Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2016-7:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt_A , 8l_tab_tt_B
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

5.liga SE (2016-2017)

por.hráčbodymužstvo
1.Lánik Ondrej 91.07 (51/56Propria Kúty ”C”
2.Ralbovský Roman st. 87.69 (57/65Propria Kúty ”C”
3.Lazorčák Aleš 85.94 (55/64Byt Centrum Senica "B"
4.Hladík Robert 85.29 (58/68Propria Kúty ”C”
5.Ravas Henrich 84.29 (59/70Byt Centrum Senica "B"
6.Vigoda Martin 82.69 (43/52STC Rohožník ”C”
7.Šrámková Erika 82.35 (42/51ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
8.Sedláček Jozef 80.88 (55/68STK Borský Svätý Jur
9.Fedor Jaroslav 80.00 (48/60Byt Centrum Senica "B"
10.Uhlík Filip 78.57 (44/56ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
11.Nemček Lukáš 78.33 (47/60Propria Kúty ”C”
12.Šebesta Ferdinand 70.45 (31/44STK Štefanov
13.Polák Stanislav 68.75 (33/48ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
14.Šebesta Dušan 66.67 (24/36STK Štefanov
15.Fouan Thibout 64.18 (43/67Pinec Stráže
16.Chovan Jaroslav 60.00 (24/40Sokol Skalica ”C”
17.Ozábal Pavol 57.81 (37/64STK Borský Svätý Jur
18.Pekar Róbert 56.82 (25/44Sokol Skalica ”C”
19.Uher Ján 55.88 (38/68STK Borský Svätý Jur
20.Kumpan Marián 54.69 (35/64Hokejbalový Klub Gbely
21.Blecha Miroslav 52.50 (21/40STC Rohožník ”C”
22.Vávra Štefan 50.00 (34/68STK Borský Svätý Jur
Mach Štefan 50.00 (24/48Hokejbalový Klub Gbely
24.Bednárik Juraj 47.06 (24/51Pinec Stráže
25.Vrbík David 46.97 (31/66ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
26.Štefek Martin 46.00 (23/50ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
27.Sekulský Adam 41.18 (28/68ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
28.Kmoško Samuel 40.00 (24/60ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
29.Kováč Patrik 39.68 (25/63Sokol Skalica ”C”
30.Černek Jozef 39.29 (22/56STC Rohožník ”C”
31.Lorenc Ján 38.81 (26/67STK Štefanov
32.Bernát Branko 38.24 (26/68STC Rohožník ”C”
33.Vaculka Štefan 36.67 (22/60Hokejbalový Klub Gbely
34.Majerčík Jozef 29.03 (18/62Hokejbalový Klub Gbely
35.Martinkovič Damián 24.14 (14/58ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
36.Rehák Ladislav 23.40 (11/47STK Štefanov
37.Cabadaj Ladislav 13.04 (6/46STK Štefanov
38.Ovečka Miroslav 0.00 (0/36STK Štefanov


Hráči, ktorí odohrali menej ako 37 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Čechánek Tomáš 100.00 (20/20STK Borský Svätý Jur
 Flajžík Branislav 75.00 (15/20Byt Centrum Senica "B"
 Zemanovič Pavol 54.84 (17/31Byt Centrum Senica "B"
 Polák Roman 40.00 (10/25Pinec Stráže
 Ralbovský Roman ml. 38.89 (7/18Propria Kúty ”C”
 Herda Igor 37.50 (9/24Pinec Stráže
 Šrámková Veronika 35.71 (10/28ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Hafera Stanislav 31.25 (10/32ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
 Šťastný Radek 31.25 (10/32Pinec Stráže
 Gomola Marián 21.43 (6/28STC Rohožník ”C”
 Petrovič Jozef 20.00 (7/35Pinec Stráže
 Majerčík Pavol 16.67 (3/18Hokejbalový Klub Gbely
 Šrámek Peter 14.81 (4/27ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Jurčík Jakub 4.17 (1/24Sokol Skalica ”C”
 Mikulič Milan 3.13 (1/32Hokejbalový Klub Gbely


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 19 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Podolinský Róbert 100.00 (2/2Sokol Skalica ”C”
 Ralbovský Adam 100.00 (2/2Propria Kúty ”C”
 Krempa Martin 78.57 (11/14Sokol Skalica ”C”
 Nemček Peter 66.67 (4/6Propria Kúty ”C”
 Gondár František 57.14 (8/14Sokol Skalica ”C”
 Nemček Patrik 53.85 (7/13Propria Kúty ”C”
 Piruš Erik 50.00 (8/16STC Rohožník ”C”
 Lazorčák Ján 50.00 (6/12Byt Centrum Senica "B"
 Brečka Samuel 50.00 (2/4ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Hološka Simon 41.67 (5/12Byt Centrum Senica "B"
 Ravas Ladislav 35.71 (5/14Byt Centrum Senica "B"
 Chabeň Boris 25.00 (3/12Sokol Skalica ”C”
 Šelc Vladimír 25.00 (4/16STC Rohožník ”C”
 Gomola Lukáš 25.00 (1/4STC Rohožník ”C”
 Kovaříček Miroslav 25.00 (3/12Sokol Skalica ”C”
 Rýzek Pavol 25.00 (1/4Byt Centrum Senica "B"
 Budinský Juraj 18.75 (3/16Sokol Skalica ”C”
 Farkaš Michael 18.75 (3/16Pinec Stráže
 Petrovič Matúš 16.67 (2/12Pinec Stráže
 Juračka Gabriel 12.50 (1/8STK Štefanov
 Hnát Denis 12.50 (1/8Sokol Skalica ”C”
 Kajba Vladimir 0.00 (0/1Byt Centrum Senica "B"
 Vrba Štefan 0.00 (0/4STK Štefanov
 Valachovič Daniel 0.00 (0/4Sokol Skalica ”C”
 Svrček Jaroslav 0.00 (0/9Pinec Stráže
 Kubányi Marián 0.00 (0/6Sokol Skalica ”C”
 Hlúch Dušan 0.00 (0/4STC Rohožník ”C”
 Raffaseder Pavol 0.00 (0/5Pinec Stráže
 Diviak Ján 0.00 (0/4ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Hanzlíček Ivan 0.00 (0/4Sokol Skalica ”C”
 Zelenková Ivana 0.00 (0/4ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Zelenka Adam 0.00 (0/2ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
 Kmoško Ondrej 0.00 (0/17ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
 Hrica Jozef 0.00 (0/1ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”
 Vašečka Matyáš 0.00 (0/13Sokol Skalica ”C”
 Hanic Roman 0.00 (0/9Sokol Skalica ”C”
 Mach Olaf 0.00 (0/4Sokol Skalica ”C”
 Macháček Pavel 0.00 (0/12Pinec Stráže
 Juhas Juraj 0.00 (0/4STC Rohožník ”C”