Archív 2015-6:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci_se , 2l_tab_ziaci_tt , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Rebríček hráčov:

6. liga TT (2015-2016)
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 12 z 12 )

por.hráčbodymužstvo
1.Bažány Denis 84.52 (71/84OŠK Križovany ”B”
2.Šantavý Matúš 80.95 (68/84MSTK Leopoldov ”D”
3.Mužila Lukáš 78.41 (69/88ŠK Slávia Zeleneč
4.Izakovič Rudolf 78.31 (65/83KST Dlhá
5.Šulko Vladimír 74.67 (56/75OSTK Špačince ”C”
6.Svetlík Ján 72.84 (59/81ZŠK Mesta Vrbové ”B”
7.Križan Peter 71.59 (63/88OSK Suchá nad Parnou
8.Šulko Peter 68.83 (53/77OSTK Špačince ”C”
9.Kormúth Roman 67.90 (55/81OSK Suchá nad Parnou
10.Kondáč Matej 65.79 (50/76ZŠK Mesta Vrbové ”B”
11.Boris Ľudovít 64.77 (57/88STK Trakovice
12.Kaščák Ján 63.16 (48/76MTJ Piešťany "D"
13.Holbík Daniel 63.10 (53/84KST Hlohovec ”B”
14.Vytykač Karol 59.72 (43/72MTJ Piešťany "D"
15.Kubala Nicolas 58.33 (42/72OSK Zavar "B"
16.Bučány Stanislav 58.23 (46/79ŠK Slávia Zeleneč
17.Kubala Vladimír 57.53 (42/73OSK Zavar "B"
18.Tibenský Anton 55.26 (42/76ŠK Slávia Zeleneč
19.Mihočka Radovan 54.76 (46/84Družstevník Sasinkovo
20.Tomašovič Milan 53.49 (46/86OSK Suchá nad Parnou
21.Musil Vladimír 52.78 (38/72KST Dlhá
22.Svetlík Ladislav 50.65 (39/77ZŠK Mesta Vrbové ”B”
23.Bohunický Miroslav 50.00 (25/50OSTK Špačince ”C”
24.Masaryk Dušan 49.41 (42/85KST Hlohovec ”B”
25.Horváth Matej 48.15 (39/81KST Dlhá
Gažík Miroslav 48.15 (39/81MSTK Leopoldov ”D”
27.Páleník Michal 47.69 (31/65Družstevník Sasinkovo
28.Novák Jozef 46.67 (28/60OSK Suchá nad Parnou
29.Štefek Ľubomír 45.76 (27/59KST Hlohovec ”B”
30.Belokostolský Martin 45.33 (34/75STK Trakovice
31.Varga Kristián 42.68 (35/82MSTK Leopoldov ”D”
32.Fiala Milan 40.91 (18/44KST Dlhá
33.Beránek Marián 40.32 (25/62OSK Zavar "B"
34.Čerňanský Branislav 40.00 (26/65OSK Zavar "B"
Kašťák Ľubomír 40.00 (24/60MSTK Leopoldov ”D”
36.Lukačovič Timotej 38.16 (29/76OŠK Križovany ”B”
37.Lukačovič Milan 37.74 (20/53OŠK Križovany ”B”
38.Lukačovič Ladislav 37.65 (32/85ŠK Slávia Zeleneč
39.Lukačovič Mário 34.15 (28/82STK Trakovice
40.Vetrík Jaroslav 33.33 (16/48MTJ Piešťany "D"
41.Masaryk Martin 32.61 (15/46KST Hlohovec ”B”
42.Beňo Anton 32.43 (24/74OSK Zavar "B"
43.Brenesselová Alžbeta 31.34 (21/67ZŠK Mesta Vrbové ”B”
44.Dudáš Miroslav 30.77 (24/78OŠK Križovany ”B”
45.Drgoň Marián 28.05 (23/82STK Trakovice
46.Surkoš Miroslav 27.66 (13/47Družstevník Sasinkovo
47.Bestvina Michal 19.30 (11/57KST Dlhá


Hráči, ktorí odohrali menej ako 44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Orihel Peter 91.67 (33/36MTJ Piešťany "D"
 Bajzík Pavol 91.30 (21/23KST Hlohovec ”B”
 Strečanský Daniel 86.84 (33/38OSTK Špačince ”C”
 Turoň Juraj 68.00 (17/25OSTK Špačince ”C”
 Marčan Otto 58.62 (17/29OSTK Špačince ”C”
 Sládkovič Stanislav 52.50 (21/40OŠK Križovany ”B”
 Löffler Pavol ml. 34.29 (12/35Družstevník Sasinkovo
 Behul Július 33.33 (9/27MTJ Piešťany "D"
 Figedy Róbert 32.14 (9/28ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Brenessel Daniel 31.82 (7/22ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Löffler Pavol st. 20.51 (8/39Družstevník Sasinkovo
 Miklovič Jozef 17.50 (7/40MTJ Piešťany "D"
 Fulír Patrik 14.29 (4/28Družstevník Sasinkovo
 Löffler Michal 11.76 (4/34Družstevník Sasinkovo
 Podmaka Mário 10.34 (3/29OSTK Špačince ”C”
 Kurek Peter 9.09 (2/22KST Hlohovec ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Dubovský Ján 100.00 (1/1OSK Suchá nad Parnou
 Žiška Drahomír 90.48 (19/21OSTK Špačince ”C”
 Spál Martin 87.50 (14/16KST Hlohovec ”B”
 Koščo Ján st. 75.00 (12/16MTJ Piešťany "D"
 Luha Peter 75.00 (3/4MSTK Leopoldov ”D”
 Marekovič Tomáš 66.67 (6/9OSK Suchá nad Parnou
 Dufek Bystrík 66.67 (2/3ŠK Slávia Zeleneč
 Kriška Jakub 66.67 (8/12MSTK Leopoldov ”D”
 Popelka ml. Vladimír 54.55 (6/11OSK Suchá nad Parnou
 Škultéty Rastislav 50.00 (2/4ŠK Slávia Zeleneč
 Marekovičová Silvia 33.33 (1/3OSK Suchá nad Parnou
 Vido Ján 33.33 (4/12OSK Zavar "B"
 Chudý Šimon 33.33 (2/6STK Trakovice
 Bocán Ján 33.33 (4/12OSK Suchá nad Parnou
 Kánová Alena 30.00 (6/20MTJ Piešťany "D"
 Schmidt Branislav 28.57 (4/14ŠK Slávia Zeleneč
 Svečula Peter 25.00 (3/12MSTK Leopoldov ”D”
 Mosnák Miroslav 20.00 (1/5KST Hlohovec ”B”
 Hulman Richard st. 17.65 (3/17MTJ Piešťany "D"
 Pikna Radomír 16.67 (1/6MSTK Leopoldov ”D”
 Kollár Ivan 16.67 (2/12KST Hlohovec ”B”
 Klištinec Daniel 8.33 (1/12Družstevník Sasinkovo
 Surkoš Stanislav 0.00 (0/4Družstevník Sasinkovo
 Lastovička Lukáš 0.00 (0/1OSK Suchá nad Parnou
 Nemček Richard 0.00 (0/2ŠK Slávia Zeleneč
 Ďuriš Marián 0.00 (0/8OSK Zavar "B"
 Tupý Bystrík 0.00 (0/8STK Trakovice
 Olah Maroš 0.00 (0/8STK Trakovice
 Ušák Ján 0.00 (0/3STK Trakovice
 Baranovič Mário 0.00 (0/1ŠK Slávia Zeleneč
 Vida Kristián 0.00 (0/3MSTK Leopoldov ”D”
 Jardek Ivan 0.00 (0/17OŠK Križovany ”B”
 Fulír David 0.00 (0/4Družstevník Sasinkovo
 Široký Martin 0.00 (0/15KST Dlhá
 Čech Viktor 0.00 (0/4MSTK Leopoldov ”D”
 Balážová Sára 0.00 (0/1ZŠK Mesta Vrbové ”B”