Archív 2017-8:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

6. liga TT (2017-2018)
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 12 z 12 )

por.hráčbodymužstvo
1.Rácik Jozef 82.86 (58/70KST Hlohovec ”B”
2.Pilo Jozef 79.31 (69/87STK Bojničky ”A”
3.Fogel Juraj 75.64 (59/78ŠSK Šintava
4.Kriška Jakub 75.00 (60/80MSTK Leopoldov ”D”
5.Ružička Pavol 72.84 (59/81ŠK Dobrá Voda ”B”
6.Macko Ondrej 71.64 (48/67Bučany
7.Krajčo Milan 71.62 (53/74Bučany
8.Kaščák Ján 69.74 (53/76MTJ Piešťany - Moravany ”D”
9.Mihočka Radovan 69.32 (61/88Družstevník Sasinkovo
10.Holbík Daniel 67.95 (53/78ŠSK Šintava
11.Jurík Ľuboš 67.86 (38/56Bučany
12.Stranovský Martin 64.86 (48/74STK Bojničky ”A”
13.Vido Marián 64.71 (33/51OSK Zavar "B"
14.Danko Drahomír 62.50 (45/72ŠK Dobrá Voda ”B”
Javor Jozef 62.50 (40/64ŠSK Šintava
16.Boris Ľudovít ml. 62.34 (48/77Bučany
17.Vytykač Karol 60.24 (50/83MTJ Piešťany - Moravany ”D”
18.Fujala Peter 58.67 (44/75ŠK Dobrá Voda ”B”
19.Siska Tomáš 58.33 (42/72TTC Majcichov ”B”
Krajčovič Filip 58.33 (42/72TTC Majcichov ”B”
21.Páleník Michal 58.23 (46/79Družstevník Sasinkovo
22.Gažík Miroslav 57.14 (48/84MSTK Leopoldov ”D”
23.Kubala Vladimír 55.88 (38/68OSK Zavar "B"
24.Bučány Stanislav 55.70 (44/79ŠK Slávia Zeleneč
25.Toncr Branislav 53.66 (44/82ŠSK Šintava
26.Tibenský Anton 52.63 (40/76ŠK Slávia Zeleneč
27.Masaryk Dušan 51.90 (41/79KST Hlohovec ”B”
28.Dufek Bystrík 51.79 (29/56ŠK Slávia Zeleneč
29.Brenessel Daniel 51.72 (45/87MTJ Piešťany - Moravany ”D”
30.Lukačovič Mário 50.00 (22/44Bučany
Kollár Róbert ml. 50.00 (42/84TTC Majcichov ”B”
32.Kašťák Ľubomír 49.28 (34/69MSTK Leopoldov ”D”
33.Danko Milan 44.59 (33/74ŠK Dobrá Voda ”B”
34.Mosnák Miroslav 43.90 (36/82Družstevník Sasinkovo
35.Lukačovič Ladislav 43.75 (35/80ŠK Slávia Zeleneč
36.Turoň Jozef 43.06 (31/72STK Bojničky ”A”
37.Spál Ján 42.65 (29/68KST Hlohovec ”B”
38.Varga Peter 40.63 (26/64OSK Zavar "B"
39.Marekovič Tomáš 40.23 (35/87OSK Suchá nad Parnou ”B”
40.Pikna Radomír 39.39 (26/66MSTK Leopoldov ”D”
41.Bocán Ján 35.90 (28/78OSK Suchá nad Parnou ”B”
42.Tomašovič Milan 34.38 (22/64OSK Suchá nad Parnou ”B”
43.Turanský František 32.76 (19/58TTC Majcichov ”B”
44.Beránek Marián 31.11 (14/45OSK Zavar "B"
45.Čerňanský Branislav 29.69 (19/64OSK Zavar "B"
46.Markech Peter 26.67 (20/75STK Bojničky ”A”
47.Škultéty Rastislav 25.49 (13/51ŠK Slávia Zeleneč
48.Dubovský Ján 24.10 (20/83OSK Suchá nad Parnou ”B”
49.Lukačovič Milan 24.07 (13/54OSK Zavar "B"
50.Löffler Pavol ml. 22.41 (13/58Družstevník Sasinkovo
51.Behul Július 21.05 (12/57MTJ Piešťany - Moravany ”D”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 45 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Lackovič Peter 72.73 (24/33KST Hlohovec ”B”
 Bajzík Pavol 70.83 (17/24KST Hlohovec ”B”
 Zajaček Filip 63.89 (23/36MTJ Piešťany - Moravany ”D”
 Turoň Juraj 61.54 (16/26STK Bojničky ”A”
 Kollár Róbert st. 58.62 (17/29TTC Majcichov ”B”
 Štefek Ľubomír 44.74 (17/38KST Hlohovec ”B”
 Masaryk Martin 40.00 (12/30KST Hlohovec ”B”
 Gašparíková Lucia 32.00 (8/25TTC Majcichov ”B”
 Gregorička Ladislav 17.65 (6/34ŠK Dobrá Voda ”B”
 Löffler Michal 12.50 (4/32Družstevník Sasinkovo


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 23 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Varga Kristián 75.00 (12/16MSTK Leopoldov ”D”
 Stríž Jozef 50.00 (8/16ŠK Dobrá Voda ”B”
 Ovšonka Dušan 50.00 (1/2MTJ Piešťany - Moravany ”D”
 Belokostolský Martin 47.06 (8/17Bučany
 Kurek Peter 25.00 (1/4KST Hlohovec ”B”
 Domin Samuel 25.00 (1/4TTC Majcichov ”B”
 Miklovič Jozef st. 22.22 (2/9MTJ Piešťany - Moravany ”D”
 Kriška Branislav 20.00 (2/10MSTK Leopoldov ”D”
 Ďurák Tibor 20.00 (2/10MSTK Leopoldov ”D”
 Ščípa Martin 20.00 (4/20ŠSK Šintava
 Holbík Norbert 12.50 (1/8ŠSK Šintava
 Svečula Peter 12.50 (1/8MSTK Leopoldov ”D”
 Kubíček Vladimír 11.11 (1/9STK Bojničky ”A”
 Lastovička Lukáš 10.00 (1/10OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Šupa Jakub 10.00 (1/10Bučany
 Krivosudský Marek 10.00 (1/10ŠSK Šintava
 Löffler Pavol st. 7.69 (1/13Družstevník Sasinkovo
 Hulman Richard 0.00 (0/1MTJ Piešťany - Moravany ”D”
 Nemček Richard 0.00 (0/4ŠK Slávia Zeleneč
 Dubovský Jozef ml. 0.00 (0/9OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Beňo Anton 0.00 (0/4OSK Zavar "B"
 Baroš Mário 0.00 (0/2OSK Zavar "B"
 Spora Jaroslav 0.00 (0/1MTJ Piešťany - Moravany ”D”
 Kavulják Matej 0.00 (0/9OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Harský Patrik ml. 0.00 (0/6STK Bojničky ”A”
 Vavro Miroslav 0.00 (0/2KST Hlohovec ”B”
 Kollár Ivan 0.00 (0/4KST Hlohovec ”B”
 Pavelka Viliam 0.00 (0/2STK Bojničky ”A”
 Šupala Tomáš 0.00 (0/6ŠK Slávia Zeleneč
 Miklovič Jozef 0.00 (0/1Bučany
 Krchňák Peter 0.00 (0/3Bučany
 Miklošík Branislav 0.00 (0/4ŠSK Šintava
 Báby Ľuboš 0.00 (0/4ŠSK Šintava
 Diškanec Vladimír 0.00 (0/4ŠSK Šintava
 Dolnák Miloš 0.00 (0/1STK Bojničky ”A”
 Adámek Ján 0.00 (0/4OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Florkovič Ľuboš 0.00 (0/1Bučany
 Marcinka Miroslav 0.00 (0/4MSTK Leopoldov ”D”
 Bežuch Jakub 0.00 (0/2Bučany