Archív 2016-7:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt_A , 8l_tab_tt_B
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

2. liga TT (2016-2017)

por.hráčbodymužstvo
1.Hanicz Sándor 94.74 (72/76ŠKST Gabčíkovo
2.Kmeť Richard 91.23 (52/57Trhová Hradská
3.Bučko Róbert 85.71 (72/84MSTK Leopoldov
4.Barinka Karol 83.91 (73/87Slavoj Sládkovičovo
5.Rábara Marcel 83.75 (67/80MSTK Leopoldov
6.Schmeidl Péter 82.69 (43/52TTC Baka
7.Krupanský Lukáš 82.26 (51/62Slavoj Sládkovičovo
8.Csáno Juraj 80.95 (68/84ŠKST Gabčíkovo
9.Szemes Attila 76.32 (58/76TTC Baka
10.Benuš Branislav 76.14 (67/88MSTK Leopoldov
11.Török Attila 75.00 (36/48Trhová Hradská
12.Stanek Juraj 73.86 (65/88MSTK Leopoldov
13.Somogyi Adrián 73.33 (44/60STO Veľké Úľany
14.Marček Pavol 71.62 (53/74ŠKST Gabčíkovo
15.Bartal Mário 70.45 (62/88Propria Kúty
16.Valla Tomáš 67.86 (57/84Propria Kúty
Bardoň Jozef 67.86 (57/84ŠK III.ZŠ Hlohovec
18.Rybár Dušan ml. 67.11 (51/76Sokol Skalica
19.Komorný Miroslav 63.49 (40/63Slavoj Sládkovičovo
20.Póda Attila 62.50 (40/64TTC Baka
21.Gál Štefan 61.84 (47/76STO Veľké Úľany
22.Gál Dominik 61.64 (45/73Slavoj Sládkovičovo
23.Kucharič Martin 59.09 (52/88Propria Kúty
24.Trgo Miloš 58.75 (47/80Sokol Skalica
25.Palkovič Simeon 57.14 (48/84Propria Kúty
26.Borovský Vladimír 53.23 (33/62STO Veľké Úľany
27.Gazdič Stanislav 50.00 (38/76STC Rohožník
28.Mladý Michal 46.67 (28/60STC Rohožník
29.Tančibok Marián 46.15 (24/52STC Rohožník
30.Kollár Tibor 44.74 (34/76TTC Majcichov
31.Mihalský René 42.11 (32/76STO Veľké Úľany
32.Krkoš Marián 41.54 (27/65ŠK Dobrá Voda
33.Kadlečík Jaromír 40.00 (30/75ŠK Dobrá Voda
34.Lukačovič Peter 39.77 (35/88ŠK Dobrá Voda
35.Rehák Ladislav 38.55 (32/83ŠK III.ZŠ Hlohovec
36.Rácz František 36.51 (23/63TTC Baka
37.Ondruška Jozef 34.21 (26/76ŠK Dobrá Voda
38.Lackovič Ján 25.00 (15/60ŠK III.ZŠ Hlohovec
39.Vincek Tomáš 23.08 (12/52STC Rohožník
40.Kollár Richard 20.00 (12/60TTC Majcichov
41.Heizer František 19.72 (14/71ŠKST Gabčíkovo
42.Riapoš Ján 19.44 (14/72ŠK III.ZŠ Hlohovec
43.Takacs Tibor 17.39 (8/46Trhová Hradská
44.Dostál Ivan 16.67 (12/72Trhová Hradská
45.Kollár Daniel 16.18 (11/68TTC Majcichov
46.Lacho František 13.46 (7/52Sokol Skalica
47.Nagy Karol 7.41 (4/54TTC Majcichov


Hráči, ktorí odohrali menej ako 45 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Malá Eugénia 96.43 (27/28Trhová Hradská
 Majerčíková Viera 88.57 (31/35ŠKST Gabčíkovo
 Bednár Ján 77.50 (31/40STC Rohožník
 Šicko Marian 68.75 (22/32ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Riedl Zoltán 62.07 (18/29Slavoj Sládkovičovo
 Németh Bohuslav 60.53 (23/38Slavoj Sládkovičovo
 Németh Attila 44.44 (12/27TTC Baka
 Horváth Lórant 39.53 (17/43TTC Baka
 Krempa Martin 31.82 (7/22Sokol Skalica
 Rybár Dušan st. 30.00 (12/40Sokol Skalica
 Papp Ladislav 14.29 (6/42Trhová Hradská
 Ružička Pavol 13.64 (3/22ŠK Dobrá Voda
 Kollár Róbert st. 6.67 (2/30TTC Majcichov
 Török Gergely 0.00 (0/27Trhová Hradská


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 23 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Slamka Milan 62.50 (5/8MSTK Leopoldov
 Paulus Ján 58.33 (7/12Sokol Skalica
 Podolinský Róbert 50.00 (6/12Sokol Skalica
 Mano Gabriel 42.86 (6/14STO Veľké Úľany
 Pekar Tibor 41.67 (5/12Sokol Skalica
 Turanský František 37.50 (3/8TTC Majcichov
 Glemba Juraj 35.00 (7/20STO Veľké Úľany
 Šimek st. Vladimír 33.33 (2/6Propria Kúty
 Danko Drahomír 33.33 (2/6ŠK Dobrá Voda
 Kollár Róbert ml. 30.00 (3/10TTC Majcichov
 Hafera Peter 25.00 (1/4STC Rohožník
 Černek Jozef 25.00 (1/4STC Rohožník
 Šantavý Michal 25.00 (1/4MSTK Leopoldov
 Vigoda Martin 18.75 (3/16STC Rohožník
 Bernát Branko 16.67 (2/12STC Rohožník
 Vigoda Michal 12.50 (2/16STC Rohožník
 Domin Samuel 12.50 (2/16TTC Majcichov
 Botos Jozef 12.50 (2/16STO Veľké Úľany
 Németh Zoltán 10.53 (2/19TTC Baka
 Chovan Jaroslav 7.14 (1/14Sokol Skalica
 Kozmér Jozef 0.00 (0/4ŠKST Gabčíkovo
 Šiška Peter 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Šišková Eva 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Csaplár Ladislav 0.00 (0/1ŠKST Gabčíkovo
 Gajdács Ján 0.00 (0/3ŠKST Gabčíkovo
 Blecha Miroslav 0.00 (0/4STC Rohožník
 Rigo Zoltán 0.00 (0/6STO Veľké Úľany
 Bohuš Aurel 0.00 (0/2STO Veľké Úľany
 Radványi Tibor 0.00 (0/4STO Veľké Úľany
 Gašparíková Lucia 0.00 (0/14TTC Majcichov
 Modrocký Patrik 0.00 (0/8STO Veľké Úľany
 Babeľa Michal 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Siska Miloš 0.00 (0/4TTC Majcichov
 Malík Juraj 0.00 (0/2Propria Kúty
 Kubányi Marián 0.00 (0/12Sokol Skalica
 Csiba Imrich 0.00 (0/4ŠKST Gabčíkovo
 Szável Matej 0.00 (0/4TTC Baka
 Kližan Lukáš 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Lackovič Ján ml. 0.00 (0/5ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Kadlečíková Ivana 0.00 (0/4ŠK Dobrá Voda