Archív 2017-8:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

3. liga TT (2017-2018)
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 12 z 12 )

por.hráčbodymužstvo
1.Bohuš Aurel 97.01 (65/67STO Veľké Úľany ”B”
2.Sýkora Patrik 92.11 (70/76STO Blava Jasl. Bohunice
3.Rábara Miroslav 85.71 (72/84STO Blava Jasl. Bohunice
4.Sivák Miroslav 82.89 (63/76OSTK Špačince
5.Šácha Petr 81.82 (72/88ZŠK Mesta Vrbové
6.Kubala Nicolas 79.55 (70/88OŠK Zavar
7.Tibenský Vladimír 77.63 (59/76STO Blava Jasl. Bohunice
8.Pučik Timotej 76.14 (67/88OŠK Zavar
9.Mužila Lukáš 75.00 (42/56STO Blava Jasl. Bohunice
10.Gaál Norbert 72.62 (61/84SK Vydrany ”C”
11.Šimek Vladimír st. 71.05 (54/76Propria Kúty ”B”
12.Kollár Tibor 66.23 (51/77TTC Majcichov
13.Hatalová Ivica 65.28 (47/72ŠKP Trnava
14.Remenár Tomáš 64.79 (46/71ŠKP Trnava
15.Bárta Peter 63.16 (48/76Slavoj Sládkovičovo ”B”
16.Sládek Richard 62.79 (54/86ŠKP Trnava
17.Čápka Jozef 61.67 (37/60STO Blava Jasl. Bohunice
18.Biró László 60.94 (39/64Gasto Galanta ”B”
19.Balažovič Alexander 58.70 (27/46OSTK Špačince
20.Kollár Richard 53.95 (41/76TTC Majcichov
21.Zlatník Zdenko 53.16 (42/79ZŠK Mesta Vrbové
22.Pauer Tomáš 53.13 (34/64STO Veľké Úľany ”B”
23.Farbiak Marek 52.54 (31/59ŠKP Trnava
24.Nemček Michal 51.52 (34/66OSTK Malženice
25.Horváth Lórant 50.00 (44/88SK Vydrany ”C”
26.Vavro Branislav 49.30 (35/71Slavoj Sládkovičovo ”B”
27.Mano Gabriel 48.53 (33/68STO Veľké Úľany ”B”
28.Balogh Balázs 48.15 (39/81SK Vydrany ”C”
29.Petrovský Marek 46.15 (36/78Gasto Galanta ”B”
30.Malík Juraj 45.59 (31/68Propria Kúty ”B”
31.Jančovič Štefan 45.24 (38/84OSTK Malženice
32.Marčan Otto 44.12 (30/68OSTK Špačince
33.Lukačovič Milan 43.06 (31/72ZŠK Mesta Vrbové
34.Glemba Juraj 41.18 (28/68STO Veľké Úľany ”B”
35.Strečanský Daniel 38.46 (30/78OSTK Špačince
36.Wiltschka František 37.50 (27/72Slavoj Sládkovičovo ”B”
Čapuška Luboš 37.50 (33/88OSTK Malženice
38.Galo Marián 36.78 (32/87OŠK Zavar
39.Ralbovský Roman st. 35.90 (28/78Propria Kúty ”B”
40.Šimkovič Richard 35.71 (30/84Propria Kúty ”B”
41.Kollár Daniel 34.72 (25/72TTC Majcichov
42.Modrocký Patrik 32.61 (15/46STO Veľké Úľany ”B”
43.Vido Marián 29.69 (19/64OŠK Zavar
44.Kondákor Ladislav 28.36 (19/67Slavoj Sládkovičovo ”B”
45.Ondrušek Peter ml. 26.76 (19/71OSTK Malženice
46.Kondáč Matej 25.97 (20/77ZŠK Mesta Vrbové
47.Rusňák Karol 25.37 (17/67Gasto Galanta ”B”
48.Nagy Karol 21.28 (10/47TTC Majcichov
49.Šandal Peter 15.38 (8/52SK Vydrany ”C”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 45 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Šmiček Lukáš 91.67 (22/24OSTK Špačince
 Németh Bohuslav 81.82 (18/22Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Horváth Richard 64.71 (22/34Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Wiltschková Dominika 50.00 (18/36Gasto Galanta ”B”
 Benka Miroslav 39.53 (17/43ŠKP Trnava
 Rigo Zoltán 31.82 (7/22STO Veľké Úľany ”B”
 Kollár Róbert st. 26.09 (6/23TTC Majcichov
 Gašparíková Lucia 18.92 (7/37TTC Majcichov
 Biró András 3.85 (1/26Gasto Galanta ”B”
 Petrovský Matej 0.00 (0/28Gasto Galanta ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 23 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Riedl Zoltán 100.00 (6/6Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Csáno Juraj 87.50 (7/8SK Vydrany ”C”
 Navrátil Karol 81.82 (9/11SK Vydrany ”C”
 Dulický František 75.00 (3/4STO Veľké Úľany ”B”
 Žiška Drahomír 64.29 (9/14OSTK Špačince
 Šulko Daniel 64.29 (9/14OSTK Špačince
 Šulko Peter 56.25 (9/16OSTK Špačince
 Kubala Vladimír 50.00 (3/6OŠK Zavar
 Kollár Róbert ml. 50.00 (2/4TTC Majcichov
 Botos Jozef 50.00 (2/4STO Veľké Úľany ”B”
 Szikhart Ľudovít 50.00 (6/12SK Vydrany ”C”
 Šmida Gabriel 40.00 (2/5Gasto Galanta ”B”
 Popelka Vladimír ml. 37.50 (6/16Gasto Galanta ”B”
 Beluský Milan 26.32 (5/19ZŠK Mesta Vrbové
 Nemček Patrik 25.00 (1/4Propria Kúty ”B”
 Madarász Marcel 20.00 (1/5STO Veľké Úľany ”B”
 Siska Tomáš 16.67 (1/6TTC Majcichov
 Püšpöky Pavol 12.50 (1/8OSTK Malženice
 Hladík Robert 10.00 (1/10Propria Kúty ”B”
 Forro Radoslav 10.00 (1/10Gasto Galanta ”B”
 Nemček Daniel 9.52 (2/21OSTK Malženice
 Beránek Marián 9.09 (1/11OŠK Zavar
 Vlkovič Tomáš 8.33 (1/12ŠKP Trnava
 Podmaka Mário 6.25 (1/16OSTK Špačince
 Čermák Milan 6.25 (1/16Propria Kúty ”B”
 Deák Dominik 5.56 (1/18Gasto Galanta ”B”
 Šimek Vladimír ml. 0.00 (0/12Propria Kúty ”B”
 Svetlík Ladislav 0.00 (0/1ZŠK Mesta Vrbové
 Malovec Andrej 0.00 (0/3ŠKP Trnava
 Lánik Ondrej 0.00 (0/4Propria Kúty ”B”
 Beňo Anton 0.00 (0/4OŠK Zavar
 Domin Samuel 0.00 (0/4TTC Majcichov
 Vrbovský Tomáš 0.00 (0/2OSTK Malženice
 Macho Peter 0.00 (0/4OSTK Malženice
 Vépy Peter 0.00 (0/4ŠKP Trnava
 Nguyen Viet 0.00 (0/4STO Veľké Úľany ”B”
 Varga Peter 0.00 (0/4OŠK Zavar
 Zubák Marian 0.00 (0/8ZŠK Mesta Vrbové
 Turanský František 0.00 (0/4TTC Majcichov
 Kupec Igor 0.00 (0/4ZŠK Mesta Vrbové