dominik 17.04% (24/69) Slavoj Sládkovičovo "B"
121.Behul Július 16.56% (24/71) MTJ Piešťany "C"
122.Rusňák Karol 15.59% (14/44) Gasto Galanta "E"
123.Kopča Roman 15.44% (23/73) Byt Centrum Senica "B"
124.Mano Gabriel 14.81% (11/52) STO Veľké Úľany "B"
125.Karaba Peter 14.70% (24/80) Gasto Galanta "E"
126.Ozábal Pavol 13.48% (22/80) STK Borský Svätý Jur
127.Sáha Róbert 13.46% (10/52) SK Vydrany "B"
128.Hollósi Ernest 10.62% (13/60) Gasto Galanta "E"
129.Spál Ján 8.52% (8/46) KST Hlohovec "B"
130.Čapkovič Boris 7.95% (7/88) Bricon Trnava
131.Duran Peter 7.41% (4/54) Victória Buková
Vittek Libor 7.41% (4/54) Victória Buková
133.Modrocký Patrik 5.93% (5/59) STO Veľké Úľany "B"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Zajíc Miroslav 100.00% (36/36) Stavoimpex Holíč "C"
 Lv Yang 100.00% (24/24) Stavoimpex Holíč "C"
 Hamran Anton 65.22% (15/23) Sokol Skalica
 Pažma Lukáš 62.00% (31/35) Maco Trnava "B"
 Brychta Eduard ml. 61.67% (37/42) Stavoimpex Holíč "D"
 Chmelík Ján 47.73% (15/22) Stavoimpex Holíč "D"
 Bögi Roland 44.72% (23/36) STK Veľká Mača
 Balažovič Alexander 43.75% (20/32) OSTK Špačince "B"
 Nagy Gabriel 39.52% (25/31) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Halouzka Drahoš 39.47% (29/36) Stavoimpex Holíč "E"
 Slovačik Juraj 37.92% (13/24) STC Trstice
 Kadlečík Roman 31.67% (19/42) ŠK Dobrá Voda
 Skala Ján 30.00% (9/30) Stavoimpex Holíč "C"
 Rácik Jozef 28.00% (16/28) KST Hlohovec "B"
 Kostka Roman 27.56% (18/32) Gasto Galanta "D"
 Gál Juraj 27.50% (11/28) STK Veľká Mača
 Hrnčiar Dušan 24.50% (18/36) KST Hlohovec "B"
 Koščo Ján st. 20.42% (10/24) MTJ Piešťany "C"
 Gajdos Imrich 18.75% (6/32) ŠKST Gabčíkovo
 Lulovič Marek 18.67% (8/30) MTJ Piešťany "B"
 Danko Drahomír 16.80% (6/25) ŠK Dobrá Voda
 Cvik Anton 16.47% (8/34) Maco Trnava "B"
 Krajčo Milan 16.33% (13/39) Maco Trnava "C"
 Iglár Jaroslav 16.33% (13/39) Sokol Skalica "B"
 Šimončič Peter 15.75% (9/40) OSTK Špačince "B"
 Lukianov Filip 15.17% (13/42) Stavoimpex Holíč "E"
 Magát Roman 12.89% (10/38) Gasto Galanta "D"
 Bača Tibor 8.91% (4/22) Stavoimpex Holíč "E"
 Kollár Ivan 8.58% (7/40) KST Hlohovec "B"
 Matejdes Jaroslav 7.90% (5/31) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Kováč Šimon 5.65% (3/26) Stavoimpex Holíč "E"
 Uher Ján 4.90% (4/40) STK Borský Svätý Jur
 Giebel Irek 4.55% (1/22) Victória Buková
 Jurča Filip 2.80% (2/35) Byt Centrum Senica "B"
 Ružička Pavol 2.69% (1/26) ŠK Dobrá Voda


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Baženov Valentin 100.00% (12/12) Stavoimpex Holíč "C"
 Miao Yiangyang 100.00% (12/12) Stavoimpex Holíč "C"
 Palček Martin 95.24% (20/21) Stavoimpex Holíč "C"
 Šebesta Pavol 52.50% (9/12) Byt Centrum Senica
 Magáth Roman 52.50% (3/4) Gasto Galanta "C"
 Chmelík Jan 50.00% (2/4) Stavoimpex Holíč "C"
 Ozábal Ladislav 39.20% (4/5) Maco Trnava "C"
 Biró László 38.89% (10/18) STK Veľká Mača
 Bundzel Ľubomír 36.75% (3/4) KST Viktória Trnava
 Házi Arnold 35.00% (7/20) Trhová Hradská
 Gál Dominik 35.00% (1/2) STK Veľká Mača
 Csaplár Ladislav 25.00% (1/4) ŠKST Gabčíkovo
 Riško Adam 24.50% (1/2) Maco Trnava "C"
 Ondris Róbert 24.50% (2/4) MTJ Piešťany "C"
 Florián Ladislav 23.33% (5/15) Gasto Galanta "C"
 Slošiar Robert 21.44% (7/16) Gasto Galanta "D"
 Čechánek Pavel 20.42% (5/12) STK Borský Svätý Jur
 Marčan Otto 14.41% (5/17) Maco Trnava "C"
 Pekar Denis 13.61% (5/18) Sokol Skalica "B"
 Gajdács Ján 12.50% (1/8) ŠKST Gabčíkovo
 Vytykač Karol 12.25% (1/4) MTJ Piešťany "C"
 Kondáč Matej 12.25% (2/8) ZŠK Mesta Vrbové
 Pekar Róbert 12.25% (2/8) Sokol Skalica "B"
 Martinák Krištof 12.25% (1/4) Maco Trnava "C"
 Kukuľková Tatiana 12.25% (2/8) KST Viktória Trnava
 Florian Ladislav 12.25% (2/8) Gasto Galanta "E"
 Molnár Norbert 11.67% (2/12) STC Trstice
 Duba Gergely 10.50% (3/20) STK Veľká Mača
 Mišči Jozef 10.00% (1/10) Victória Buková
 Palkovič Anton 10.00% (1/7) Propria Kúty
 Beluský Milan 8.17% (1/6) ZŠK Mesta Vrbové
 Šimkovič Richard 7.78% (2/18) Propria Kúty
 Kovácsová Viktória 6.13% (1/8) Gasto Galanta "D"
 Šulko Vladimír 5.83% (1/12) OSTK Špačince "B"
 Kánya Milan 5.56% (1/18) Bricon Trnava
 Masaryk Dušan 4.45% (1/11) KST Hlohovec "B"
 Palšovič Milan 3.50% (1/20) OSTK Špačince "B"
 Flajžík Branislav 3.50% (1/14) Byt Centrum Senica "B"
 Strečanský Daniel 0.00% (0/15) OSTK Špačince "B"
 Papp Ladislav 0.00% (0/18) Trhová Hradská
 Gregorička Ladislav 0.00% (0/8) ŠK Dobrá Voda
 Blaha Igor 0.00% (0/5) Byt Centrum Senica
 Šulko Peter 0.00% (0/8) OSTK Špačince "B"
 Zámečník Stanislav 0.00% (0/1) MTJ Piešťany "C"
 Nádašský Andrej 0.00% (0/8) Maco Trnava "C"
 Radványi Tibor 0.00% (0/12) STO Veľké Úľany
 Nagy Viliam 0.00% (0/4) STC Trstice
 Koščo Ján ml. 0.00% (0/4) MTJ Piešťany "B"
 Lánik Ondrej 0.00% (0/16) Propria Kúty
 Šebesta Dušan 0.00% (0/2) Byt Centrum Senica "B"
 Šandal Peter 0.00% (0/1) SK Vydrany "B"
 Sipos Štefan 0.00% (0/5) SK Vydrany "B"
 Sloboda Miroslav 0.00% (0/15) SK Vydrany "B"
 Čapuška Ľuboš 0.00% (0/4) ZŠK Mesta Vrbové
 Nemček Peter 0.00% (0/18) Propria Kúty
 Štvrtecký Jakub 0.00% (0/4) STK Borský Svätý Jur
 Madarász Marcel 0.00% (0/2) STO Veľké Úľany "B"
 Posvanc Roland 0.00% (0/19) STO Veľké Úľany "B"
 Valkár Michal 0.00% (0/8) STO Veľké Úľany "B"
 Botoš Jozef 0.00% (0/14) STO Veľké Úľany "B"
 Lépes Jozef 0.00% (0/2) STO Veľké Úľany "B"
 Forró Radoslav 0.00% (0/12) Gasto Galanta "E"
 Talamon Erik 0.00% (0/4) Slavoj Sládkovičovo "B"

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.