Archív 2015-6:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci_se , 2l_tab_ziaci_tt , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
————   OSTK Špačince "A"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "B"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
————   OSTK Špačince "C"   ————
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Rebríček hráčov:

Kraj TT (2015-2016) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.65 a v 4.lige .. x 0.3
.. v krajských ligách sa v jarnej časti do rebríčka započítava dodatočný bonus pre hráčov, ktorí odohrali v hornej časti súťaže min. polovicu zápasov: 2.liga .. x 1.2 3.liga .. x 1.2 4.liga .. x 1.35

( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 36 z 36 )

por.hráčbodymužstvo
1.Hanicz Sándor 113.24 (67/71 x1.2ŠKST Gabčíkovo
2.Bučko Róbert 112.41 (74/79 x1.2MSTK Leopoldov
3.Majerčíková Viera 102.00 (34/40 x1.2ŠKST Gabčíkovo
Stehlík Michal 102.00 (68/80 x1.2MTJ Piešťany-Moravany
5.Pažma Lukáš 96.34 (57/71 x1.2MTJ Piešťany-Moravany
6.Behul Peter 96.00 (60/75 x1.2MTJ Piešťany-Moravany
7.Csáno Juraj 88.42 (56/76 x1.2ŠKST Gabčíkovo
8.Rábara Marcel 86.84 (55/76 x1.2MSTK Leopoldov
9.Barinka Karol 86.58 (57/79 x1.2Slavoj Sládkovičovo
10.Bartal Mário 81.94 (59/72Propria Kúty
11.Marček Pavol 80.57 (47/70 x1.2ŠKST Gabčíkovo
12.Kmeť Richard 77.78 (42/54Trhová Hradská
13.Bednár Ján 77.08 (37/48STC Rohožník
14.Schmeidl Péter 77.03 (79/80 x0.65 x1.2TTC Baka
15.Bohuš Aurel 75.00 (42/56STO Veľké Úľany
16.Somogyi Adrián 74.19 (46/62STO Veľké Úľany
17.Varga Miloš 71.54 (31/52 x1.2OSTK Špačince
18.Török Attila 69.47 (44/76 x1.2Trhová Hradská
19.Mišelnický Branislav 68.82 (45/51 x0.65 x1.2Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
20.Kucharič Martin 68.06 (49/72Propria Kúty
21.Rybár Dušan ml. 66.86 (48/56 x0.65 x1.2Sokol Skalica
22.Benuš Branislav 64.50 (43/80 x1.2MSTK Leopoldov
23.Kalina Branislav 64.29 (45/70Gasto Galanta ”C”
24.Lipták Daniel 61.75 (57/72 x0.65 x1.2MSTK Leopoldov ”B”
25.Németh Bohuslav 61.22 (25/49 x1.2Slavoj Sládkovičovo
26.Valla Tomáš 61.11 (44/72Propria Kúty
27.Stanek Juraj 60.00 (38/76 x1.2MSTK Leopoldov
28.Rácz František 59.65 (52/68 x0.65 x1.2TTC Baka
29.Krupanský Lukáš 58.42 (37/76 x1.2Slavoj Sládkovičovo
30.Šácha Petr 55.71 (60/84 x0.65 x1.2ZŠK Mesta Vrbové
31.Póda Attila 55.42 (54/76 x0.65 x1.2TTC Baka
32.Slovák Kamil 54.17 (50/72 x0.65 x1.2Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
33.Slamka Milan 53.00 (53/78 x0.65 x1.2MSTK Leopoldov ”B”
34.Bachratý Róbert 51.63 (47/71 x0.65 x1.2Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
35.Kollár Tibor 51.21 (52/66 x0.65TTC Majcichov
36.Trgo Miloš 50.29 (49/76 x0.65 x1.2Sokol Skalica
37.Gál Dominik 49.58 (45/59 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
38.Komorný Miroslav 48.95 (31/76 x1.2OSTK Špačince
39.Riedl Zoltán 48.57 (17/42 x1.2Slavoj Sládkovičovo
40.Pauer Tomáš 47.13 (29/40 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
41.Tóth Miroslav 47.09 (32/53 x0.65 x1.2MSTK Leopoldov ”B”
42.Rybár Dušan st. 46.94 (39/54 x0.65Sokol Skalica
43.Rehák Ladislav st. 46.80 (48/80 x0.65 x1.2ZŠK Mesta Vrbové
44.Gazdič Stanislav 45.31 (29/64STC Rohožník
Palkovič Simeon 45.31 (29/64Propria Kúty
46.Malast Martin 44.78 (31/45 x0.65MTJ Piešťany ”B”
47.Mladý Michal 42.86 (24/56STC Rohožník
48.Mihalský René 42.43 (47/72 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
49.Tančibok Marián 41.67 (25/60STC Rohožník
50.Zúbek Jozef 41.17 (38/60 x0.65MTJ Piešťany ”B”
51.Ondruška Jozef 40.28 (29/72ŠK Dobrá Voda
52.Zlatník Zdenko 39.00 (42/84 x0.65 x1.2ZŠK Mesta Vrbové
53.Borovský Vladimír 38.89 (28/72STO Veľké Úľany
54.Zajaček Filip 37.74 (36/62 x0.65MTJ Piešťany ”B”
55.Sládek Richard 37.52 (38/79 x0.65 x1.2ŠKP Trnava
56.Benka Miroslav 37.25 (32/67 x0.65 x1.2ŠKP Trnava
57.Lacho František 36.83 (34/72 x0.65 x1.2Sokol Skalica
58.Lulovič Marek 36.78 (43/76 x0.65MTJ Piešťany ”B”
59.Rábara Miroslav 36.45 (72/80 x0.3 x1.35STO Blava Jasl. Bohunice
60.Horváth Lórant 36.33 (34/73 x0.65 x1.2TTC Baka
61.Kollár Richard 35.14 (40/74 x0.65TTC Majcichov
62.Šmida Gabriel 35.00 (14/40Gasto Galanta ”C”
63.Sivák Miroslav 34.69 (17/49OSTK Špačince
64.Šimek st. Vladimír 34.27 (66/78 x0.3 x1.35Propria Kúty ”B”
65.Tibenský Vladimír 34.06 (74/88 x0.3 x1.35STO Blava Jasl. Bohunice
66.Stolár Vladimír 33.70 (28/54 x0.65MTJ Piešťany ”B”
67.Vavro Branislav 33.31 (41/80 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
68.Lukačovič Peter 31.94 (23/72ŠK Dobrá Voda
69.Forro Radoslav 31.48 (31/64 x0.65Gasto Galanta ”D”
70.Púčik Timotej 30.38 (63/84 x0.3 x1.35OŠK Zavar
71.Wiltschka František 29.62 (36/79 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
72.Kadlečík Jaromír 29.41 (20/68ŠK Dobrá Voda
73.Nagy Karol 29.08 (34/76 x0.65TTC Majcichov
74.Gaál Norbert 28.93 (60/84 x0.3 x1.35SK Vydrany ”C”
75.Mano Gabriel 28.68 (30/68 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
76.Šujan Ladislav 28.54 (18/41 x0.65Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
77.Dostál Ivan 28.13 (15/64 x1.2Trhová Hradská
78.Kováčová Viktória 28.07 (19/44 x0.65Gasto Galanta ”D”
79.Malík Juraj 27.21 (43/64 x0.3 x1.35Propria Kúty ”B”
80.Remenár Tomáš 27.21 (18/43 x0.65ŠKP Trnava
81.Mega Janko 26.95 (17/41 x0.65ŠKP Trnava
82.Glemba Juraj 26.44 (24/59 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
83.Kondákor Ladislav 26.00 (16/40 x0.65Gasto Galanta ”D”
84.Horský František 25.77 (35/55 x0.3 x1.35STK Pata
85.Bárta Peter 24.38 (27/72 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
86.Šimek ml. Vladimír 24.13 (28/47 x0.3 x1.35Propria Kúty ”B”
87.Čápka Jozef 24.09 (47/79 x0.3 x1.35STO Blava Jasl. Bohunice
88.Koiš Pavol 23.33 (63/81 x0.3OŠK Veselé
89.Jasenka Marek 23.23 (39/68 x0.3 x1.35OŠK Zavar
90.Modrocký Patrik 23.06 (22/62 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
91.Galo Marián 22.34 (48/87 x0.3 x1.35OŠK Zavar
92.Lukačovič Milan 22.29 (16/56 x0.65 x1.2ZŠK Mesta Vrbové
93.Kollár Daniel 22.00 (22/65 x0.65TTC Majcichov
94.Čapkovič Boris 21.70 (34/47 x0.3Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
95.Hulman Restislav 21.23 (46/65 x0.3OŠK Veselé
96.Vincek Tomáš 20.54 (63/92 x0.3STC Rohožník ”B”
97.Heizer František 20.34 (10/59 x1.2ŠKST Gabčíkovo
98.Klčovanský Ľuboš 20.31 (65/96 x0.3OŠK Križovany
99.Pericht Róbert 20.31 (44/65 x0.3Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
100.Florián Ľudovít 20.00 (16/52 x0.65Gasto Galanta ”D”
101.Bažány Denis 19.88 (53/80 x0.3OŠK Križovany
102.Jurík Ľuboš 19.74 (50/76 x0.3OŠK Veselé
103.Vépy Benedikt 19.73 (48/73 x0.3Byt Centrum Senica
104.Vido Marián 19.69 (35/72 x0.3 x1.35OŠK Zavar
105.Jurča Filip 19.57 (30/46 x0.3Byt Centrum Senica
106.Szikhart Ľudovít 19.53 (27/56 x0.3 x1.35SK Vydrany ”C”
107.Šrámková Erika 19.36 (14/47 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
108.Šantavý Michal 19.22 (17/69 x0.65 x1.2MSTK Leopoldov ”B”
109.Šimkovič Richard 19.13 (34/72 x0.3 x1.35Propria Kúty ”B”
110.Marcinkech Juraj 19.09 (28/44 x0.3STK Pata
Beblavý Richard 19.09 (49/77 x0.3Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
112.Kunštek Kamil 18.75 (15/52 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
113.Lazorčák Aleš 18.50 (37/60 x0.3Byt Centrum Senica
114.Poláček Pavol 17.08 (37/65 x0.3Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
115.Sáha Róbert 17.01 (21/50 x0.3 x1.35SK Vydrany ”C”
116.Fedor Jaroslav 16.59 (47/85 x0.3Byt Centrum Senica
117.Janošík Anton 16.19 (34/63 x0.3OŠK Veselé
118.Horváth Miroslav 16.03 (31/58 x0.3OŠK Križovany
119.Kaščák Ján 15.02 (23/62 x0.3 x1.35MTJ Piešťany ”C”
120.Vigoda Michal 15.00 (44/88 x0.3STC Rohožník ”B”
121.Petrovský Marek 14.73 (27/55 x0.3STK Pata
122.Behul Július 14.46 (25/70 x0.3 x1.35MTJ Piešťany ”C”
Pilo Jozef 14.46 (20/56 x0.3 x1.35STK Pata
124.Kotesa Branislav 13.00 (8/40 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
125.Janošík Ján 12.08 (31/77 x0.3OŠK Veselé
126.Juríček Miroslav 11.84 (30/76 x0.3STC Rohožník ”B”
127.Ružička Pavol 11.67 (7/60ŠK Dobrá Voda
128.Hutár Jozef 11.36 (25/66 x0.3OŠK Križovany
129.Blecha Miroslav 10.00 (20/60 x0.3STC Rohožník ”B”
130.Papp Ladislav 8.18 (3/44 x1.2Trhová Hradská
131.Zwiržina Matej 7.86 (22/84 x0.3ŠKP Trnava ”B”
132.Malovec Andrej 7.40 (19/77 x0.3ŠKP Trnava ”B”
133.Vépy Peter 5.22 (8/46 x0.3ŠKP Trnava ”B”
134.Botos Jozef 5.17 (15/87 x0.3STO Veľké Úľany ”C”
135.Vlkovič Tomáš 5.13 (13/76 x0.3ŠKP Trnava ”B”
136.Madarász Marcel 4.93 (11/67 x0.3STO Veľké Úľany ”C”
137.Dulický František 2.59 (7/81 x0.3STO Veľké Úľany ”C”
138.Rigo Zoltán 1.88 (3/48 x0.3STO Veľké Úľany ”C”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 36/40/44 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Škuril Michal 68.18 (15/22Gasto Galanta ”C”
 Gál Štefan 67.74 (21/31STO Veľké Úľany
 Varga Tomáš 58.29 (17/35 x1.2MTJ Piešťany-Moravany
 Chanečka Radomír 53.37 (26/38 x0.65 x1.2Sokol Skalica
 Horváth Richard 51.46 (19/24 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Biró László 43.33 (16/24 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Šmiček Lukáš 41.67 (10/24OSTK Špačince
 Németh Attila 39.57 (14/23 x0.65TTC Baka
 Balažovič Alexander 37.50 (9/24OSTK Špačince
 Slováčik Juraj 37.50 (9/24Gasto Galanta ”C”
 Slošiar Róbert 32.50 (10/20 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Hafera Peter 32.14 (9/28STC Rohožník
 Navrátil Karol 30.86 (32/42 x0.3 x1.35SK Vydrany ”C”
 Strečanský Daniel 30.00 (5/20 x1.2OSTK Špačince
 Zverina Martin 28.89 (16/36 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Krajčovič Jakub 27.57 (34/37 x0.3SK Vydrany ”C”
 Hatalová Ivica 26.48 (11/27 x0.65ŠKP Trnava
 Kapsa Peter 23.33 (28/36 x0.3Byt Centrum Senica
 Čermák Milan 22.61 (8/23 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Magáth Roman 22.34 (11/32 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Šebesta Pavol 21.82 (24/33 x0.3Byt Centrum Senica
 Marčan Otto 21.43 (5/28 x1.2OSTK Špačince
 Pavlen Peter 20.36 (19/28 x0.3STO Blava Jasl. Bohunice
 Néveri Zoltán 18.75 (6/32Trhová Hradská
 Martinák Krištof 18.75 (15/24 x0.3Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
 Lančarič Juraj 18.52 (5/27OSTK Špačince
 Ševčovič Ľubomír 17.50 (14/24 x0.3STK Pata
 Sýkora Patrik 16.62 (16/39 x0.3 x1.35STO Blava Jasl. Bohunice
 Ravas Henrich 15.79 (20/38 x0.3Byt Centrum Senica
 Balogh Balázs 14.13 (15/43 x0.3 x1.35SK Vydrany ”C”
 Lánik Ondrej 13.93 (13/28 x0.3Propria Kúty ”B”
 Nemček Lukáš 11.54 (10/26 x0.3Propria Kúty ”B”
 Mráz Ľuboš 10.00 (8/24 x0.3STO Blava Jasl. Bohunice
 Minarik Peter 10.00 (8/24 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Vigoda Martin 9.64 (9/28 x0.3STC Rohožník ”B”
 Ralbovský st. Roman 9.60 (8/25 x0.3Propria Kúty ”B”
 Lukačovič Dušan 8.57 (12/42 x0.3OŠK Križovany
 Štvrtecký Martin 8.39 (4/31 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Takacs Tibor 8.00 (2/30 x1.2Trhová Hradská
 Šandal Peter 7.94 (9/34 x0.3SK Vydrany ”C”
 Pavelka Martin 6.92 (6/26 x0.3STK Pata
 Halada Dušan 5.06 (5/40 x0.3 x1.35STK Pata
 Vetrík Jaroslav 3.38 (2/24 x0.3 x1.35MTJ Piešťany ”C”
 Svitek Jozef 2.73 (2/22 x0.3OŠK Veselé
 Boor Jaroslav 1.20 (1/25 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Nágel Michal 0.00 (0/26 x0.3STO Veľké Úľany ”C”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 18/20/22 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Koščo Ján st. 65.00 (2/2 x0.65MTJ Piešťany ”B”
 Gašparíková Lucia 65.00 (2/2 x0.65TTC Majcichov
 Gál Juraj 65.00 (4/4 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Gašparík Branislav 59.58 (11/12 x0.65Elastik Trnava-H.Orešany ”B”
 Uherčík Jaroslav 50.00 (3/6MTJ Piešťany-Moravany
 Szigeti Ľuboš 43.33 (6/9 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Pekar Tibor 40.63 (10/16 x0.65Sokol Skalica
 Kollár Róbert ml. 38.24 (10/17 x0.65TTC Majcichov
 Košút Ladislav 37.92 (7/12 x0.65MTJ Piešťany ”B”
 Lukianov Filip 32.50 (2/4 x0.65Sokol Skalica
 Pekar Denis 32.50 (6/12 x0.65Sokol Skalica
 Rapant Miloš 30.00 (1/1 x0.3STO Blava Jasl. Bohunice
 Kondáč Matej 27.08 (5/12 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
 Németh Zoltán 27.08 (5/12 x0.65TTC Baka
 Kopča Roman 26.67 (8/9 x0.3Byt Centrum Senica
 Šulko Peter 25.00 (1/4OSTK Špačince
 Nguyen Viet 25.00 (1/4STO Veľké Úľany
 Kardos Aladár 20.00 (4/6 x0.3SK Vydrany ”C”
 Michalovič Marián 18.57 (4/14 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Lukačovič Timotej 18.00 (3/5 x0.3OŠK Križovany
 Kubala Vladimír 16.50 (11/20 x0.3OŠK Zavar
 Hollósi Ernest 16.25 (2/8 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Olivová Blanka 16.25 (4/16 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Gúnya Zoltán 16.25 (1/4 x0.65TTC Baka
 Čerňanský Branislav 15.00 (1/2 x0.3OŠK Zavar
 Šantavý Matúš 14.44 (4/18 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Turanský František 13.00 (3/15 x0.65TTC Majcichov
 Gajarský Peter 12.86 (3/7 x0.3STO Blava Jasl. Bohunice
 Danko Drahomír 12.50 (1/8ŠK Dobrá Voda
 Beluský Milan 10.83 (3/18 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
 Deák Dominik 10.83 (1/6 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Hladík Robert 10.00 (4/12 x0.3Propria Kúty ”B”
 Lehen Štefan 10.00 (2/6 x0.3STO Blava Jasl. Bohunice
 Beňo Anton 10.00 (1/3 x0.3OŠK Zavar
 Dužek Peter 7.65 (2/17 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Uhlík Filip 6.50 (1/10 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Bernát Branko 6.00 (4/20 x0.3STC Rohožník ”B”
 Kakvic Miroslav 4.64 (1/14 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Štefek Martin 3.61 (1/18 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Hafera Stanislav 3.61 (1/18 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kmoško Samuel 3.61 (1/18 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Sekulský Adam 3.42 (1/19 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Lukačovič Milan 2.86 (2/21 x0.3OŠK Križovany
 Pilo Vojtech 2.31 (1/13 x0.3STK Pata
 Krajčo Milan 0.00 (0/4OSTK Špačince
 Svetlík Ladislav 0.00 (0/2 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
 Csaplár Ladislav 0.00 (0/4ŠKST Gabčíkovo
 Štrbík Jozef 0.00 (0/4 x0.3OŠK Zavar
 Nádašský Andrej 0.00 (0/5 x0.3Elastik Trnava-H.Orešany ”C”
 Danko Milan 0.00 (0/8 x0.3MTJ Piešťany ”C”
 Dudáš Miroslav 0.00 (0/8 x0.3OŠK Križovany
 Zlámala Matej 0.00 (0/4 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Siska Tomáš 0.00 (0/4 x0.65TTC Majcichov
 Šulko Daniel 0.00 (0/4OSTK Špačince
 Radványi Tibor 0.00 (0/4 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
 Vido Ján 0.00 (0/4 x0.3OŠK Zavar
 Vytykač Karol 0.00 (0/1 x0.65MTJ Piešťany ”B”
 Hulman Richard st. 0.00 (0/4 x0.3MTJ Piešťany ”C”
 Domin Samuel 0.00 (0/13 x0.65TTC Majcichov
 Siska Miloš 0.00 (0/4 x0.65TTC Majcichov
 Klement Matej 0.00 (0/8 x0.65Gasto Galanta ”D”
 Beránek Marián 0.00 (0/8 x0.3OŠK Zavar
 Piruš Erik 0.00 (0/4 x0.3STC Rohožník ”B”
 Goláň Peter 0.00 (0/4 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Kajba Vladimír 0.00 (0/4 x0.3Byt Centrum Senica
 Černek Jozef 0.00 (0/4STC Rohožník
 Kubányi Marián 0.00 (0/8 x0.65Sokol Skalica
 Sokol Milan 0.00 (0/16 x0.3STK Pata
 Ševčovič Martin 0.00 (0/7 x0.3STK Pata
 Vrbík David 0.00 (0/6 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Horváth Peter 0.00 (0/4 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Martinkovič Damián 0.00 (0/4 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Šrámek Peter 0.00 (0/4 x0.65ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján