Archív 2016-7:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt_A , 8l_tab_tt_B
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

7. liga TT (2016-2017)

por.hráčbodymužstvo
1.Pisarčík Daniel 97.73 (86/88STK Častá
2.Pilo Jozef 88.75 (71/80STK Bojničky ”A”
3.Stranovský Martin 86.11 (62/72STK Bojničky ”A”
4.Hesko Juraj 80.36 (45/56OFK Trebatice
5.Chnapko Pavol 79.45 (58/73TJ Kočín-Lančár
6.Predný Patrik 77.38 (65/84OSK Krakovany ”B”
7.Páleník Michal 76.47 (65/85Družstevník Sasinkovo
8.Mihočka Radovan 75.00 (66/88Družstevník Sasinkovo
9.Zlatohlávek Luboš 72.50 (58/80STK Voderady ”B”
10.Turoň Jozef 67.07 (55/82STK Bojničky ”A”
11.Chnapko Juraj 66.67 (46/69TJ Kočín-Lančár
12.Schmidt Branislav 65.85 (54/82ŠK Slávia Zeleneč "B"
13.Pikna Radomír 64.81 (35/54MSTK Leopoldov ”E”
14.Machač Ondrej 63.64 (56/88OFK Trebatice
15.Kobolka Štefan 62.50 (55/88STO TJ Slovan Červeník
16.Löffler Pavol ml. 59.21 (45/76Družstevník Sasinkovo
17.Löffler Pavol st. 56.82 (50/88Družstevník Sasinkovo
18.Gáži Marcel 56.10 (46/82STK Častá
19.Ďurák Tibor 56.00 (42/75MSTK Leopoldov ”E”
20.Markech Peter 54.41 (37/68STK Bojničky ”A”
21.Mikuš Kamil 53.41 (47/88Nižná
22.Maco Ján 52.27 (46/88OFK Trebatice
23.Ďurža Ivan 52.00 (39/75OSK Krakovany ”B”
24.Drgoň Marián 50.00 (43/86STK Trakovice
25.Benedikovič Roman 49.41 (42/85Nižná
26.Baranovič Mário 49.33 (37/75ŠK Slávia Zeleneč "B"
27.Švík Cyril 48.19 (40/83STO TJ Slovan Červeník
28.Vida Kristián 48.15 (26/54MSTK Leopoldov ”E”
29.Štefanka Emil 46.91 (38/81OSK Krakovany ”B”
30.Mizera Roland 45.98 (40/87STK Voderady ”B”
31.Mišči Jakub 45.57 (36/79STK Trakovice
32.Hruška Ivan 43.75 (35/80TJ Kočín-Lančár
33.Herák Branislav 40.00 (22/55STK Častá
34.Čech Viktor 39.71 (27/68MSTK Leopoldov ”E”
35.Zwiržina Michal 39.53 (34/86ŠK Slávia Zeleneč "B"
36.Tupý Bystrík 38.64 (34/88STK Trakovice
37.Mrázik Tomáš 37.97 (30/79TJ Kočín-Lančár
Vӧrӧš Norbert 37.97 (30/79STK Voderady ”B”
39.Blaško Jozef 37.50 (30/80Nižná
40.Cíferský Jakub 34.69 (17/49STK Častá
41.Chudý Peter 34.62 (27/78STK Trakovice
42.Gažík Roman 34.25 (25/73STO TJ Slovan Červeník
43.Jankech Rastislav 30.95 (26/84OFK Trebatice
44.Nedorost Ľubomír 28.89 (13/45OSK Krakovany ”B”
45.Nemček Richard 27.27 (12/44ŠK Slávia Zeleneč "B"
46.Hargaš Roman 25.61 (21/82STO TJ Slovan Červeník
47.Svečula Peter 18.75 (9/48MSTK Leopoldov ”E”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 45 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Turoň Juraj 80.77 (21/26STK Bojničky ”A”
 Musil Vladimír 77.78 (28/36STK Častá
 Kimmerling Daniel 56.41 (22/39Nižná
 Kriška Branislav 35.29 (12/34MSTK Leopoldov ”E”
 Valo František 34.38 (11/32OSK Krakovany ”B”
 Polčan Jozef 32.14 (9/28OFK Trebatice
 Orešanský Vít 30.95 (13/42STK Voderady ”B”
 Škultéty Rastislav 29.63 (8/27ŠK Slávia Zeleneč "B"
 Benedikovič Erik 28.57 (12/42Nižná
 Šlacer Michal 11.43 (4/35STK Častá
 Mrázik Stanislav ml. 11.11 (4/36TJ Kočín-Lančár
 Schiffel Vladimir 7.41 (2/27STK Voderady ”B”
 Vígh Marek 7.14 (2/28STK Voderady ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 23 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Sitár ml. Luboš 100.00 (1/1STK Voderady ”B”
 Lukačovič Ladislav 70.59 (12/17ŠK Slávia Zeleneč "B"
 Löffler Michal 50.00 (1/2Družstevník Sasinkovo
 Usiak Roman 50.00 (2/4OFK Trebatice
 Šurín Zdeno 50.00 (2/4OSK Krakovany ”B”
 Blanár Maroš 45.45 (5/11Nižná
 Chudý Šimon 44.44 (4/9STK Trakovice
 Surkoš Miroslav 33.33 (2/6Družstevník Sasinkovo
 Valo Juraj 33.33 (1/3OFK Trebatice
 Boldiš Jozef 25.00 (1/4Nižná
 Trubač Ján 25.00 (1/4ŠK Slávia Zeleneč "B"
 Dubovský Vladimír 25.00 (1/4ŠK Slávia Zeleneč "B"
 Kubíček Vladimír 22.22 (2/9STK Bojničky ”A”
 Mrázik Stanislav 18.18 (2/11TJ Kočín-Lančár
 Harský Patrik ml. 16.67 (1/6STK Bojničky ”A”
 Klištinec Daniel 14.29 (1/7Družstevník Sasinkovo
 Šupala Tomáš 12.50 (1/8ŠK Slávia Zeleneč "B"
 Seitler Vladimír 6.25 (1/16OSK Krakovany ”B”
 Ješko Marek 0.00 (0/8STO TJ Slovan Červeník
 Kobolka Martin 0.00 (0/5STO TJ Slovan Červeník
 Bučko Radoslav 0.00 (0/5STO TJ Slovan Červeník
 Urban Stanislav 0.00 (0/1OFK Trebatice
 Čápka Jozef 0.00 (0/1ŠK Slávia Zeleneč "B"
 Olah Maroš 0.00 (0/2STK Trakovice
 Ušák Ján 0.00 (0/8STK Trakovice
 Markech Andrej 0.00 (0/6STK Bojničky ”A”
 Baláž Dominik 0.00 (0/15OSK Krakovany ”B”
 Mika Ján 0.00 (0/13MSTK Leopoldov ”E”
 Benedikovič Boris 0.00 (0/2Nižná
 Mikuš Martin 0.00 (0/1Nižná
 Belák Banjamin 0.00 (0/7STK Častá
 Topor Miroslav 0.00 (0/4ŠK Slávia Zeleneč "B"
 Bašovská Dominika 0.00 (0/2STK Trakovice
 Sitár st. Luboš 0.00 (0/8STK Voderady ”B”
 Pavelková Tamara 0.00 (0/3STK Bojničky ”A”