Diskusia:

Reagujete na príspevok: Záhada v OBSTZ autora: Racz Ludo (pridané: 04.11.2018 21:56, expiruje o 46d. )
Vážení nadšenci a milovníci stolného tenisu,
Chcem sa Vás všetkých spýtať otázočku či je možné aby vo výkonnom výbore vykonávali funkciu dvaja ľudia z toho istého oddielu? Chcel by som v prvom rade aby sa mi k tomuto vyjadrili oblastný a krajský činovníci z výkonných výborov z vedenia súťaží. Lebo pokiaľ viem tak podľa uvedených pravidiel OBSTZ to nie je možné.


Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 5 dní a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

noexpand Re:Záhada v OBSTZ
Zdravím všetkých stolných tenistov a fanúšikov tohoto športu prečo chcem reagovať na tento príspevok nedá mi kritika??? alebo námietka pána Racza takže neviem odkiaľ alebo s akého klubu ste ale ak ste s tt oblasti a ste hráčom alebo fanúšikom stolného tenisu tak ste mohli kandidovať do výboru alebo dokonca aj na sekretára ostz ak vás to tak zaujíma potom iste viete že sa dlho hľadali kandidáti a nehlásil sa nikto až sa konečne podujal na túto funkciu alebo skôr poslanie?? pan Hulík a situácia sa konečne ukludnila a po jeho nástupe do funkcie je oblastný výbor v plnom zložení a funkční za čo mu patrí vďaka a aj môj obdiv a určite nie len môj takže dúfam že v najbližších voľbách na funkcie alebo do výboru obsz TT budete kandidovať aj Vy pan Rácz a nie ste len kritik ja bych to nazval aj inak ale nie nazvem to len kritik lebo tých je všade a aj tt oblasti plno a sú bez konkrétneho riešenia dúfam že Vy tam nepatríte a presvedčíte nás o opaku s úctov H. D.
Holbík Daniel ( pridané: 10.11.2018 13:23, expiruje o 46d. )
noexpand Re:Záhada v OBSTZ
Vážený pán Racz, Vaša ”záhada” sa deje v trnavskej oblasti? Ak áno, preverte si znovu vaše zdroje informácií ohľadom členov VV. Prajem všetkým pekný deň...
Tibenský Vladimír ( pridané: 06.11.2018 17:44, expiruje o 46d. )
Re(2):Záhada v OBSTZ
Príjemný dobrý večer prajem,
ďakujem Vám za reakciu pán Tibenský. Podľa toho čo viem ja tak vo VV nemôžu byť dvaja členovia z toho istého oddielu.Vy a pán Hulík ste z rovnakého oddielu pokiaľ sa nemýlim.Týmto nechcem niekoho podozrievať a nedaj bože uraziť len chcem poukázať na túto skutočnosť že to takto je.
Prajem príjemkný zvyšok dňa
Racz Ludo ( pridané: 06.11.2018 21:04, expiruje o 46d. )
Re(3):Záhada v OBSTZ
Pán Hulík nieje členom ŠK Blava Jaslovské Bohunice a ani nefiguruje na žiadnej súpiske. Hráčom je jeho syn Marek to Vás asi poplietlo... Inak veľmi by ma zaujímalo kde by som si mohol nájsť Vami spomínané pravidlo o počte členov VV z jedného oddielu.
Prajem pekný večer
Tibenský Vladimír ( pridané: 06.11.2018 22:01, expiruje o 46d. )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://spacincett.php5.sk/wap/df.php
na hlavnú úroveň