Do začiatku sezóny zostáva ešte:

Archív 2017-8:

Tabuľky:
1l_tab_ziaci , 2l_tab_tt , 2l_tab_ziaci , 3l_tab_tt , 4l_tab_tt , 5l_tab_se , 5l_tab_tt , 6l_tab_tt , 7l_tab_tt , 8l_tab_tt , 9l_tab_tt
 
———   Slavoj Sládkovičovo "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   Slavoj Sládkovičovo "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "A"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky
———   OSTK Špačince "B"   ———
Tabuľka   Úspešnosť   Výsledky

Úspešnosť jednotlivcov:

Oblasť TT (aktuálny) .. úspešnosť v 6.lige .. x 0.8, v 7.lige .. x 0.6, v 8.lige .. x 0.4 a v 9.lige .. x 0.4
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 52 z 52 )

por.hráčbodymužstvo
1.Pavlík Marek 100.00 (40/40Victória Buková
2.Stehlík Emil 94.12 (64/68OSK Krakovany
3.Hulman Rastislav 90.79 (69/76ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
4.Rehák Ladislav 88.24 (60/68ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
5.Karel Pavol 84.31 (43/51STK Hoste
6.Šulko Daniel 80.00 (40/50OSTK Špačince ”B”
7.Žiška Drahomír 79.25 (42/53OSTK Špačince ”B”
8.Farbiak Marek 79.17 (38/48ŠKP Trnava ”B”
9.Vyskoč Andrej 78.57 (33/42Victória Buková
10.Križan Peter 72.37 (55/76OSK Suchá nad Parnou
11.Koiš Pavol 69.81 (37/53OŠK Veselé
12.Kormúth Miloš 69.64 (39/56Slavoj Boleráz
13.Svetlík Ján 68.35 (54/79ZŠK Mesta Vrbové ”B”
14.Cvik Anton 67.11 (51/76Slavoj Boleráz
15.Rácik Jozef 66.29 (58/70 x0.8KST Hlohovec ”B”
16.Pilo Jozef 63.45 (69/87 x0.8STK Bojničky ”A”
17.Kubíček Vladimír 63.16 (48/76STK Hoste
18.Izakovič Rudolf 62.34 (48/77OSK Suchá nad Parnou
19.Kormúth Roman 60.87 (42/69OSK Suchá nad Parnou
20.Riapoš Ján 60.71 (34/56ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
21.Fogel Juraj 60.51 (59/78 x0.8ŠSK Šintava
22.Kriška Jakub 60.00 (60/80 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
23.Janošík Anton 58.75 (47/80OŠK Veselé
24.Ružička Pavol 58.27 (59/81 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
25.Macko Ondrej 57.31 (48/67 x0.8Bučany
26.Krajčo Milan 57.30 (53/74 x0.8Bučany
27.Kaščák Ján 55.79 (53/76 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
28.Pisarčík Daniel 55.50 (74/80 x0.6KST Dlhá
29.Mihočka Radovan 55.45 (61/88 x0.8Družstevník Sasinkovo
30.Šulko Vladimír 55.10 (27/49OSTK Špačince ”B”
31.Szilágyi Peter 54.40 (68/75 x0.6STK Voderady
32.Holbík Daniel 54.36 (53/78 x0.8ŠSK Šintava
33.Jurík Ľuboš 54.29 (38/56 x0.8Bučany
34.Novák Jozef 53.16 (42/79OSK Suchá nad Parnou
35.Chnapko Pavol 52.99 (68/77 x0.6TJ Kočín-Lančár
36.Beluský Milan 52.05 (38/73ZŠK Mesta Vrbové ”B”
37.Stranovský Martin 51.89 (48/74 x0.8STK Bojničky ”A”
38.Horváth Matej 51.82 (76/88 x0.6KST Dlhá
39.Vido Marián 51.76 (33/51 x0.8OSK Zavar "B"
40.Vlkovič Jakub 51.43 (72/84 x0.6STO Chtelnica
41.Danko Drahomír 50.00 (45/72 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
Javor Jozef 50.00 (40/64 x0.8ŠSK Šintava
43.Boris Ľudovít ml. 49.87 (48/77 x0.8Bučany
44.Reško Roman 49.29 (69/84 x0.6STO Chtelnica
45.Sedlák Bohuš 49.18 (30/61STK Hoste
46.Duran Peter 49.06 (26/53Victória Buková
47.Andris Rastislav 48.44 (31/64OSK Krakovany
48.Predný Patrik 48.33 (29/60OSK Krakovany
49.Vytykač Karol 48.19 (50/83 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
50.Šulko Peter 48.15 (26/54OSTK Špačince ”B”
51.Ušiak Matúš 48.00 (36/75OŠK Veselé
52.Vittek Libor 47.89 (34/71Victória Buková
53.Fujala Peter 46.93 (44/75 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
54.Siska Tomáš 46.67 (42/72 x0.8TTC Majcichov ”B”
Krajčovič Filip 46.67 (42/72 x0.8TTC Majcichov ”B”
56.Rolenčík František 46.67 (28/60STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
57.Páleník Michal 46.58 (46/79 x0.8Družstevník Sasinkovo
58.Gažík Miroslav 45.71 (48/84 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
59.Kubala Vladimír 44.71 (38/68 x0.8OSK Zavar "B"
60.Bučány Stanislav 44.56 (44/79 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
61.Hesko Juraj 44.29 (62/84 x0.6OFK Trebatice
62.Schmidt Branislav 43.70 (59/81 x0.6STK Trakovice
63.Musil Vladimír 43.37 (60/83 x0.6KST Dlhá
64.Rapant Miloš 43.33 (26/60STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
65.Svetlík Ladislav 43.24 (32/74ZŠK Mesta Vrbové ”B”
66.Skýpala Marek 42.97 (53/74 x0.6STO Chtelnica
67.Toncr Branislav 42.93 (44/82 x0.8ŠSK Šintava
68.Zlatohlávek Ľuboš 42.65 (59/83 x0.6STK Voderady
69.Vlkovič Tomáš 42.50 (34/80ŠKP Trnava ”B”
70.Tibenský Anton 42.11 (40/76 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
71.Vráblik Ľuboš 41.77 (33/79Slavoj Boleráz
72.Masaryk Dušan 41.52 (41/79 x0.8KST Hlohovec ”B”
73.Dufek Bystrík 41.43 (29/56 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
74.Brenessel Daniel 41.38 (45/87 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
75.Chnapko Juraj 41.33 (31/45 x0.6TJ Kočín-Lančár
76.Mráz Ľuboš 41.25 (55/80 x0.6STO Chtelnica
77.Janošík Ján 40.91 (18/44OŠK Veselé
78.Kollár Róbert ml. 40.00 (42/84 x0.8TTC Majcichov ”B”
79.Ďurák Tibor 40.00 (48/72 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
80.Malovec Andrej 39.47 (30/76ŠKP Trnava ”B”
81.Kašťák Ľubomír 39.42 (34/69 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
82.Michalec Rastislav 37.74 (22/68; 46/64; x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
83.Matovič Tibor 37.50 (15/40STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
84.Lukačovič Mário 37.44 (22/44; 68/78 x0.8; x0.4Bučany
85.Podmaka Mário 36.84 (21/57OSTK Špačince ”B”
86.Mihálik František 36.54 (19/52STK Hoste
87.Baranovič Mário 36.34 (43/71 x0.6STK Trakovice
88.Maco Ján 35.85 (49/82 x0.6OFK Trebatice
89.Danko Milan 35.68 (33/74 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
90.Vépy Peter 35.56 (16/45ŠKP Trnava ”B”
Tupý Bystrík 35.56 (56/63 x0.4STK Trakovice ”B”
92.Mosnák Miroslav 35.12 (36/82 x0.8Družstevník Sasinkovo
93.Lukačovič Ladislav 35.00 (35/80 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
94.Chudý Peter 34.84 (54/62 x0.4STK Trakovice ”B”
95.Lukačovič Dušan 34.69 (37/64 x0.6OŠK Križovany ”B”
96.Turoň Jozef 34.44 (31/72 x0.8STK Bojničky ”A”
97.Brenesselová Alžbeta 34.38 (22/64ZŠK Mesta Vrbové ”B”
98.Usiak Roman 34.29 (48/84 x0.6OFK Trebatice
99.Spál Ján 34.12 (29/68 x0.8KST Hlohovec ”B”
100.Vӧrӧš Norbert 34.09 (50/88 x0.6STK Voderady
101.Benedikovič Roman 33.75 (45/80 x0.6Nižná
102.Gajdoš Karol st. 33.64 (37/66 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
103.Plachý Róbert 33.18 (73/88 x0.4Victória Buková "B"
104.Masaryk Martin 32.86 (46/56 x0.4KST Hlohovec ”C”
105.Loffler Pavol 32.80 (41/50 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
106.Lukačovič Timotej 32.73 (48/88 x0.6OŠK Križovany ”B”
107.Varga Peter 32.50 (26/64 x0.8OSK Zavar "B"
108.Machač Ondrej 32.37 (41/76 x0.6OFK Trebatice
109.Marekovič Tomáš 32.18 (35/87 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
110.Červeňák Martin 32.14 (45/56 x0.4Victória Buková "B"
111.Belokostolský Martin 32.00 (60/75 x0.4Bučany ”B”
112.Pikna Radomír 31.52 (26/66 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
113.Giebel Írek 31.33 (65/83 x0.4Victória Buková "B"
114.Miklovič Jozef st. 31.30 (54/69 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
115.Mikuš Kamil 30.68 (45/88 x0.6Nižná
116.Kobolka Štefan 30.62 (62/81 x0.4STO TJ Slovan Červeník
117.Löffler Michal 30.48 (48/63 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
118.Drgoň Marián 30.38 (40/79 x0.6STK Trakovice
119.Piačka Patrik 29.80 (38/51 x0.4STO Chtelnica ”B”
120.Bežuch Jakub 29.14 (51/70 x0.4Bučany ”B”
121.Hruška Ivan 29.12 (33/68 x0.6TJ Kočín-Lančár
122.Bocán Ján 28.72 (28/78 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
123.Magala Dušan 28.65 (53/74 x0.4STK Sokolovce
124.Kováč Martin 28.64 (58/81 x0.4STO Chtelnica ”B”
125.Čech Viktor 28.47 (28/59 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
126.Klištinec Daniel 28.28 (41/58 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
127.Kadúc Matej 28.21 (55/78 x0.4STO Chtelnica ”B”
128.Polčan Jozef 27.89 (53/76 x0.4OFK Trebatice ”B”
129.Tomašovič Milan 27.50 (22/64 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
130.Švík Cyril 26.83 (55/82 x0.4STO TJ Slovan Červeník
131.Franko Tomáš 26.67 (40/60 x0.4STK Bojničky ”B”
132.Lukáčik Martin 26.21 (57/87 x0.4STO Chtelnica ”B”
Turanský František 26.21 (19/58 x0.8TTC Majcichov ”B”
134.Gažík Roman 26.19 (55/84 x0.4STO TJ Slovan Červeník
135.Mrázik Tomáš 25.95 (32/74 x0.6TJ Kočín-Lančár
136.Dudáš Miroslav 25.56 (23/54 x0.6OŠK Križovany ”B”
137.Štefanka Emil 25.26 (24/57 x0.6OSK Krakovany ”B”
138.Vetrík Jaroslav 25.07 (47/75 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
139.Beránek Marián 24.89 (14/45 x0.8OSK Zavar "B"
140.Urban Stanislav 24.55 (54/88 x0.4OFK Trebatice ”B”
141.Vida Kristián 24.44 (22/54 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
142.Mizera Róland 24.30 (48/79 x0.4STK Voderady ”B”
143.Foltýn Peter 24.29 (51/84 x0.4OFK Trebatice ”B”
Blaško Jozef 24.29 (34/84 x0.6Nižná
145.Čerňanský Branislav 23.75 (19/64 x0.8OSK Zavar "B"
146.Čelín Anton 23.66 (28/71 x0.6OSK Krakovany ”B”
147.Harský Patrik ml. 23.53 (30/51 x0.4STK Bojničky ”C”
148.Marcinka Miroslav 23.00 (23/60 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
149.Kubíček Vladimír 22.67 (34/60 x0.4STK Bojničky ”B”
150.Krivosudský Marek 22.54 (40/71 x0.4ŠSK Šintava ”B”
151.Ďurža Ivan 22.22 (16/72OSK Krakovany
152.Lopatka Igor 22.06 (15/68Slavoj Boleráz
153.Ušák Ján 21.88 (35/64 x0.4STK Trakovice ”B”
154.Hyža Tomáš 21.67 (26/72 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
155.Tučnovič Stanislav 21.50 (43/80 x0.4STK Voderady ”B”
156.Markech Peter 21.33 (20/75 x0.8STK Bojničky ”A”
157.Nemček Richard 21.32 (27/76 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
158.Hargaš Roman 21.03 (41/78 x0.4STO TJ Slovan Červeník
159.Benedikovič Erik 20.95 (22/63 x0.6Nižná
160.Markech Andrej 20.71 (29/56 x0.4STK Bojničky ”C”
161.Bašovská Dominika 20.63 (33/64 x0.4STK Trakovice ”B”
162.Karhan Miroslav 20.57 (34/57; 19/44 x0.4; x0.4Bučany ”B”
163.Škultéty Rastislav 20.39 (13/51 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
164.Vittek Alojz 20.26 (39/77 x0.4Victória Buková "B"
165.Šupa Jakub 20.00 (32/64 x0.4Bučany ”C”
166.Mišči Jakub 20.00 (18/54 x0.6STK Trakovice
167.Báby Ľuboš 19.71 (34/69 x0.4ŠSK Šintava ”B”
168.Tomášik Marián 19.50 (39/80 x0.4STK Sokolovce
169.Dubovský Ján 19.28 (20/83 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
170.Lukačovič Milan 19.26 (13/54 x0.8OSK Zavar "B"
Hulman Richard 19.26 (26/54 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
172.Vígh Marek 19.23 (25/52 x0.4STK Voderady ”B”
173.Ondrejovič Jaromír 18.62 (27/87 x0.6OSK Krakovany ”B”
174.Zwiržina Michal 18.57 (26/84 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
175.Pauko Jozef 18.18 (8/44OŠK Veselé
176.Löffler Pavol ml. 17.93 (13/58 x0.8Družstevník Sasinkovo
177.Piovarči Martin 17.47 (38/87 x0.4STK Sokolovce
178.Bálent Ivan 17.05 (26/61 x0.4KST Hlohovec ”C”
179.Behul Július 16.84 (12/57 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
180.Šlacer Michal 16.60 (13/47 x0.6KST Dlhá
181.Valo František 15.00 (15/60 x0.6OSK Krakovany ”B”
Fulír David 15.00 (15/40 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
183.Pavelka Viliam 14.90 (19/51 x0.4STK Bojničky ”B”
184.Lovás Roman 14.40 (18/50 x0.4STK Voderady ”B”
185.Trubač Ján 13.49 (28/83 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
186.Matovič Tomáš 13.33 (14/63 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
187.Ovšonka Dušan 13.10 (19/58 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
188.Miklovič Jozef ml. 13.00 (13/40 x0.4Bučany ”C”
189.Šmidovič Anton 12.80 (16/75 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
190.Diškanec Vladimír 11.61 (18/62 x0.4ŠSK Šintava ”B”
191.Čapkovičová Lucia 11.43 (18/63 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
192.Dubovský Vladimír 11.33 (17/60 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
193.Regina Vladimír 10.96 (20/73 x0.4OFK Trebatice ”B”
194.Klučovský Martin 10.83 (13/48 x0.4STK Sokolovce
195.Mrázik Stanislav ml. 10.65 (11/62 x0.6TJ Kočín-Lančár
196.Franko David 8.78 (9/41 x0.4STK Bojničky ”C”
197.Jardek Ivan 7.64 (7/55 x0.6OŠK Križovany ”B”
198.Lesay Pavol 7.11 (8/45 x0.4KST Hlohovec ”C”
199.Boor Jaroslav st. 6.82 (3/44ŠKP Trnava ”B”
200.Topor Miroslav 6.06 (10/66 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
201.Dolnák Miloš 6.00 (9/60 x0.4STK Bojničky ”B”
202.Škoda Michal 5.56 (5/36 x0.4STK Bojničky ”C”
203.Čápková Martina 5.38 (7/52 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
204.Šupala Tomáš 4.75 (7/59 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
205.Rolenčík Adrián 2.63 (5/76 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
206.Krajčovičová Soňa 2.40 (3/50 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 41/45/33 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Varga Tomáš 100.00 (34/34ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Lackovič Ján 74.19 (23/31ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Gajarský Peter 63.89 (23/36STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
 Lackovič Peter 58.18 (24/33 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Bajzík Pavol 56.67 (17/24 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Banáš Peter 55.26 (21/38STK Hoste
 Zajaček Filip 51.11 (23/36 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
 Turoň Juraj 49.23 (16/26 x0.8STK Bojničky ”A”
 Kollár Róbert st. 46.90 (17/29 x0.8TTC Majcichov ”B”
 Sládkovič Stanislav 39.13 (15/23 x0.6OŠK Križovany ”B”
 Štefek Ľubomír 35.79 (17/38 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Gáži Marcel 30.00 (21/42 x0.6KST Dlhá
 Surkoš Miroslav 29.57 (17/23 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
 Polakovič Ivan 28.33 (17/36 x0.6OŠK Križovany ”B”
 Mišči Jozef 26.09 (15/23 x0.4Victória Buková "B"
 Gašparíková Lucia 25.60 (8/25 x0.8TTC Majcichov ”B”
 Blanár Maroš 25.16 (13/31 x0.6Nižná
 Kriška Branislav 24.62 (16/39 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
 Vlkovič Ivan 23.53 (20/34 x0.4STO Chtelnica ”B”
 Hanzel Jozef 23.33 (21/36 x0.4STK Voderady ”B”
 Kiral Alexander 22.73 (5/22Victória Buková
 Svitek Jozef 20.00 (4/20OŠK Veselé
 Urbanovská Viktória 19.49 (19/39 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
 Holbík Norbert 18.60 (20/43 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Gajda Peter 15.00 (9/24 x0.4Bučany ”C”
 Gregorička Ladislav 14.12 (6/34 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
 Svečula Peter 13.50 (9/40 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
 Vršecký Peter 13.33 (14/42 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Krchňák Peter 12.31 (8/26 x0.4Bučany ”B”
 Boris Jaroslav 12.31 (8/26 x0.4Bučany ”C”
 Spora Jaroslav 12.00 (9/30 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Uhrovič Viliam 12.00 (9/30 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Kurek Peter 11.25 (9/32 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Seitler Vladimír 10.91 (6/33 x0.6OSK Krakovany ”B”
 Pavelek Roman 8.00 (4/20 x0.4Bučany ”C”
 Nedorost Ľubomír 7.89 (5/38 x0.6OSK Krakovany ”B”
 Vavro Miroslav 7.80 (8/41 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Dolnák Michal 5.45 (3/22 x0.4STK Bojničky ”C”
 Šiška Milan 5.33 (4/30 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Michalec Peter 4.44 (2/18 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
 Varga Alexander 2.94 (1/34STK Hoste
 Jáger Branislav 2.94 (1/34OSTK Špačince ”B”
 Klučovský Ján 1.86 (2/43 x0.4STK Sokolovce
 Hauptvogl Anton 1.74 (1/23 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Schiffel Vladimir 1.60 (1/25 x0.4STK Voderady ”B”
 Harský Patrik 0.00 (0/18 x0.4STK Bojničky ”C”
 Pavelková Tamara 0.00 (0/22 x0.4STK Bojničky ”C”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 21/23/17 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Didukh Viktor 100.00 (4/4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Krupanský Ján 100.00 (4/4Slavoj Boleráz
 Ozábal Ladislav 94.12 (16/17Slavoj Boleráz
 Varga Kristián 60.00 (12/16 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
 Martonkovič František 60.00 (1/1 x0.6STO Chtelnica
 Strečanský Daniel 60.00 (3/5OSTK Špačince ”B”
 Olah Maroš 40.00 (1/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Stríž Jozef 40.00 (8/16 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
 Chudý Šimon 40.00 (2/2 x0.4STK Trakovice ”B”
 Regina Ladislav 40.00 (12/12 x0.4OFK Trebatice ”B”
 Červenková Lenka 40.00 (1/1 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Šiška Peter 38.89 (7/18ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Ščípa Martin 34.29 (18/21 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Čápka Jozef 33.33 (5/6 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Bohunický Miroslav 33.33 (3/9OSTK Špačince ”B”
 Stolár Andrej 30.00 (12/16 x0.4STK Sokolovce
 Kánová Alena 30.00 (3/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Valo Juraj 30.00 (6/8 x0.4OFK Trebatice ”B”
 Kašak Peter 30.00 (3/4 x0.4Victória Buková "B"
 Ješko Marek 26.67 (4/6 x0.4STO TJ Slovan Červeník
 Goláň Peter 25.00 (2/8ŠKP Trnava ”B”
 Kupec Igor 22.22 (2/9ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Malovec Anton 20.00 (4/8 x0.4STO TJ Slovan Červeník
 Domin Samuel 20.00 (1/4 x0.8TTC Majcichov ”B”
 Zwiržina Matej 20.00 (3/15ŠKP Trnava ”B”
 Náhlik Pavol 20.00 (1/5ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Schiffel Vladimír 18.46 (4/13 x0.6STK Voderady
 Zachar Ondrej 16.67 (5/12 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
 Bednárik Ján 16.00 (2/5 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Miklošík Branislav 11.11 (5/18 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Pajonk František 10.00 (2/8 x0.4STK Bojničky ”B”
 Herák Branislav 10.00 (1/6 x0.6KST Dlhá
 Fiala Milan 10.00 (1/6 x0.6KST Dlhá
 Sitár Ľuboš st. 9.23 (3/13 x0.4STK Voderady ”B”
 Lastovička Lukáš 8.00 (1/10 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Zubák Marián 7.69 (1/13ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Mrázik Stanislav 7.50 (1/8 x0.6TJ Kočín-Lančár
 Hulík Marek 7.50 (3/16 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
 Jankech Peter ml. 7.27 (2/11 x0.4OFK Trebatice ”B”
 Zabrodský Alexander 7.06 (3/17 x0.4STO Chtelnica ”B”
 Löffler Pavol st. 6.15 (1/13 x0.8Družstevník Sasinkovo
 Šuran Vladimír 6.00 (3/20 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Florkovič Ľuboš 4.00 (1/10 x0.4Bučany ”C”
 Orešanský Vít 3.33 (1/18 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
 Mika Ján 3.08 (1/13 x0.4STO TJ Slovan Červeník
 Mosný Ladislav 2.86 (1/14 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Zemko Július 0.00 (0/1OSTK Špačince ”B”
 Figedy Róbert 0.00 (0/7ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Tokoš Tomáš 0.00 (0/13 x0.6TJ Kočín-Lančár
 Šurín Zdeno 0.00 (0/4 x0.6OSK Krakovany ”B”
 Dubovský Jozef ml. 0.00 (0/9 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Beňo Anton 0.00 (0/4 x0.8OSK Zavar "B"
 Baroš Mário 0.00 (0/2 x0.8OSK Zavar "B"
 Foltín Martin 0.00 (0/4 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
 Hrnčiar Patrik 0.00 (0/20 x0.6OŠK Križovany ”B”
 Kavulják Matej 0.00 (0/9 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Hruška Matúš 0.00 (0/1 x0.6TJ Kočín-Lančár
 Kollár Ivan 0.00 (0/4 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Mikuš Martin 0.00 (0/6 x0.6Nižná
 Kučera Juraj 0.00 (0/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Delinčák Ľuboš 0.00 (0/4 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Mruškovič Samuel 0.00 (0/2 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Miklovič Jozef 0.00 (0/1 x0.8Bučany
 Balážová Sára 0.00 (0/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Lackovič Ján ml. 0.00 (0/12ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Adámek Ján 0.00 (0/4 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Čierny Radovan 0.00 (0/4 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
 Franko Milan 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Dlhoš Peter 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Miklovič Igor 0.00 (0/3 x0.4STK Bojničky ”C”
 Lőrinc Matej 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Baláž Dominik 0.00 (0/8 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Jankechová Barbora 0.00 (0/10 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Florkovičová Dáša 0.00 (0/4 x0.4Bučany ”C”
 Zolvík Miroslav st. 0.00 (0/17 x0.4STK Voderady ”B”
 Pavlovská Elena 0.00 (0/2 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Červenka Ľubomír 0.00 (0/1 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Turoň Jozef ml. 0.00 (0/1 x0.4STK Bojničky ”C”
 Horváth Bystrík 0.00 (0/19 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Danko Martin 0.00 (0/6 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Danko Matej 0.00 (0/1 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”