Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2014-5:

Tabuľky:
1l_tab_dor , 1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci_se , 2l_tab_ziaci_tt , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt
 
————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Rebríček hráčov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.61 a v 4.lige .. x 0.41
.. dynamické koeficienty boli stanovené podľa návrhu novej metodiky

( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 38 z 38 )

por.hráčúspešnosťmužstvo
1.Hanicz Sándor 96.25% (77/80) ŠKST Gabčíkovo
2.Ondrejička Igor 93.48% (43/46) SK Vydrany "B"
3.Gajdoschík Adrian 93.18% (41/44) SK Vydrany "B"
4.Bardoň Andrej 90.38% (47/52) SK Vydrany "B"
5.Kiss Dávid 87.34% (69/79) SK Vydrany "B"
6.Pažma Lukáš 86.05% (74/86) MSTK Leopoldov
7.Szemes Attila 83.05% (49/59) Gasto Galanta ”C”
8.Somogyi Adrián 82.89% (63/76) STO Veľké Úľany
9.Behul Peter 82.14% (69/84) MTJ Piešťany-Moravany
10.Kmeť Richard 76.92% (60/78) Trhová Hradská
11.Török Attila 75.61% (62/82) Trhová Hradská
12.Bohuš Aurel 75.32% (58/77) STO Veľké Úľany
13.Gašparík Branislav 73.61% (53/72) Slavoj Sládkovičovo
14.Barinka Karol 69.32% (61/88) Slavoj Sládkovičovo
15.Varga Miloš 68.06% (49/72) OSTK Špačince
16.Mišelnický Branislav 68.00% (51/75) Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
17.Rábara Marcel 67.44% (58/86) MSTK Leopoldov
18.Škuril Michal 65.31% (32/49) Gasto Galanta ”C”
19.Rybár Dušan ml. 62.96% (51/81) Sokol Skalica
20.Marček Pavol 62.03% (49/79) ŠKST Gabčíkovo
21.Csáno Juraj 58.82% (50/85) ŠKST Gabčíkovo
22.Mádel Ladislav 56.23% (59/64) Stavoimpex Holíč ”C”
23.Valla Tomáš 55.92% (77/84) Propria Kúty
24.Krupanský Lukáš 53.95% (41/76) Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
25.Chanečka Radomír 53.33% (32/60) Sokol Skalica
26.Slamka Milan 52.97% (66/76) MSTK Leopoldov ”B”
27.Ondruška Jozef 51.56% (71/84) ŠK Dobrá Voda
28.Komorný Miroslav 51.39% (37/72) OSTK Špačince
29.Bögi Roland 50.63% (40/79) STK Veľká Mača
30.Brychta Eduard 50.24% (56/68) Stavoimpex Holíč ”C”
31.Kucharič Martin 49.91% (72/88) Propria Kúty
32.Stanek Juraj 49.41% (42/85) MSTK Leopoldov
33.Kollár Tibor 48.80% (64/80) TTC Majcichov
34.Kadlečík Jaromír 48.62% (55/69) ŠK Dobrá Voda
35.Borovský Vladimír 48.04% (63/80) STO Veľké Úľany ”B”
36.Kosnáč Peter 47.46% (28/59) STK Veľká Mača
37.Lipták Daniel 47.31% (38/49) MSTK Leopoldov ”B”
38.Tóth Miroslav 47.00% (47/61) KST Hlohovec
39.Malast Martin 46.65% (52/68) MTJ Piešťany ”B”
40.Palkovič Simeon 46.19% (53/70) Propria Kúty
41.Benuš Branislav 45.98% (40/87) MSTK Leopoldov
42.Gál Štefan 45.59% (31/68) STK Veľká Mača
43.Sivák Miroslav 44.83% (26/58) OSTK Špačince
44.Mladý Michal 44.66% (41/56) STC Rohožník
45.Tančibok Marián 44.54% (46/63) STC Rohožník
46.Kalina Branislav 44.05% (37/84) Gasto Galanta ”C”
47.Gazdič Stanislav 43.34% (54/76) STC Rohožník
48.Šmida Gabriel 42.50% (34/80) Gasto Galanta ”C”
49.Lukačovič Peter 41.59% (60/88) ŠK Dobrá Voda
50.Slovák Kamil 40.93% (51/76) Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
51.Németh Bohuslav 39.77% (35/88) Slavoj Sládkovičovo
52.Gál Dominik 39.71% (27/68) STK Veľká Mača
53.Dostál Ivan 39.29% (33/84) Trhová Hradská
Podolinský Róbert 39.29% (22/56) Sokol Skalica
55.Póda Attila 37.54% (76/83) TTC Baka
56.Rácz František 37.19% (78/86) TTC Baka
57.Šimek st. Vladimír 36.92% (46/76) Propria Kúty
58.Néveri Zoltán 36.90% (31/84) Trhová Hradská
59.Kadlečík Roman 36.81% (35/58) ŠK Dobrá Voda
60.Šácha Petr 35.88% (91/104) ZŠK Mesta Vrbové
61.Rybár Dušan st. 35.07% (65/76) Sokol Skalica ”B”
62.Pauer Tomáš 33.35% (41/75) STO Veľké Úľany ”B”
63.Kuba Róbert 33.33% (17/51) Sokol Skalica
64.Bachratý Róbert 33.04% (39/72) Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
65.Hulman Restislav 32.72% (83/104) OŠK Veselé
66.Horváth Richard 32.43% (42/79) Slavoj Sládkovičovo ”B”
67.Trgo Miloš 31.64% (71/92) Sokol Skalica ”B”
68.Vincek Tomáš 31.42% (34/66) STC Rohožník
69.Púčik Timotej 31.30% (39/76) OŠK Zavar
70.Jasenka Marek 30.50% (30/60) KST Hlohovec
71.Horváth. Miroslav 29.64% (60/83) OŠK Križovany
72.Košút Ladislav 29.55% (31/64) MTJ Piešťany ”B”
73.Gál Dominik ml. 29.55% (26/88) Slavoj Sládkovičovo
74.Lacho František 29.44% (56/78) Sokol Skalica ”B”
75.Zúbek Jozef 29.21% (57/80) MTJ Piešťany ”C”
76.Lulovič Marek 29.11% (21/44) MTJ Piešťany ”B”
77.Horváth Lóránt 28.94% (72/102) TTC Baka
78.Jurik Luboš 27.98% (58/85) OŠK Veselé
79.Pekar Tibor 27.80% (59/87) Sokol Skalica ”B”
80.Glemba Juraj 27.26% (21/47) STO Veľké Úľany ”B”
81.Zajaček Filip 26.98% (23/52) MTJ Piešťany ”B”
82.Lazorčák Aleš 26.91% (63/96) Byt Centrum Senica
83.Marcinkech Juraj 26.81% (34/52) Šoporňa
84.Remenár Tomáš 26.79% (49/75) ŠKP Trnava
85.Sládek Richard 26.58% (59/91) ŠKP Trnava
86.Šujan Ladislav 26.14% (51/80) Elastik Trnava-H.Orešany "D"
87.Zlatník Zdeno 25.63% (65/104) ZŠK Mesta Vrbové
Mega Janko 25.63% (50/80) ŠKP Trnava
89.Krempa Martin 25.42% (35/84) Stavoimpex Holíč ”C”
90.Varga Tomáš 25.00% (12/48) MTJ Piešťany-Moravany
91.Malík Vladimír 24.68% (59/98) Stavoimpex Holíč "D"
92.Janošík Anton 24.60% (51/85) OŠK Veselé
93.Mano Gabriel 24.57% (29/72) STO Veľké Úľany ”B”
94.Vépy Benedikt 24.51% (55/92) Byt Centrum Senica
Horský František 24.51% (55/92) Šoporňa
96.Petrovský Marek 24.03% (51/87) Šoporňa
97.Vido Marián 23.96% (33/84) OŠK Zavar
98.Klčovanský Ľuboš 23.62% (53/92) OŠK Križovany
99.Mihalský René 23.44% (15/64) STO Veľké Úľany
100.Nagy Karol 22.78% (31/83) TTC Majcichov
101.Kováč Šimon 22.62% (48/87) Stavoimpex Holíč "D"
102.Čapkovič Boris 22.55% (55/100) Elastik Trnava-H.Orešany "D"
103.Benka Miroslav 22.24% (51/94) ŠKP Trnava
104.Forro Radoslav 22.16% (40/74) Gasto Galanta "D"
105.Stolár Vladimír 22.14% (54/100) MTJ Piešťany ”C”
106.Gaál Norbert 22.03% (13/59) SK Vydrany "B"
107.Danko Milan 21.30% (53/102) MTJ Piešťany ”C”
108.Modrocký Patrik 21.30% (22/63) STO Veľké Úľany ”B”
109.Olivová Blanka 20.89% (27/53) Stavoimpex Holíč "D"
110.Pericht Róbert 20.70% (51/101) Elastik Trnava-H.Orešany "D"
111.Slošiar Róbert 20.50% (36/72) Šoporňa
Poláček Pavol 20.50% (45/90) Elastik Trnava-H.Orešany "D"
113.Galo Marian 20.33% (24/72) OŠK Zavar
114.Wiltschka František 20.08% (26/79) Slavoj Sládkovičovo ”B”
115.Kollár Róbert st. 19.92% (16/49) TTC Majcichov
116.Šantavý Michal 19.74% (22/68) MSTK Leopoldov ”B”
117.Šebesta Štefan 19.37% (43/91) Stavoimpex Holíč "D"
118.Florián Ľudovít 19.29% (48/102) Gasto Galanta "D"
119.Heizer František 18.92% (14/74) ŠKST Gabčíkovo
120.Hutár Jozef 18.64% (40/88) OŠK Križovany
121.Hollósi Ernest 18.09% (30/68) Gasto Galanta "D"
122.Vavro Branislav 17.64% (24/83) Slavoj Sládkovičovo ”B”
123.Jurča Filip 16.68% (24/59) Byt Centrum Senica
124.Spál Ján 16.64% (21/77) KST Hlohovec
125.Kubala Vladimír 16.20% (17/64) OŠK Zavar
126.Sokol Štefan 16.11% (22/56) Šoporňa
127.Rácik Jozef 15.53% (14/55) KST Hlohovec
128.Lukačovič Milan 14.44% (31/88) ZŠK Mesta Vrbové
129.Janošík Ján 14.39% (33/94) OŠK Veselé
130.Lukačovič Dušan 13.52% (30/91) OŠK Križovany
131.Svetlík Ján 13.02% (20/63) ZŠK Mesta Vrbové
132.Makyta Pavel 12.66% (21/68) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
133.Kollár Daniel 12.48% (9/44) TTC Majcichov
134.Zlámala Matej 11.44% (15/80) MSTK Leopoldov ”B”
135.Kunštek Kamil 11.13% (19/70) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
136.Ravas Henrich 11.12% (16/59) Byt Centrum Senica
137.Michalovič Marián 10.87% (22/83) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
138.Kollár Róbert ml. 10.07% (14/57) TTC Majcichov ”B”
139.Kotesa Branislav 8.74% (13/61) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
140.Krupanský Ján 8.51% (4/47) Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
141.Behul Július 7.88% (10/52) MTJ Piešťany ”C”
142.Siska Tomáš 6.66% (13/80) TTC Majcichov ”B”
143.Bárta Peter 4.69% (4/52) Slavoj Sládkovičovo ”B”
144.Domin Samuel 1.34% (2/61) TTC Majcichov ”B”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44/52 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Peko Ivan 91.67% (33/36) STK Veľká Mača
 Majerčíková Viera 79.17% (19/24) ŠKST Gabčíkovo
 Bardoň Jozef 47.62% (20/42) MTJ Piešťany-Moravany
 Šmiček Lukáš 46.43% (13/28) OSTK Špačince
 Urbanics Dominik 42.86% (15/35) SK Vydrany "B"
 Nagy Gabriel 36.92% (23/38) Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Paulus Ján 35.14% (13/37) Sokol Skalica
 Hafera Peter 32.03% (21/40) STC Rohožník
 Biró László 31.89% (28/36) Gasto Galanta "D"
 Ružička Pavol 31.42% (17/33) ŠK Dobrá Voda
 Pavlen Peter 30.50% (14/28) MSTK Leopoldov ”B”
 Šebesta Pavol 29.82% (32/44) Byt Centrum Senica
 Lackovič Peter 26.91% (15/34) KST Hlohovec
 Lančarič Juraj 25.00% (10/40) OSTK Špačince
 Pekar Denis 22.36% (24/44) Sokol Skalica ”B”
 Koiš Pavol 22.28% (25/46) OŠK Veselé
 Šulko Daniel 20.83% (5/24) OSTK Špačince
 Szigeti Ľuboš 20.06% (23/47) Gasto Galanta "D"
 Vlčko Miloš 19.52% (8/25) KST Hlohovec
 Klement Matej 19.13% (14/30) Gasto Galanta "D"
 Fedor Jaroslav 18.32% (21/47) Byt Centrum Senica
 Beluský Milan 18.22% (20/45) ZŠK Mesta Vrbové
 Turanský František 18.14% (11/37) TTC Majcichov
 Skala Ján 17.79% (7/24) Stavoimpex Holíč ”C”
 Szável Imrich 17.39% (14/33) TTC Baka
 Hatalová Ivica 16.93% (19/46) ŠKP Trnava
 Kollár Richard 16.23% (19/48) TTC Majcichov ”B”
 Hladký Michal 16.11% (11/28) TTC Baka
 Kučera Igor 13.95% (6/43) Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
 Németh Attila 13.35% (14/43) TTC Baka
 Kondákor Ladislav 12.89% (11/35) Gasto Galanta "D"
 Balažovič Alexander 12.50% (3/24) OSTK Špačince
 Bažány Denis 12.30% (9/30) OŠK Križovany
 Šrámková Erika 12.30% (15/50) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Štvrtecký Martin 7.36% (7/39) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Belianska Sarah 7.18% (7/40) TTC Majcichov ”B”
 Bača Tibor 5.13% (6/48) Stavoimpex Holíč "D"
 Klučár Matej 3.04% (2/27) TTC Majcichov ”B”
 Beňo Anton 2.44% (1/25) OŠK Zavar
 Varga Kristián 2.03% (1/30) MSTK Leopoldov ”B”
 Siska Miloš 1.41% (1/29) TTC Majcichov ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22/26 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčúspešnosťmužstvo
 Laczo Marcel 66.67% (10/15) Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
 Zajíc Miroslav 61.00% (4/4) Stavoimpex Holíč ”C”
 Hanák Martin 61.00% (1/1) Stavoimpex Holíč ”C”
 Krajčo Milan 50.00% (2/4) OSTK Špačince
 Navrátil Karol 50.00% (2/4) SK Vydrany "B"
 Ágh Peter 50.00% (2/4) Gasto Galanta ”C”
 Stríž Jozef 39.21% (9/14) ŠK Dobrá Voda
 Šaradín Branislav 36.44% (8/9) ŠKP Trnava
 Malík Juraj 33.55% (11/20) Propria Kúty
 Duba Gergely 33.33% (4/12) STK Veľká Mača
 Gál Juraj 30.77% (4/13) STK Veľká Mača
 Sládkovič Stanislav 30.75% (3/4) OŠK Križovany
 Lukianov Filip 30.75% (9/12) Sokol Skalica ”B”
 Pintér Patrik 29.41% (5/17) STK Veľká Mača
 Blecha Miroslav 26.14% (3/7) STC Rohožník
 Uherčík Jaroslav 25.00% (4/16) MTJ Piešťany-Moravany
 Pericht Robert 22.88% (6/16) Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
 Macháček Milan 22.36% (6/11) Elastik Trnava-H.Orešany "D"
 Brečka Samuel 20.50% (1/2) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Dužek Peter 20.50% (4/8) Gasto Galanta "D"
 Koščo Ján st. 19.13% (7/15) MTJ Piešťany ”C”
 Vigoda Michal 19.06% (5/16) STC Rohožník
 Cicák Stanislav 17.57% (3/7) Šoporňa
 Balogh Balázs 16.67% (1/6) SK Vydrany "B"
 Vépy Peter 15.38% (3/8) ŠKP Trnava
 Karafa Marcel 15.38% (6/16) Šoporňa
 Vigoda Martin 15.25% (2/8) STC Rohožník
 Juríček Miroslav 15.25% (2/8) STC Rohožník
 Bernát Branko 15.25% (1/4) STC Rohožník
 Černek Jozef 15.25% (1/4) STC Rohožník
 Šantavý Matúš 14.35% (4/17) MSTK Leopoldov ”B”
 Gúnya Zoltán 13.67% (6/18) TTC Baka
 Martinák Krištof 12.30% (3/10) Elastik Trnava-H.Orešany "D"
 Kajba Vladimír 12.30% (3/10) Byt Centrum Senica
 Gál Juraj 12.20% (1/5) Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Fagan Ferdinand 11.18% (3/11) Stavoimpex Holíč "D"
 Németh Zoltán 10.93% (4/15) TTC Baka
 Kardoš Aladár 10.53% (2/19) SK Vydrany "B"
 Vaca Bernard 10.25% (2/8) Byt Centrum Senica
 Gašparíková Lucia 10.25% (1/4) TTC Majcichov ”B”
 Svetlík Ladislav 10.25% (2/8) ZŠK Mesta Vrbové
 Zloch Milan 10.17% (2/12) Stavoimpex Holíč ”C”
 Malovec Andrej 9.11% (2/9) ŠKP Trnava
 Šulko Vladimír 9.09% (1/11) OSTK Špačince
 Remenár Ľubomír 8.91% (5/23) Šoporňa
 Šimek ml. Vladimír 7.63% (1/8) Propria Kúty
 Hafera Stanislav 6.83% (2/12) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Mažgút Tomáš 6.10% (2/20) OŠK Zavar
 Lukačovič Timotej 5.13% (2/16) OŠK Križovany
 Masaryk Dušan 5.08% (1/12) KST Hlohovec
 Tóth Anton 4.56% (1/9) Šoporňa
 Šrámková Veronika 3.73% (1/11) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Nádašský Andrej 3.42% (1/12) Elastik Trnava-H.Orešany "D"
 Kaščák Ján 3.15% (1/13) MTJ Piešťany ”C”
 Sekera Dominik 2.56% (1/16) TTC Majcichov ”B”
 Gajdos Imrich 0.00% (0/8) ŠKST Gabčíkovo
 Török Gergely 0.00% (0/4) Trhová Hradská
 Papp Ladislav 0.00% (0/19) Trhová Hradská
 Danko Drahomír 0.00% (0/2) ŠK Dobrá Voda
 Miklovič Jozef 0.00% (0/2) MTJ Piešťany ”C”
 Svitek Jozef 0.00% (0/2) OŠK Veselé
 Vlkovič Tomáš 0.00% (0/4) ŠKP Trnava
 Vavro Miroslav 0.00% (0/4) KST Hlohovec
 Černanský Branislav 0.00% (0/4) OŠK Zavar
 Riško Adam 0.00% (0/3) Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
 Vrbík David 0.00% (0/14) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Dudáš Miroslav 0.00% (0/4) OŠK Križovany
 Radványi Tibor 0.00% (0/8) STO Veľké Úľany
 Mátel Ladislav 0.00% (0/2) ŠKST Gabčíkovo
 Šulko Peter 0.00% (0/7) OSTK Špačince
 Lánik Ondrej 0.00% (0/4) Propria Kúty
 Šandal Peter 0.00% (0/4) SK Vydrany "B"
 Bilický Martin 0.00% (0/4) Stavoimpex Holíč "D"
 Lukačovič Milan 0.00% (0/4) OŠK Križovany
 Kakvic Miroslav 0.00% (0/12) Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Beránek Marián 0.00% (0/7) OŠK Zavar
 Kubányi Marián 0.00% (0/13) Sokol Skalica ”B”
 Ralbovský Roman 0.00% (0/2) Propria Kúty
 Štefek Ľubomír 0.00% (0/8) KST Hlohovec
 Sekulský Adam 0.00% (0/6) ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Lazorčák Ján 0.00% (0/1) Byt Centrum Senica
 Magát Roman 0.00% (0/4) Gasto Galanta "D"
 Marčan Otto 0.00% (0/12) OSTK Špačince
 Holbik Daniel 0.00% (0/8) KST Hlohovec
 Takacs Tibor 0.00% (0/1) Trhová Hradská
 Csomor Juraj 0.00% (0/8) TTC Baka
 Barta Peter 0.00% (0/4) Slavoj Sládkovičovo
 Valkár Michal 0.00% (0/12) STO Veľké Úľany ”B”
 Hnát Denis 0.00% (0/4) Sokol Skalica
 Chovan Jaroslav 0.00% (0/4) Sokol Skalica