Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2016-7:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt_A , 8l_tab_tt_B
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

4. liga TT (2016-2017)

por.hráčbodymužstvo
1.Sivák Miroslav 97.06 (66/68OSTK Špačince
2.Púčik Timotej 90.63 (87/96OŠK Zavar
3.Šimek st. Vladimír 81.32 (74/91Propria Kúty ”B”
4.Lulovič Marek 80.77 (42/52MTJ Piešťany - Moravany ”C”
5.Malík Juraj 80.56 (58/72Propria Kúty ”B”
6.Vincek Tomáš 79.31 (69/87STC Rohožník ”B”
7.Kubala Nicolas 77.05 (47/61OŠK Zavar
8.Magáth Roman 73.08 (38/52Gasto Galanta ”D”
9.Marčan Otto 72.73 (48/66OSTK Špačince
10.Klčovanský Ľuboš 69.32 (61/88OŠK Križovany
11.Strečanský Daniel 68.18 (60/88OSTK Špačince
Galo Marián 68.18 (60/88OŠK Zavar
13.Pekar Tibor 67.86 (38/56Sokol Skalica ”B”
Stolár Vladimír 67.86 (57/84MTJ Piešťany - Moravany ”C”
Hatalová Ivica 67.86 (38/56ŠKP Trnava ”B”
16.Horský František 67.65 (46/68ŠK Šoporňa
17.Bažány Denis 66.27 (55/83OŠK Križovany
18.Vépy Benedikt 64.77 (57/88Byt Centrum Senica
19.Krempa Martin 64.71 (44/68Sokol Skalica ”B”
20.Jasenka Marek 62.96 (34/54OŠK Zavar
21.Šujan Ladislav 62.71 (37/59STK ELASTIK Trnava ”C”
22.Poláček Pavol 62.65 (52/83STK ELASTIK Trnava ”C”
23.Lazorčák Aleš 60.71 (34/56Byt Centrum Senica
24.Jurča Filip 60.42 (58/96Byt Centrum Senica
25.Zajaček Filip 57.95 (51/88MTJ Piešťany - Moravany ”C”
26.Horváth Miroslav 56.96 (45/79OŠK Križovany
27.Vigoda Martin 54.90 (28/51STC Rohožník ”B”
28.Šimkovič Richard 53.95 (41/76Propria Kúty ”B”
29.Pericht Róbert 53.85 (42/78STK ELASTIK Trnava ”C”
30.Beblavý Richard 51.14 (45/88STK ELASTIK Trnava ”C”
Karaffa Marcel 51.14 (45/88ŠK Šoporňa
32.Ralbovský st. Roman 48.61 (35/72Propria Kúty ”B”
33.Florián Ľudovít 47.92 (46/96Gasto Galanta ”D”
34.Kaščák Ján 46.38 (32/69MTJ Piešťany - Moravany ”C”
35.Vigoda Michal 46.34 (38/82STC Rohožník ”B”
36.Vido Marián 45.83 (22/48OŠK Zavar
37.Hutár Jozef 45.59 (31/68OŠK Križovany
38.Szigeti Ľuboš 42.19 (27/64Gasto Galanta ”D”
39.Gaži Mikuláš 42.05 (37/88ŠK Šoporňa
40.Šrámková Erika 41.67 (30/72ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
41.Fedor Jaroslav 40.63 (26/64Byt Centrum Senica
42.Kubánová Anna 39.58 (19/48ŠK Šoporňa
43.Ravas Henrich 39.29 (22/56Byt Centrum Senica
Juríček Miroslav 39.29 (33/84STC Rohožník ”B”
45.Kotesa Branislav 30.26 (23/76ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
46.Vlkovič Tomáš 27.40 (20/73ŠKP Trnava ”B”
47.Pekar Róbert 26.23 (16/61Sokol Skalica ”B”
48.Remenár Ľubomír 25.49 (13/51ŠK Šoporňa
49.Malovec Andrej 17.07 (14/82ŠKP Trnava ”B”
50.Sekulský Adam 14.29 (8/56ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
51.Vépy Peter 13.73 (7/51ŠKP Trnava ”B”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 49 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Šmiček Lukáš 86.36 (38/44OSTK Špačince
 Košút Ladislav 76.00 (19/25MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Balažovič Alexander 72.09 (31/43OSTK Špačince
 Kondákor Ladislav 50.00 (14/28Gasto Galanta ”D”
 Pekar Denis 46.88 (15/32Sokol Skalica ”B”
 Uhlík Filip 43.33 (13/30ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Deák Dominik 41.67 (10/24Gasto Galanta ”D”
 Martinák Krištof 34.29 (12/35STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukačovič Dušan 34.09 (15/44OŠK Križovany
 Kunštek Kamil 29.17 (7/24ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Minarik Peter 29.03 (9/31ŠKP Trnava ”B”
 Olivová Blanka 22.22 (8/36ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Blecha Miroslav 18.75 (6/32STC Rohožník ”B”
 Cicák Stanislav 18.52 (5/27ŠK Šoporňa
 Štefek Martin 10.00 (4/40ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kováč Patrik 8.11 (3/37Sokol Skalica ”B”
 Dužek Peter 7.69 (2/26Gasto Galanta ”D”
 Bernát Branko 3.85 (1/26STC Rohožník ”B”
 Boor Jaroslav 3.33 (1/30ŠKP Trnava ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 25 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Levčík Martin 100.00 (4/4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Šmida Gabriel 100.00 (8/8Gasto Galanta ”D”
 Šulko Daniel 87.50 (14/16OSTK Špačince
 Hulman Rastislav 86.67 (13/15MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Forro Radoslav 86.67 (13/15Gasto Galanta ”D”
 Kučera Ivan 76.92 (10/13STK ELASTIK Trnava ”C”
 Žiška Drahomír 75.00 (9/12OSTK Špačince
 Krajčo Milan 75.00 (12/16OSTK Špačince
 Podolinský Róbert 75.00 (6/8Sokol Skalica ”B”
 Petrovský Marek 75.00 (9/12Gasto Galanta ”D”
 Lacho František 73.68 (14/19Sokol Skalica ”B”
 Kováčová Viktória 72.22 (13/18Gasto Galanta ”D”
 Nemček Patrik 66.67 (4/6Propria Kúty ”B”
 Lánik Ondrej 60.87 (14/23Propria Kúty ”B”
 Čerňanský Branislav 60.00 (3/5OŠK Zavar
 Nemček Lukáš 55.00 (11/20Propria Kúty ”B”
 Hladík Robert 54.55 (12/22Propria Kúty ”B”
 Šimek ml. Vladimír 50.00 (1/2Propria Kúty ”B”
 Vrbík David 50.00 (1/2ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Šulko Peter 47.83 (11/23OSTK Špačince
 Šebesta Pavol 43.75 (7/16Byt Centrum Senica
 Podmaka Mário 37.50 (3/8OSTK Špačince
 Kubala Vladimír 36.84 (7/19OŠK Zavar
 Danko Milan 35.71 (5/14MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Kopča Roman 31.25 (5/16STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukianov Filip 28.57 (2/7Sokol Skalica ”B”
 Vytykač Karol 25.00 (1/4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Goláň Peter 22.22 (2/9ŠKP Trnava ”B”
 Chovan Jaroslav 21.05 (4/19Sokol Skalica ”B”
 Dudáš Miroslav 16.67 (1/6OŠK Križovany
 Boor Jaroslav ml. 11.11 (1/9ŠKP Trnava ”B”
 Gondár František 10.00 (1/10Sokol Skalica ”B”
 Sokol Štefan 10.00 (1/10ŠK Šoporňa
 Behul Július 9.52 (2/21MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Wiltschková Dominika 8.33 (1/12Gasto Galanta ”D”
 Zwiržina Matej 7.14 (1/14ŠKP Trnava ”B”
 Kmoško Samuel 7.14 (1/14ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Vaca Bernard 0.00 (0/4Byt Centrum Senica
 Nádašský Andrej 0.00 (0/4STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukačovič Timotej 0.00 (0/8OŠK Križovany
 Sládkovič Stanislav 0.00 (0/4OŠK Križovany
 Černek Jozef 0.00 (0/6STC Rohožník ”B”
 Štvrtecký Martin 0.00 (0/2ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Klement Matej 0.00 (0/17Gasto Galanta ”D”
 Hlúch Dušan 0.00 (0/4STC Rohožník ”B”
 Šaradín Branislav 0.00 (0/1ŠKP Trnava ”B”
 Kovaříček Miroslav 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Trajlínková Dominika 0.00 (0/1Sokol Skalica ”B”
 Martinkovič Damián 0.00 (0/16ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Šrámek Peter 0.00 (0/6ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kubányi Marián 0.00 (0/22Sokol Skalica ”B”
 Chabeň Boris 0.00 (0/12Sokol Skalica ”B”
 Valachovič Daniel 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Jurčík Jakub 0.00 (0/16Sokol Skalica ”B”
 Budinský Juraj 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Hnát Denis 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Popelka Vladimír ml. 0.00 (0/4Gasto Galanta ”D”
 Brenessel Daniel 0.00 (0/8MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Rigo Zoltán st. 0.00 (0/4ŠK Šoporňa
 Lukačovič Milan ml. 0.00 (0/9OŠK Zavar
 Kotesa Sebastián 0.00 (0/10ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Hološka Simon 0.00 (0/4Byt Centrum Senica