Vyžrebovanie súťaže:

2. liga TT (2017-2018)


1. kolo:
23.09.2017 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”B” 9 : 9 TTC Baka  
23.09.2017 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 7 : 11 STO Veľké Úľany  
23.09.2017 (so) 16:00  Propria Kúty 17 : 1 STC Rohožník  
23.09.2017 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 6 : 12 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
23.09.2017 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 4 : 14 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  

2. kolo:
30.09.2017 (so) 16:00  STC Rohožník 11 : 7 ŠK Dobrá Voda  
30.09.2017 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 8 : 10 Propria Kúty  
30.09.2017 (so) 16:00  TTC Baka 13 : 5 STO Veľké Úľany  
30.09.2017 (so) 17:00  Slavoj Sládkovičovo 17 : 1 MSTK Leopoldov ”B”  
10.10.2017 (ut) 19:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 12 : 6 STK ELASTIK Trnava ”B”  * dohrávka 2. kola

3. kolo:
07.10.2017 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 4 : 14 Slavoj Sládkovičovo  
07.10.2017 (so) 16:00  Propria Kúty 9 : 9 TTC Baka  
07.10.2017 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 8 : 10 ŠKST Gabčíkovo  
07.10.2017 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 3 : 15 STC Rohožník  
07.10.2017 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 6 : 12 ŠK III.ZŠ Hlohovec  

4. kolo:
14.10.2017 (so) 16:00  STC Rohožník 7 : 11 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  
14.10.2017 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 10 : 8 STK ELASTIK Trnava ”B”  
14.10.2017 (so) 16:00  TTC Baka 14 : 4 ŠK Dobrá Voda  
14.10.2017 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 10 : 8 Propria Kúty  
14.10.2017 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” 9 : 9 STO Veľké Úľany  

5. kolo:
17.10.2017 (ut) 19:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 3 : 15 TTC Baka  * Predohravka
21.10.2017 (so) 16:00  Propria Kúty 12 : 6 MSTK Leopoldov ”B”  
21.10.2017 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 1 : 17 Slavoj Sládkovičovo  
21.10.2017 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 9 : 9 ŠKST Gabčíkovo  
21.10.2017 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 10 : 8 STC Rohožník  

6. kolo:
26.10.2017 (št) 18:00  MSTK Leopoldov ”B” 10 : 8 ŠK Dobrá Voda  * predohrávka
28.10.2017 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 7 : 11 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
28.10.2017 (so) 16:00  TTC Baka 13 : 5 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  * 5xWO
28.10.2017 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 16 : 2 STK ELASTIK Trnava ”B”  
28.10.2017 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 9 : 9 Propria Kúty  

7. kolo:
11.11.2017 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 8 : 10 STO Veľké Úľany  
11.11.2017 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 7 : 11 MSTK Leopoldov ”B”  
11.11.2017 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 2 : 16 Slavoj Sládkovičovo  
11.11.2017 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 8 : 10 TTC Baka  
11.11.2017 (so) 16:00  STC Rohožník 9 : 9 ŠKST Gabčíkovo  

8. kolo:
18.11.2017 (so) 16:00  TTC Baka 16 : 2 STC Rohožník  
18.11.2017 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 11 : 7 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
18.11.2017 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” 8 : 10 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  
18.11.2017 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 12 : 6 STK ELASTIK Trnava ”B”  
18.11.2017 (so) 16:00  Propria Kúty 14 : 4 ŠK Dobrá Voda  

9. kolo:
25.11.2017 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 9 : 9 Propria Kúty  
25.11.2017 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 5 : 13 STO Veľké Úľany  
25.11.2017 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 18 : 0 MSTK Leopoldov ”B”  
25.11.2017 (so) 16:00  STC Rohožník 2 : 16 Slavoj Sládkovičovo  
25.11.2017 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 8 : 10 TTC Baka  

10. kolo:
02.12.2017 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 10 : 8 ŠKST Gabčíkovo  
02.12.2017 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”B” 18 : 0(k) STC Rohožník  
02.12.2017 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 9 : 9 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
02.12.2017 (so) 16:00  Propria Kúty 17 : 1 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  
02.12.2017 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 7 : 11 STK ELASTIK Trnava ”B”  

11. kolo:
09.12.2017 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 15 : 3 ŠK Dobrá Voda  
09.12.2017 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 9 : 9 Propria Kúty  
09.12.2017 (so) 16:00  STC Rohožník 9 : 9 STO Veľké Úľany  
09.12.2017 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 18 : 0(k) MSTK Leopoldov ”B”  
09.12.2017 (so) 16:00  TTC Baka 6 : 12 Slavoj Sládkovičovo  

12. kolo:
20.01.2018 (so) 16:00  TTC Baka 12 : 6 MSTK Leopoldov ”B”  
20.01.2018 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 11 : 7 ŠKST Gabčíkovo  
20.01.2018 (so) 16:00  STC Rohožník 1 : 17 Propria Kúty  
20.01.2018 (so) 15:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 14 : 4 ŠK Dobrá Voda  * 5 x wo
20.01.2018 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 9 : 9 STK ELASTIK Trnava ”B”  

13. kolo:
09.01.2018 (ut) 18:00  Propria Kúty 11 : 7 ŠKST Gabčíkovo  
27.01.2018 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 4 : 14 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
27.01.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 8 : 10 STC Rohožník  
27.01.2018 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 8 : 10 TTC Baka  
27.01.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”B” 6 : 12 Slavoj Sládkovičovo  

14. kolo:
01.02.2018 (št) 18:00  TTC Baka 2 : 16 Propria Kúty  
03.02.2018 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 12 : 6 STO Veľké Úľany  
03.02.2018 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 9 : 9 ŠK Dobrá Voda  
03.02.2018 (so) 16:00  STC Rohožník 2 : 16 STK ELASTIK Trnava ”B”  
03.02.2018 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 10 : 8 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  

15. kolo:
08.02.2018 (št) 18:00  STC Rohožník 13 : 5 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  * hrá sa v Rohožníku
10.02.2018 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 9 : 9 ŠKST Gabčíkovo  
10.02.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 6 : 12 TTC Baka  
10.02.2018 (so) 15:30  Propria Kúty 8 : 10 Slavoj Sládkovičovo  
10.02.2018 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 16 : 2 MSTK Leopoldov ”B”  

16. kolo:
17.02.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”B” 8 : 10 Propria Kúty  
17.02.2018 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 15 : 3 ŠK Dobrá Voda  
17.02.2018 (so) 13:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 8 : 10 TTC Baka  
17.02.2018 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 13 : 5 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  
17.02.2018 (so) 16:00  STC Rohožník 8 : 10 ŠK III.ZŠ Hlohovec  

17. kolo:
03.03.2018 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 8 : 10 ŠKST Gabčíkovo  
03.03.2018 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 9 : 9 TTC Baka  
03.03.2018 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 5 : 13 Slavoj Sládkovičovo  * Hostia 3xWO
03.03.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 5 : 13 MSTK Leopoldov ”B”  
03.03.2018 (so) 15:30  Propria Kúty 12 : 6 STO Veľké Úľany  

18. kolo:
10.03.2018 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 9 : 9 ŠK Dobrá Voda  
10.03.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”B” 15 : 3 STK ELASTIK Trnava ”B”  
10.03.2018 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 14 : 4 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  
10.03.2018 (so) 16:00  TTC Baka 11 : 7 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
10.03.2018 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 5 : 13 STC Rohožník  

19. kolo:
24.02.2018 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 10 : 8 Slavoj Sládkovičovo  * predohrávka
15.03.2018 (št) 18:00  STC Rohožník 6 : 12 TTC Baka  * Predohravka
17.03.2018 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 13 : 5 MSTK Leopoldov ”B”  
17.03.2018 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 9 : 9 STO Veľké Úľany  
17.03.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 10 : 8 Propria Kúty  

20. kolo:
24.03.2018 (so) 15:30  Propria Kúty 15 : 3 STK ELASTIK Trnava ”B”  
24.03.2018 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 8 : 10 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  
24.03.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”B” 4 : 14 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
24.03.2018 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 12 : 6 STC Rohožník  
24.03.2018 (so) 16:00  TTC Baka 11 : 7 ŠKST Gabčíkovo  

21. kolo:
06.04.2018 (pi) 18:00  STC Rohožník 9 : 9 MSTK Leopoldov ”B”  * Predohravka
07.04.2018 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo 7 : 11 Slavoj Sládkovičovo  
07.04.2018 (so) 16:00  ŠK III.ZŠ Hlohovec 13 : 5 STO Veľké Úľany  
07.04.2018 (so) 16:00  MTJ Piešťany - Moravany ”B” 1 : 17 Propria Kúty  
07.04.2018 (so) 16:00  STK ELASTIK Trnava ”B” 12 : 6 ŠK Dobrá Voda  

22. kolo:
14.04.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 13 : 5 MTJ Piešťany - Moravany ”B”  
14.04.2018 (so) 15:30  Propria Kúty 7 : 11 ŠK III.ZŠ Hlohovec  
14.04.2018 (so) 16:00  STO Veľké Úľany 8 : 10 STC Rohožník  
14.04.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”B” 10 : 8 ŠKST Gabčíkovo  
14.04.2018 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo 11 : 7 TTC Baka  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach www.pinec.info.