priebeznyuložiť vytlačiť

Úspešnosť jednotlivcov:

4. liga TT (2016-2017)

por.hráčbodymužstvo
1.Sivák Miroslav 97.06 (66/68OSTK Špačince
2.Púčik Timotej 90.63 (87/96OŠK Zavar
3.Šimek st. Vladimír 81.32 (74/91Propria Kúty ”B”
4.Lulovič Marek 80.77 (42/52MTJ Piešťany - Moravany ”C”
5.Malík Juraj 80.56 (58/72Propria Kúty ”B”
6.Vincek Tomáš 79.31 (69/87STC Rohožník ”B”
7.Kubala Nicolas 77.05 (47/61OŠK Zavar
8.Magáth Roman 73.08 (38/52Gasto Galanta ”D”
9.Marčan Otto 72.73 (48/66OSTK Špačince
10.Klčovanský Ľuboš 69.32 (61/88OŠK Križovany
11.Strečanský Daniel 68.18 (60/88OSTK Špačince
Galo Marián 68.18 (60/88OŠK Zavar
13.Pekar Tibor 67.86 (38/56Sokol Skalica ”B”
Stolár Vladimír 67.86 (57/84MTJ Piešťany - Moravany ”C”
Hatalová Ivica 67.86 (38/56ŠKP Trnava ”B”
16.Horský František 67.65 (46/68ŠK Šoporňa
17.Bažány Denis 66.27 (55/83OŠK Križovany
18.Vépy Benedikt 64.77 (57/88Byt Centrum Senica
19.Krempa Martin 64.71 (44/68Sokol Skalica ”B”
20.Jasenka Marek 62.96 (34/54OŠK Zavar
21.Šujan Ladislav 62.71 (37/59STK ELASTIK Trnava ”C”
22.Poláček Pavol 62.65 (52/83STK ELASTIK Trnava ”C”
23.Lazorčák Aleš 60.71 (34/56Byt Centrum Senica
24.Jurča Filip 60.42 (58/96Byt Centrum Senica
25.Zajaček Filip 57.95 (51/88MTJ Piešťany - Moravany ”C”
26.Horváth Miroslav 56.96 (45/79OŠK Križovany
27.Vigoda Martin 54.90 (28/51STC Rohožník ”B”
28.Šimkovič Richard 53.95 (41/76Propria Kúty ”B”
29.Pericht Róbert 53.85 (42/78STK ELASTIK Trnava ”C”
30.Beblavý Richard 51.14 (45/88STK ELASTIK Trnava ”C”
Karaffa Marcel 51.14 (45/88ŠK Šoporňa
32.Ralbovský st. Roman 48.61 (35/72Propria Kúty ”B”
33.Florián Ľudovít 47.92 (46/96Gasto Galanta ”D”
34.Kaščák Ján 46.38 (32/69MTJ Piešťany - Moravany ”C”
35.Vigoda Michal 46.34 (38/82STC Rohožník ”B”
36.Vido Marián 45.83 (22/48OŠK Zavar
37.Hutár Jozef 45.59 (31/68OŠK Križovany
38.Szigeti Ľuboš 42.19 (27/64Gasto Galanta ”D”
39.Gaži Mikuláš 42.05 (37/88ŠK Šoporňa
40.Šrámková Erika 41.67 (30/72ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
41.Fedor Jaroslav 40.63 (26/64Byt Centrum Senica
42.Kubánová Anna 39.58 (19/48ŠK Šoporňa
43.Ravas Henrich 39.29 (22/56Byt Centrum Senica
Juríček Miroslav 39.29 (33/84STC Rohožník ”B”
45.Kotesa Branislav 30.26 (23/76ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
46.Vlkovič Tomáš 27.40 (20/73ŠKP Trnava ”B”
47.Pekar Róbert 26.23 (16/61Sokol Skalica ”B”
48.Remenár Ľubomír 25.49 (13/51ŠK Šoporňa
49.Malovec Andrej 17.07 (14/82ŠKP Trnava ”B”
50.Sekulský Adam 14.29 (8/56ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
51.Vépy Peter 13.73 (7/51ŠKP Trnava ”B”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 49 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Šmiček Lukáš 86.36 (38/44OSTK Špačince
 Košút Ladislav 76.00 (19/25MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Balažovič Alexander 72.09 (31/43OSTK Špačince
 Kondákor Ladislav 50.00 (14/28Gasto Galanta ”D”
 Pekar Denis 46.88 (15/32Sokol Skalica ”B”
 Uhlík Filip 43.33 (13/30ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Deák Dominik 41.67 (10/24Gasto Galanta ”D”
 Martinák Krištof 34.29 (12/35STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukačovič Dušan 34.09 (15/44OŠK Križovany
 Kunštek Kamil 29.17 (7/24ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Minarik Peter 29.03 (9/31ŠKP Trnava ”B”
 Olivová Blanka 22.22 (8/36ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Blecha Miroslav 18.75 (6/32STC Rohožník ”B”
 Cicák Stanislav 18.52 (5/27ŠK Šoporňa
 Štefek Martin 10.00 (4/40ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kováč Patrik 8.11 (3/37Sokol Skalica ”B”
 Dužek Peter 7.69 (2/26Gasto Galanta ”D”
 Bernát Branko 3.85 (1/26STC Rohožník ”B”
 Boor Jaroslav 3.33 (1/30ŠKP Trnava ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 25 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Levčík Martin 100.00 (4/4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Šmida Gabriel 100.00 (8/8Gasto Galanta ”D”
 Šulko Daniel 87.50 (14/16OSTK Špačince
 Hulman Rastislav 86.67 (13/15MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Forro Radoslav 86.67 (13/15Gasto Galanta ”D”
 Kučera Ivan 76.92 (10/13STK ELASTIK Trnava ”C”
 Žiška Drahomír 75.00 (9/12OSTK Špačince
 Krajčo Milan 75.00 (12/16OSTK Špačince
 Podolinský Róbert 75.00 (6/8Sokol Skalica ”B”
 Petrovský Marek 75.00 (9/12Gasto Galanta ”D”
 Lacho František 73.68 (14/19Sokol Skalica ”B”
 Kováčová Viktória 72.22 (13/18Gasto Galanta ”D”
 Nemček Patrik 66.67 (4/6Propria Kúty ”B”
 Lánik Ondrej 60.87 (14/23Propria Kúty ”B”
 Čerňanský Branislav 60.00 (3/5OŠK Zavar
 Nemček Lukáš 55.00 (11/20Propria Kúty ”B”
 Hladík Robert 54.55 (12/22Propria Kúty ”B”
 Šimek ml. Vladimír 50.00 (1/2Propria Kúty ”B”
 Vrbík David 50.00 (1/2ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Šulko Peter 47.83 (11/23OSTK Špačince
 Šebesta Pavol 43.75 (7/16Byt Centrum Senica
 Podmaka Mário 37.50 (3/8OSTK Špačince
 Kubala Vladimír 36.84 (7/19OŠK Zavar
 Danko Milan 35.71 (5/14MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Kopča Roman 31.25 (5/16STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukianov Filip 28.57 (2/7Sokol Skalica ”B”
 Vytykač Karol 25.00 (1/4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Goláň Peter 22.22 (2/9ŠKP Trnava ”B”
 Chovan Jaroslav 21.05 (4/19Sokol Skalica ”B”
 Dudáš Miroslav 16.67 (1/6OŠK Križovany
 Boor Jaroslav ml. 11.11 (1/9ŠKP Trnava ”B”
 Gondár František 10.00 (1/10Sokol Skalica ”B”
 Sokol Štefan 10.00 (1/10ŠK Šoporňa
 Behul Július 9.52 (2/21MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Wiltschková Dominika 8.33 (1/12Gasto Galanta ”D”
 Zwiržina Matej 7.14 (1/14ŠKP Trnava ”B”
 Kmoško Samuel 7.14 (1/14ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Vaca Bernard 0.00 (0/4Byt Centrum Senica
 Nádašský Andrej 0.00 (0/4STK ELASTIK Trnava ”C”
 Lukačovič Timotej 0.00 (0/8OŠK Križovany
 Sládkovič Stanislav 0.00 (0/4OŠK Križovany
 Černek Jozef 0.00 (0/6STC Rohožník ”B”
 Štvrtecký Martin 0.00 (0/2ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Klement Matej 0.00 (0/17Gasto Galanta ”D”
 Hlúch Dušan 0.00 (0/4STC Rohožník ”B”
 Šaradín Branislav 0.00 (0/1ŠKP Trnava ”B”
 Kovaříček Miroslav 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Trajlínková Dominika 0.00 (0/1Sokol Skalica ”B”
 Martinkovič Damián 0.00 (0/16ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Šrámek Peter 0.00 (0/6ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Kubányi Marián 0.00 (0/22Sokol Skalica ”B”
 Chabeň Boris 0.00 (0/12Sokol Skalica ”B”
 Valachovič Daniel 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Jurčík Jakub 0.00 (0/16Sokol Skalica ”B”
 Budinský Juraj 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Hnát Denis 0.00 (0/4Sokol Skalica ”B”
 Popelka Vladimír ml. 0.00 (0/4Gasto Galanta ”D”
 Brenessel Daniel 0.00 (0/8MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Rigo Zoltán st. 0.00 (0/4ŠK Šoporňa
 Lukačovič Milan ml. 0.00 (0/9OŠK Zavar
 Kotesa Sebastián 0.00 (0/10ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján
 Hološka Simon 0.00 (0/4Byt Centrum Senica