Archív 2017-8:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

2. liga TT (2017-2018)
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 11 z 11 )

por.hráčbodymužstvo
1.Didukh Viktor 100.00 (44/44ŠK III.ZŠ Hlohovec
2.Schmeidl Péter 93.33 (56/60TTC Baka
3.Hanicz Sándor 92.11 (70/76ŠKST Gabčíkovo
4.Urbanics Dominik 87.50 (49/56TTC Baka
5.Somogyi Adrián 82.54 (52/63STO Veľké Úľany
6.Bartal Mário 81.58 (62/76Propria Kúty
7.Barinka Karol 81.08 (60/74Slavoj Sládkovičovo
8.Krupanský Lukáš 79.75 (63/79Slavoj Sládkovičovo
9.Bohuš Aurel 79.55 (35/44STO Veľké Úľany
10.Marček Pavol 79.49 (62/78ŠKST Gabčíkovo
11.Gál Dominik 73.33 (55/75Slavoj Sládkovičovo
12.Mišelnický Branislav 69.09 (38/55STK ELASTIK Trnava ”B”
13.Valla Tomáš 66.25 (53/80Propria Kúty
14.Kucharič Martin 65.00 (52/80Propria Kúty
15.Malast Martin 64.62 (42/65MTJ Piešťany - Moravany ”B”
16.Hubaľ Peter 59.74 (46/77ŠK III.ZŠ Hlohovec
17.Slamka Milan 59.62 (31/52MSTK Leopoldov ”B”
18.Varga Tomáš 57.41 (31/54ŠK III.ZŠ Hlohovec
19.Lipták Daniel 56.52 (39/69MSTK Leopoldov ”B”
20.Rácz František 56.45 (35/62TTC Baka
21.Palkovič Simeon 56.34 (40/71Propria Kúty
22.Komorný Miroslav 55.81 (24/43Slavoj Sládkovičovo
23.Uherčík Jaroslav 54.35 (25/46MTJ Piešťany - Moravany ”B”
24.Rehák Martin 53.62 (37/69ŠK III.ZŠ Hlohovec
25.Mladý Michal 52.50 (21/40STC Rohožník
26.Póda Attila 50.00 (26/52TTC Baka
Gál Štefan 50.00 (32/64STO Veľké Úľany
28.Kadlečík Jaromír 47.50 (38/80ŠK Dobrá Voda
29.Gazdič Stanislav 45.59 (31/68STC Rohožník
30.Borovský Vladimír 45.28 (24/53STO Veľké Úľany
31.Slovák Kamil 40.79 (31/76STK ELASTIK Trnava ”B”
32.Tančibok Marián 40.48 (17/42STC Rohožník
33.Lukačovič Peter 38.75 (31/80ŠK Dobrá Voda
34.Krkoš Marián 35.00 (21/60ŠK Dobrá Voda
35.Tóth Miroslav 30.61 (15/49MSTK Leopoldov ”B”
36.Zverina Martin 26.92 (14/52MSTK Leopoldov ”B”
37.Ondruška Jozef 26.39 (19/72ŠK Dobrá Voda
38.Vincek Tomáš 22.73 (15/66STC Rohožník
Kučera Ivan 22.73 (10/44STK ELASTIK Trnava ”B”
40.Csiba Imrich 19.74 (15/76ŠKST Gabčíkovo
41.Heizer František 8.75 (7/80ŠKST Gabčíkovo


Hráči, ktorí odohrali menej ako 41 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Kevický Andrej 90.00 (18/20MSTK Leopoldov ”B”
 Bednár Ján 87.18 (34/39STC Rohožník
 Varga Miloš 64.29 (18/28MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Riedl Zoltán 57.14 (16/28Slavoj Sládkovičovo
 Németh Bohuslav 52.38 (11/21Slavoj Sládkovičovo
 Malá Denisa 52.17 (12/23MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Bardoň Jozef 51.52 (17/33ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Lulovič Marek 41.94 (13/31MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Zlámala Matej 39.13 (9/23MSTK Leopoldov ”B”
 Mihalský René 30.77 (8/26STO Veľké Úľany
 Šujan Ladislav 30.77 (12/39STK ELASTIK Trnava ”B”
 Beblavý Richard 25.64 (10/39STK ELASTIK Trnava ”B”
 Košút Ladislav 25.00 (5/20MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Mega Janko 24.00 (6/25STK ELASTIK Trnava ”B”
 Mano Gabriel 20.00 (4/20STO Veľké Úľany
 Kaščák Ján 10.26 (4/39MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Brenessel Daniel 8.33 (2/24MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Németh Zoltán 4.55 (1/22TTC Baka


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 21 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Halás Miroslav 100.00 (14/14STK ELASTIK Trnava ”B”
 Pažma Lukáš 75.00 (3/4MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Kmeť Richard 55.56 (10/18TTC Baka
 Šantavý Michal 53.33 (8/15MSTK Leopoldov ”B”
 Hulman Rastislav 52.94 (9/17ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Malík Juraj 50.00 (2/4Propria Kúty
 Dostál Ivan 50.00 (8/16TTC Baka
 Rehák Ladislav 44.44 (4/9ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Riapoš Ján 41.18 (7/17ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Martinák Krištof 33.33 (3/9STK ELASTIK Trnava ”B”
 Varga Kristián 25.00 (1/4MSTK Leopoldov ”B”
 Ralbovský Roman st. 25.00 (1/4Propria Kúty
 Danko Milan 25.00 (1/4ŠK Dobrá Voda
 Németh Attila 22.22 (4/18TTC Baka
 Gajdács Ján 20.00 (2/10ŠKST Gabčíkovo
 Vigoda Martin 17.65 (3/17STC Rohožník
 Glemba Juraj 16.67 (2/12STO Veľké Úľany
 Zajaček Filip 16.67 (3/18MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Pauer Tomáš 16.67 (2/12STO Veľké Úľany
 Hafera Peter 12.50 (1/8STC Rohožník
 Hladký Michal 12.50 (1/8TTC Baka
 Ružička Pavol 8.33 (1/12ŠK Dobrá Voda
 Vigoda Michal 6.25 (1/16STC Rohožník
 Stolár Vladimír 5.56 (1/18MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Šimek Vladimír st. 0.00 (0/1Propria Kúty
 Rigo Zoltán 0.00 (0/8STO Veľké Úľany
 Modrocký Patrik 0.00 (0/2STO Veľké Úľany
 Šantavý Matúš 0.00 (0/7MSTK Leopoldov ”B”
 Černek Jozef 0.00 (0/4STC Rohožník
 Poláček Pavol 0.00 (0/2STK ELASTIK Trnava ”B”
 Nguyen Viet 0.00 (0/8STO Veľké Úľany
 Botos Jozef 0.00 (0/8STO Veľké Úľany
 Pericht Róbert 0.00 (0/5STK ELASTIK Trnava ”B”
 Kopča Roman 0.00 (0/12STK ELASTIK Trnava ”B”