Archív 2017-8:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

2. liga žiaci TT (2017-2018)
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 7 z 7 )

por.hráčbodymužstvo
1.Zelenka Adam 100.00 (28/28ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
2.Kunštek David 88.00 (22/25ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
Klempa Christopher 88.00 (22/25ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
4.Pintér Mátyás 86.11 (31/36Dunajská Streda
5.Gál Adam 77.78 (28/36Gasto Galanta ”B”
6.Čermáková Ivana 72.41 (21/29ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
7.Šipoš Roman 66.67 (14/21Dunajská Streda
8.Široký Patrik 62.86 (22/35Sereď
9.Kotesová Adela 56.25 (18/32ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
10.Slezák Matúš 54.55 (12/22Sereď
11.Včelková Adela 53.33 (16/30ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
12.Lučanová Romana 52.38 (11/21Sereď
13.Kocsis Josef 50.00 (13/26Dunajská Streda
14.Szabó András 42.42 (14/33Vydrany
15.Rozkoš Matúš 41.67 (15/36Gasto Galanta ”B”
16.Vachan David 40.00 (12/30STK Bojničky
17.Molnárová Ema 31.58 (6/19Dunajská Streda
18.Eršek Juraj 29.17 (7/24Gasto Galanta ”B”
19.Tomasek Oliver 25.81 (8/31Vydrany
20.Dlhoš Peter 11.76 (4/34STK Bojničky
21.Lőrinc Matej 11.54 (3/26STK Bojničky
22.Póda Péter 8.33 (2/24Vydrany
23.Kmeť Alex 0.00 (0/20Vydrany


Hráči, ktorí odohrali menej ako 19 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Kotesa Sebastián 100.00 (15/15ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
 Šarvaic Martin 70.00 (7/10Sereď
 Včelka Samuel 36.36 (4/11ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
 Čechová Gréta 33.33 (5/15ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Luptáková Lucia 33.33 (3/9Gasto Galanta ”B”
 Turoň Jozef 0.00 (0/11STK Bojničky


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 10 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Pavelková Tamara 100.00 (3/3STK Bojničky
 Karkuš Filip 100.00 (3/3Gasto Galanta ”B”
 Csaba Ollári 100.00 (1/1Dunajská Streda
 Kmoško Oliver 75.00 (3/4ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
 Polák Tomáš 42.86 (3/7Sereď
 Riedl Ronald 20.00 (1/5Dunajská Streda
 Polák Matej 14.29 (1/7Sereď
 Báňová Karolína 0.00 (0/2ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Miklovič Igor 0.00 (0/2STK Bojničky
 Seewaldová Vanesa 0.00 (0/2STK Bojničky