Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2012-3:

————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Rebríček hráčov:

7. liga TT (2012-2013)
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 12 z 12 )

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Izakovič Rudolf 92.41% (73/79) KST Dlhá
2.Banáš Peter 88.24% (60/68) STK Hoste
3.Kubíček Vladimír 85.90% (67/78) STK Hoste
4.Maco Jan 85.37% (70/82) OFK Trebatice "B"
5.Hulman Rastislav 85.14% (63/74) STK Hoste
6.Gažík Miroslav 83.33% (40/48) MSTK Leopoldov "B"
7.Ondriš Dušan 82.61% (57/69) MSTK Leopoldov "B"
8.Mihočka Radovan 81.82% (72/88) Družstevník Sasinkovo "B"
Mrázik Stanislav 81.82% (63/77) TJ Kočín-Lančár "B"
10.Novanský Jozef 76.92% (40/52) STK Hoste
11.Kašťák Ľubomír 74.03% (57/77) MSTK Leopoldov "B"
12.Hruška Ivan 69.84% (44/63) TJ Kočín-Lančár "B"
13.Valo Juraj 68.57% (48/70) OFK Trebatice "B"
14.Bocán Ján 68.52% (37/54) OSK Suchá nad Parnou "B"
15.Kobolka Štefan 67.86% (57/84) STO TJ Slovan Červeník
16.Tomašovič Milan 66.18% (45/68) OSK Suchá nad Parnou "B"
17.Stolár Andrej 65.48% (55/84) STK Sokolovce
18.Fiala Milan 65.00% (39/60) KST Dlhá
Dubovský Ján 65.00% (52/80) OSK Suchá nad Parnou "B"
20.Olah Maroš 60.53% (46/76) STK Trakovice "C"
21.Tupý Bystrík 58.33% (49/84) STK Trakovice "C"
22.Löffler Pavol st. 55.88% (38/68) Družstevník Sasinkovo "B"
23.Bežuch Jakub 54.55% (48/88) OSTK Malženice "C"
24.Musil Vladimír 54.35% (25/46) KST Dlhá
25.Magala Dušan 53.41% (47/88) STK Sokolovce
26.Tomášik Marián 50.00% (44/88) STK Sokolovce
27.Štefanka Emil 48.33% (29/60) OSK Krakovany "B"
28.Havala Filip 48.21% (27/56) OFK Trebatice "B"
29.Procháska Ferdinand 44.78% (30/67) OSK Krakovany "B"
30.Bučko Radoslav 44.68% (21/47) STO TJ Slovan Červeník
31.Valo František 43.55% (27/62) OSK Krakovany "B"
32.Ondrušek Peter ml. 41.67% (35/84) OSTK Malženice "C"
33.Jankech Rastislav 37.04% (20/54) OFK Trebatice "B"
34.Bestvina Michal 36.71% (29/79) KST Dlhá
35.Malovec Anton 35.71% (30/84) STO TJ Slovan Červeník
36.Löffler Michal 34.72% (25/72) Družstevník Sasinkovo "B"
37.Chudý Peter 33.33% (24/72) STK Trakovice "C"
38.Hubač Miroslav 32.43% (24/74) OFK Trebatice "B"
39.Seitler Vladimír 31.48% (17/54) OSK Krakovany "B"
40.Surkoš Stanislav 27.27% (18/66) Družstevník Sasinkovo "B"
41.Horváth Matej 26.67% (12/45) KST Dlhá
42.Ondrejovič Jaromír 26.09% (12/46) OSK Krakovany "B"
43.Marekovičová Silvia 24.14% (14/58) OSK Suchá nad Parnou "B"
44.Piovarči Martin 21.59% (19/88) STK Sokolovce
45.Ušák Ján 21.31% (13/61) STK Trakovice "C"
46.Macho Peter 20.41% (10/49) OSTK Malženice "C"
47.Ješko Marek 20.00% (10/50) STO TJ Slovan Červeník
48.Reško Rastislav 13.64% (6/44) TJ Kočín-Lančár "B"
49.Hargaš Roman 13.56% (8/59) STO TJ Slovan Červeník
50.Matejovič Ján 10.00% (6/60) TJ Kočín-Lančár "B"
51.Ondrušek Peter st. 8.16% (4/49) OSTK Malženice "C"
52.Vrbovský Tomáš 6.00% (3/50) OSTK Malženice "C"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Karel Pavol 96.88% (31/32) MSTK Leopoldov "B"
 Baša Miroslav 93.75% (30/32) STK Hoste
 Sedlák Bohumil 88.00% (22/25) STK Hoste
 Andris Rasťo 82.50% (33/40) OSK Krakovany "B"
 Zlámala Matej 75.86% (22/29) MSTK Leopoldov "B"
 Čierny Radovan 64.29% (18/28) MSTK Leopoldov "B"
 Zverina Martin 60.87% (14/23) MSTK Leopoldov "B"
 Popovič Pavol 55.81% (24/43) OSK Suchá nad Parnou "B"
 Varga Kristián 54.84% (17/31) MSTK Leopoldov "B"
 Svitek Milan 51.85% (14/27) KST Dlhá
 Lastovička Lukáš 43.90% (18/41) OSK Suchá nad Parnou "B"
 Varga Alexander 26.09% (6/23) STK Hoste
 Tokoš Tomáš 23.68% (9/38) TJ Kočín-Lančár "B"
 Pavlikovský Patrik 9.09% (2/22) STK Trakovice "C"
 Fulír Patrik 5.00% (2/40) Družstevník Sasinkovo "B"
 Mrázik Stanislav ml. 3.70% (1/27) TJ Kočín-Lančár "B"
 Durak Martin 0.00% (0/28) STO TJ Slovan Červeník
 Mrázik Tomáš 0.00% (0/28) TJ Kočín-Lančár "B"


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Šantavý Matúš 83.33% (5/6) MSTK Leopoldov "B"
 Braniša Peter 75.00% (3/4) KST Dlhá
 Kokeš Timotej 75.00% (3/4) STK Trakovice "C"
 Nemček Milan 62.50% (5/8) OSTK Malženice "C"
 Luha Peter 50.00% (2/4) MSTK Leopoldov "B"
 Orvisky David 44.44% (4/9) OFK Trebatice "B"
 Valko Ctibor 40.00% (2/5) MSTK Leopoldov "B"
 Mišči Jakub 30.77% (4/13) STK Trakovice "C"
 Jankech Peter 30.00% (3/10) OSK Krakovany "B"
 Vrbovský Pavol 25.00% (3/12) OSTK Malženice "C"
 Jančovič Peter 20.00% (2/10) OSTK Malženice "C"
 Skaličan Adam 15.38% (2/13) OSK Krakovany "B"
 Urban Stanislav 14.29% (1/7) OFK Trebatice "B"
 Šimončič Miloš 8.33% (1/12) KST Dlhá
 Piovarči Ivan 0.00% (0/4) STK Sokolovce
 Dubovský Jozef 0.00% (0/4) OSK Suchá nad Parnou "B"
 Zvonár Michal 0.00% (0/4) OSK Suchá nad Parnou "B"
 Foltín Martin 0.00% (0/18) Družstevník Sasinkovo "B"
 Macko Miroslav 0.00% (0/2) OSTK Malženice "C"
 Svetlík Jakub 0.00% (0/7) STK Trakovice "C"
 Bašovská Dominika 0.00% (0/13) STK Trakovice "C"
 Kunic Matej 0.00% (0/2) TJ Kočín-Lančár "B"
 Bunček Marek 0.00% (0/11) TJ Kočín-Lančár "B"
 Lukáčik Pavol 0.00% (0/2) TJ Kočín-Lančár "B"