uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

3. liga TT (2018-2019)


1. kolo:
20.09.2018 (št) 18:30  SK Vydrany ”C” 6 : 12 Slavoj Sládkovičovo ”B”  
22.09.2018 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” 10 : 8 ZŠK Mesta Vrbové  
22.09.2018 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” 10 : 8 TTC Majcichov  
22.09.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 14 : 4 OSTK Malženice  
22.09.2018 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” 8 : 10 MSTK Leopoldov ”C”  
22.09.2018 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 5 : 13 OSTK Špačince  

2. kolo:
29.09.2018 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové 9 : 9 OSTK Špačince  
29.09.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” 17 : 1 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
29.09.2018 (so) 9:00  Propria Kúty ”B” 10 : 8 OSTK Malženice  
29.09.2018 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” 1 : 17 ŠK Dobrá Voda  
29.09.2018 (so) 16:00  TTC Majcichov 9 : 9 SK Vydrany ”C”  
29.09.2018 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” 13 : 5 Gasto Galanta ”B”  

3. kolo:
27.09.2018 (št) 18:00  ŠK Dobrá Voda 12 : 6 TTC Majcichov  * predohrávka na žiadosť hostí
06.10.2018 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” 11 : 7 ZŠK Mesta Vrbové  
06.10.2018 (so) 14:00  SK Vydrany ”C” 8 : 10 STO Veľké Úľany ”B”  
06.10.2018 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” 10 : 8 Slavoj Sládkovičovo ”B”  
06.10.2018 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 7 : 11 OSTK Malženice  
06.10.2018 (so) 16:00  OSTK Špačince 13 : 5 MSTK Leopoldov ”C”  * Michal Šantavý 3x W.O. (zranenie)

4. kolo:
11.10.2018 (št) 18:30  ZŠK Mesta Vrbové 10 : 8 MSTK Leopoldov ”C”  
13.10.2018 (so) 16:00  OSTK Špačince 13 : 5 OSTK Malženice  
13.10.2018 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
13.10.2018 (so) 16:00  TTC Majcichov 8 : 10 Propria Kúty ”B”  
13.10.2018 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” 8 : 10 ŠK Dobrá Voda  
13.10.2018 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” 11 : 7 SK Vydrany ”C”  

5. kolo:
05.10.2018 (pi) 17:30  Propria Kúty ”B” 5 : 13 STO Veľké Úľany ”B”  
20.10.2018 (so) 12:00  ZŠK Mesta Vrbové 10 : 8 SK Vydrany ”C”  
20.10.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 13 : 5 Gasto Galanta ”B”  
20.10.2018 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 8 : 10 TTC Majcichov  
20.10.2018 (so) 16:00  OSTK Špačince 8 : 10 Slavoj Sládkovičovo ”B”  
20.10.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” 10 : 8 OSTK Malženice  

6. kolo:
22.10.2018 (po) 17:00  Gasto Galanta ”B” 9 : 9 Propria Kúty ”B”  
23.10.2018 (ut) 17:00  OSTK Špačince 10 : 8 TTC Majcichov  
27.10.2018 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové 8 : 10 OSTK Malženice  
27.10.2018 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” 15 : 3 MSTK Leopoldov ”C”  
27.10.2018 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
27.10.2018 (so) 18:30  SK Vydrany ”C” 7 : 11 ŠK Dobrá Voda  

7. kolo:
10.11.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda 12 : 6 ZŠK Mesta Vrbové  
10.11.2018 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” 10 : 8 SK Vydrany ”C”  
10.11.2018 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 7 : 11 Gasto Galanta ”B”  
10.11.2018 (so) 16:00  OSTK Špačince 6 : 12 STO Veľké Úľany ”B”  
10.11.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” 11 : 7 TTC Majcichov  
10.11.2018 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” 14 : 4 OSTK Malženice  

8. kolo:
03.11.2018 (so) 16:30  ŠK Dobrá Voda 16 : 2 Propria Kúty ”B”  * predohrávka
12.11.2018 (po) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 11 : 7 SK Vydrany ”C”  * Predohravka
17.11.2018 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové : Slavoj Sládkovičovo ”B”  
17.11.2018 (so) 16:00  TTC Majcichov : OSTK Malženice  
17.11.2018 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” : MSTK Leopoldov ”C”  
17.11.2018 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” : OSTK Špačince  

9. kolo:
24.11.2018 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” : ZŠK Mesta Vrbové  
24.11.2018 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : ŠK Dobrá Voda  
24.11.2018 (so) 16:00  OSTK Špačince : SK Vydrany ”C”  
24.11.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : Gasto Galanta ”B”  
24.11.2018 (so) 16:00  OSTK Malženice : STO Veľké Úľany ”B”  
24.11.2018 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” : TTC Majcichov  

10. kolo:
01.12.2018 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové : TTC Majcichov  
01.12.2018 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” : Slavoj Sládkovičovo ”B”  
01.12.2018 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” : OSTK Malženice  
01.12.2018 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : MSTK Leopoldov ”C”  
01.12.2018 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda : OSTK Špačince  
01.12.2018 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  

11. kolo:
08.12.2018 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : ZŠK Mesta Vrbové  
08.12.2018 (so) 16:00  OSTK Špačince : Propria Kúty ”B”  
08.12.2018 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : ŠK Dobrá Voda  
08.12.2018 (so) 16:00  OSTK Malženice : SK Vydrany ”C”  
08.12.2018 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” : Gasto Galanta ”B”  
08.12.2018 (so) 16:00  TTC Majcichov : STO Veľké Úľany ”B”  

12. kolo:
19.01.2019 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové : STO Veľké Úľany ”B”  
19.01.2019 (so) 16:00  TTC Majcichov : Gasto Galanta ”B”  
19.01.2019 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” : SK Vydrany ”C”  
19.01.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : ŠK Dobrá Voda  
19.01.2019 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : Propria Kúty ”B”  
19.01.2019 (so) 16:00  OSTK Špačince : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  

13. kolo:
26.01.2019 (so) 16:00  OSTK Špačince : ZŠK Mesta Vrbové  
26.01.2019 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : MSTK Leopoldov ”C”  
26.01.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : Propria Kúty ”B”  
26.01.2019 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda : Slavoj Sládkovičovo ”B”  
26.01.2019 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : TTC Majcichov  
26.01.2019 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” : STO Veľké Úľany ”B”  

14. kolo:
02.02.2019 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové : Gasto Galanta ”B”  
02.02.2019 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” : SK Vydrany ”C”  
02.02.2019 (so) 16:00  TTC Majcichov : ŠK Dobrá Voda  
02.02.2019 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” : Propria Kúty ”B”  
02.02.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
02.02.2019 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : OSTK Špačince  

15. kolo:
09.02.2019 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : ZŠK Mesta Vrbové  
09.02.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : OSTK Špačince  
09.02.2019 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : Slavoj Sládkovičovo ”B”  
09.02.2019 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” : TTC Majcichov  
09.02.2019 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda : STO Veľké Úľany ”B”  
09.02.2019 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : Gasto Galanta ”B”  

16. kolo:
16.02.2019 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : ZŠK Mesta Vrbové  
16.02.2019 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” : ŠK Dobrá Voda  
16.02.2019 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” : Propria Kúty ”B”  
16.02.2019 (so) 16:00  TTC Majcichov : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
16.02.2019 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” : OSTK Špačince  
16.02.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : MSTK Leopoldov ”C”  

17. kolo:
02.03.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : ZŠK Mesta Vrbové  
02.03.2019 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : Slavoj Sládkovičovo ”B”  
02.03.2019 (so) 16:00  TTC Majcichov : OSTK Špačince  
02.03.2019 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : STO Veľké Úľany ”B”  
02.03.2019 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” : Gasto Galanta ”B”  
02.03.2019 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda : SK Vydrany ”C”  

18. kolo:
09.03.2019 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové : ŠK Dobrá Voda  
09.03.2019 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : Propria Kúty ”B”  
09.03.2019 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
09.03.2019 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” : OSTK Špačince  
09.03.2019 (so) 16:00  TTC Majcichov : MSTK Leopoldov ”C”  
09.03.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : Slavoj Sládkovičovo ”B”  

19. kolo:
16.03.2019 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” : ZŠK Mesta Vrbové  
16.03.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : TTC Majcichov  
16.03.2019 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : STO Veľké Úľany ”B”  
16.03.2019 (so) 16:00  OSTK Špačince : Gasto Galanta ”B”  
16.03.2019 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
16.03.2019 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” : ŠK Dobrá Voda  

20. kolo:
23.03.2019 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové : Propria Kúty ”B”  
23.03.2019 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
23.03.2019 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : OSTK Špačince  
23.03.2019 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” : MSTK Leopoldov ”C”  
23.03.2019 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” : OSTK Malženice  
23.03.2019 (so) 16:00  TTC Majcichov : Slavoj Sládkovičovo ”B”  

21. kolo:
06.04.2019 (so) 16:00  TTC Majcichov : ZŠK Mesta Vrbové  
06.04.2019 (so) 13:00  Slavoj Sládkovičovo ”B” : STO Veľké Úľany ”B”  
06.04.2019 (so) 16:00  OSTK Malženice : Gasto Galanta ”B”  
06.04.2019 (so) 16:00  MSTK Leopoldov ”C” : SK Vydrany ”C”  
06.04.2019 (so) 16:00  OSTK Špačince : ŠK Dobrá Voda  
06.04.2019 (so) 13:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : Propria Kúty ”B”  

22. kolo:
13.04.2019 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
13.04.2019 (so) 15:30  Propria Kúty ”B” : OSTK Špačince  
13.04.2019 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda : MSTK Leopoldov ”C”  
13.04.2019 (so) 16:00  SK Vydrany ”C” : OSTK Malženice  
13.04.2019 (so) 16:00  Gasto Galanta ”B” : Slavoj Sládkovičovo ”B”  
13.04.2019 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”B” : TTC Majcichov  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach www.pinec.info.