oficialarchívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.6 a v 4.lige .. x 0.4
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 36 z 36 )


por.hráčbodymužstvo
1.Didukh Viktor 100.00 (16/16ŠK III.ZŠ Hlohovec
Nadolnyi Yurii 100.00 (16/16ŠK III.ZŠ Hlohovec
Ratushniak Vladyslav 100.00 (20/20ŠK III.ZŠ Hlohovec
Gál Dominik 100.00 (18/18STK ELASTIK Trnava ”B”
5.Jaššo Miroslav 95.00 (19/20MTJ Piešťany - Moravany ”B”
6.Krupanský Lukáš 94.74 (18/19Slavoj Sládkovičovo
7.Bednár Ján 93.75 (15/16STC Rohožník
Varga Miloš 93.75 (15/16Slavoj Sládkovičovo
9.Barinka Karol 92.31 (24/26Slavoj Sládkovičovo
10.Somogyi Adrián 90.48 (19/21STO Veľké Úľany
11.Bohuš Aurel 83.33 (20/24STO Veľké Úľany
Schmeidl Péter 83.33 (20/24TTC Baka
13.Komorný Miroslav 81.82 (18/22Slavoj Sládkovičovo
14.Gál Štefan 81.25 (13/16STO Veľké Úľany
15.Mišelnický Branislav 77.27 (17/22STK ELASTIK Trnava ”B”
16.Bartal Mário 75.00 (18/24Propria Kúty
Kubala Nicolas 75.00 (15/20OŠK Zavar
18.Rehák Martin 70.83 (17/24ŠK III.ZŠ Hlohovec
19.Slovák Kamil 69.57 (16/23STK ELASTIK Trnava ”B”
20.Rácz František 63.16 (12/19TTC Baka
21.Marček Palo 62.50 (15/24TTC Baka
22.Ševec Mikuláš 58.33 (7/12MSTK Leopoldov ”B”
23.Valla Tomáš 57.14 (16/28Propria Kúty
Kolář Miroslav 57.14 (16/28STO Veľké Úľany
25.Uherčík Jaroslav 56.25 (9/16MTJ Piešťany - Moravany ”B”
26.Palkovič Simeon 53.57 (15/28Propria Kúty
27.Šácha Petr 53.33 (24/27 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
28.Šmiček Lukáš 52.00 (13/15 x0.6OSTK Špačince
29.Borovský Vladimír 50.00 (20/24 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
30.Póda Attila 50.00 (10/20TTC Baka
Hubaľ Peter 50.00 (10/20ŠK III.ZŠ Hlohovec
Malá Denisa 50.00 (11/22MTJ Piešťany - Moravany ”B”
33.Martinka Samuel 47.14 (22/28 x0.6Gasto Galanta ”B”
34.Lukačovič Peter 45.00 (24/32 x0.6ŠK Dobrá Voda
Ondruška Jozef 45.00 (24/32 x0.6ŠK Dobrá Voda
Gazdič Stanislav 45.00 (9/20STC Rohožník
Gaál Norbert 45.00 (24/32 x0.6SK Vydrany ”C”
38.Kadlečík Jaromír 43.13 (23/32 x0.6ŠK Dobrá Voda
39.Kucharič Martin 42.86 (12/28Propria Kúty
Pučik Timotej 42.86 (12/28OŠK Zavar
Pauer Tomáš 42.86 (20/28 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
42.Lulovič Marek 42.50 (8/16; 14/24; x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
43.Lipták Daniel 41.67 (10/24MSTK Leopoldov ”B”
44.Kollár Tibor 40.71 (19/28 x0.6TTC Majcichov
45.Bardoň Jozef 40.00 (18/18 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
46.Zlámala Matej 40.00 (18/27 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
Varga Kristián 40.00 (16/24 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
Dzurová Lenka 40.00 (16/24 x0.6TTC Majcichov
49.Bárta Peter 39.13 (15/23 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
50.Kadlečík Roman 38.57 (18/28 x0.6ŠK Dobrá Voda
51.Sýkora Patrik 38.10 (8/21STO Blava Jasl. Bohunice
52.Andraščík Jozef 38.00 (19/20 x0.4STK Jelka
53.Horváth Richard 37.78 (17/27 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
54.Malík Juraj 36.77 (19/31 x0.6Propria Kúty ”B”
55.Rehák Ladislav 36.67 (22/24 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
56.Vavro Branislav 36.52 (14/23 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
57.Nemček Michal 36.43 (17/28 x0.6OSTK Malženice
Šantavý Matúš 36.43 (17/28 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
Mihalský René 36.43 (17/28 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
60.Šimek Vladimír st. 36.00 (18/30 x0.6Propria Kúty ”B”
61.Sládek Richard 35.71 (10/28ŠKP Trnava
62.Hulman Rastislav 35.20 (22/25 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
63.Biró László 35.00 (14/24 x0.6Gasto Galanta ”B”
Slamka Milan 35.00 (7/20MSTK Leopoldov ”B”
65.Heteš Pavol 34.07 (23/27 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
66.Tóth Miroslav 33.33 (6/18MSTK Leopoldov ”B”
67.Marcinkech Juraj 32.73 (18/22 x0.4STK Pata
68.Vincek Tomáš 32.50 (6/24; 18/18; x0.4STC Rohožník
69.Jančovič Štefan 32.14 (15/28 x0.6OSTK Malženice
70.Bordács Richard 32.00 (16/20 x0.4STK Jelka
71.Hatalová Ivica 31.25 (5/16ŠKP Trnava
72.Martinák Krištof 30.00 (9/12 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
Mano Gabriel 30.00 (12/24 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
Balogh Balázs 30.00 (16/32 x0.6SK Vydrany ”C”
Košút Ladislav 30.00 (9/18 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
Šmida Gabriel 30.00 (9/12 x0.4Gasto Galanta ”C”
77.Andódi Adrián 29.47 (14/19 x0.4STK Pata
78.Marčan Otto 28.89 (13/27 x0.6OSTK Špačince
79.Pericht Róbert 28.33 (17/24 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
80.Beblavý Richard 28.00 (14/20 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
81.Horský František 27.83 (16/23 x0.4ŠK Šoporňa
82.Čápka Jozef 27.27 (15/22 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
83.Vépy Benedikt 26.67 (16/24 x0.4Byt Centrum Senica
Riapoš Ján 26.67 (14/21 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
85.Rábara Miroslav 25.00 (7/28STO Blava Jasl. Bohunice
Šujan Ladislav 25.00 (10/16 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
Mega Janko 25.00 (10/16 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
Farbiak Marek 25.00 (5/20ŠKP Trnava
Sivák Miroslav 25.00 (6/24OŠK Zavar
90.Zlatník Zdenko 24.44 (11/27 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
91.Jurča Filip 24.29 (17/28 x0.4Byt Centrum Senica
Gaži Mikuláš 24.29 (17/28 x0.4ŠK Šoporňa
93.Poláček Pavol 24.00 (12/20 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
94.Bažány Denis 23.08 (10/26 x0.6OSTK Špačince
95.Kondákor Ladislav 23.02 (5/14; 8/13 x0.6; x0.4Gasto Galanta ”B”
96.Klčovanský Ľuboš 22.86 (16/28 x0.4OŠK Križovany
97.Ševčovič Ľubomír 22.61 (13/23 x0.4STK Pata
98.Brenessel Daniel 22.50 (6/16 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
99.Gajarský Peter 22.40 (14/25 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
100.Bugyi Mikuláš 22.22 (15/27 x0.4Gasto Galanta ”C”
101.Lukačovič Milan 22.22 (10/27 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
Galo Marián 22.22 (6/27OŠK Zavar
103.Vigoda Michal 22.00 (11/20 x0.4STC Rohožník ”B”
104.Bučány Stanislav 21.82 (12/22 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
105.Čapuška Luboš 21.43 (10/28 x0.6OSTK Malženice
106.Lehen Štefan 20.87 (12/23 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
107.Zverina Martin 20.83 (5/24MSTK Leopoldov ”B”
108.Strečanský Daniel 20.77 (9/26 x0.6OSTK Špačince
109.Tibenský Anton 20.00 (12/24 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
Karaffa Marcel 20.00 (12/24 x0.4ŠK Šoporňa
Balogh Nikolas 20.00 (14/28 x0.4STK Jelka
112.Ralbovský Roman st. 20.00 (10/30 x0.6Propria Kúty ”B”
Horváth Miroslav 20.00 (8/24 x0.6Gasto Galanta ”B”
114.Horváth Lórant 18.75 (10/32 x0.6SK Vydrany ”C”
115.Lazorčák Aleš 18.33 (11/24 x0.4Byt Centrum Senica
116.Mužila Lukáš 17.86 (5/28STO Blava Jasl. Bohunice
117.Modrocký Patrik 17.78 (12/27 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
118.Stolár Vladimír 17.78 (8/27 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
119.Kollár Richard 17.50 (7/24 x0.6TTC Majcichov
120.Lukačovič Ladislav 17.14 (12/28 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
Florián Ľudovít 17.14 (12/28 x0.4Gasto Galanta ”C”
122.Szigeti Ľuboš 15.71 (11/28 x0.4Gasto Galanta ”C”
123.Wiltschka František 15.00 (6/24 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
Kaščák Ján 15.00 (6/24 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
125.Ravas Henrich 13.33 (4/12 x0.4Byt Centrum Senica
Dufek Bystrík 13.33 (8/24 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
Slošiar Róbert 13.33 (6/18 x0.4STK Pata
128.Šimkovič Richard 13.04 (5/23 x0.6Propria Kúty ”B”
129.Lukačovič Dušan 12.86 (9/28 x0.4OŠK Križovany
130.Hutár Jozef 12.73 (7/22 x0.4OŠK Križovany
131.Madarász Marcel 12.63 (6/19 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
132.Fedor Jaroslav 12.00 (6/20 x0.4Byt Centrum Senica
133.Tibenský Vladimír 11.11 (3/27STO Blava Jasl. Bohunice
134.Kollár Daniel 10.71 (5/28 x0.6TTC Majcichov
135.Vigoda Martin 10.67 (4/15 x0.4STC Rohožník ”B”
Botos Jozef 10.67 (4/15 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
137.Gomola Marián 10.00 (3/12 x0.4STC Rohožník ”B”
138.Ondrušek Peter ml. 9.00 (3/20 x0.6OSTK Malženice
139.Zajaček Filip 8.00 (2/15 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
Gomola Lukáš 8.00 (3/15 x0.4STC Rohožník ”B”
141.Horváth Norbert 7.27 (4/22 x0.4STK Jelka
Rigo Zoltán 7.27 (4/22 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
143.Takáčová Zuzana 7.14 (1/14ŠKP Trnava
144.Kondáč Matej 6.67 (3/27 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
145.Šandal Peter 5.00 (1/12 x0.6SK Vydrany ”C”
146.Lukačovič Timotej 4.00 (2/20 x0.4OŠK Križovany
147.Dulický František 3.81 (2/21 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
148.Černek Jozef 2.50 (1/16 x0.4STC Rohožník ”B”
149.Remenár Tomáš 0.00 (0/12ŠKP Trnava


Hráči, ktorí odohrali menej ako 12 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Urbanics Dominik 62.50 (7/8 x0.71428571428571MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Balažovič Alexander 53.57 (10/11 x0.6 x0.98214285714286OSTK Špačince
 Németh Bohuslav 44.64 (5/8 x0.71428571428571Slavoj Sládkovičovo
 Bachratý Róbert 44.64 (5/9 x0.80357142857143STK ELASTIK Trnava ”B”
 Mladý Michal 35.71 (4/8 x0.71428571428571STC Rohožník
 Nemček Patrik 21.43 (4/10 x0.6 x0.89285714285714Propria Kúty ”B”
 Šantavý Michal 21.43 (4/6 x0.6 x0.53571428571429MSTK Leopoldov ”C”
 Lackovič Ján 21.43 (6/7 x0.4 x0.625ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Tančibok Marián 17.86 (2/8 x0.71428571428571STC Rohožník
 Németh Attila 17.86 (2/7 x0.625TTC Baka
 Navrátil Karol 16.07 (3/8 x0.6 x0.71428571428571SK Vydrany ”C”
 Pilo Jozef 16.07 (3/11 x0.6 x0.98214285714286MSTK Leopoldov ”C”
 Petrovský Matej 16.07 (3/11 x0.6 x0.98214285714286Gasto Galanta ”B”
 Gajdoš Karol ml. 14.29 (4/8 x0.4 x0.71428571428571STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Kubánová Anna 14.29 (4/8 x0.4 x0.71428571428571ŠK Šoporňa
 Petrovský Marek 10.71 (2/11 x0.6 x0.98214285714286Gasto Galanta ”B”
 Halada Dušan 10.71 (3/11 x0.4 x0.98214285714286STK Pata
 Škultéty Rastislav 10.71 (3/9 x0.4 x0.80357142857143ŠK Slávia Zeleneč
 Remenár Ľubomír 10.71 (3/9 x0.4 x0.80357142857143ŠK Šoporňa
 Benka Miroslav 8.93 (1/10 x0.89285714285714ŠKP Trnava
 Vido Marián 8.93 (1/8 x0.71428571428571OŠK Zavar
 Cicák Stanislav 7.14 (2/8 x0.4 x0.71428571428571ŠK Šoporňa
 Posvancz Róland 7.14 (2/10 x0.4 x0.89285714285714STK Jelka
 Pikna Radomír 5.36 (1/8 x0.6 x0.71428571428571MSTK Leopoldov ”C”
 Gašpar Radoslav 3.57 (1/7 x0.4 x0.625STK Jelka
 Dudáš Miroslav 0.00 (0/10 x0.4 x0.89285714285714OŠK Križovany
 Blecha Miroslav 0.00 (0/8 x0.4 x0.71428571428571STC Rohožník ”B”
 Vépy Peter 0.00 (0/8 x0.71428571428571ŠKP Trnava
 Csomor Adam 0.00 (0/8 x0.71428571428571TTC Baka


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 6 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Hladký Michal 75.00 (3/4TTC Baka
 Riedl Zoltán 50.00 (2/4Slavoj Sládkovičovo
 Ružička Pavol 30.00 (1/2 x0.6ŠK Dobrá Voda
 Nagy Karol 30.00 (2/4 x0.6TTC Majcichov
 Rolenčík František 20.00 (1/2 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Pavelka Martin 16.00 (2/5 x0.4STK Pata
 Kollár Róbert ml. 15.00 (1/4 x0.6TTC Majcichov
 Kriška Jakub 15.00 (1/4 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Náhlik Pavol 13.33 (1/3 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Danko Drahomír 0.00 (0/2 x0.6ŠK Dobrá Voda
 Vlkovič Tomáš 0.00 (0/4ŠKP Trnava
 Kubala Vladimír 0.00 (0/4OŠK Zavar
 Behul Július 0.00 (0/4 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Mráz Ľuboš 0.00 (0/1 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Juríček Miroslav 0.00 (0/4 x0.4STC Rohožník ”B”
 Klement Matej 0.00 (0/4 x0.4Gasto Galanta ”C”
 Jardek Ivan 0.00 (0/4 x0.4OŠK Križovany
 Németh Zoltán 0.00 (0/2TTC Baka
 Sokol Milan 0.00 (0/1 x0.4STK Pata
 Šupala Tomáš 0.00 (0/1 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
 Rigo Zoltán st. 0.00 (0/4 x0.4ŠK Šoporňa
 Sámel Pavol 0.00 (0/1 x0.4STK Pata
 Čelár Milan 0.00 (0/4 x0.4STK Pata
 Lackovič Ján ml. 0.00 (0/2 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Varga Tomáš 0.00 (0/2ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Zwiržina Michal 0.00 (0/4 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
 Zemanovič Pavol 0.00 (0/4 x0.4Byt Centrum Senica
 Gašpar Jozef 0.00 (0/5 x0.4STK Jelka
 Vizváry Miroslav 0.00 (0/4 x0.4STK Pata
 Šelc Vladimír 0.00 (0/4 x0.4STC Rohožník ”B”
 Krajčovič Filip 0.00 (0/1OŠK Zavar

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.