Archív 2013-4:

————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Rebríček hráčov:

Kraj TT (2013-2014) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.56 a v 4.lige .. x 0.38
.. dynamické koeficienty boli stanovené podľa návrhu novej metodiky

( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 35 z 36 )

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Biró Bálint 92.11% (70/76) Gasto Galanta "B"
2.Kmeť Richard 84.51% (60/71) Trhová Hradská
3.Wiltschka Dávid 83.33% (60/72) Gasto Galanta "B"
4.Hanicz Sándor 80.77% (42/52) ŠKST Gabčíkovo
5.Melek Milan 80.26% (61/76) Stavoimpex Holíč "B"
6.Bartal Mário 80.00% (40/50) Stavoimpex Holíč "B"
7.Behul Peter 78.95% (60/76) MTJ Piešťany-Moravany
8.Peko Štefan najml. 78.79% (52/66) KST Viktória Trnava
9.Liptak Andrej 77.65% (66/85) Slavoj Sládkovičovo
10.Sekera Tibor 77.63% (59/76) KST Viktória Trnava
11.Csejtey Richard 77.36% (41/53) Gasto Galanta "B"
12.Somogyi Adrián 75.71% (53/70) STO Veľké Úľany
13.Peko Ivan 75.34% (55/73) KST Viktória Trnava
14.Bohuš Aurel 73.86% (65/88) STO Veľké Úľany
15.Szemes Attila 73.33% (44/60) Gasto Galanta "B"
16.Török Attila 72.22% (52/72) Trhová Hradská
17.Varga Miloš 68.75% (55/80) OSTK Špačince
Gašparík Branislav 68.75% (55/80) Slavoj Sládkovičovo
19.Uherčík Jaroslav 68.42% (39/57) MTJ Piešťany-Moravany
20.Barinka Karol 65.33% (49/75) Slavoj Sládkovičovo
21.Škuril Michal 63.16% (48/76) Gasto Galanta "B"
22.Brychta Eduard 62.50% (30/48) Stavoimpex Holíč "B"
23.Mádel Ladislav 61.97% (44/71) Stavoimpex Holíč "B"
24.Mišelnický Branislav 58.33% (42/72) Maco Trnava "B"
25.Bardoň Andrej 56.00% (52/52) SK Vydrany "B"
26.Ondrejička Igor 55.26% (75/76) SK Vydrany "B"
27.Kiss Dávid 53.38% (61/64) SK Vydrany "B"
28.Paulus Ján 52.63% (40/76) Sokol Skalica
29.Csáno Juraj 51.19% (43/84) ŠKST Gabčíkovo
30.Komorný Miroslav 51.14% (45/88) OSTK Špačince
31.Kolář Miroslav 50.00% (32/64) STO Veľké Úľany
32.Riedl Zoltán 47.46% (28/59) ŠKST Gabčíkovo
33.Stanek Juraj 45.68% (37/81) Slavoj Sládkovičovo
34.Lančarič Juraj 45.31% (29/64) OSTK Špačince
35.Gál Štefan 45.18% (71/88) STK Veľká Mača
36.Sivák Miroslav 44.80% (48/60) OSTK Špačince "B"
37.Valla Tomáš 44.33% (57/72) Propria Kúty
38.Mladý Michal 43.46% (52/67) STC Rohožník
39.Gál Dominik 43.31% (58/75) STK Veľká Mača
40.Rácz František 42.11% (32/76) Gasto Galanta "C"
41.Pintér Patrik 40.74% (22/54) Gasto Galanta "C"
42.Bögi Roland 40.67% (61/84) STK Veľká Mača
43.Benuš Branislav 40.09% (63/88) MSTK Leopoldov
44.Slamka Milan 39.49% (55/78) MSTK Leopoldov
45.Šmiček Lukáš 38.89% (28/72) OSTK Špačince
46.Kadlečík Jaromír 38.18% (60/88) ŠK Dobrá Voda
47.Kucharič Martin 37.77% (58/86) Propria Kúty
48.Palkovič Simeon 37.58% (51/76) Propria Kúty
49.Krupanský Lukáš 37.50% (27/72) KST Viktória Trnava
50.Kuba Róbert 36.84% (28/76) Sokol Skalica
51.Orihel Peter 36.36% (24/66) MTJ Piešťany-Moravany
52.Kosnáč Peter 36.05% (47/73) STK Veľká Mača
Lipták Daniel 36.05% (47/73) MSTK Leopoldov
54.Ondruška Jozef 36.00% (54/84) ŠK Dobrá Voda
55.Chanečka Radomír 35.14% (26/74) Sokol Skalica
56.Balažovič Alexander 35.00% (30/48) OSTK Špačince "B"
57.Hrnčiar Dušan 34.46% (32/52) KST Hlohovec
58.Dostál Ivan 34.09% (30/88) Trhová Hradská
Varga Tomáš 34.09% (15/44) MTJ Piešťany-Moravany
60.Slovák Kamil 33.75% (27/80) Maco Trnava "B"
61.Kollár Tibor 32.60% (39/67) TTC Majcichov
62.Néveri Zoltán 32.50% (26/80) Trhová Hradská
63.Malast Martin 32.35% (22/68) MTJ Piešťany-Moravany
64.Šácha Petr 31.95% (74/88) ZŠK Mesta Vrbové
65.Mihalský René 31.83% (67/80) STO Veľké Úľany "B"
Gaál Norbert 31.83% (67/80) SK Vydrany "C"
67.Tančibok Marián 30.75% (28/51) STC Rohožník
68.Košút Ladislav 30.00% (45/84) MTJ Piešťany "B"
69.Kalina Branislav 29.69% (19/64) Gasto Galanta "C"
70.Gazdič Stanislav 29.56% (38/72) STC Rohožník
71.Rybár Dušan 29.49% (52/67) Sokol Skalica "B"
72.Šimek st. Vladimír 29.40% (42/80) Propria Kúty
Lukačovič Peter 29.40% (42/80) ŠK Dobrá Voda
74.Trgo Miloš 29.03% (55/72) Sokol Skalica "B"
75.Gal Dominik 28.98% (61/80) Slavoj Sládkovičovo "B"
76.Podolinský Róbert 28.79% (19/66) Sokol Skalica
77.Horváth Richard 28.72% (65/86) Slavoj Sládkovičovo "B"
78.Lulovič Marek 28.53% (27/53) MTJ Piešťany "B"
79.Bachratý Róbert 27.38% (23/84) Maco Trnava "B"
80.Pavlen Peter 27.20% (34/70) MSTK Leopoldov
81.Vincek Tomáš 26.31% (39/83) STC Rohožník
82.Šulko Daniel 26.05% (40/86) OSTK Špačince "B"
83.Kapsa Peter 25.53% (43/64) Byt Centrum Senica
84.Mega Janko 25.33% (56/84) ŠKP Trnava
Urbanics Dominik 25.33% (48/72) SK Vydrany "C"
86.Nagy Karol 24.82% (39/88) TTC Majcichov
87.Kadlečík Roman 24.77% (23/52) ŠK Dobrá Voda
88.Gál Juraj 24.39% (43/67) Slavoj Sládkovičovo "B"
89.Šujan Ladislav 24.23% (51/80) Maco Trnava "C"
90.Zajaček Filip 24.11% (31/72) MTJ Piešťany "B"
91.Horváth. Miroslav 23.81% (52/83) OŠK Križovany
92.Horváth Lórant 23.03% (40/66) SK Vydrany "C"
93.Hatalová Ivica 22.90% (47/78) ŠKP Trnava
94.Glemba Juraj 22.21% (45/77) STO Veľké Úľany "B"
95.Tóth Miroslav 21.70% (31/80) KST Hlohovec
96.Pauer Tomáš 21.64% (41/72) STO Veľké Úľany "B"
97.Zlatník Zdeno 21.26% (47/84) ZŠK Mesta Vrbové
98.Spál Ján 20.36% (28/77) KST Hlohovec
99.Klčovanský Ľuboš 20.36% (45/84) OŠK Križovany
100.Krempa Martin 20.00% (25/70) Stavoimpex Holíč "C"
101.Lackovič Peter 19.76% (24/68) KST Hlohovec
102.Zúbek Jozef 19.66% (45/87) MTJ Piešťany "C"
103.Lazorčák Aleš 19.56% (35/68) Byt Centrum Senica
104.Mano Gabriel 19.50% (39/76) STO Veľké Úľany "B"
105.Sládek Richard 19.00% (40/80) ŠKP Trnava
106.Pekar Tibor 18.72% (34/69) Sokol Skalica "B"
107.Galo Marián 18.53% (39/80) OŠK Križovany
108.Tibenský Vladimír 18.41% (24/73) TTC Majcichov
109.Wiltschka František 17.88% (32/68) Slavoj Sládkovičovo "B"
110.Pekar Denis 17.54% (24/52) Sokol Skalica "B"
111.Benka Miroslav 17.32% (31/68) ŠKP Trnava
112.Stolár Vladimír 17.23% (39/86) MTJ Piešťany "C"
113.Poláček Pavol 17.18% (33/73) Maco Trnava "C"
114.Nemček Michal 16.80% (24/80) OSTK Špačince "B"
115.Kollár Daniel 16.52% (18/61) TTC Majcichov
116.Slošiar Róbert 16.21% (22/76) STK Pata
117.Rácik Jozef 15.27% (12/44) KST Hlohovec
118.Klement Matej 15.20% (18/45) Gasto Galanta "D"
119.Szigeti Ľuboš 14.81% (30/77) Gasto Galanta "D"
120.Marčan Otto 14.25% (21/56) Maco Trnava "C"
121.Marcinkech Juraj 14.00% (22/88) STK Pata
122.Lukačovič Milan 13.03% (24/70) ZŠK Mesta Vrbové
123.Danko Milan 12.67% (28/84) MTJ Piešťany "C"
124.Borovský Vladimír 12.50% (10/80) STO Veľké Úľany
125.Svetlík Ján 11.34% (20/67) ZŠK Mesta Vrbové
126.Kopča Roman 11.31% (25/84) Byt Centrum Senica
127.Hutár Jozef 11.24% (21/71) OŠK Križovany
128.Kováč Šimon 10.00% (15/84) Stavoimpex Holíč "C"
129.Heizer František 9.88% (8/81) ŠKST Gabčíkovo
130.Martinák Krištof 9.50% (14/56) Maco Trnava "C"
131.Lukačovič Dušan 5.09% (8/88) STK Pata
132.Čapkovič Boris 3.45% (2/58) Maco Trnava "B"


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Zajíc Miroslav 100.00% (28/28) Stavoimpex Holíč "B"
 Rybár ml. Dušan 67.74% (21/31) Stavoimpex Holíč "B"
 Marček Pavol 57.50% (23/40) ŠKST Gabčíkovo
 Kukuľková Tatiana 55.17% (16/29) KST Viktória Trnava
 Gajdoschík Adrian 53.45% (21/22) SK Vydrany "B"
 Póda Attila 44.00% (11/25) Gasto Galanta "C"
 Bardoň Jozef 43.27% (17/22) SK Vydrany "B"
 Hafera Peter 42.00% (21/28) STC Rohožník
 Šmida Gabriel 39.29% (11/28) Gasto Galanta "C"
 Slováčik Juraj 36.67% (11/30) Gasto Galanta "C"
 Navrátil Karol 34.20% (27/30) SK Vydrany "C"
 Németh Bohuslav 33.33% (9/27) Slavoj Sládkovičovo
 Ozábal Ladislav 32.15% (22/26) Maco Trnava "C"
 Krupanský Ján 28.57% (8/28) KST Viktória Trnava
 Sebesta Pavol 27.64% (16/22) Byt Centrum Senica
 Gál Juraj 26.25% (15/32) STK Veľká Mača
 Biró Ladislav 23.75% (15/24) Gasto Galanta "D"
 Florián Ľudovít 22.17% (14/24) Gasto Galanta "D"
 Lacho František 21.71% (16/28) Sokol Skalica "B"
 Vavro Branislav 19.00% (20/40) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Forró Radoslav 17.81% (15/32) Gasto Galanta "D"
 Modrocký Patrik 17.61% (19/41) STO Veľké Úľany "B"
 Hollósi Ernest 17.27% (10/22) Gasto Galanta "D"
 Kondáč Matej 15.41% (15/37) ZŠK Mesta Vrbové
 Masaryk Dušan 14.61% (6/23) KST Hlohovec
 Olivová Blanka 13.18% (8/34) Stavoimpex Holíč "C"
 Skala Ján 12.92% (6/26) Stavoimpex Holíč "C"
 Malík Vladimír 12.92% (6/26) Stavoimpex Holíč "C"
 Kollár Róbert st. 11.79% (8/38) TTC Majcichov
 Sáha Róbert 11.76% (13/42) SK Vydrany "C"
 Ševčovič Ľubomír 10.77% (5/26) STK Pata
 Stríž Jozef 10.18% (4/22) ŠK Dobrá Voda
 Nádašský Andrej 7.19% (7/37) Maco Trnava "C"
 Sládkovič Stanislav 6.61% (4/23) OŠK Križovany
 Ravas Henrich 5.70% (6/40) Byt Centrum Senica
 Jurča Filip 5.07% (4/30) Byt Centrum Senica
 Schneider Martin 3.45% (2/22) ŠKP Trnava
 Papp Ladislav 2.78% (1/36) Trhová Hradská
 Šimončič Peter 0.00% (0/24) OSTK Špačince "B"
 Pilo Jozef 0.00% (0/32) STK Pata


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Hanák Martin 100.00% (4/4) Stavoimpex Holíč "B"
 Pavlica Martin 75.00% (3/4) Stavoimpex Holíč "B"
 Peko Štefan ml. 75.00% (3/4) KST Viktória Trnava
 Mészáros Vincent 66.67% (10/15) Gasto Galanta "B"
 Horváth Ladislav 38.00% (4/4) STO Veľké Úľany "B"
 Póda Atilla 38.00% (4/4) Gasto Galanta "D"
 Levčík Martin 33.60% (12/20) MTJ Piešťany "B"
 Kardoš Aladár 30.88% (13/16) SK Vydrany "C"
 Remenár Tomáš 28.50% (9/12) ŠKP Trnava
 Karel Pavol 28.00% (4/8) MSTK Leopoldov
 Luha Peter 26.67% (10/21) MSTK Leopoldov
 Nagy Gabriel 25.33% (4/6) Slavoj Sládkovičovo "B"
 Gál Dominik ml. 25.00% (1/4) Slavoj Sládkovičovo
 Malík Juraj 22.40% (4/10) Propria Kúty
 Macháček Milan 16.63% (7/16) Maco Trnava "C"
 Juríček Miroslav 15.27% (3/11) STC Rohožník
 Vigoda Michal 14.00% (3/12) STC Rohožník
 Šulko Peter 12.92% (3/13) OSTK Špačince "B"
 Csaplár Ladislav 12.50% (1/8) ŠKST Gabčíkovo
 Zverina Martin 12.00% (3/14) MSTK Leopoldov
 Gajdos Imrich 11.11% (2/18) ŠKST Gabčíkovo
 Behul Július 10.56% (5/18) MTJ Piešťany "C"
 Šimek ml. Vladimír 10.50% (3/16) Propria Kúty
 Šaradín Branislav 9.50% (1/4) ŠKP Trnava
 Šebesta Ferdinand 9.50% (2/8) Sokol Skalica "B"
 Flajžík Branislav 9.50% (1/4) Byt Centrum Senica
 Kovaříček Miroslav 9.50% (2/8) Sokol Skalica "B"
 Chabeň Boris 9.50% (1/4) Sokol Skalica "B"
 Magát Roman 9.50% (1/4) Gasto Galanta "D"
 Kondákor Ladislav 8.33% (1/12) Gasto Galanta "C"
 Dužek Peter 8.14% (3/14) Gasto Galanta "D"
 Ružička Pavol 8.00% (2/14) ŠK Dobrá Voda
 Bažány Denis 7.60% (1/5) OŠK Križovany
 Šandal Peter 7.13% (3/16) SK Vydrany "C"
 Šimkovič Richard 7.00% (1/8) Propria Kúty
 Pekar Róbert 6.91% (2/11) Sokol Skalica "B"
 Vigoda Martin 5.60% (2/20) STC Rohožník
 Caban Peter 4.75% (2/16) Byt Centrum Senica
 Fedor Jaroslav 4.75% (2/16) Byt Centrum Senica
 Krajčo Milan 3.73% (1/15) OSTK Špačince "B"
 Strečanský Daniel 0.00% (0/4) OSTK Špačince "B"
 Török Gergely 0.00% (0/5) Trhová Hradská
 Danko Drahomír 0.00% (0/1) ŠK Dobrá Voda
 Lazorčák Ján 0.00% (0/4) Byt Centrum Senica
 Turoň Juraj 0.00% (0/2) OSTK Špačince "B"
 Malovec Andrej 0.00% (0/4) ŠKP Trnava
 Gajdács Ján 0.00% (0/10) ŠKST Gabčíkovo
 Bača Tibor 0.00% (0/4) Stavoimpex Holíč "C"
 Dudáš Miroslav 0.00% (0/2) OŠK Križovany
 Lukačovič Timotej 0.00% (0/4) OŠK Križovany
 Blecha Miroslav 0.00% (0/8) STC Rohožník
 Turanský Jaroslav 0.00% (0/4) Propria Kúty
 Palšovič Milan 0.00% (0/16) OSTK Špačince "B"
 Siska Tomáš 0.00% (0/11) TTC Majcichov
 Turanský František 0.00% (0/4) TTC Majcichov
 Kollár Róbert ml. 0.00% (0/1) TTC Majcichov
 Kollár Richard 0.00% (0/5) TTC Majcichov
 Čapuška Ľuboš 0.00% (0/2) ZŠK Mesta Vrbové
 Radványi Tibor 0.00% (0/2) STO Veľké Úľany "B"
 Mužila Lukáš 0.00% (0/8) Maco Trnava "C"
 Hnát Denis 0.00% (0/3) Sokol Skalica "B"
 Kubányi Marián 0.00% (0/6) Sokol Skalica "B"
 Iglár Jaroslav 0.00% (0/4) Sokol Skalica "B"
 Valachovič Daniel 0.00% (0/4) Sokol Skalica "B"
 Dinghová Denisa 0.00% (0/4) Sokol Skalica "B"
 Klučár Matej 0.00% (0/4) TTC Majcichov
 Pavelka Martin 0.00% (0/12) STK Pata
 Pilo Vojtech 0.00% (0/21) STK Pata
 Virág Miroslav 0.00% (0/4) STK Pata
 Vavruška Viliam 0.00% (0/5) STK Pata
 Ing. beťko Miloš 0.00% (0/4) Byt Centrum Senica
 Szalai Ádám 0.00% (0/8) SK Vydrany "C"
 Balogh Balázs 0.00% (0/4) SK Vydrany "C"
 Németh Ákos 0.00% (0/6) SK Vydrany "C"
 Bucha Ivan 0.00% (0/4) Sokol Skalica "B"