uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

2. liga žiaci TT (2017-2018)


1. kolo:
13.09.2017 (st) 17:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 9 : 1 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
23.09.2017 (so) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 10 : 0 Vydrany  
23.09.2017 (so) 11:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 9 : 1 Vydrany  
27.09.2017 (st) 17:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 2 : 8 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
30.09.2017 (so) 10:00  STK Bojničky 2 : 8 Dunajská Streda  
04.10.2017 (st) 17:00  Gasto Galanta ”B” 6 : 4 Sereď  * preložené

2. kolo:
14.10.2017 (so) 10:00  Sereď 10 : 0 STK Bojničky  
15.10.2017 (ne) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 7 : 3 Gasto Galanta ”B”  * preložené na žiadosť domácich
15.10.2017 (ne) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 9 : 1 Gasto Galanta ”B”  * preložené na žiadosť domácich

3. kolo:
21.10.2017 (so) 11:30  STK Bojničky 0 : 10 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
21.10.2017 (so) 10:00  STK Bojničky 1 : 9 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
21.10.2017 (so) 10:00  Dunajská Streda 6 : 4 Sereď  

4. kolo:
28.10.2017 (so) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 8 : 2 Dunajská Streda  
28.10.2017 (so) 10:00  Vydrany 4 : 6 Gasto Galanta ”B”  
28.10.2017 (so) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 2 : 8 Dunajská Streda  

5. kolo:
25.11.2017 (so) 10:00  STK Bojničky 8 : 2 Vydrany  
25.11.2017 (so) 10:00  Sereď 0 : 10 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
25.11.2017 (so) 10:00  Sereď 6 : 4 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  

6. kolo:
02.12.2017 (so) 10:00  Vydrany 2 : 8 Dunajská Streda  
02.12.2017 (so) 10:00  Gasto Galanta ”B” 8 : 2 STK Bojničky  

7. kolo:
09.12.2017 (so) 10:00  Sereď 10 : 0 Vydrany  
09.12.2017 (so) 10:00  Dunajská Streda 5 : 5 Gasto Galanta ”B”  

8. kolo:
03.02.2018 (so) 10:00  Vydrany 2 : 8 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
03.02.2018 (so) 10:00  Sereď 4 : 6 Gasto Galanta ”B”  
03.02.2018 (so) 10:00  Dunajská Streda 9 : 1 STK Bojničky  
03.02.2018 (so) 11:30  Vydrany 1 : 9 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  

9. kolo:
10.02.2018 (so) 10:00  Gasto Galanta ”B” 5 : 5 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
10.02.2018 (so) 10:00  STK Bojničky 3 : 7 Sereď  
10.02.2018 (so) 10:00  Gasto Galanta ”B” 2 : 8 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  

10. kolo:
11.02.2018 (ne) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 10 : 0 STK Bojničky  * predohrávka kvôli SPM
11.02.2018 (ne) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 9 : 1 STK Bojničky  * predohrávka kvôli SPM
17.02.2018 (so) 10:00  Sereď 6 : 4 Dunajská Streda  

11. kolo:
03.02.2018 (so) 11:30  Dunajská Streda 2 : 8 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  * predohrávka
03.02.2018 (so) 13:00  Dunajská Streda 5 : 5 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  * predohrávka
28.02.2018 (st) 10:00  Gasto Galanta ”B” 8 : 2 Vydrany  

12. kolo:
10.03.2018 (so) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 8 : 2 Sereď  
10.03.2018 (so) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 5 : 5 Sereď  
18.03.2018 (ne) 18:00  Vydrany 8 : 2 STK Bojničky  

13. kolo:
16.03.2018 (pi) 18:00  Dunajská Streda 9 : 1 Vydrany  
17.03.2018 (so) 10:00  STK Bojničky 4 : 6 Gasto Galanta ”B”  

14. kolo:
14.04.2018 (so) 10:00  Gasto Galanta ”B” 2 : 8 Dunajská Streda  
14.04.2018 (so) 10:00  Vydrany 4 : 6 Sereď  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach www.pinec.info.