uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

5.liga SE (2017-2018)


1. kolo:
30.09.2017 (so) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 1 : 17 STK Borský Svätý Jur  
30.09.2017 (so) 18:00  Pinec Stráže 13 : 5 Sokol Skalica  
01.10.2017 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 12 : 6 STC Rohožník ”C”  
01.10.2017 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 7 : 11 Hokejbalový Klub Gbely  
01.10.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 17 : 1 STK Štefanov  

2. kolo:
06.10.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 7 : 11 Pinec Stráže  
08.10.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 7 : 11 STK Štefanov  
08.10.2017 (ne) 10:00  Sokol Skalica 14 : 4 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
08.10.2017 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 5 : 13 STK Borský Svätý Jur  
08.10.2017 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 11 : 7 Byt Centrum Senica "B"  

3. kolo:
17.09.2017 (ne) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 11 : 7 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  * predohrávka
14.10.2017 (so) 18:00  Pinec Stráže 18 : 0(k) Hokejbalový Klub Gbely  
15.10.2017 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 11 : 7 STC Rohožník ”C”  
15.10.2017 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 14 : 4 Propria Kúty ”D”  
21.10.2017 (so) 15:00  STC Rohožník ”B” 9 : 9 Sokol Skalica  

4. kolo:
20.10.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 7 : 11 STC Rohožník ”B”  
22.10.2017 (ne) 10:00  Sokol Skalica 14 : 4 STK Štefanov  
22.10.2017 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 3 : 15 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
22.10.2017 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 2 : 16 Pinec Stráže  
22.10.2017 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 4 : 14 STK Borský Svätý Jur  

5. kolo:
27.10.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 12 : 6 Propria Kúty ”D”  
28.10.2017 (so) 18:00  Pinec Stráže 7 : 11 Byt Centrum Senica "B"  
28.10.2017 (so) 18:00  STK Štefanov 10 : 8 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
29.10.2017 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 18 : 0 STC Rohožník ”C”  
29.10.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 15 : 3 Hokejbalový Klub Gbely  

6. kolo:
05.11.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 1 : 17 Sokol Skalica  
05.11.2017 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 11 : 7 STK Štefanov  
05.11.2017 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 1 : 17 STC Rohožník ”B”  
05.11.2017 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 8 : 10 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
12.11.2017 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 12 : 6 Pinec Stráže  * Z technických príčin dohrávka schv. ŠTK

7. kolo:
10.11.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 2 : 16 STK Borský Svätý Jur  * Uhlík 3xW.O
11.11.2017 (so) 18:00  Pinec Stráže 16 : 2 STC Rohožník ”C”  
12.11.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 14 : 4 Byt Centrum Senica "B"  
12.11.2017 (ne) 10:00  Sokol Skalica 14 : 4 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
18.11.2017 (so) 18:00  STK Štefanov 10 : 8 Propria Kúty ”D”  

8. kolo:
18.11.2017 (so) 18:00  Pinec Stráže 8 : 10 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  * Šrámková E. 1xW.O
19.11.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 5 : 13 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
19.11.2017 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 7 : 11 Sokol Skalica  
19.11.2017 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 10 : 8 STK Štefanov  
19.11.2017 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 7 : 11 STC Rohožník ”B”  

9. kolo:
24.11.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 15 : 3 STC Rohožník ”C”  
24.11.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 7 : 11 Hokejbalový Klub Gbely  * Kmoško S. 2x W.O.
25.11.2017 (so) 18:00  STK Štefanov 5 : 13 STK Borský Svätý Jur  
26.11.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 16 : 2 Pinec Stráže  
26.11.2017 (ne) 10:00  Sokol Skalica 13 : 5 Propria Kúty ”D”  

10. kolo:
01.12.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 5 : 13 STC Rohožník ”B”  
02.12.2017 (so) 18:00  Pinec Stráže 8 : 10 STK Štefanov  
03.12.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 8 : 10 Hokejbalový Klub Gbely  
03.12.2017 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 11 : 7 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
03.12.2017 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 9 : 9 Sokol Skalica  

11. kolo:
08.12.2017 (pi) 18:00  Sokol Skalica 9 : 9 STK Borský Svätý Jur  * zápas preložený na žiadosť hostí
08.12.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 9 : 9 Byt Centrum Senica "B"  
10.12.2017 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 16 : 2 STC Rohožník ”C”  * Predohravka
10.12.2017 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 13 : 5 Propria Kúty ”D”  
15.12.2017 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 10 : 8 STK Štefanov  * preložene na žiadosť hostí do MSJ

12. kolo:
13.01.2018 (so) 18:00  STK Štefanov 4 : 14 STC Rohožník ”B”  
14.01.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 7 : 11 Propria Kúty ”D”  
14.01.2018 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 10 : 8 Byt Centrum Senica "B"  
14.01.2018 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 15 : 3 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  * J. Uher 1xWO
14.01.2018 (ne) 10:00  Sokol Skalica 12 : 6 Pinec Stráže  

13. kolo:
19.01.2018 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 6 : 12 Sokol Skalica  
20.01.2018 (so) 18:00  STK Štefanov 13 : 5 STC Rohožník ”C”  
21.01.2018 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 10 : 8 Hokejbalový Klub Gbely  
21.01.2018 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 11 : 7 Propria Kúty ”D”  
27.01.2018 (so) 18:00  Pinec Stráže 16 : 2 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  * Na žiadosť domácich

14. kolo:
24.09.2017 (ne) 10:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 5 : 13 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  * predohrávka
28.01.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 4 : 14 Byt Centrum Senica "B"  
28.01.2018 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 15 : 3 Pinec Stráže  
28.01.2018 (ne) 10:00  Sokol Skalica 9 : 9 STC Rohožník ”B”  
30.01.2018 (ut) 18:00  Propria Kúty ”D” 3 : 15 STK Borský Svätý Jur  * Vávra 1xWO

15. kolo:
02.02.2018 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 9 : 9 Hokejbalový Klub Gbely  
03.02.2018 (so) 18:00  STK Štefanov 9 : 9 Sokol Skalica  
04.02.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 12 : 6 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  * 5 x WO
04.02.2018 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 10 : 8 Byt Centrum Senica "B"  
10.02.2018 (so) 18:00  Pinec Stráže 16 : 2 Propria Kúty ”D”  * Preložené z tech, príčin. Schválené ŠTK

16. kolo:
09.02.2018 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 4 : 14 STK Štefanov  
11.02.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 3 : 15 STK Borský Svätý Jur  
11.02.2018 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 10 : 8 Pinec Stráže  
11.02.2018 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 7 : 11 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
11.02.2018 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 4 : 14 STC Rohožník ”B”  

17. kolo:
17.02.2018 (so) 18:00  STK Štefanov 10 : 8 Hokejbalový Klub Gbely  
17.02.2018 (so) 18:00  Pinec Stráže 10 : 8 STK Borský Svätý Jur  
18.02.2018 (ne) 10:00  Sokol Skalica 11 : 7 STC Rohožník ”C”  
18.02.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 17 : 1 Propria Kúty ”D”  
24.02.2018 (so) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 8 : 10 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  * So súhlasom ŠTK sa odohrá v Senici

18. kolo:
23.02.2018 (pi) 18:00  STK Borský Svätý Jur 12 : 6 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  * Predohrávka po dohode klubov
23.02.2018 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 5 : 13 Sokol Skalica  
25.02.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 8 : 10 Pinec Stráže  
25.02.2018 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 3 : 15 STC Rohožník ”B”  
25.02.2018 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 5 : 13 STK Štefanov  

19. kolo:
09.03.2018 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 11 : 7 STC Rohožník ”C”  
09.03.2018 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 11 : 7 Pinec Stráže  * Farkaš 1x W.O.
10.03.2018 (so) 18:00  STK Štefanov 9 : 9 Byt Centrum Senica "B"  
11.03.2018 (ne) 10:00  Sokol Skalica 11 : 7 Hokejbalový Klub Gbely  
25.03.2018 (ne) 15:00  STK Borský Svätý Jur 9 : 9 STC Rohožník ”B”  * Odohrate v STK Borsky Sväty Jur

20. kolo:
16.03.2018 (pi) 17:45  Propria Kúty ”D” 11 : 7 Sokol Skalica  
17.03.2018 (so) 18:00  Pinec Stráže 5 : 13 STC Rohožník ”B”  
18.03.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 4 : 14 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
18.03.2018 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 12 : 6 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
25.03.2018 (ne) 10:00  STK Borský Svätý Jur 13 : 5 STK Štefanov  * 5 x WO

21. kolo:
23.03.2018 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 12 : 6 Propria Kúty ”D”  
24.03.2018 (so) 18:00  STK Štefanov 8 : 10 Pinec Stráže  
25.03.2018 (ne) 10:00  Hokejbalový Klub Gbely 11 : 7 STC Rohožník ”C”  
25.03.2018 (ne) 10:00  Sokol Skalica 12 : 6 Byt Centrum Senica "B"  
25.03.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 15 : 3 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  

22. kolo:
06.04.2018 (pi) 18:00  STK Štefanov 6 : 12 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  * hralo sa v ZS Sekule
08.04.2018 (ne) 10:00  STC Rohožník ”C” 1 : 17 STC Rohožník ”B”  * Predohravka 12.10.2017
08.04.2018 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 3 : 15 Sokol Skalica  
08.04.2018 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica "B" 7 : 11 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
08.04.2018 (ne) 10:00  Propria Kúty ”D” 2 : 16 Hokejbalový Klub Gbely  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach www.pinec.info.