Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 5 dní a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 43

Spôsob zobrazenia príspevkov: HIERARCHICKY .. prepnúť na chronologicky ( posledný príspevok: 10.11.2018 13:23 ):

noexpand Záhada v OBSTZ
Vážení nadšenci a milovníci stolného tenisu,
Chcem sa Vás všetkých spýtať otázočku či je možné aby vo výkonnom výbore vykonávali funkciu dvaja ľudia z toho istého oddielu? Chcel by som v prvom rade aby sa mi k tomuto vyjadrili oblastný a krajský činovníci z výkonných výborov z vedenia súťaží. Lebo pokiaľ viem tak podľa uvedených pravidiel OBSTZ to nie je možné.
Racz Ludo ( pridané: 04.11.2018 21:56, expiruje o 48d. )
Re:Záhada v OBSTZ
Zdravím všetkých stolných tenistov a fanúšikov tohoto športu prečo chcem reagovať na tento príspevok nedá mi kritika??? alebo námietka pána Racza takže neviem odkiaľ alebo s akého klubu ste ale ak ste s tt oblasti a ste hráčom alebo fanúšikom stolného tenisu tak ste mohli kandidovať do výboru alebo dokonca aj na sekretára ostz ak vás to tak zaujíma potom iste viete že sa dlho hľadali kandidáti a nehlásil sa nikto až sa konečne podujal na túto funkciu alebo skôr poslanie?? pan Hulík a situácia sa konečne ukludnila a po jeho nástupe do funkcie je oblastný výbor v plnom zložení a funkční za čo mu patrí vďaka a aj môj obdiv a určite nie len môj takže dúfam že v najbližších voľbách na funkcie alebo do výboru obsz TT budete kandidovať aj Vy pan Rácz a nie ste len kritik ja bych to nazval aj inak ale nie nazvem to len kritik lebo tých je všade a aj tt oblasti plno a sú bez konkrétneho riešenia dúfam že Vy tam nepatríte a presvedčíte nás o opaku s úctov H. D.
Holbík Daniel ( pridané: 10.11.2018 13:23, expiruje o 48d. )
Re:Záhada v OBSTZ
Vážený pán Racz, Vaša ”záhada” sa deje v trnavskej oblasti? Ak áno, preverte si znovu vaše zdroje informácií ohľadom členov VV. Prajem všetkým pekný deň...
Tibenský Vladimír ( pridané: 06.11.2018 17:44, expiruje o 48d. )
Re(2):Záhada v OBSTZ
Príjemný dobrý večer prajem,
ďakujem Vám za reakciu pán Tibenský. Podľa toho čo viem ja tak vo VV nemôžu byť dvaja členovia z toho istého oddielu.Vy a pán Hulík ste z rovnakého oddielu pokiaľ sa nemýlim.Týmto nechcem niekoho podozrievať a nedaj bože uraziť len chcem poukázať na túto skutočnosť že to takto je.
Prajem príjemkný zvyšok dňa
Racz Ludo ( pridané: 06.11.2018 21:04, expiruje o 48d. )
Re(3):Záhada v OBSTZ
Pán Hulík nieje členom ŠK Blava Jaslovské Bohunice a ani nefiguruje na žiadnej súpiske. Hráčom je jeho syn Marek to Vás asi poplietlo... Inak veľmi by ma zaujímalo kde by som si mohol nájsť Vami spomínané pravidlo o počte členov VV z jedného oddielu.
Prajem pekný večer
Tibenský Vladimír ( pridané: 06.11.2018 22:01, expiruje o 48d. )
noexpand Pinec
Chcel by som vam ukazat nas novy softvare na riadenie sutazi je to proste genialne od dalsej sezony odporucam aj pre TT kraj
https://pinec.bstz.sk/zapas/4119
Andrej Cajkovic ( pridané: 16.10.2018 23:59 )
Re:Pinec
Čajo, vyzerá to veľmi dobre. Možno vedenie zváži prechod z Pinca na túto, ak to niekto znalý uzná za lepšie.
Karol Nagy ( pridané: 20.10.2018 22:27 )
noexpand Sidov memmoriál 2018 Pata
Ako pozerám výsledky, ktoré sem Miro ”po úprave” nahodil, je mi dosť smutne. A nie z môjho umiestnenia, ale hlavne z toho, že sa objavili skoro až po týždni, neúplné a so značnými chybami. Na druhej strane ma teší, že ešte patrím medzi mládež, nakoľko v nadpise figuruje názov turnaja, Slovenský pohár mládeže. To, že v dnešnej počítačovej dobe je pre niekoho problém výsledky zverejniť ihned po skončení turnaja, napovedá o všeličom. Len dúfam, že tento, bezpochyby obľúbený turnaj sa dožije aj svojho jubilejného, XX-ho ročníka.
Karol Nagy ( pridané: 06.10.2018 05:27 )
Re:Sidov memmoriál 2018 Pata
Dobrý deň. Nedá mi zareagovať na Váš príspevok ohľadne Sidovo memoriálu. Sice trochu neskor (nakoľko nie vždy sledujem co sa tu deje a píše), ale predsa. Neviem či chyby boli vo výsledkoch alebo len v označení turnaja. Myslím si, že organizátori určite neurobili niečo schválne a chybička sa vždy nájde. To, že na riadenie turnaja sú využívané programy, ktoré boli určené pre riadenie turnajov Slovenského pohára mládeže a sú prioritne nastavené tak, aby organizátor nemusel strážiť všetky položky v programe. Ak ho niekto použije na riadenie iného turnaja, tak je tam potrebné urobiť viac zmien v názvoch nastavení turnaja a podobne. K ovládaniu programu je potrebná i jeho znalosť a nie vždy to postačuje. Zmeny v systéme SPM vedú i k zmenám programov a vytvoreniu nových verzíí a nie vždy si organizátor vyberie správnu verziu pre riadenie svojho turnaja. Ten kto si to nevyskúšal si to len ťažko vie predstaviť. Takže preto ste boli zaradení medzi mládež. K zverejneniu výsledkov, je to skôr dobrá voľa organizátora. Už som zažil veľa krát, že výsledky neboli zverejnené alebo mi napísali len umiestnenie na prvých troch miestach. Dokonca jeden organizátor detského turnaja ma slušne poslal niekam a ešte sa spýtal načo mi to bude. Napriek tomu si myslím, že v dnešnej dobe je veľmi dobré ak sú výsledky zverejnené. Nie vždy sa výsledky dajú zverejniť po skončení turnaja. Poznám to, nakoľko už mám za sebou pár zorganizovaných turnajov. Nie je to len o tom, treba ich upratať, prehodiť do súboru, ktorý bude čitateľný pre každý prehliadač a podobne. Určite sú mnohí šikovnejší ako ja a povedie si, že to tak dlho netrvá a dá sa urobiť za kratšiu dobu. Všetko záleží na tom ako ste zdatný vo výpočtovej technike a ovládaniu jednotlivých programov. Nuž a ešte jedna pripomienka pre organizátora neskončí turnaj posledným zápasom a odovzdaním cien pre víťazov. Treba po sebe a po druhých upratať, dať miesto do pôvodného stavu, vyúčtovať turnaj a podobných milión drobností a nie vždy je potom chuť sa pustiť do spracovávania výsledkov a podobne. I mne sa veľa krát stalo, že výsledky som uverejnil neskôr a tiež s chybami. Inak kto nič nerobí nič nepokazí :). A organizátorom prajem veľa chuti do ďalšej práce a určite sa poučia zo svojích chýb a budú sa snažiť ich o rok opraviť a vyvarovať sa im (aspoň tak to robím ja).
Ondrej Kmoško ( pridané: 21.10.2018 11:10 )
Re(2):Sidov memmoriál 2018 Pata
Ja by som k tejto Vašej reakcii dodal len toľko, že fakt, že doteraz k tejto téme nikto zo zainteresovaných sa nevyjadril, hovorí sám za seba! O ostatných Vašich postrehoch sa radšej nebudem vyjadrovať, nechal by som to na každého, kto na túto jedinečnú stránku chodí pravidelnejšie, ako raz za dva týždne, aby si vyjadril svoj názor na tieto veci.
Karol Nagy ( pridané: 21.10.2018 12:14 )
Re(3):Sidov memmoriál 2018 Pata
Ahojte Ondro a Karči.
Myslel som, že nebude treba veci rozoberať do detailu, ale rád uvediem veci na pravú mieru. Takže na náš Memoriál sme chceli použiť program ktorý sa využíva na turnajoch vrámci BATT a ktoré bývali dostupné napr. na stránke STK Pezinok od Pala Alexyho. Avšak večer pred turnajom po uzávierke prihlášok zistil náš hlavný rozhodca, že táto stránka je neaktívna resp. dané programy sa mu nedajú stiahnuť. Nechcel som cca o 22.00 hod naháňať Pala Alexyho a otravovať ho s nejakou aktiváciou stránky a pod. Preto sme pristúpili k núdzovému riešeniu - Použili sme program z ročníka predtým, museli sme mazať určité veci, výsledky a pod. Ráno sme ho aktivovali a použili na turnaj. Len pripomeniem že to bol program ktorý sme použili na RBTM ktorý sme poriadali u nás v Pate. Preto ten názov ( to Karči aby si vedel prečo boli výsledky s takým názvom turnaja). Avšak sme si boli vedomí, že samotný program má určitá chyby - napríklad môže zle uvádzať určité poradia v konečnom poradí hráčov alebo dokonca tam niektorí hráči ani neboli !! Napriek týmto skutočnostiam sme ho použili ( samozrejme boli aj papierová forma v prípade nejakého výpadku ). Pracovalo sa na mojom notebooku, kde program išiel v poriadku, takisto aj zapisovanie, nasadzovanie hráčov a iné bolo tak ako má byť avšak vedeli sme že program má chybu a tá sa tak či tak niekde musí prejaviť. Priznám sa ja osobne nie som moc na takéto programy a náš hlavný rozhodca je predsa len iný level ako ja,čo sa týka počítačov. Priznám sa že keď mi poslal výsledky turnaja tak mi napríklad vôbec tieto súbory neotvorilo ! Preto som nemal možnosť ani nejako overiť výsledky a zápisy tohto turnaja... Preto sa chcem aj touto cestou ospravedlniť všetkým hráčom a priaznivcom nášho turnaja. Ďakujem aj Mirovi, že sem hodil aspoň aké-také výsledky turnaja. Verím, že hráči z rôznych klubov si aj o rok nájdu cestu do Paty a nezanevrú na turnaj len kvôli nejakej počítačovej chybe, ktorá ani nebola na našej strane. Samozrejme že tento program už nebudeme používať. Náš hlavný rozhodca vytvára vlastný program na turnaj, ktorý ale do dátumu turnaja ešte nebol dokončený.... Karči a ešte jedna vec - začiatkom októbra 2018 pri zápase 2.ligy žiakov Mor. sv. Ján - Pata som požiadal domácich o to aby mi hodili program ktorý používajú oni na turnajoch. Neviem aký to bol program, takže ak to bol program z nejakej žiackej bodovačky tak vedz Karči, že tak či tak sa objavíš vo výsledkovej listine žiackeho turnaja na budúci rok !! Teda ak prídeš.... Verím do budúcna že takéto problémy už nenastanú a výsledky turnaja budú v poriadku a kompletné nasledujúci deň po skončení turnaja.... A možno tento týždeň skočím do Pezinku aj s detmi na RBTM A vypýtam si program priamo od Pala Alexyho..... Radšej dva poriadne programy ako jeden chybný..... :-)
Ľubomír Ševčovič, STK Pata ( pridané: 21.10.2018 19:14 )
Re(4):Sidov memmoriál 2018 Pata
Ďakujem Ľubovi za vysvetlenie, prečo som zo dňa na deň omladol o veľa rokov. Problém je len v tom, že sa ozval až po vyše troch týždňov po ”funuse”, keď už podľa mňa málokoho zaujímajú tieto príčiny. V dnešnom ”modernom” svete si myslím, väčšina ľudí chce informácie ihneď, trebárs aj nie úplne podrobné! Fakt by stačilo sem nahodiť v nedeľu večer, prípadne v pondelok ráno, poradie na prvých troch, prípadne štyroch miestach vo všetkých kategóriách, a bolo by všetko ”kóšer”. Turnaj je určite super, napriek neúčasti hráčov z ”vyššej kategórie”, čo možno bolo zapríčinením zaneprázdnosti týchto hráčov. Ak sa dožijem, a zdravie mi dovolí, určite prídem aj o rok. Možno dovtedy organizátori vymyslia ďaľšiu kategóriu, pre ”seniorov”.
Karol Nagy ( pridané: 28.10.2018 21:15 )
Re(5):Sidov memmoriál 2018 Pata
Ahoj Karči.
Nesľubujem nič, ale uvažujeme aj nad tým, že by sme sa zapojili do veteránskych turnajov ktoré sa poriadajú po celom Slovensku. Teda ak sa nájde vhodný termín..... Alebo sa vrhneme na turnaje veteránok.... prípadne niečo iné čo bude atraktívne pre všetkých stolných tenistov......
Ľubomír Ševčovič, STK Pata ( pridané: 29.10.2018 19:04 )
Re(4):Sidov memmoriál 2018 Pata
Podstatné je, že sa hralo (predpokladám, že sa zápasy nepísali :-) a že hráči boli spokojní s turnajom. Zverejnenie výsledkov je príjemný bonus a zároveň aj reklama pre samotný turnaj, ale kľudne by stačilo len konečné poradie v jednotlivých kategóriách. Kompletné výsledky študujú len ”fajnšmekri”.
Miro Komorný ( pridané: 22.10.2018 09:12 )
Re(5):Sidov memmoriál 2018 Pata
Podstatné je , že sa vôbec nejaký turnaj uskutočnil ,začo treba poďakovať organizátorom , lebo je toho naozaj minimum .Vzhľadom na počty prihlásených ľudí sa ale ani nečudujem.. Škoda, že sa dnes vedia prísť zabaviť stolným tenisom z drvivej väčšiny hlavne hráči z nižších sutaži,čo je škoda ,pretože pamätám vydarené ročníky ,keď sa turnaju v Päta zúčastnili naozaj dobri hráči napr.(Bazenov,Dragaš, Lelkeša si dokonca pamätám) prípadne hráči z prvej a druhej ligy a turnaju to svedčalo . Verim ,že další ročník príde podporiť oveľa viac hráčov tento turnaj s dlhou tradíciou .
Marcel Rábara ( pridané: 26.10.2018 19:16 )
noexpand Rozhodcovia SPM
Dobrý deň, zháňame na sobotu 22.9.2018 kvalifikovaných rozhodcov na Slovenský pohár mládeže najmladší žiaci. v telocvični ZŠ Sekule. Vhodné i pre začíňajúcich rozhodcov. V prípade záujmu nám napíšte emailom: info@skjanan.sk

Vopred ďakujem

Ondrej Kmoško
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján
Ondrej Kmoško ( pridané: 18.09.2018 12:47 )
noexpand SP Mužov %SKST Aréna
Touto cestou si Vás dovoľujeme pozvať na Slovenský pohár mužov , ktorý sa bude konať v novej hale na Starej Vajnorskej 14 v BA, 25.10 v sobotu . Prihlásiť sa môžete dnes do 20:00 na adrese:
https://www.stolnotenisove-centrum.com/
Andrej Cajkovic ( pridané: 24.08.2018 07:29 )
noexpand Zmena v rozlosovaní 2.ligy
Aká bola zmena v rozlosovaní? Kde to nájdem
Robo Bachratý ( pridané: 21.08.2018 10:05 )
Re:Zmena v rozlosovaní 2.ligy
Čau, pôvodne zverejnené rozlosovanie (len 2.ligy) sa kompletne zmenilo, ale to, čo je zverejnené teraz, to je už opravená verzia. Len som chcel upozorniť, že sa v tom čase menilo. Už dám oznam preč.
Miro Komorný ( pridané: 21.08.2018 16:18 )
noexpand 1. tenisový turnaj vo štvorhrách stolných tenistov
https://www.facebook.com/pg/AYOUS-190694000967853/photos/?tab=album&album_id=1795753890461848
Miro Dudáš ( pridané: 28.07.2018 17:35 )
noexpand POTAH
Zdravím, chcem sa opýtať či má niekto skusenosť so zalepením (v strede rozťatého poťahu) asi 1cm. Poťah je nový a dieťa na 1 tréningu chytilo roh stola.Dá sa spojiť trhlina sekundovým lepom (alebo čím aby tam nezostala priehlbina alebo rozleptanie? Ďakujeme zrradu.
Miro Istokovicovci ( pridané: 24.07.2018 15:36 )
Re:POTAH
Zdravím, neviem ako ostatní, ale mne sa nepodarilo uspokojivo zalepiť trhlinu ničím. Bežné lepidlo na lepenie poťahov to nezlepí, chemopren mi na to zle chytal, sekundové lepidlo to síce zlepí, ale zostane výrazná ”jazva”, ktorá je naviac tvrdá a aj tak spoj nemal dlhé trvanie. Za mlada som skúšal vystrihnúť kruhový fľak z prebytku po novom poťahu. To celkom fungovalo, ale trochu som si vtedy poškodil zase drevo, keď som vyrezával kruh do nalepeného poťahu :-) Samozrejme, ak má byť poťah použiteľný aj pre súťaž, tak žiadne lepenie nepripadá do úvahy. Ale na tréning asi to sekundové lepidlo aj za cenu jazvy - ak to nie je v mieste, ktorým sa často hrá. Ale rád by som si prečítal aj skúsenosti iných..
Miro Komorný ( pridané: 25.07.2018 14:25 )
noexpand STK Trakovice
STK Trakovice budú hrať budúcu sezónu 7. a 8. ligu. Zamýšľame klub vystužiť 1-2 hráčmi. Ak by mal niekto záujem s nami hrať, ozvite sa na mobil alebo mail. Tréningy cez prázdniny máme v pondelok a stredu od 18:00 do 20:00.
Bystrík Tupý ( pridané: 03.07.2018 13:14 )
noexpand pozvánka na stolnotenisovú exhibíciu
Pri príležitosti osláv 90.výročia športu v obci Jaslovské Bohunice usporiada STK ŠK Blava v spolupráci s obcou Jaslovské Bohunice

stolnotenisovú exhibíciu s reprezentantmi SR

Ľubomírom PIŠTEJOM a Samuelom NOVOTOM

v sobotu 16.6.2018 v telocvični ZŠ Jaslovské Bohunice od 18:30 hod

Pozývame všetkých priaznivcov stolného tenisu, vstup voľný
Jozef Čápka ( pridané: 05.06.2018 23:08 )
- 1 -

str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 43

WAP-verzia diskusného fóra: http://spacincett.php5.sk/wap/df.php