uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

9. liga TT (2017-2018)


1. kolo:
19.09.2017 (ut) 18:00  Bučany ”C” 4 : 14 Družstevník Sasinkovo ”B”  
22.09.2017 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 16 : 2 STK Bojničky ”C”  

2. kolo:
30.09.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”B” 14 : 4 Bučany ”C”  
30.09.2017 (so) 18:00  Družstevník Sasinkovo ”B” 8 : 10 STK Trakovice ”B”  

3. kolo:
06.10.2017 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 12 : 6 STK Bojničky ”B”  
07.10.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 7 : 11 Družstevník Sasinkovo ”B”  

4. kolo:
18.09.2017 (po) 18.00  STK Bojničky ”B” 10 : 8 STK Bojničky ”C”  * Predohrávka
10.10.2017 (ut) 18:00  Bučany ”C” 0 : 18 STK Trakovice ”B”  

5. kolo:
21.10.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 7 : 11 Bučany ”C”  
21.10.2017 (so) 18:00  Družstevník Sasinkovo ”B” 11 : 7 STK Bojničky ”B”  

6. kolo:
04.11.2017 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 1 : 17 STK Trakovice ”B”  
04.11.2017 (so) 18:00  Družstevník Sasinkovo ”B” 11 : 7 Bučany ”C”  

7. kolo:
27.10.2017 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 9 : 9 Družstevník Sasinkovo ”B”  * Predohrávka.
07.11.2017 (ut) 18:00  Bučany ”C” 7 : 11 STK Bojničky ”B”  

8. kolo:
16.11.2017 (št) 19:00  STK Bojničky ”B” 8 : 10 STK Trakovice ”B”  * Predohrávka
18.11.2017 (so) 18:00  Družstevník Sasinkovo ”B” 15 : 3 STK Bojničky ”C”  

9. kolo:
19.09.2017 (ut) 18:00  STK Bojničky ”C” 8 : 10 STK Bojničky ”B”  
01.12.2017 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 15 : 3 Bučany ”C”  

10. kolo:
05.12.2017 (ut) 18:00  Bučany ”C” 13 : 5 STK Bojničky ”C”  
07.12.2017 (št) 19:00  STK Bojničky ”B” 4 : 14 Družstevník Sasinkovo ”B”  

11. kolo:
16.01.2018 (ut) 18:00  Bučany ”C” 7 : 11 Družstevník Sasinkovo ”B”  
19.01.2018 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 16 : 2 STK Bojničky ”C”  

12. kolo:
23.01.2018 (ut) 18:00  STK Bojničky ”B” 14 : 4 Bučany ”C”  
27.01.2018 (so) 17:30  Družstevník Sasinkovo ”B” 10 : 8 STK Trakovice ”B”  

13. kolo:
02.02.2018 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 14 : 4 STK Bojničky ”B”  
03.02.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 7 : 11 Družstevník Sasinkovo ”B”  

14. kolo:
20.01.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”B” 12 : 6 STK Bojničky ”C”  
06.02.2018 (ut) 18:00  Bučany ”C” 7 : 11 STK Trakovice ”B”  

15. kolo:
17.02.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 6 : 12 Bučany ”C”  
17.02.2018 (so) 17:00  Družstevník Sasinkovo ”B” 13 : 5 STK Bojničky ”B”  

16. kolo:
24.02.2018 (so) 17:30  Družstevník Sasinkovo ”B” 10 : 8 Bučany ”C”  
24.02.2018 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 4 : 14 STK Trakovice ”B”  

17. kolo:
27.02.2018 (ut) 18:00  Bučany ”C” 9 : 9 STK Bojničky ”B”  
02.03.2018 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 8 : 10 Družstevník Sasinkovo ”B”  

18. kolo:
08.03.2018 (št) 19:00  STK Bojničky ”B” 4 : 14 STK Trakovice ”B”  
10.03.2018 (so) 17:00  Družstevník Sasinkovo ”B” 14 : 4 STK Bojničky ”C”  

19. kolo:
18.01.2018 (št) 18:00  STK Bojničky ”C” 4 : 14 STK Bojničky ”B”  
16.03.2018 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 9 : 9 Bučany ”C”  

20. kolo:
15.03.2018 (št) 19:00  STK Bojničky ”B” 5 : 13 Družstevník Sasinkovo ”B”  
20.03.2018 (ut) 18:00  Bučany ”C” 11 : 7 STK Bojničky ”C”  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach www.pinec.info.