Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2017-8:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

5.liga SE (2017-2018)
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 11 z 11 )

por.hráčbodymužstvo
1.Čechánek Tomáš 100.00 (44/44STK Borský Svätý Jur
2.Krempa Martin 92.59 (50/54Sokol Skalica
3.Vincek Tomáš 90.00 (54/60STC Rohožník ”B”
4.Vigoda Martin 87.50 (49/56STC Rohožník ”B”
5.Juríček Miroslav 83.05 (49/59STC Rohožník ”B”
6.Ravas Henrich 82.89 (63/76Byt Centrum Senica "B"
7.Šebesta Ferdinand 80.95 (51/63STK Štefanov
8.Vigoda Michal 79.10 (53/67STC Rohožník ”B”
9.Beťko Miloš 75.00 (33/44STK Borský Svätý Jur
10.Kováč Patrik 73.33 (44/60Sokol Skalica
11.Fouan Thibout 72.22 (52/72Pinec Stráže
12.Uher Ján 70.42 (50/71STK Borský Svätý Jur
13.Macháček Pavel 69.23 (54/78Pinec Stráže
14.Vávra Štefan 68.66 (46/67STK Borský Svätý Jur
15.Kumpan Marián 67.57 (50/74Hokejbalový Klub Gbely
16.Kotesa Branislav 67.12 (49/73ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
17.Šrámková Erika 64.79 (46/71ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
18.Černek Jozef 61.67 (37/60STC Rohožník ”B”
19.Ozábal Pavol 60.53 (46/76STK Borský Svätý Jur
20.Nemček Patrik 59.09 (26/44Propria Kúty ”D”
21.Pekar Róbert 58.11 (43/74Sokol Skalica
22.Sekulský Adam 56.34 (40/71ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
23.Gomola Marián 54.41 (37/68STC Rohožník ”C”
24.Flajžík Branislav 51.92 (27/52Byt Centrum Senica "B"
25.Ralbovský Roman ml. 51.56 (33/64Propria Kúty ”D”
26.Rehák Ladislav 51.32 (39/76STK Štefanov
27.Martinkovič Damián 50.00 (27/54ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
28.Zemanovič Pavol 45.00 (36/80Byt Centrum Senica "B"
29.Polák Roman 44.93 (31/69Pinec Stráže
30.Vaculka Štefan 44.00 (22/50Hokejbalový Klub Gbely
31.Bednárik Juraj 42.00 (21/50Pinec Stráže
32.Polák Stanislav 40.28 (29/72ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
33.Kmoško Samuel 39.68 (25/63ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
34.Štefek Martin 38.64 (17/44ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
35.Majerčík Jozef 38.24 (26/68Hokejbalový Klub Gbely
36.Gomola Lukáš 37.50 (21/56STC Rohožník ”C”
37.Lorenc Ján 33.33 (26/78STK Štefanov
38.Šrámková Veronika 32.84 (22/67ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
39.Lánik Lukáš 31.82 (14/44Propria Kúty ”D”
40.Kováč Miroslav 22.39 (15/67Propria Kúty ”D”
41.Lazorčák Ján 17.39 (8/46Byt Centrum Senica "B"
42.Ralbovský Adam 17.07 (7/41Propria Kúty ”D”
43.Ovečka Miroslav 16.67 (7/42STK Štefanov
44.Šelc Vladimír 5.71 (4/70STC Rohožník ”C”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 41 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Pekar Tibor 75.00 (24/32Sokol Skalica
 Šebesta Dušan 71.43 (20/28STK Štefanov
 Štvrtecký Martin 66.67 (16/24ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
 Mach Štefan 66.67 (24/36Hokejbalový Klub Gbely
 Bolebruch Marian 62.96 (17/27Hokejbalový Klub Gbely
 Piruš Erik 54.17 (13/24STC Rohožník ”C”
 Gondár František 48.48 (16/33Sokol Skalica
 Farkaš Michael 45.16 (14/31Pinec Stráže
 Jurčík Jakub 36.00 (9/25Sokol Skalica
 Majerčík Pavol 32.14 (9/28Hokejbalový Klub Gbely
 Ravas Ladislav 21.05 (8/38Byt Centrum Senica "B"
 Cabadaj Ladislav 15.38 (4/26STK Štefanov
 Hlúch Dušan 14.71 (5/34STC Rohožník ”C”
 Juhas Juraj 10.71 (3/28STC Rohožník ”C”
 Zelenka Adam 9.38 (3/32ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Jagelka Milan 0.00 (0/24STC Rohožník ”C”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 21 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Pekar Denis 68.75 (11/16Sokol Skalica
 Uhlík Filip 60.00 (3/5ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
 Turanský Jaroslav 50.00 (2/4Propria Kúty ”D”
 Olivová Blanka 41.67 (5/12ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
 Vrbík David 35.71 (5/14ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”
 Nemček Peter 33.33 (2/6Propria Kúty ”D”
 Bartal Marián 31.58 (6/19Propria Kúty ”D”
 Valent Viktor 30.77 (4/13Hokejbalový Klub Gbely
 Rýzek Pavol 25.00 (1/4Byt Centrum Senica "B"
 Vašečka Matyáš 25.00 (4/16Sokol Skalica
 Tomaj Artúr 20.00 (2/10STC Rohožník ”B”
 Vrba Štefan 14.29 (1/7STK Štefanov
 Raffaseder Pavol 10.53 (2/19Pinec Stráže
 Kriško Marián 8.33 (1/12STC Rohožník ”C”
 Kotesa Sebastián 7.69 (1/13ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Ralbovský Samuel 7.14 (1/14Propria Kúty ”D”
 Zelenková Ivana 5.56 (1/18ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Mikulič Milan 0.00 (0/8Hokejbalový Klub Gbely
 Pagerka Martin 0.00 (0/16Byt Centrum Senica "B"
 Kováč Lukáš 0.00 (0/17Propria Kúty ”D”
 Kubányi Marián 0.00 (0/1Sokol Skalica
 Budinský Juraj 0.00 (0/7Sokol Skalica
 Kmoško Ondrej 0.00 (0/2ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”
 Mach Olaf 0.00 (0/2Sokol Skalica
 Michalovič Marián 0.00 (0/1ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”