Diskusia:

Reagujete na príspevok: M SR- družstiev -st. žiaci + školské M SR v stolnom tenise. autora: Karol Gajdoš st. (pridané: 15.05.2018 21:32)
Aj keď trochu oneskorene , rád by som informoval o M-SR družstiev st. žiakov (1.5.2018 - Ružomberok). ktorého sa zúčastnili žiaci J.Bohuníc ako víťaz krajskej 1. ligy . Veľké očakávania sme nemali, už účasť na tomto podujatí je pre J. Bohunice veľkým úspechom. Na turnaji sa zišla takmer celá slovenská špička , zvíťazila ŠOG Nitra pred Ružomberkom a Topoľčanmi. Naši mali šancu obsadiť aspoň predposledné 7. miesto o ktoré bojovali s Belou nad Cirochou . Začali dobre , viedli 2 : 0 , avšak súperovi sa podarilo otočiť a zvíťaziť najtesnejším pomerom 3: 2 (hralo sa do tretieho víťazného bodu) . Naši tak obsadili posledné 8.miesto, ale rozhodne nesklamali. Na druhý deň sa družstvo presunulo do Prešova na školské M- SR v st. tenise žiakov základných škôl, kde sa nám už darilo oveľa viac , keďže sme obsadili veľmi pekné 5. miesto , keď prvé štyri družstvá boli opäť zložené z hráčov slovenskej špičky . Len pre ilustráciu , víťazné družstvo z Prievidze hralo v zložení Goldír, Delinčák, Ivančo , čo hráč to už pojem v mládežníckom st. tenise.Viac si môžete prečítať na stránke https://stolny-tenis-jaslovske-bohunic8.webnode.sk/

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 5 dní a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://spacincett.php5.sk/wap/df.php
na hlavnú úroveň