priebezny oficialarchívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov - starý spôsob:

Oblasť TT (aktuálny) .. úspešnosť v 6.lige .. x 0.8, v 7.lige .. x 0.6, v 8.lige .. x 0.4 a v 9.lige .. x 0.4
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na http://spacincett.php5.sk .. 52 z 52 )

por.hráčbodymužstvo
1.Pavlík Marek 100.00 (40/40Victória Buková
2.Stehlík Emil 94.12 (64/68OSK Krakovany
3.Hulman Rastislav 90.79 (69/76ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
4.Rehák Ladislav 88.24 (60/68ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
5.Karel Pavol 84.31 (43/51STK Hoste
6.Šulko Daniel 80.00 (40/50OSTK Špačince ”B”
7.Žiška Drahomír 79.25 (42/53OSTK Špačince ”B”
8.Farbiak Marek 79.17 (38/48ŠKP Trnava ”B”
9.Vyskoč Andrej 78.57 (33/42Victória Buková
10.Križan Peter 72.37 (55/76OSK Suchá nad Parnou
11.Koiš Pavol 69.81 (37/53OŠK Veselé
12.Kormúth Miloš 69.64 (39/56Slavoj Boleráz
13.Svetlík Ján 68.35 (54/79ZŠK Mesta Vrbové ”B”
14.Cvik Anton 67.11 (51/76Slavoj Boleráz
15.Rácik Jozef 66.29 (58/70 x0.8KST Hlohovec ”B”
16.Pilo Jozef 63.45 (69/87 x0.8STK Bojničky ”A”
17.Kubíček Vladimír 63.16 (48/76STK Hoste
18.Izakovič Rudolf 62.34 (48/77OSK Suchá nad Parnou
19.Kormúth Roman 60.87 (42/69OSK Suchá nad Parnou
20.Riapoš Ján 60.71 (34/56ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
21.Fogel Juraj 60.51 (59/78 x0.8ŠSK Šintava
22.Kriška Jakub 60.00 (60/80 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
23.Janošík Anton 58.75 (47/80OŠK Veselé
24.Ružička Pavol 58.27 (59/81 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
25.Macko Ondrej 57.31 (48/67 x0.8Bučany
26.Krajčo Milan 57.30 (53/74 x0.8Bučany
27.Kaščák Ján 55.79 (53/76 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
28.Pisarčík Daniel 55.50 (74/80 x0.6KST Dlhá
29.Mihočka Radovan 55.45 (61/88 x0.8Družstevník Sasinkovo
30.Šulko Vladimír 55.10 (27/49OSTK Špačince ”B”
31.Szilágyi Peter 54.40 (68/75 x0.6STK Voderady
32.Holbík Daniel 54.36 (53/78 x0.8ŠSK Šintava
33.Jurík Ľuboš 54.29 (38/56 x0.8Bučany
34.Novák Jozef 53.16 (42/79OSK Suchá nad Parnou
35.Chnapko Pavol 52.99 (68/77 x0.6TJ Kočín-Lančár
36.Beluský Milan 52.05 (38/73ZŠK Mesta Vrbové ”B”
37.Stranovský Martin 51.89 (48/74 x0.8STK Bojničky ”A”
38.Horváth Matej 51.82 (76/88 x0.6KST Dlhá
39.Vido Marián 51.76 (33/51 x0.8OSK Zavar "B"
40.Vlkovič Jakub 51.43 (72/84 x0.6STO Chtelnica
41.Danko Drahomír 50.00 (45/72 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
Javor Jozef 50.00 (40/64 x0.8ŠSK Šintava
43.Boris Ľudovít ml. 49.87 (48/77 x0.8Bučany
44.Reško Roman 49.29 (69/84 x0.6STO Chtelnica
45.Sedlák Bohuš 49.18 (30/61STK Hoste
46.Duran Peter 49.06 (26/53Victória Buková
47.Andris Rastislav 48.44 (31/64OSK Krakovany
48.Predný Patrik 48.33 (29/60OSK Krakovany
49.Vytykač Karol 48.19 (50/83 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
50.Šulko Peter 48.15 (26/54OSTK Špačince ”B”
51.Ušiak Matúš 48.00 (36/75OŠK Veselé
52.Vittek Libor 47.89 (34/71Victória Buková
53.Fujala Peter 46.93 (44/75 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
54.Siska Tomáš 46.67 (42/72 x0.8TTC Majcichov ”B”
Krajčovič Filip 46.67 (42/72 x0.8TTC Majcichov ”B”
56.Rolenčík František 46.67 (28/60STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
57.Páleník Michal 46.58 (46/79 x0.8Družstevník Sasinkovo
58.Gažík Miroslav 45.71 (48/84 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
59.Kubala Vladimír 44.71 (38/68 x0.8OSK Zavar "B"
60.Bučány Stanislav 44.56 (44/79 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
61.Hesko Juraj 44.29 (62/84 x0.6OFK Trebatice
62.Schmidt Branislav 43.70 (59/81 x0.6STK Trakovice
63.Musil Vladimír 43.37 (60/83 x0.6KST Dlhá
64.Rapant Miloš 43.33 (26/60STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
65.Svetlík Ladislav 43.24 (32/74ZŠK Mesta Vrbové ”B”
66.Michalec Rastislav 43.13 (46/64 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
67.Skýpala Marek 42.97 (53/74 x0.6STO Chtelnica
68.Toncr Branislav 42.93 (44/82 x0.8ŠSK Šintava
69.Zlatohlávek Ľuboš 42.65 (59/83 x0.6STK Voderady
70.Vlkovič Tomáš 42.50 (34/80ŠKP Trnava ”B”
71.Tibenský Anton 42.11 (40/76 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
72.Vráblik Ľuboš 41.77 (33/79Slavoj Boleráz
73.Masaryk Dušan 41.52 (41/79 x0.8KST Hlohovec ”B”
74.Dufek Bystrík 41.43 (29/56 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
75.Brenessel Daniel 41.38 (45/87 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
76.Chnapko Juraj 41.33 (31/45 x0.6TJ Kočín-Lančár
77.Mráz Ľuboš 41.25 (55/80 x0.6STO Chtelnica
78.Janošík Ján 40.91 (18/44OŠK Veselé
79.Lukačovič Mário 40.00 (22/44 x0.8Bučany
Kollár Róbert ml. 40.00 (42/84 x0.8TTC Majcichov ”B”
81.Ďurák Tibor 40.00 (48/72 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
82.Malovec Andrej 39.47 (30/76ŠKP Trnava ”B”
83.Kašťák Ľubomír 39.42 (34/69 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
84.Matovič Tibor 37.50 (15/40STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
85.Podmaka Mário 36.84 (21/57OSTK Špačince ”B”
86.Mihálik František 36.54 (19/52STK Hoste
87.Baranovič Mário 36.34 (43/71 x0.6STK Trakovice
88.Maco Ján 35.85 (49/82 x0.6OFK Trebatice
89.Danko Milan 35.68 (33/74 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
90.Vépy Peter 35.56 (16/45ŠKP Trnava ”B”
Tupý Bystrík 35.56 (56/63 x0.4STK Trakovice ”B”
92.Mosnák Miroslav 35.12 (36/82 x0.8Družstevník Sasinkovo
93.Lukačovič Ladislav 35.00 (35/80 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
94.Chudý Peter 34.84 (54/62 x0.4STK Trakovice ”B”
95.Lukačovič Dušan 34.69 (37/64 x0.6OŠK Križovany ”B”
96.Turoň Jozef 34.44 (31/72 x0.8STK Bojničky ”A”
97.Brenesselová Alžbeta 34.38 (22/64ZŠK Mesta Vrbové ”B”
98.Usiak Roman 34.29 (48/84 x0.6OFK Trebatice
99.Spál Ján 34.12 (29/68 x0.8KST Hlohovec ”B”
100.Vӧrӧš Norbert 34.09 (50/88 x0.6STK Voderady
101.Benedikovič Roman 33.75 (45/80 x0.6Nižná
102.Gajdoš Karol st. 33.64 (37/66 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
103.Plachý Róbert 33.18 (73/88 x0.4Victória Buková "B"
104.Masaryk Martin 32.86 (46/56 x0.4KST Hlohovec ”C”
105.Loffler Pavol 32.80 (41/50 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
106.Lukačovič Timotej 32.73 (48/88 x0.6OŠK Križovany ”B”
107.Varga Peter 32.50 (26/64 x0.8OSK Zavar "B"
108.Machač Ondrej 32.37 (41/76 x0.6OFK Trebatice
109.Marekovič Tomáš 32.18 (35/87 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
110.Červeňák Martin 32.14 (45/56 x0.4Victória Buková "B"
111.Belokostolský Martin 32.00 (60/75 x0.4Bučany ”B”
112.Pikna Radomír 31.52 (26/66 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
113.Giebel Írek 31.33 (65/83 x0.4Victória Buková "B"
114.Miklovič Jozef st. 31.30 (54/69 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
115.Mikuš Kamil 30.68 (45/88 x0.6Nižná
116.Kobolka Štefan 30.62 (62/81 x0.4STO TJ Slovan Červeník
117.Löffler Michal 30.48 (48/63 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
118.Drgoň Marián 30.38 (40/79 x0.6STK Trakovice
119.Piačka Patrik 29.80 (38/51 x0.4STO Chtelnica ”B”
120.Bežuch Jakub 29.14 (51/70 x0.4Bučany ”B”
121.Hruška Ivan 29.12 (33/68 x0.6TJ Kočín-Lančár
122.Bocán Ján 28.72 (28/78 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
123.Magala Dušan 28.65 (53/74 x0.4STK Sokolovce
124.Kováč Martin 28.64 (58/81 x0.4STO Chtelnica ”B”
125.Čech Viktor 28.47 (28/59 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
126.Klištinec Daniel 28.28 (41/58 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
127.Kadúc Matej 28.21 (55/78 x0.4STO Chtelnica ”B”
128.Polčan Jozef 27.89 (53/76 x0.4OFK Trebatice ”B”
129.Tomašovič Milan 27.50 (22/64 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
130.Švík Cyril 26.83 (55/82 x0.4STO TJ Slovan Červeník
131.Franko Tomáš 26.67 (40/60 x0.4STK Bojničky ”B”
132.Lukáčik Martin 26.21 (57/87 x0.4STO Chtelnica ”B”
Turanský František 26.21 (19/58 x0.8TTC Majcichov ”B”
134.Gažík Roman 26.19 (55/84 x0.4STO TJ Slovan Červeník
135.Mrázik Tomáš 25.95 (32/74 x0.6TJ Kočín-Lančár
136.Dudáš Miroslav 25.56 (23/54 x0.6OŠK Križovany ”B”
137.Štefanka Emil 25.26 (24/57 x0.6OSK Krakovany ”B”
138.Vetrík Jaroslav 25.07 (47/75 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
139.Beránek Marián 24.89 (14/45 x0.8OSK Zavar "B"
140.Urban Stanislav 24.55 (54/88 x0.4OFK Trebatice ”B”
141.Vida Kristián 24.44 (22/54 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
142.Mizera Róland 24.30 (48/79 x0.4STK Voderady ”B”
143.Foltýn Peter 24.29 (51/84 x0.4OFK Trebatice ”B”
Blaško Jozef 24.29 (34/84 x0.6Nižná
145.Karhan Miroslav 23.86 (34/57 x0.4Bučany ”B”
146.Čerňanský Branislav 23.75 (19/64 x0.8OSK Zavar "B"
147.Čelín Anton 23.66 (28/71 x0.6OSK Krakovany ”B”
148.Harský Patrik ml. 23.53 (30/51 x0.4STK Bojničky ”C”
149.Marcinka Miroslav 23.00 (23/60 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
150.Kubíček Vladimír 22.67 (34/60 x0.4STK Bojničky ”B”
151.Krivosudský Marek 22.54 (40/71 x0.4ŠSK Šintava ”B”
152.Ďurža Ivan 22.22 (16/72OSK Krakovany
153.Lopatka Igor 22.06 (15/68Slavoj Boleráz
154.Ušák Ján 21.88 (35/64 x0.4STK Trakovice ”B”
155.Hyža Tomáš 21.67 (26/72 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
156.Tučnovič Stanislav 21.50 (43/80 x0.4STK Voderady ”B”
157.Markech Peter 21.33 (20/75 x0.8STK Bojničky ”A”
158.Nemček Richard 21.32 (27/76 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
159.Hargaš Roman 21.03 (41/78 x0.4STO TJ Slovan Červeník
160.Benedikovič Erik 20.95 (22/63 x0.6Nižná
161.Markech Andrej 20.71 (29/56 x0.4STK Bojničky ”C”
162.Bašovská Dominika 20.63 (33/64 x0.4STK Trakovice ”B”
163.Škultéty Rastislav 20.39 (13/51 x0.8ŠK Slávia Zeleneč
164.Vittek Alojz 20.26 (39/77 x0.4Victória Buková "B"
165.Šupa Jakub 20.00 (32/64 x0.4Bučany ”C”
166.Mišči Jakub 20.00 (18/54 x0.6STK Trakovice
167.Báby Ľuboš 19.71 (34/69 x0.4ŠSK Šintava ”B”
168.Tomášik Marián 19.50 (39/80 x0.4STK Sokolovce
169.Dubovský Ján 19.28 (20/83 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
170.Lukačovič Milan 19.26 (13/54 x0.8OSK Zavar "B"
Hulman Richard 19.26 (26/54 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
172.Vígh Marek 19.23 (25/52 x0.4STK Voderady ”B”
173.Ondrejovič Jaromír 18.62 (27/87 x0.6OSK Krakovany ”B”
174.Zwiržina Michal 18.57 (26/84 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
175.Pauko Jozef 18.18 (8/44OŠK Veselé
176.Löffler Pavol ml. 17.93 (13/58 x0.8Družstevník Sasinkovo
177.Piovarči Martin 17.47 (38/87 x0.4STK Sokolovce
178.Bálent Ivan 17.05 (26/61 x0.4KST Hlohovec ”C”
179.Behul Július 16.84 (12/57 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
180.Šlacer Michal 16.60 (13/47 x0.6KST Dlhá
181.Valo František 15.00 (15/60 x0.6OSK Krakovany ”B”
Fulír David 15.00 (15/40 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
183.Pavelka Viliam 14.90 (19/51 x0.4STK Bojničky ”B”
184.Lovás Roman 14.40 (18/50 x0.4STK Voderady ”B”
185.Trubač Ján 13.49 (28/83 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
186.Matovič Tomáš 13.33 (14/63 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
187.Ovšonka Dušan 13.10 (19/58 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
188.Miklovič Jozef ml. 13.00 (13/40 x0.4Bučany ”C”
189.Šmidovič Anton 12.80 (16/75 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
190.Diškanec Vladimír 11.61 (18/62 x0.4ŠSK Šintava ”B”
191.Čapkovičová Lucia 11.43 (18/63 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
192.Dubovský Vladimír 11.33 (17/60 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
193.Regina Vladimír 10.96 (20/73 x0.4OFK Trebatice ”B”
194.Klučovský Martin 10.83 (13/48 x0.4STK Sokolovce
195.Mrázik Stanislav ml. 10.65 (11/62 x0.6TJ Kočín-Lančár
196.Franko David 8.78 (9/41 x0.4STK Bojničky ”C”
197.Jardek Ivan 7.64 (7/55 x0.6OŠK Križovany ”B”
198.Lesay Pavol 7.11 (8/45 x0.4KST Hlohovec ”C”
199.Boor Jaroslav st. 6.82 (3/44ŠKP Trnava ”B”
200.Topor Miroslav 6.06 (10/66 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
201.Dolnák Miloš 6.00 (9/60 x0.4STK Bojničky ”B”
202.Škoda Michal 5.56 (5/36 x0.4STK Bojničky ”C”
203.Čápková Martina 5.38 (7/52 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
204.Šupala Tomáš 4.75 (7/59 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
205.Rolenčík Adrián 2.63 (5/76 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
206.Krajčovičová Soňa 2.40 (3/50 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 41/45/33 zápasov (25-50% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Varga Tomáš 100.00 (34/34ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Lackovič Ján 74.19 (23/31ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Gajarský Peter 63.89 (23/36STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
 Lackovič Peter 58.18 (24/33 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Bajzík Pavol 56.67 (17/24 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Banáš Peter 55.26 (21/38STK Hoste
 Zajaček Filip 51.11 (23/36 x0.8MTJ Piešťany - Moravany ”D”
 Turoň Juraj 49.23 (16/26 x0.8STK Bojničky ”A”
 Kollár Róbert st. 46.90 (17/29 x0.8TTC Majcichov ”B”
 Sládkovič Stanislav 39.13 (15/23 x0.6OŠK Križovany ”B”
 Štefek Ľubomír 35.79 (17/38 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Gáži Marcel 30.00 (21/42 x0.6KST Dlhá
 Surkoš Miroslav 29.57 (17/23 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
 Polakovič Ivan 28.33 (17/36 x0.6OŠK Križovany ”B”
 Mišči Jozef 26.09 (15/23 x0.4Victória Buková "B"
 Gašparíková Lucia 25.60 (8/25 x0.8TTC Majcichov ”B”
 Blanár Maroš 25.16 (13/31 x0.6Nižná
 Kriška Branislav 24.62 (16/39 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
 Vlkovič Ivan 23.53 (20/34 x0.4STO Chtelnica ”B”
 Hanzel Jozef 23.33 (21/36 x0.4STK Voderady ”B”
 Kiral Alexander 22.73 (5/22Victória Buková
 Svitek Jozef 20.00 (4/20OŠK Veselé
 Urbanovská Viktória 19.49 (19/39 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
 Holbík Norbert 18.60 (20/43 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Gajda Peter 15.00 (9/24 x0.4Bučany ”C”
 Gregorička Ladislav 14.12 (6/34 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
 Svečula Peter 13.50 (9/40 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
 Vršecký Peter 13.33 (14/42 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Krchňák Peter 12.31 (8/26 x0.4Bučany ”B”
 Boris Jaroslav 12.31 (8/26 x0.4Bučany ”C”
 Spora Jaroslav 12.00 (9/30 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Uhrovič Viliam 12.00 (9/30 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Kurek Peter 11.25 (9/32 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Seitler Vladimír 10.91 (6/33 x0.6OSK Krakovany ”B”
 Pavelek Roman 8.00 (4/20 x0.4Bučany ”C”
 Nedorost Ľubomír 7.89 (5/38 x0.6OSK Krakovany ”B”
 Vavro Miroslav 7.80 (8/41 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Dolnák Michal 5.45 (3/22 x0.4STK Bojničky ”C”
 Šiška Milan 5.33 (4/30 x0.4KST Hlohovec ”C”
 Michalec Peter 4.44 (2/18 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
 Varga Alexander 2.94 (1/34STK Hoste
 Jáger Branislav 2.94 (1/34OSTK Špačince ”B”
 Klučovský Ján 1.86 (2/43 x0.4STK Sokolovce
 Hauptvogl Anton 1.74 (1/23 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Schiffel Vladimir 1.60 (1/25 x0.4STK Voderady ”B”
 Harský Patrik 0.00 (0/18 x0.4STK Bojničky ”C”
 Pavelková Tamara 0.00 (0/22 x0.4STK Bojničky ”C”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 21/23/17 zápasov (do 25% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Didukh Viktor 100.00 (4/4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Krupanský Ján 100.00 (4/4Slavoj Boleráz
 Ozábal Ladislav 94.12 (16/17Slavoj Boleráz
 Varga Kristián 60.00 (12/16 x0.8MSTK Leopoldov ”D”
 Martonkovič František 60.00 (1/1 x0.6STO Chtelnica
 Strečanský Daniel 60.00 (3/5OSTK Špačince ”B”
 Olah Maroš 40.00 (1/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Stríž Jozef 40.00 (8/16 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
 Chudý Šimon 40.00 (2/2 x0.4STK Trakovice ”B”
 Regina Ladislav 40.00 (12/12 x0.4OFK Trebatice ”B”
 Červenková Lenka 40.00 (1/1 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Šiška Peter 38.89 (7/18ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Ščípa Martin 34.29 (18/21 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Čápka Jozef 33.33 (5/6 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Bohunický Miroslav 33.33 (3/9OSTK Špačince ”B”
 Stolár Andrej 30.00 (12/16 x0.4STK Sokolovce
 Kánová Alena 30.00 (3/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Valo Juraj 30.00 (6/8 x0.4OFK Trebatice ”B”
 Kašak Peter 30.00 (3/4 x0.4Victória Buková "B"
 Ješko Marek 26.67 (4/6 x0.4STO TJ Slovan Červeník
 Goláň Peter 25.00 (2/8ŠKP Trnava ”B”
 Kupec Igor 22.22 (2/9ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Malovec Anton 20.00 (4/8 x0.4STO TJ Slovan Červeník
 Domin Samuel 20.00 (1/4 x0.8TTC Majcichov ”B”
 Zwiržina Matej 20.00 (3/15ŠKP Trnava ”B”
 Náhlik Pavol 20.00 (1/5ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Schiffel Vladimír 18.46 (4/13 x0.6STK Voderady
 Zachar Ondrej 16.67 (5/12 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
 Bednárik Ján 16.00 (2/5 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Miklošík Branislav 11.11 (5/18 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Pajonk František 10.00 (2/8 x0.4STK Bojničky ”B”
 Herák Branislav 10.00 (1/6 x0.6KST Dlhá
 Fiala Milan 10.00 (1/6 x0.6KST Dlhá
 Sitár Ľuboš st. 9.23 (3/13 x0.4STK Voderady ”B”
 Lastovička Lukáš 8.00 (1/10 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Zubák Marián 7.69 (1/13ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Mrázik Stanislav 7.50 (1/8 x0.6TJ Kočín-Lančár
 Hulík Marek 7.50 (3/16 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”E”
 Jankech Peter ml. 7.27 (2/11 x0.4OFK Trebatice ”B”
 Zabrodský Alexander 7.06 (3/17 x0.4STO Chtelnica ”B”
 Löffler Pavol st. 6.15 (1/13 x0.8Družstevník Sasinkovo
 Šuran Vladimír 6.00 (3/20 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Florkovič Ľuboš 4.00 (1/10 x0.4Bučany ”C”
 Orešanský Vít 3.33 (1/18 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
 Mika Ján 3.08 (1/13 x0.4STO TJ Slovan Červeník
 Mosný Ladislav 2.86 (1/14 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Zemko Július 0.00 (0/1OSTK Špačince ”B”
 Figedy Róbert 0.00 (0/7ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Tokoš Tomáš 0.00 (0/13 x0.6TJ Kočín-Lančár
 Šurín Zdeno 0.00 (0/4 x0.6OSK Krakovany ”B”
 Dubovský Jozef ml. 0.00 (0/9 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Beňo Anton 0.00 (0/4 x0.8OSK Zavar "B"
 Baroš Mário 0.00 (0/2 x0.8OSK Zavar "B"
 Foltín Martin 0.00 (0/4 x0.4Družstevník Sasinkovo ”B”
 Hrnčiar Patrik 0.00 (0/20 x0.6OŠK Križovany ”B”
 Kavulják Matej 0.00 (0/9 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Hruška Matúš 0.00 (0/1 x0.6TJ Kočín-Lančár
 Kollár Ivan 0.00 (0/4 x0.8KST Hlohovec ”B”
 Mikuš Martin 0.00 (0/6 x0.6Nižná
 Kučera Juraj 0.00 (0/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Delinčák Ľuboš 0.00 (0/4 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Mruškovič Samuel 0.00 (0/2 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Miklovič Jozef 0.00 (0/1 x0.8Bučany
 Balážová Sára 0.00 (0/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Lackovič Ján ml. 0.00 (0/12ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Adámek Ján 0.00 (0/4 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Čierny Radovan 0.00 (0/4 x0.6MSTK Leopoldov ”E”
 Franko Milan 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Dlhoš Peter 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Miklovič Igor 0.00 (0/3 x0.4STK Bojničky ”C”
 Lőrinc Matej 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Baláž Dominik 0.00 (0/8 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Jankechová Barbora 0.00 (0/10 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Florkovičová Dáša 0.00 (0/4 x0.4Bučany ”C”
 Zolvík Miroslav st. 0.00 (0/17 x0.4STK Voderady ”B”
 Pavlovská Elena 0.00 (0/2 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Červenka Ľubomír 0.00 (0/1 x0.4ŠSK Šintava ”B”
 Turoň Jozef ml. 0.00 (0/1 x0.4STK Bojničky ”C”
 Horváth Bystrík 0.00 (0/19 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Danko Martin 0.00 (0/6 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”
 Danko Matej 0.00 (0/1 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”E”

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.