Vyžrebovanie súťaže:

6. liga TT (2018-2019)


1. kolo:
21.09.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
21.09.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
22.09.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : STO Chtelnica  
22.09.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : MSTK Leopoldov ”D”  
22.09.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : KST Dlhá  
22.09.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : OSK Zavar "B"  

2. kolo:
26.09.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : KST Hlohovec  
27.09.2018 (št) 18:30  KST Dlhá : ŠK Dobrá Voda ”B”  
28.09.2018 (pi) 18:00  STO Chtelnica : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
28.09.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : TTC Majcichov ”B”  
28.09.2018 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : Družstevník Sasinkovo  
29.09.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : STK Bojničky ”A”  

3. kolo:
03.10.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
05.10.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : KST Dlhá  
05.10.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec : OSK Zavar "B"  
06.10.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : STO Chtelnica  
06.10.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
06.10.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : MSTK Leopoldov ”D”  

4. kolo:
11.10.2018 (št) 18:30  KST Dlhá : KST Hlohovec  
12.10.2018 (pi) 18:00  STO Chtelnica : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
12.10.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
12.10.2018 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : TTC Majcichov ”B”  
13.10.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : ŠK Dobrá Voda ”B”  
13.10.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : Družstevník Sasinkovo  

5. kolo:
17.10.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : KST Dlhá  
17.10.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : OSK Zavar "B"  
19.10.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
19.10.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec : MSTK Leopoldov ”D”  
20.10.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : STO Chtelnica  
20.10.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : STK Bojničky ”A”  

6. kolo:
25.10.2018 (št) 18:30  KST Dlhá : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
26.10.2018 (pi) 18:00  STO Chtelnica : OSK Zavar "B"  
26.10.2018 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
27.10.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : KST Hlohovec  
27.10.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : TTC Majcichov ”B”  
27.10.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : ŠK Dobrá Voda ”B”  

7. kolo:
07.11.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
07.11.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : MSTK Leopoldov ”D”  
09.11.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : Družstevník Sasinkovo  
09.11.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec : STK Bojničky ”A”  
09.11.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : KST Dlhá  
10.11.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : STO Chtelnica  

8. kolo:
16.11.2018 (pi) 18:00  STO Chtelnica : KST Dlhá  
16.11.2018 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : OSK Zavar "B"  
17.11.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
17.11.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
17.11.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : KST Hlohovec  
17.11.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : TTC Majcichov ”B”  

9. kolo:
21.11.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : Družstevník Sasinkovo  
21.11.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : STK Bojničky ”A”  
22.11.2018 (št) 18:30  KST Dlhá : MSTK Leopoldov ”D”  
23.11.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : STO Chtelnica  
23.11.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec : ŠK Dobrá Voda ”B”  
23.11.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  

10. kolo:
30.11.2018 (pi) 18:00  STO Chtelnica : MSTK Leopoldov ”D”  
30.11.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : KST Hlohovec  
01.12.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : KST Dlhá  
01.12.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : OSK Zavar "B"  
01.12.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
01.12.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : OSK Suchá nad Parnou ”B”  

11. kolo:
05.12.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : TTC Majcichov ”B”  
05.12.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : ŠK Dobrá Voda ”B”  
06.12.2018 (št) 18:30  KST Dlhá : STK Bojničky ”A”  
07.12.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec : STO Chtelnica  
07.12.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : Družstevník Sasinkovo  
07.12.2018 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  

12. kolo:
16.01.2019 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : TTC Majcichov ”B”  
16.01.2019 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : KST Hlohovec  
17.01.2019 (št) 18:30  KST Dlhá : Družstevník Sasinkovo  
18.01.2019 (pi) 18:00  STO Chtelnica : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
18.01.2019 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : STK Bojničky ”A”  
18.01.2019 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : ŠK Dobrá Voda ”B”  

13. kolo:
23.01.2019 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : STO Chtelnica  
25.01.2019 (pi) 18:00  KST Hlohovec : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
25.01.2019 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : OSK Zavar "B"  
26.01.2019 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : KST Dlhá  
26.01.2019 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : MSTK Leopoldov ”D”  
26.01.2019 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  

14. kolo:
30.01.2019 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
31.01.2019 (št) 18:30  KST Dlhá : TTC Majcichov ”B”  
01.02.2019 (pi) 18:00  STO Chtelnica : STK Bojničky ”A”  
01.02.2019 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : ŠK Dobrá Voda ”B”  
01.02.2019 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : KST Hlohovec  
02.02.2019 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : Družstevník Sasinkovo  

15. kolo:
06.02.2019 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : STO Chtelnica  
06.02.2019 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : OSK Zavar "B"  
08.02.2019 (pi) 18:00  KST Hlohovec : KST Dlhá  
08.02.2019 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : MSTK Leopoldov ”D”  
09.02.2019 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
09.02.2019 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : STK Bojničky ”A”  

16. kolo:
14.02.2019 (št) 18:30  KST Dlhá : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
15.02.2019 (pi) 18:00  STO Chtelnica : Družstevník Sasinkovo  
15.02.2019 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : KST Hlohovec  
15.02.2019 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
16.02.2019 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : ŠK Dobrá Voda ”B”  
16.02.2019 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : TTC Majcichov ”B”  

17. kolo:
27.02.2019 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : KST Dlhá  
27.02.2019 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : MSTK Leopoldov ”D”  
01.03.2019 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : STO Chtelnica  
01.03.2019 (pi) 18:00  KST Hlohovec : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
01.03.2019 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : STK Bojničky ”A”  
02.03.2019 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : Družstevník Sasinkovo  

18. kolo:
07.03.2019 (št) 18:30  KST Dlhá : OSK Zavar "B"  
08.03.2019 (pi) 18:00  STO Chtelnica : ŠK Dobrá Voda ”B”  
08.03.2019 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
09.03.2019 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : TTC Majcichov ”B”  
09.03.2019 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : KST Hlohovec  
09.03.2019 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : OSK Suchá nad Parnou ”B”  

19. kolo:
13.03.2019 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
13.03.2019 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : STK Bojničky ”A”  
14.03.2019 (št) 18:30  KST Dlhá : STO Chtelnica  
15.03.2019 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : MSTK Leopoldov ”D”  
15.03.2019 (pi) 18:00  KST Hlohovec : Družstevník Sasinkovo  
15.03.2019 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : ŠK Dobrá Voda ”B”  

20. kolo:
22.03.2019 (pi) 18:00  STO Chtelnica : TTC Majcichov ”B”  
22.03.2019 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : KST Dlhá  
23.03.2019 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : KST Hlohovec  
23.03.2019 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
23.03.2019 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
23.03.2019 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : OSK Zavar "B"  

21. kolo:
03.04.2019 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” : Družstevník Sasinkovo  
03.04.2019 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” : ŠK Dobrá Voda ”B”  
04.04.2019 (št) 18:30  KST Dlhá : ŠK Slávia Zeleneč ”B”  
05.04.2019 (pi) 18:30  MSTK Leopoldov ”D” : STO Chtelnica  
05.04.2019 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" : STK Bojničky ”A”  
05.04.2019 (pi) 18:00  KST Hlohovec : TTC Majcichov ”B”  

22. kolo:
12.04.2019 (pi) 18:00  STO Chtelnica : KST Hlohovec  
12.04.2019 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” : OSK Suchá nad Parnou ”B”  
13.04.2019 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” : MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
13.04.2019 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo : OSK Zavar "B"  
13.04.2019 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : KST Dlhá  
13.04.2019 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”B” : MSTK Leopoldov ”D”  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach www.pinec.info.