Archív 2016-7:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_se , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt_A , 8l_tab_tt_B
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.65 a v 4.lige .. x 0.3

por.hráčbodymužstvo
1.Hanicz Sándor 94.74 (72/76ŠKST Gabčíkovo
2.Kmeť Richard 91.23 (52/57Trhová Hradská
3.Bučko Róbert 85.71 (72/84MSTK Leopoldov
4.Barinka Karol 83.91 (73/87Slavoj Sládkovičovo
5.Rábara Marcel 83.75 (67/80MSTK Leopoldov
6.Schmeidl Péter 82.69 (43/52TTC Baka
7.Krupanský Lukáš 82.26 (51/62Slavoj Sládkovičovo
8.Csáno Juraj 80.95 (68/84ŠKST Gabčíkovo
9.Szemes Attila 76.32 (58/76TTC Baka
10.Benuš Branislav 76.14 (67/88MSTK Leopoldov
11.Török Attila 75.00 (36/48Trhová Hradská
12.Stanek Juraj 73.86 (65/88MSTK Leopoldov
13.Somogyi Adrián 73.33 (44/60STO Veľké Úľany
14.Marček Pavol 71.62 (53/74ŠKST Gabčíkovo
15.Bartal Mário 70.45 (62/88Propria Kúty
16.Valla Tomáš 67.86 (57/84Propria Kúty
Bardoň Jozef 67.86 (57/84ŠK III.ZŠ Hlohovec
18.Rybár Dušan ml. 67.11 (51/76Sokol Skalica
19.Komorný Miroslav 63.49 (40/63Slavoj Sládkovičovo
20.Póda Attila 62.50 (40/64TTC Baka
21.Gál Štefan 61.84 (47/76STO Veľké Úľany
22.Gál Dominik 61.64 (45/73Slavoj Sládkovičovo
23.Uherčík Jaroslav 60.36 (78/84 x0.65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
24.Malast Martin 60.19 (50/54 x0.65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
25.Kucharič Martin 59.09 (52/88Propria Kúty
26.Trgo Miloš 58.75 (47/80Sokol Skalica
27.Lipták Daniel 58.07 (67/75 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
28.Palkovič Simeon 57.14 (48/84Propria Kúty
29.Mišelnický Branislav 55.86 (55/64 x0.65STK ELASTIK Trnava ”B”
30.Slamka Milan 53.39 (69/84 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
31.Borovský Vladimír 53.23 (33/62STO Veľké Úľany
32.Kalina Branislav 52.75 (56/69 x0.65Gasto Galanta ”C”
33.Gazdič Stanislav 50.00 (38/76STC Rohožník
34.Rábara Miroslav 47.27 (64/88 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
35.Mladý Michal 46.67 (28/60STC Rohožník
36.Tančibok Marián 46.15 (24/52STC Rohožník
37.Tóth Miroslav 45.50 (56/80 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
38.Kollár Tibor 44.74 (34/76TTC Majcichov
39.Šácha Petr 44.32 (60/88 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
40.Gaál Norbert 42.59 (57/87 x0.65SK Vydrany ”C”
41.Lulovič Marek 42.53 (53/81 x0.65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
42.Slovák Kamil 42.25 (52/80 x0.65STK ELASTIK Trnava ”B”
43.Mihalský René 42.11 (32/76STO Veľké Úľany
44.Krkoš Marián 41.54 (27/65ŠK Dobrá Voda
45.Ševčovič Ľubomír 40.63 (30/48 x0.65STK Pata
46.Kadlečík Jaromír 40.00 (30/75ŠK Dobrá Voda
47.Tibenský Vladimír 39.89 (54/88 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
48.Lukačovič Peter 39.77 (35/88ŠK Dobrá Voda
49.Sýkora Patrik 39.34 (46/76 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
50.Biró László 38.62 (41/69 x0.65Gasto Galanta ”C”
51.Rehák Ladislav 38.55 (32/83ŠK III.ZŠ Hlohovec
52.Zlatník Zdenko 37.38 (46/80 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
53.Forro Radoslav 37.31 (31/54 x0.65Gasto Galanta ”C”
54.Rácz František 36.51 (23/63TTC Baka
55.Glemba Juraj 35.55 (35/64 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
56.Marcinkech Juraj 35.53 (41/75 x0.65STK Pata
57.Jančovič Štefan 34.46 (44/83 x0.65OSTK Malženice
58.Ondruška Jozef 34.21 (26/76ŠK Dobrá Voda
59.Bachratý Róbert 34.17 (41/78 x0.65STK ELASTIK Trnava ”B”
60.Nemček Michal 32.50 (41/82 x0.65OSTK Malženice
Šujan Ladislav 32.50 (24/48 x0.65STK ELASTIK Trnava ”B”
62.Mano Gabriel 30.59 (32/68 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
63.Sládek Richard 30.54 (39/83 x0.65ŠKP Trnava
64.Čapuška Luboš 30.12 (38/82 x0.65OSTK Malženice
65.Sivák Miroslav 29.12 (66/68 x0.3OSTK Špačince
66.Bárta Peter 29.08 (34/76 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
67.Pauer Tomáš 28.99 (33/74 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
68.Vavro Branislav 28.44 (35/80 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
69.Remenár Tomáš 28.26 (30/69 x0.65ŠKP Trnava
70.Čápka Jozef 28.22 (33/76 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
71.Púčik Timotej 27.19 (87/96 x0.3OŠK Zavar
72.Lukačovič Milan 26.51 (31/76 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
73.Hatalová Ivica 25.79 (25/63 x0.65ŠKP Trnava
74.Lackovič Ján 25.00 (15/60ŠK III.ZŠ Hlohovec
75.Šimek st. Vladimír 24.40 (74/91 x0.3Propria Kúty ”B”
76.Malík Juraj 24.17 (58/72 x0.3Propria Kúty ”B”
77.Vincek Tomáš 23.79 (69/87 x0.3STC Rohožník ”B”
78.Kubala Nicolas 23.11 (47/61 x0.3OŠK Zavar
79.Magáth Roman 21.92 (38/52 x0.3Gasto Galanta ”D”
80.Marčan Otto 21.82 (48/66 x0.3OSTK Špačince
81.Szikhart Ľudovít 21.67 (26/78 x0.65SK Vydrany ”C”
82.Klčovanský Ľuboš 20.80 (61/88 x0.3OŠK Križovany
83.Strečanský Daniel 20.45 (60/88 x0.3OSTK Špačince
Galo Marián 20.45 (60/88 x0.3OŠK Zavar
85.Pekar Tibor 20.36 (38/56 x0.3Sokol Skalica ”B”
Stolár Vladimír 20.36 (57/84 x0.3MTJ Piešťany - Moravany ”C”
87.Horský František 20.29 (46/68 x0.3ŠK Šoporňa
88.Kollár Richard 20.00 (12/60TTC Majcichov
89.Bažány Denis 19.88 (55/83 x0.3OŠK Križovany
90.Heizer František 19.72 (14/71ŠKST Gabčíkovo
91.Riapoš Ján 19.44 (14/72ŠK III.ZŠ Hlohovec
92.Vépy Benedikt 19.43 (57/88 x0.3Byt Centrum Senica
93.Krempa Martin 19.41 (44/68 x0.3Sokol Skalica ”B”
94.Jasenka Marek 18.89 (34/54 x0.3OŠK Zavar
95.Poláček Pavol 18.80 (52/83 x0.3STK ELASTIK Trnava ”C”
96.Lazorčák Aleš 18.21 (34/56 x0.3Byt Centrum Senica
97.Jurča Filip 18.13 (58/96 x0.3Byt Centrum Senica
98.Wiltschka František 17.88 (22/80 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
99.Beluský Milan 17.44 (22/82 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
100.Takacs Tibor 17.39 (8/46Trhová Hradská
101.Zajaček Filip 17.39 (51/88 x0.3MTJ Piešťany - Moravany ”C”
102.Horváth Miroslav 17.09 (45/79 x0.3OŠK Križovany
103.Benka Miroslav 16.77 (16/62 x0.65ŠKP Trnava
104.Dostál Ivan 16.67 (12/72Trhová Hradská
105.Vigoda Martin 16.47 (28/51 x0.3STC Rohožník ”B”
106.Ondrušek Peter ml. 16.25 (18/72 x0.65OSTK Malženice
107.Šimkovič Richard 16.18 (41/76 x0.3Propria Kúty ”B”
108.Kollár Daniel 16.18 (11/68TTC Majcichov
109.Pericht Róbert 16.15 (42/78 x0.3STK ELASTIK Trnava ”C”
110.Beblavý Richard 15.34 (45/88 x0.3STK ELASTIK Trnava ”C”
Karaffa Marcel 15.34 (45/88 x0.3ŠK Šoporňa
112.Ralbovský st. Roman 14.58 (35/72 x0.3Propria Kúty ”B”
113.Florián Ľudovít 14.38 (46/96 x0.3Gasto Galanta ”D”
114.Kaščák Ján 13.91 (32/69 x0.3MTJ Piešťany - Moravany ”C”
115.Vigoda Michal 13.90 (38/82 x0.3STC Rohožník ”B”
116.Vido Marián 13.75 (22/48 x0.3OŠK Zavar
117.Hutár Jozef 13.68 (31/68 x0.3OŠK Križovany
118.Lacho František 13.46 (7/52Sokol Skalica
119.Szigeti Ľuboš 12.66 (27/64 x0.3Gasto Galanta ”D”
120.Gaži Mikuláš 12.61 (37/88 x0.3ŠK Šoporňa
121.Šrámková Erika 12.50 (30/72 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
122.Fedor Jaroslav 12.19 (26/64 x0.3Byt Centrum Senica
123.Kubánová Anna 11.88 (19/48 x0.3ŠK Šoporňa
124.Ravas Henrich 11.79 (22/56 x0.3Byt Centrum Senica
Juríček Miroslav 11.79 (33/84 x0.3STC Rohožník ”B”
126.Kotesa Branislav 9.08 (23/76 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
127.Vlkovič Tomáš 8.22 (20/73 x0.3ŠKP Trnava ”B”
128.Pekar Róbert 7.87 (16/61 x0.3Sokol Skalica ”B”
129.Balogh Balázs 7.76 (8/67 x0.65SK Vydrany ”C”
130.Remenár Ľubomír 7.65 (13/51 x0.3ŠK Šoporňa
131.Nagy Karol 7.41 (4/54TTC Majcichov
132.Malovec Andrej 5.12 (14/82 x0.3ŠKP Trnava ”B”
133.Sekulský Adam 4.29 (8/56 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
134.Vépy Peter 4.12 (7/51 x0.3ŠKP Trnava ”B”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 45/49 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Malá Eugénia 96.43 (27/28Trhová Hradská
 Majerčíková Viera 88.57 (31/35ŠKST Gabčíkovo
 Bednár Ján 77.50 (31/40STC Rohožník
 Šicko Marian 68.75 (22/32ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Riedl Zoltán 62.07 (18/29Slavoj Sládkovičovo
 Németh Bohuslav 60.53 (23/38Slavoj Sládkovičovo
 Škuril Michal 51.46 (19/24 x0.65Gasto Galanta ”C”
 Šmida Gabriel 51.07 (22/28 x0.65Gasto Galanta ”C”
 Navrátil Karol 46.86 (31/43 x0.65SK Vydrany ”C”
 Németh Attila 44.44 (12/27TTC Baka
 Košút Ladislav 40.34 (18/29 x0.65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Kurilla Matej 39.72 (22/36 x0.65SK Vydrany ”C”
 Horváth Lórant 39.53 (17/43TTC Baka
 Kosnáč Peter 34.53 (17/32 x0.65STK Pata
 Zverina Martin 31.62 (18/37 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Rybár Dušan st. 30.00 (12/40Sokol Skalica
 Šmiček Lukáš 25.91 (38/44 x0.3OSTK Špačince
 Balažovič Alexander 21.63 (31/43 x0.3OSTK Špačince
 Kondáč Matej 20.68 (7/22 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
 Kondákor Ladislav 15.00 (14/28 x0.3Gasto Galanta ”D”
 Papp Ladislav 14.29 (6/42Trhová Hradská
 Pekar Denis 14.06 (15/32 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Ružička Pavol 13.64 (3/22ŠK Dobrá Voda
 Modrocký Patrik 13.54 (5/24 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
 Pavelka Martin 13.45 (6/29 x0.65STK Pata
 Uhlík Filip 13.00 (13/30 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Deák Dominik 12.50 (10/24 x0.3Gasto Galanta ”D”
 Martinák Krištof 10.29 (12/35 x0.3STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukačovič Dušan 10.23 (15/44 x0.3OŠK Križovany
 Šandal Peter 9.75 (6/40 x0.65SK Vydrany ”C”
 Kunštek Kamil 8.75 (7/24 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Minarik Peter 8.71 (9/31 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Slošiar Róbert 7.65 (4/34 x0.65STK Pata
 Kollár Róbert st. 6.67 (2/30TTC Majcichov
 Olivová Blanka 6.67 (8/36 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Blecha Miroslav 5.63 (6/32 x0.3STC Rohožník ”B”
 Cicák Stanislav 5.56 (5/27 x0.3ŠK Šoporňa
 Pilo Vojtech 5.42 (2/24 x0.65STK Pata
 Štefek Martin 3.00 (4/40 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kováč Patrik 2.43 (3/37 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Halada Dušan 2.32 (1/28 x0.65STK Pata
 Dužek Peter 2.31 (2/26 x0.3Gasto Galanta ”D”
 Bernát Branko 1.15 (1/26 x0.3STC Rohožník ”B”
 Boor Jaroslav 1.00 (1/30 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Török Gergely 0.00 (0/27Trhová Hradská
 Sámel Pavol 0.00 (0/28 x0.65STK Pata


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 23/25 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Kardos Aladár 65.00 (1/1 x0.65SK Vydrany ”C”
 Laczo Marcel 65.00 (4/4 x0.65STK ELASTIK Trnava ”B”
 Paulus Ján 58.33 (7/12Sokol Skalica
 Podolinský Róbert 50.00 (6/12Sokol Skalica
 Danko Milan 48.75 (3/4 x0.65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Zlámala Matej 48.75 (6/8 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Varga Tomáš 48.75 (6/8 x0.65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Pavlen Peter 40.63 (5/8 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
 Hulman Rastislav 39.00 (12/20 x0.65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Turanský František 37.50 (3/8TTC Majcichov
 Danko Drahomír 33.33 (2/6ŠK Dobrá Voda
 Svetlík Ladislav 32.50 (2/4 x0.65ZŠK Mesta Vrbové
 Šaradín Branislav 32.50 (1/2 x0.65ŠKP Trnava
 Šantavý Michal 32.50 (7/14 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Petrovský Marek 32.50 (7/14 x0.65Gasto Galanta ”C”
 Kučera Ivan 32.50 (2/4 x0.65STK ELASTIK Trnava ”B”
 Kováčová Viktória 30.95 (10/21 x0.65Gasto Galanta ”C”
 Kollár Róbert ml. 30.00 (3/10TTC Majcichov
 Levčík Martin 30.00 (4/4 x0.3MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Šulko Daniel 26.25 (14/16 x0.3OSTK Špačince
 Mega Janko 26.00 (4/10 x0.65ŠKP Trnava
 Černek Jozef 25.00 (1/4STC Rohožník
 Hafera Peter 25.00 (1/4STC Rohožník
 Šantavý Matúš 22.75 (7/20 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Žiška Drahomír 22.50 (9/12 x0.3OSTK Špačince
 Krajčo Milan 22.50 (12/16 x0.3OSTK Špačince
 Macko Ondrej 20.31 (5/16 x0.65OSTK Malženice
 Nemček Patrik 20.00 (4/6 x0.3Propria Kúty ”B”
 Lánik Ondrej 18.26 (14/23 x0.3Propria Kúty ”B”
 Čerňanský Branislav 18.00 (3/5 x0.3OŠK Zavar
 Kriška Jakub 17.73 (3/11 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Nemček Lukáš 16.50 (11/20 x0.3Propria Kúty ”B”
 Hladík Robert 16.36 (12/22 x0.3Propria Kúty ”B”
 Čapkovič Jozef 16.25 (1/4 x0.65OSTK Malženice
 Varga Kristián 16.25 (3/12 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Šimek ml. Vladimír 15.00 (1/2 x0.3Propria Kúty ”B”
 Vrbík David 15.00 (1/2 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Šulko Peter 14.35 (11/23 x0.3OSTK Špačince
 Šebesta Pavol 13.13 (7/16 x0.3Byt Centrum Senica
 Domin Samuel 12.50 (2/16TTC Majcichov
 Botos Jozef 12.50 (2/16STO Veľké Úľany
 Podmaka Mário 11.25 (3/8 x0.3OSTK Špačince
 Kubala Vladimír 11.05 (7/19 x0.3OŠK Zavar
 Németh Zoltán 10.53 (2/19TTC Baka
 Kopča Roman 9.38 (5/16 x0.3STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukianov Filip 8.57 (2/7 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Bežuch Jakub 8.13 (1/8 x0.65OSTK Malženice
 Vytykač Karol 7.50 (1/4 x0.3MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Kakvic Miroslav 7.22 (2/18 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Chovan Jaroslav 7.14 (1/14Sokol Skalica
 Goláň Peter 6.67 (2/9 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Dudáš Miroslav 5.00 (1/6 x0.3OŠK Križovany
 Rigo Zoltán 4.06 (1/16 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
 Boor Jaroslav ml. 3.33 (1/9 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Gondár František 3.00 (1/10 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Sokol Štefan 3.00 (1/10 x0.3ŠK Šoporňa
 Behul Július 2.86 (2/21 x0.3MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Wiltschková Dominika 2.50 (1/12 x0.3Gasto Galanta ”D”
 Zwiržina Matej 2.14 (1/14 x0.3ŠKP Trnava ”B”
 Kmoško Samuel 2.14 (1/14 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kozmér Jozef 0.00 (0/4ŠKST Gabčíkovo
 Vaca Bernard 0.00 (0/4 x0.3Byt Centrum Senica
 Nagy Peter 0.00 (0/4 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Šiška Peter 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Šišková Eva 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Csaplár Ladislav 0.00 (0/1ŠKST Gabčíkovo
 Lehen Štefan 0.00 (0/1 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
 Gajarský Peter 0.00 (0/7 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
 Gajdács Ján 0.00 (0/3ŠKST Gabčíkovo
 Nádašský Andrej 0.00 (0/4 x0.3STK ELASTIK Trnava ”C”
 Gajdoš Karol ml. 0.00 (0/8 x0.65STO Blava Jasl. Bohunice
 Lukačovič Timotej 0.00 (0/8 x0.3OŠK Križovany
 Bohuš Aurel 0.00 (0/2STO Veľké Úľany
 Radványi Tibor 0.00 (0/4STO Veľké Úľany
 Sládkovič Stanislav 0.00 (0/4 x0.3OŠK Križovany
 Gašparíková Lucia 0.00 (0/14TTC Majcichov
 Štvrtecký Martin 0.00 (0/2 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Nemček Daniel 0.00 (0/3 x0.65OSTK Malženice
 Babeľa Michal 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Klement Matej 0.00 (0/6 x0.65Gasto Galanta ”C”
 Siska Miloš 0.00 (0/4TTC Majcichov
 Vrbovský Tomáš 0.00 (0/2 x0.65OSTK Malženice
 Hlúch Dušan 0.00 (0/4 x0.3STC Rohožník ”B”
 Kubányi Marián 0.00 (0/12Sokol Skalica
 Sokol Milan 0.00 (0/10 x0.65STK Pata
 Ševčovič Martin 0.00 (0/8 x0.65STK Pata
 Madarász Marcel 0.00 (0/4 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
 Dulický František 0.00 (0/6 x0.65STO Veľké Úľany ”B”
 Horváth Peter 0.00 (0/4 x0.65Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Kovaříček Miroslav 0.00 (0/4 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Trajlínková Dominika 0.00 (0/1 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Martinkovič Damián 0.00 (0/16 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Šrámek Peter 0.00 (0/6 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Chabeň Boris 0.00 (0/12 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Valachovič Daniel 0.00 (0/4 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Jurčík Jakub 0.00 (0/16 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Budinský Juraj 0.00 (0/4 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Hnát Denis 0.00 (0/4 x0.3Sokol Skalica ”B”
 Popelka Vladimír ml. 0.00 (0/4 x0.3Gasto Galanta ”D”
 Csiba Imrich 0.00 (0/4ŠKST Gabčíkovo
 Szável Matej 0.00 (0/4TTC Baka
 Brenessel Daniel 0.00 (0/8 x0.3MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Rigo Zoltán st. 0.00 (0/4 x0.3ŠK Šoporňa
 Šimonovič Jaroslav 0.00 (0/12 x0.65STK Pata
 Čelár Milan 0.00 (0/12 x0.65STK Pata
 Lukačovič Milan ml. 0.00 (0/9 x0.3OŠK Zavar
 Kližan Lukáš 0.00 (0/4ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Lackovič Ján ml. 0.00 (0/5ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Kotesa Sebastián 0.00 (0/10 x0.3ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Pikna Radomír 0.00 (0/3 x0.65MSTK Leopoldov ”B”
 Hološka Simon 0.00 (0/4 x0.3Byt Centrum Senica
 Kadlečíková Ivana 0.00 (0/4ŠK Dobrá Voda