Vyžrebovanie súťaže:

6. liga TT (2017-2018)


1. kolo:
20.09.2017 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 10 : 8 KST Hlohovec ”B”  
20.09.2017 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 8 : 10 MSTK Leopoldov ”D”  
22.09.2017 (pi) 18:00  Bučany 13 : 5 TTC Majcichov ”B”  
22.09.2017 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 12 : 6 Družstevník Sasinkovo  
23.09.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 11 : 7 ŠK Slávia Zeleneč  
23.09.2017 (so) 16:00  ŠSK Šintava 11 : 7 ŠK Dobrá Voda ”B”  

2. kolo:
27.09.2017 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 5 : 13 Bučany  
29.09.2017 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 14 : 4 ŠK Dobrá Voda ”B”  
29.09.2017 (pi) 18:30  Družstevník Sasinkovo 10 : 8 ŠSK Šintava  * predohravka
29.09.2017 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 11 : 7 STK Bojničky ”A”  
29.09.2017 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 9 : 9 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
30.09.2017 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 12 : 6 OSK Zavar "B"  

3. kolo:
04.10.2017 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 14 : 4 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
06.10.2017 (pi) 18:00  Bučany 11 : 7 KST Hlohovec ”B”  
06.10.2017 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 10 : 8 MSTK Leopoldov ”D”  
07.10.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 6 : 12 TTC Majcichov ”B”  
07.10.2017 (so) 16:00  ŠSK Šintava 13 : 5 ŠK Slávia Zeleneč  
07.10.2017 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 12 : 6 Družstevník Sasinkovo  

4. kolo:
11.10.2017 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 5 : 13 STK Bojničky ”A”  
13.10.2017 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 9 : 9 Družstevník Sasinkovo  
13.10.2017 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 7 : 11 ŠSK Šintava  
13.10.2017 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 10 : 8 OSK Zavar "B"  
13.10.2017 (pi) 18:00  Bučany 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
14.10.2017 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 7 : 11 ŠK Dobrá Voda ”B”  

5. kolo:
18.10.2017 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 9 : 9 KST Hlohovec ”B”  
19.10.2017 (št) 16:30  ŠK Dobrá Voda ”B” 11 : 7 MSTK Leopoldov ”D”  * predohrávka
20.10.2017 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 13 : 5 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
21.10.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 8 : 10 Bučany  
21.10.2017 (so) 16:00  ŠSK Šintava 13 : 5 TTC Majcichov ”B”  
21.10.2017 (so) 16:00  Družstevník Sasinkovo 9 : 9 ŠK Slávia Zeleneč  

6. kolo:
23.10.2017 (po) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 9 : 9 STK Bojničky ”A”  
24.10.2017 (ut) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 14 : 4 Družstevník Sasinkovo  * Predohrávka
25.10.2017 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 4 : 14 ŠSK Šintava  
27.10.2017 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 14 : 4 ŠK Slávia Zeleneč  
27.10.2017 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 10 : 8 ŠK Dobrá Voda ”B”  
27.10.2017 (pi) 18:00  Bučany 10 : 8 OSK Zavar "B"  

7. kolo:
04.11.2017 (so) 16:00  ŠSK Šintava 11 : 7 Bučany  
10.11.2017 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 8 : 10 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
11.11.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 12 : 6 KST Hlohovec ”B”  
11.11.2017 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 16 : 2 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
11.11.2017 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 10 : 8 TTC Majcichov ”B”  
11.11.2017 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 12 : 6 MSTK Leopoldov ”D”  

8. kolo:
15.11.2017 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 9 : 9 Družstevník Sasinkovo  
15.11.2017 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 8 : 10 ŠSK Šintava  
17.11.2017 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 14 : 4 MSTK Leopoldov ”D”  
17.11.2017 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 10 : 8 ŠK Slávia Zeleneč  
17.11.2017 (pi) 18:00  Bučany 12 : 6 ŠK Dobrá Voda ”B”  
18.11.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 11 : 7 OSK Zavar "B"  

9. kolo:
23.11.2017 (št) 18:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 8 : 10 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  * predohrávka
24.11.2017 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 8 : 10 KST Hlohovec ”B”  
24.11.2017 (pi) 16:00  Bučany 12 : 6 Družstevník Sasinkovo  
24.11.2017 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 9 : 9 TTC Majcichov ”B”  
25.11.2017 (so) 16:00  ŠSK Šintava 9 : 9 STK Bojničky ”A”  * protest domácich dorieši ŠTK
25.11.2017 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 16 : 2 OSK Suchá nad Parnou ”B”  

10. kolo:
29.11.2017 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 6 : 12 MSTK Leopoldov ”D”  
29.11.2017 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 8 : 10 Družstevník Sasinkovo  
01.12.2017 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 13 : 5 TTC Majcichov ”B”  
01.12.2017 (pi) 18:00  Bučany 14 : 4 ŠK Slávia Zeleneč  
01.12.2017 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 5 : 13 ŠSK Šintava  
02.12.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 6 : 12 ŠK Dobrá Voda ”B”  

11. kolo:
07.12.2017 (št) 18:15  MSTK Leopoldov ”D” 8 : 10 Bučany  * Predohrávka
08.12.2017 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 17 : 1 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
09.12.2017 (so) 16:00  ŠSK Šintava 13 : 5 KST Hlohovec ”B”  
09.12.2017 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 12 : 6 OSK Zavar "B"  
09.12.2017 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 8 : 10 STK Bojničky ”A”  
09.12.2017 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 8 : 10 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  

12. kolo:
19.01.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 9 : 9 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
19.01.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 3 : 15 Bučany  
19.01.2018 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 11 : 7 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
20.01.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 11 : 7 STK Bojničky ”A”  
20.01.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 15 : 3 OSK Zavar "B"  
20.01.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 9 : 9 ŠSK Šintava  

13. kolo:
13.01.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 11 : 7 MSTK Leopoldov ”D”  
24.01.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 13 : 5 TTC Majcichov ”B”  
26.01.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 9 : 9 ŠK Slávia Zeleneč  
26.01.2018 (pi) 18:00  Bučany 13 : 5 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
27.01.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 11 : 7 KST Hlohovec ”B”  
27.01.2018 (so) 16:00  ŠSK Šintava 15 : 3 Družstevník Sasinkovo  

14. kolo:
31.01.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 7 : 11 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
02.02.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 8 : 10 Bučany  
02.02.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 8 : 10 STK Bojničky ”A”  
02.02.2018 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 15 : 3 OSK Zavar "B"  
03.02.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 9 : 9 ŠSK Šintava  
03.02.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 6 : 12 ŠK Dobrá Voda ”B”  

15. kolo:
07.02.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 4 : 14 Bučany  
09.02.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 5 : 13 TTC Majcichov ”B”  
10.02.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 7 : 11 KST Hlohovec ”B”  * zápas sa odohrá v herni STK Bojničky
10.02.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 12 : 6 ŠK Slávia Zeleneč  
10.02.2018 (so) 16:00  ŠSK Šintava 16 : 2 MSTK Leopoldov ”D”  * Kašťák 2 X WO
10.02.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 15 : 3 OSK Suchá nad Parnou ”B”  

16. kolo:
14.02.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 13 : 5 OSK Zavar "B"  
16.02.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 6 : 12 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
16.02.2018 (pi) 18:00  Bučany 10 : 8 STK Bojničky ”A”  
16.02.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 8 : 10 ŠSK Šintava  
16.02.2018 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 8 : 10 ŠK Dobrá Voda ”B”  
17.02.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 12 : 6 Družstevník Sasinkovo  

17. kolo:
02.03.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 5 : 13 Bučany  
03.03.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 8 : 10 KST Hlohovec ”B”  
03.03.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 11 : 7 MSTK Leopoldov ”D”  
03.03.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 11 : 7 TTC Majcichov ”B”  
03.03.2018 (so) 16:00  ŠSK Šintava 13 : 5 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
03.03.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 7 : 11 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  

18. kolo:
07.03.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 10 : 8 OSK Zavar "B"  
07.03.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 5 : 13 ŠK Dobrá Voda ”B”  
09.03.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 14 : 4 STK Bojničky ”A”  
09.03.2018 (pi) 18:00  Bučany 11 : 7 ŠSK Šintava  
09.03.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 6 : 12 Družstevník Sasinkovo  
09.03.2018 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 13 : 5 ŠK Slávia Zeleneč  

19. kolo:
16.03.2018 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 13 : 5 KST Hlohovec ”B”  
16.03.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 7 : 11 STK Bojničky ”A”  
17.03.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 10 : 8 TTC Majcichov ”B”  
17.03.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 14 : 4 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
17.03.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 7 : 11 Bučany  
17.03.2018 (so) 16:00  ŠSK Šintava 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  

20. kolo:
21.03.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 10 : 8 ŠK Dobrá Voda ”B”  
21.03.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 11 : 7 ŠK Slávia Zeleneč  
23.03.2018 (pi) 18:00  KST Hlohovec ”B” 11 : 7 OSK Zavar "B"  
23.03.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 9 : 9 MSTK Leopoldov ”D”  
24.03.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 18 : 0 ŠSK Šintava  
24.03.2018 (so) 15:00  Družstevník Sasinkovo 6 : 12 Bučany  

21. kolo:
06.04.2018 (pi) 17:00  TTC Majcichov ”B” 5 : 13 KST Hlohovec ”B”  
06.04.2018 (pi) 18:00  MSTK Leopoldov ”D” 16 : 2 OSK Suchá nad Parnou ”B”  
07.04.2018 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč 9 : 9 Bučany  
07.04.2018 (so) 17:00  Družstevník Sasinkovo 9 : 9 MTJ Piešťany - Moravany ”D”  
07.04.2018 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”B” 13 : 5 STK Bojničky ”A”  
07.04.2018 (so) 16:00  ŠSK Šintava 10 : 8 OSK Zavar "B"  

22. kolo:
11.04.2018 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany ”D” 14 : 4 ŠK Slávia Zeleneč  
11.04.2018 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou ”B” 2 : 16 TTC Majcichov ”B”  
13.04.2018 (pi) 18:00  OSK Zavar "B" 9 : 9 ŠK Dobrá Voda ”B”  
13.04.2018 (pi) 18:00  Bučany 10 : 8 MSTK Leopoldov ”D”  
14.04.2018 (so) 15:00  KST Hlohovec ”B” 13 : 5 ŠSK Šintava  
14.04.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 10 : 8 Družstevník Sasinkovo  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach www.pinec.info.